Franchise Turkey

Giyim sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

360Fit

1 yılda geri dönen, üstüne zayıflatan iş Kendi işini yapmak isteyenlerin sayısı artıyor. Bunun belli sebepleri var. Ekonomik durgunluk, işsizlik insanları zorluyor. İlk akla gelen de genellikle bir kafe açma fikri oluyor. 360Fit ise yatırımcılara farklı bir alanda üstelik ortalama 1 yılda kendini geri döndüren bir yatırım fırsatı vadediyor.
image

9Round Turkey Kickbox Fitness

IKF Hafif Orta Kickboks Dünya Şampiyonu Shannon “The Cannon” Hudson ve eşi Heather’ın vizyonu ile 2008 yılında Amerika’da kuruldu. Farklı bir fikir ile spor salonunda saatler harcamak yerine daha esnek zaman çizelgesine sahip harika egzersizler yapabilecekleri bir yer yaratmak istediler.
image

Activ Baby

Activ Baby Grubu 2005 yılında, İstanbul’da, bebek ve çocuk ürünleri toptan satışı amacıyla kuruldu. Dünyanın önde gelen 350 den fazla markası, 8000 çeşit ürünüyle bebek ve hamile anne ihtiyaçlarının tamamına yönelik hizmet veren bir konsept oluşturuldu. 2013 yılında Ferrari Bebek Ürünleri, Disney ve Nania oto koltukları markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. 2015 yılında ise ComfyMax ve Semababy markalarını tüketicilerle buluşturdu. Activ Baby Store Franchise sistemi ise ilk defa 2014 yılında girişimcilere sunuldu.Franchise şube sayısı 80. Bunlardan 3 tanesi yurt dışında. Activ Baby Store Franchise sistemi ile Türkiye’nin hangi il veya ilçesinde mağaza açmak mümkün. Avm'de veya cadde üzerinde açılabilecek mağazanın minimum 80m2 olması gerekiyor. Karar verildikten 1 ay içerisinde herşeyiyle mağaza tamamlanıp satışa başlayabiliyor. Franchise paketleri arasında Genç Girişimci ve Kadın Girişimci seçenekleri de var. Franchise alana bir de sanal mağaza açtırılıp, internetten satış yapma hakkı veriliyor.
image

Altınyıldız

Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş. 1952 yılında faaliyete geçti. Türk kumaşını dünyaya tanınan marka olma hedefiyle, ilk ihracatını 1956 yılında gerçekleştirdi
image

Çilek Sports Club

Bayanlara ve çocuklara özel spor Bayanlara ve çocuklara özel spor merkezleri franchise . Fitness *pilates* aerobic* jimnastik birarada Size anahtar teslimi Cilek Sports Club şubesini kurup antrenörünüze ve işletmecinize gerekli eğitimi veriyoruz. Bundan sonra siz de hem insanlara kaliteli spor hizmeti veriyor hem de para kazanıyorsunuz.
image

B&G Store

Kendi üretimi olan Tyess, Nebbati, GB Baby, Nebbati Suits, Tyess Elegant ve Layette markalarını takipçilerinin beğenisine sunarak çocuklar için güvenilir, şık ve kaliteli ürünleri hem Türkiye'de, hem de dünya ülkelerinde satışa sunmuştur. Yerli üretim markalarının yanı sıra dünya modasının çocuk giyim sektöründe yer alan Bikkembergs, Patrizia Pepe, Guess gibi tanınmış markalarının çocuk koleksiyonlarını da aynı çatı altında toplayan B&G STORE, bu zaman zarfında genişlettiği ve sağlamlaştırdığı şirket profili, ulaştığı mağaza sayısı, yenilikçi mağaza konseptleri ve göstermiş olduğu başarılı marka stratejisi sayesinde Türkiye’de çocuk giyim sektöründe lider marka konumuna ulaşmıştı
image

Bebegen

Bebegen markası bebeğinize dair herşey sloganıyla 2016 yılında Türkiye de en ucuz fiyatlarla en kaliteli yerli üretim ürünleri anne ve bebeklerin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur. E ticaret alt yapısıyla başlayan firmamız her ay onbinlerce müşteriye hizmet vermektedir.
image

Botti

Botti; 2006 yılında Ankara merkezli olarak faaliyete başlamış, 2011’de Anne ve Bebek Ürünleri sektörünün öncülerinden birisi olan ve 1999 yılından beri Anne-Bebek sektöründe yer alan Özelcan Şirketler Grubu bünyesine katılmış ve bir Özelcan markası olmuştur. Doğum öncesi ve doğum sonrası süreçte anne ve bebeğin biberondan bebek arabasına; oyuncaktan mobilyaya, telsizden akülü arabaya tüm ürünlerin tedarik ve satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
image

Botti

Bebek bekleyen ailelerin Mobilyadan Oyuncağa,Bebek arabasıdan Tekstile ,Sağlık beslenme olmak üzere ihtiyaçlarını karşılaya bileceği tek nokta bir çözüm merkezidir.
image

Brunoshoes

Sektörde 35 yılını geride bırakan ÖN-SA, 1983 yılında Bahçelievler’de 120 m2 mağazamızda bayan, erkek ve çocuk ayakkabı perakende satışlarına başlamıştır.
image

Cabani

İkinci nesil olarak biz, gelenekseli değil, değişimi ve yeniliği kucaklıyoruz. Amacımız sadece ihtiyacı karşılamak değil, inovasyon ve trend yaklaşımlar ile sizi farklı kılacak, sizi önemseyen bir marka inşaa etmek.
image

Carvel Kids

Carvel Kids; çocuk sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren çocuğunuzun ihtayaçlarını karşılayabilecek ürün seçenekleriyle sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için şimdi Türkiye'de...
image

Catch

Tekstil hazır giyim 2007 yılında kurulmus olan CATCH firması kendi eşsiz tasarımları ve dınamızmı ıle kısa zaman da Türkiye başta olmak üzere avrupa ve balkan ulkelernde adından cok soz ettırmektedır. CATCH olarak turkıye de street wear gıyım tarzının öncu firması konumundadır.
image

Ceyo

1964'te kurulan Ceyo, anatomik, rahat ve kalitesi yüksek ürünleriyle Türkiye'de terlik denince akla gelen markaların başındadır.
image

Collezione

Bay-bayan genç giyim öncüsü.
image

Dastini

Dastini Bebe Market Bayilik Hakkında HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN Tülay Baransel Kırık - Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık'ın doğumu ile birlikte 2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid'de açtıkları mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 39 farklı ilde 53 mağaza ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır. 53 olan mağaza sayısını arttırmak için bayilikler vermeye devam etmektedir. Botti; 2006 yılında Ankara merkezli olarak faaliyete başlamış, 2011’de Anne ve Bebek Ürünleri sektörünün öncülerinden birisi olan ve 1999 yılından beri Anne-Bebek sektöründe yer alan Özelcan Şirketler Grubu bünyesine katılmış ve bir Özelcan markası olmuştur. Doğum öncesi ve doğum sonrası süreçte anne ve bebeğin biberondan bebek arabasına; oyuncaktan mobilyaya, telsizden akülü arabaya tüm ürünlerin tedarik ve satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
image

Dastini Bebe Market

Dastini Bebe Market Bayilik Hakkında HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN Tülay Baransel Kırık - Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık'ın doğumu ile birlikte 2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid'de açtıkları mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 39 farklı ilde 53 mağaza ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır.
image

Desa Deri

1972 yılında bayan çantası üreterek işe başlayan DESA’nın Türk tüketicisi ile buluştuğu ilk mağazası 1973 yılında Erenköy’de açılır ve Türk tüketicisi ilk defa omuzdan askılı bayan çantası ile tanışır.1980’li yıllarda globalleşme yolunda attığı önemli adımlar DESA’yı dünyadaki büyük firmalar için üretim yapan başarılı bir tedarikçi haline getirir. 1986 yılında New York’ta açılan DESA ofisi gibi global ölçekli girişimler sonucunda marka, ABD, Avrupa ülkeleri ve İngiltere’de tanınan ve bu ülkelere ihracat yapan bir isim haline gelir.
image

FLO

FLO mağazacalık, ayakkabı sektöründe 1960 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan 600'ün üzerinde mağazası ve e-ticaret sitesi ile Türk ayakkabı sektörünün lideri. Yurtdışında Büyüme FLO konseptiyle 2015 yılında yurtdışında ilk mağazasını açan FLO Mağazacılık, şu anda Azerbaycan, Arnavutluk, İran, Suudi Arabistan, Kosova, Ürdün, Kazakistan, Irak, Gürcistan başta olmak üzere toplamda 21 ülkede 400’in üzerinde mağazası ile hizmet vermektedir.
image

Frida

Ayakkabı-çanta perakende-toptan satışGempa 1996 yılında ayakkabı satışı ve pazarlaması yapmak amacıyla kurulmuştur. Faaliyete geçtiği ilk yıl içerisinde dünyaca ünlü ayakkabı markası olan Docker´s ürünlerinin distirübütörlüğünü almış, bunun yanında italyan PoloFeri markasının ülkemizde temsilciliğini yapmıştır. Kısa zaman sonra Maestracci ve Marco MOREO markası ile kendi üretimine başlamış ve kısa zamanda sektörde özel bir yer edinmiştir.
image

Frogjeans

Frog, 2004 yılında Bolu'da çıktığı yolculuğuna Kadın giyim sektöründe hizmet vererek başlamıştır. "HER ZAMAN FAZLA MODA" felsefesi ile merkez ofisinde depolama, tedarik, yönetim, muhasebe ve finans gibi operasyonel birimlerin yanında lojistik organizasyonun da yer aldığı şekilde konumlanmış ve mağazacılık olarak şuanda Bandırma, Balıkesir,Bakırköy,Düzce, Kale AVM ( İST) , Kadıköy,Samsun, ve Zonguldak olmak üzere 8 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
image

Girlstop

Hazır Giyimİçgiyim-Gecelik-Pijama-Rahat giyim-Mayo-Aksesuar-Çorap
image

Hangar Ayakkabı

TÜRKİYE genelinde, binin üzerinde ürünleri satılan Hangar Ayakkabı, iç piyasanın yanı sıra, bir dizi ülkeye de ihracat yapıyor. Avrupa, Afrika ülkeleri yanı sıra, Çin de ihracatın yapıldığı ülkeler arasında yer alıyor
image

Hotiç

HOTİÇ, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kuruldu. 80 yıllık köklü geçmişi ile farklı yaşam tarzlarına uygun, özgün tasarım, toplam kaliteli ve marka kimliği ile öne çıkan lider ayakkabı ve aksesuar markasıdır.
image

Jag Club

JAG Club olarak 80 yıllık tecrübemizle 3 kuşaktır %100 el yapımı ve kişiye özel tasarım ayakkabılar üretmekteyiz. Üstelik müşterilerimizi yerinde ziyaret ederek; zengin koleksiyonumuzdan seçtikleri veya kendi tasarımı olan modelleri üretiyor ve teslim ediyoruz.
image

Jenny & Jimmy Kids Social Club

Jenny & Jimmy Kids’s Social Club; yaratıcı, eğlenceli, odaklı, eğitsel ve gelişimsel faaliyetlerle çocuğunuzun motor becerileri, zeka ve fiziksel gelişimi ve farkındalığına odaklanan bir dizi aktivite seanslarından oluşan, 0-7 yaş çocuklara yönelik tasarlanmış bir Çocuk Sosyal Kulübü’dür. Aktivitelerimiz; çocukların sosyal, duygusal ve fiziksel güven oluşumuna odaklanır ki bu da gelecekte onların yaşamını direkt etkiler, gelecekteki başarı ve mutlulukları için olumlu etki yaratır.
image

Kangoo Club Turkey

Genel hatları ile Kangoo Jumps ile ilgili misyonumuz spora dayanmaktadır. Günümüzde sporun giderek yaygınlaşması ve daha fazla insanın farklı spor dallarına yönelmesinden dolayı, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Kangoo Jumps ülkemizde de talep edilir hale gelmiştir.
image

Kanz

1949 yılında Almanya’da kurulmuş olan KANZ; 1995 yılından bu yana Tekstil, Oyuncak, Mobilya, Bebek Bakımı ve Bebek Aksesuarları alanlarında; Bepateks Tekstil Bilişim Sanayi ve Ticaret A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir. Bebeğinizle daha mutlu ve konforlu saatler için, Kanz Bebek Bezi ve Hijyen Ürünleri, tüm satış noktalarında şimdi sizlerle buluşuyor.
image

KUMTOYS

Firmamız, Türkiye'de yaptığı ilkler ve yeniliklerle başarısını kanıtlamış, kendi alanında yaptığı çalışmalarla sektörün lideri olarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Hedefimiz el becerileri gelişen, hayal güçleri artan, yarınlara ışıkla bakan bireylerin yetişmesine katkı sağlamaktır. Asıl amacımız çocukları eğlendirmenin yanında eğlenerek öğrenmelerini ve onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemektir. Ürünlerimiz; alanında uzman, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilerek ilgili sertifikasyon süreçlerinden geçirilip sağlığa uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız boyalar, içerisinde zararlı maddeler içermeyen AB standartlarına uygun boyalardır.
image

Lapin House

Bebek çocuk giyimLapin House firması Yunanistan´da 64 mağazası ile hizmet veren, üretici ve perakendeci bir firmadır.Üretim ve dizayn alanında dünyadaki pek çok markanın ön sıralarında yer alır.Ana felsefesi çocuklar için moda kıyafetleri yüksek kalite standartlarında üretip sunmak ve seçkin bir müşteri kitlesine sahip olmaktır.Türkiye´de 11 senedir faaliyet gösteren markanın bilinirliliğinden faydalanmak isteyebilecek yatırımcılar aranmaktadır.
image

Lets Fit

Lets Fit Spor Teknoloji Ltd.Şti., Türkiye ve KKTC'de açılan Lets Fit Corner, Gold ve Premium Exclusive EMS Personal Training Stüdyolarının Franchise kurucusudur. Bayilik veren firmalar kapsamında Lets Fit Ltd.Şti. kurulduğu günden itibaren bir çok ülkeyle ithalat ve ihracat anlamında çalışmalar yapmaktadır. Siz de Letsfit bayilik sistemi sayesinde hızlı ve karlı iş fırsatı yakalayabilirsiniz. LetsFit stüdyoları distribütörü olduğu AQ8 Wireless Multiuser EMS System ile ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.
image

Levent Lostra

1975 yılında açılan Levent şubesiyle, 12 m² alanda hizmet vermeye başlayan Levent Lostra, bugün Türkiye’nin en kapsamlı lostra hizmetini sunuyor. Kurulduğu tarihten bu yana kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkan Levent Lostra, 2000 yılında Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde açtığı ikinci şubesiyle aynı zamanda 7/24 hizmet veren Türkiye’nin ilk lostra markası. 2000 yılında şubeleşmeye başlamasının ardından bugün 12 şube, 1 fabrika ve alanında uzman 60’ın üzerinde çalışanıyla dünyaca ünlü markaların satış sonrası tamir ve bakım hizmetini sağlıyor. 2015 yılında kurduğu merkez fabrikasında merkezi lostra hizmeti vermeye başlayan Levent Lostra, sektörüne kattığı yenilikler ve ilklerle tutkunu olduğu işinde fark yaratmaya devam ediyor.
image

Muzipo Kids

Muzipo Kids’in amacı; “çocukları gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri, değişim sağlayabilecekleri, eğlenceli, yaratıcı, güvenli, haklarını gözeten bir ortamda, bilimsel yöntemlerle sağlıklı bir hayata hazırlamak ve içinde bulundukları anı dolu dolu yaşamaları için hareketlendirmek."
image

Nyc Pilates Club

As New York CITY Pilates Studios, we would like to contribute to the wellbeing of all ladies and gentelmen living all around the world.
image

Polo Garage

Hazır Giyim Ürünleri Üretim Toptan ve Perakende Satışı
image

RUBYS

1992 Yılında Tekstik sektöründe Faaliyete geçen RUBYS, hem yurt içinde hem yurt dışında Satış noktası ve bayi ağı ile hızla büyüme gösteren markalar arasında yerini almış ve aynı zamanda bayilik almak isteyen girişimcilerin hayellerini süslemektedir. Türkiye genelinde 1150 satış noktası, Yurt dışında ise 74 ülke ve 1475 satış noktası ile hızla hedeflerine ilerlemekte, Marka sektörde deneyime sahip, lider konumda bulunan markalar ve kuruluşlar ile stratejik ortaklıklar oluşturmakta, marka hedefleri ve stratejileri doğrultusunda Corner ve Shop bayilikler de vermektedir. Bayilik başvurularının değerlendirilmesi noktasında mevcut potansiyeli ve hedef pazarları göz önünde bulundurmaktadır.
image

She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü

Spor,Sağlıklı Yaşam,Güzellik, ZayıflamaShe-Life, hanımlara çok cazip ücretlerle kendi işini kurma olanağı sağlayan, spor salonu işletmeciliği sektöründe %100 yerli bir franchise (bayilik) sistemidir. Kadın girişimcileri desteklemeyi hedefleyen firmamız, aynı zamanda sporu kadınlarımız için lüks olmaktan çıkararak, her bütçeye uygun üyelik ücretleriyle ve Türkiye genelinde birçok noktada oluşturacağı bayilik (Franchise) ağı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
image

Super Slow Zone

SuperSlow Zone® Amerika’da yaklaşık 40 yıllık bir bilimsel çalışma sonucu olarak ortaya çıkmış, etki, sonuç ve güvenlik açısından kendini kanıtlamış mükemmel bir kas güçlendirme egzersiz yöntemidir.
image

Talo Çanta

1987 yılından itibaren birçok sektörde faaliyet gösteren Aile şirketimizin,2008 yılında ikinci kuşak olarak yönetim kademesinde yer alınca, alt yapısını uzun zamandır oluşturduğumuz çanta ve sarraciye ürünlerinin imalat ithalatını da şirketimiz bünyesine dahil ettik.
image

Tergan Deri

45 yıldır başarılı bir şekilde süren Tergan yolculuğu, imalat, ihracat, toptan satışın yanı sıra tüm perakende kanalında da devam etmektedir. Tergan'ın bugün Türkiye'de 37 mağaza, yurtdışında ise, İngiltere, Ukrayna, Bulgaristan, BAE de toplam 13 franchaise mağazası bulunmaktadır.Tergan'ın ürün yelpazesinde yer alan el yapımı ürünler arasında; ayakkabıların yanı sıra, cüzdanlar, kemerler, evrak çantaları, kadın çantaları, seyahat çantaları, Bond ve pilot çantalar, ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar bulunmaktadır.
image

www.aktifbebek.com

Türkiye'inin en büyük anne ve bebek ürünleri deposuyuz! 15 senedir Bebek mağazası açmak isteyen girişimciler, e-ticaret firmaları, bebek marketler, pazar yerleri için Türkiye'de ilk ve tek firmayız. Amacımız sizlere sadece ürün tedarik etmek değil, aynı zamanda en üst düzeyde hizmet vermektir. Bu yüzden XML ve Dropship hizmetini bir arada veriyoruz. Pazaryeri entegrasyonu konusuda da destek veriyoruz. Hiç modası geçmeyecek bu sektörde gelin siz de bizimle birlikte çalışın!
image

Yaşam Pisti

AKÜLÜ ARABALARIN İŞLETMESİ VE SATIŞIYAŞAM PİSTİ , 2010 yılında çocukların eğlence isteklerine farklı bir bakış kazandırmak ailelerin çocuklarını sanal dünyadan çekmek istemelerine karşı duyulan ihtiyacı karşılamak amacıyla kurulmuştur.Yaşam Pistinde çocuklar akülü arabalarını onlar için oluşturulmuş muhteşem bir pistte kullanıyorlar.Yaşam Pistinde çocuklar bir bilgisayar oyununda değil gerçek hayatta gerçek arabaları kullanarak hem ileriye dönük becerilerini geliştiriyorlar hem de doyasıya eğleniyorlar. Aileler de çocuklarının bu tarz eğlence alanlarında vakit geçirmelerini istiyor , çocuklarını Yaşam Pistinde araba kullanırken izlemekten büyük keyif alıyorlar.
image

Zippy Kids Store

Bebek-cocuk giyimBebek ve cocuk giyiminde kalite ve ozellikle cocuklar icin tasarlanmis , dogum oncesinden 14 yasa kadar bebek ve cocuklarin ihtiyac duyabilecekleri her turlu urun yelpazesine sahip bir koleksiyon sunuyoruz.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim