Franchise Turkey

Hizmet sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

45LİK BAR

Türkiye’nin Nostalji temalı ilk eğlence mekanı 45’lik zincirinin bir parçası olmak ister misiniz? 2015 yılı itibariyle Türkiye genelinde 3’ü İstanbul 1’i Ankara’da olmak üzere 4 şube ve yıllık 240.000 ziyaretçi ile eğlence sektöründe emin adımlarla ilerleyen 45’lik, Franchising sürecini başlatıyor.
image

5 YILDIZ EĞİTİM KURUMLARI

5 Yıldız Eğitim Kurumları olarak tüm Türkiye genelinde marka kimliğimizi koruyacak, saygın ve nitelikli şube ağı kurarak gelecek nesillere Başöğretmen Atatürk’ün izinde kurumlar oluşturmaktır.Türkiye’nin yenilikçi ve prestijli yayınevlerinin bilgi, beceri ve tecrübesine sahip öğretmenleri ile kurulan 5 Yıldız Eğitim Kurumlarında amacımız; öğrencilerimizin farklı ve güçlü yönlerini keşfetmek, sorumluluk, başarı konusunda farkındalık oluşturmak ve sahip oldukları potansiyeli başarıya dönüştürerek hedefledikleri üniversiteyi / liseyi kazanmalarını sağlamaktır.
image

Abacus Master

Abacusmaster uluslar arası eğitim programıDaha iyi bir gelecek için kendi işinizi kurun Kitapla eğitim tabanlı klasik abaküs eğitim yöntemleri yerine video, ses ve kitap tabanlı Fast-track Abacus öğrenme programı ile geleceğinize yatırım yapın.Uygulanmakta olan abaküs sistemi geleneksel yöntemlerden tamamen farklı olup öğrencinin yeteneklerini ortaya çıkaran, öğrenmeyi hızlandıran bilgisayar tabanlı yeni bir sistemdir. Her öğrenciye internet tabanlı benzersiz bir uygulama yazılımı verilmektedir.
image

Abaküs Türk

Mental Aritmetik Eğitim ve EğitmenliğiMental Aritmetik: 4-13 yaş arası çocukların zeka gelişimini sağlayan eğitim programıdır. Bu program kapsamında Şube olmak için veya eğitmen olmak için başvurabilirsiniz. Eğitmenlik aldıktan sonra çok belirgin bir rakam ile çalışmanız mümkündür.Türkiye´de büYük yatırımcıların artık bu sektörde ilerlediğini söyleyebiliriz.
image

Abamer

Hizmet ve eğitim kalitesiyle eğitime ihtiyacı olan özel gereksinimli tüm çocukların ilk tercihi olmak. - Kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirebilmek amacıyla çıktığımız bu yolda her bireyin tek ve özel olduğu bilinciyle çağın gereklerine uygun güvenli ve sıcak bir ortamda, ferdin ve toplumun ihtiyaçlarını ayrım yapmaksızın karşılayarak, iş birliği, dayanışma ve paylaşım içerisinde, değişikliklere ve yeniliklere açık bir kurum olmayı sürdürmek.
image

Acdelco

Otomotiv yedek parça tedarikçisi
image

ACL Servis

Hızlı, kaliteli, ekonomik araç bakım servisi ACL OTO SERVİS ikiler, şimdi Ankara'da yeni açılan noktalarında müşterilerine hizmet veriyor. İsminden de rahatlıkla anlaşılacağı gibi ACL Servis'te temel ilke, kaliteli hizmeti gündelik hayatımızı aksatmayacak şekilde mümkün olan en kısa sürede en uygun fiyata sunabilmek.
image

Advance Yurtdışı Eğitim

2005 Ekim ayına kadar Genel Müdürlüğü Malta’da bulunan Advance Yurtdışı Eğitim, 2005 Ekim ayında merkezini İstanbul ofisine taşımıştır. Kasım 2006 tarihinden itibaren de Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İnegöl, Çanakkale, Adana ve Mersin illerinde faaliyet göstermektedir
image

AFACANLAR DÜNYASI

Afacanlar Dünyası çocuklara yönelik mesleki oyunlar oynanan oyun alanıdır. Sizler gibi Anne Baba olan Bizler çocuklarımıza; Hayaller kurabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, sorun çözebilecekleri, liderlik becerilerini geliştirebilecekleri bir dünya hayal ettik. Ve gerçekleştirdik.Çocuklar Afacanlar Dünyasın da oyun oynarken, ebeveynler de kurduğumuz kamera sisteminden çocuklarımızı izleyebiliyorlar. %100 Yerli Sermaye ile Üretilen, Bulunan İşyerlerinin Fiziksel Durumlarına göre Kullanılan Malzemeler Değişiklik Göstermektedir. Yerine Göre YTONG, Alçıpan Bölme, Alçı Kaplama ve Sağlığa Zarar Vermeyen Boyama Sistemiyle Atölyelerimizi Oluşturmaktayız.
image

Agel-Do Life

Gıda Takviyesi Hayalleri; korkularından daha güçlü olan insanların; dahice yaklaşımları ve deneyimli yaratıcılıkları ile kurulan; gerçekten çok hızlı gelişen ve bulunduğu sektörde birçok ‘ilk’e imza atan, her gün yeniliklerle güncellenen bir firma hayal edin!..
image

All Study

2004 Yılından beri Yurtdışı Eğitim ve Vize danışmanlığı alanında faaliyet veriyoruz. Anadili İngilizce olan ülkelerdeki dil okulları, Üniversitelerle birebir çalışıyor ve Türkiye temsilciliklerini yürütüyoruz.
image

Allmeet Rent A Car

Türkiye Antalyada kurulan firmamız yurt dışı müşteri odaklı olarak Türkiyede tüm turizm bölgelerinde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Araç desteği sunmuyoruz, 100 müşteri desteği yazlı kışlı tamamen yabancı ve gurbetçi odaklı olarak çalışıyoruz
image

Alo Diyet

Firmamız 2018 yılında gurme lezzetlerin uzman diyetisyenler kontrolünde uzman aşçılar tarafından hazırlanıp günlük olarak müşteriye el değmeden gönderilmesi adına kurulmuş inovatif bir fikir ile serüvenine başlamıştır. Geri dönüşlerin son derece olumlu olması üzerine hızla hem istihdam sayısını hem müşteri portföyünü artırmıştır.
image

Altın Emlak

Köklü Geçmiş ALTIN EMLAK, kurumsal firmalarda uzun yıllar yöneticilik yapan ve bu holdinglerin emlak-inşaat bölümlerinin de kurucusu olan Nuri ÖZELMACIKLI tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Sektördeki profesyonel çizgisi ve başarısı ile zaman içinde bu ismi farklı bölgelerde, aynı kalite anlayışıyla temsil etmek isteyen girişimcilerin taleplerini değerlendiren ALTIN EMLAK, Franchising Sistemi ile kendi işletmesini kurmak isteyen girişimcilere destek vermektedir.
image

American Life Dil Okulları

American Life Dil Okulları, dil eğitimi sektörünün öncü ve yenilikçi markasıdır. 2013 yılından beri isim hakkı vermeye başlayan American Life, Türkiye’de otuzdan fazla şehirde altmışa yakın merkezde faaliyet göstermektedir. Ayrıca Bakü’de bir şubesi bulunmaktadır.
image

Anaçağ Anaokulu

Biz okullarımızda; Ulusal ve uluslararası alanda geçerliliği kanıtlanmış eğitim yaklaşımlarından yararlanarak, alanında uzman akademisyenler ile birlikte ortaya koyduğumuz özgün eğitim modelimiz olan BÜGEM 'Bütünsel Gelişim Eğitim Modeli'ni uyguluyoruz.
image

Anne Penman

​Moda'da merkezimizde uygulanan soğuk lazer terapisi ile sigara bırakma programında, bedenimizde belirli noktalara soğuk lazer ışığı verilir. Soğuk lazer ışığının ısıtma, yakma ya da soğutma gibi bir özelliği bulunmamaktadır. Kişi hiçbir acı ve yanma hissetmez. Etkisi biyokimyasaldır. Endorfin ve serotonin miktarını dengeler. İlaçsız, acısız, vücuda herhangi bir invasif etkide bulunmadan çok kısa sürede sonuç veren etkili bir yöntemdir.
image

Anubiscape Odadan Kaçış Oyunu

Türkiye‘nin ilk ve tek tam elektronik odadan kaçış oyunu ANUBİSCAPE ; 2015 yılında kurulan şirketimiz,uzman oyun kurucu kadrosuyla ''escape room'' çılgınlığına farklı bir soluk getirdi. Sektördeki rakiplerine kıyasla ANUBİSCAPE;sürekli yenilenen algoritması ve kusursuz şifreleme sistemleriyle oyuncularına Antik Mısır’ın büyülü dünyasına zamanda yolculuk yaptırmaktadır.Yalnızca kendi icat ettiği ve patentli ürünlerini kullanan ANUBİSCAPE; bu sektörde dünyadaki tüm rakiplerine ve sektörde bulunan firmaların vizyonuna ciddi katkılarda bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin ilk ve tek tam elektronik konsept kafeteryası olan ANUBİSCAFE tam elektronik masalarıyla günümüz teknolojisinin ötesinde müşterilerine macera ve eğlence dolu sipariş verme-ödeme yapma deneyimi sağlamaktadır.
image

Aqua kristalb

Firmamız 25 senelik tekstil, inşaat ve kimyevi maddeler üzerine faaliyet göstermektedir. 2009 yılında havuz kimyasalları alanında gördüğümüz eksiklik üzerine "AquaKristalb" adlı markamızı oluşturduk. Global pazardaki havuz sektöründe gelişen yenilikleri takip eden firmamız, pazarın ihtiyaç duyduğu sağlıklı havuz dezenfeksiyonu konusunda uzun araştırmaları neticesinde buluş niteliğinde olan AquaKristalb adlı ürünü hedef kitlesine sunmuştur.
image

Arabamcell

Arabamcell ürünü hakkında bilgi vermek gerekirse araba camının önüne kartvizit bırakmak ya da bir kâğıda telefon numaranızı yazmak yoğun işlerinizin arasında oldukça zordur. Uzun ve kısa süreli parklarınızda, aracınızın başına gelebilecek herhangi bir durumda örneğin aracınıza karşı herhangi bir zarar gelme ya da trafik polis tarafından ceza yazılması veya aracınızın çekilmesine karşı hemen ulaşılabilir olmanızı sağlar. Kısacası aracınızın camına numaranızı yazarak istenildiği zaman size ulaşılabilir olmanızı sağlar. Özellikle trafiğin yoğun olduğu ve park sorunu olan bölgeler için ideal bir üründür. Ürünün piyasada çeşitleri bulunmaktadır ve tümü Çin’den ithal ithal edilmektedir.. Ancak Arabamcell’i diğerlerinden ayıran çok önemli farkları mevcuttur. Öncelikle ürün Türkiye’de ilk ve tek olarak üretilen bir üründür. Piyasada bulunan diğer ürünlere nazaran tamamen yerli üretim ve Türk malıdır. Fosforlu yapısıyla, gündüz depoladığı güneş ışığı sayesinde parlamasıyla geceleri bile numaranız çok rahat ve net bir şekilde okunabilir. Numaratörde takılı olan vantuzlar sayesinde aracınızın camına kolayca monte edebilirsiniz. Ürünün birden fazla modeli mevcuttur. Böylece farklı zevklere hitap edebilmektedir. Diğer ürünler gibi plastik değil ahşaptan imal edilmektedir. Bu özelliklere sahip ilk yerli firma ve marka Arabamcell’dir. Ürün üretimi aşamasında bütün detaylar bir alıcı gözüyle yeterince düşünülmüş olup bir bayi için sadece satma işi kalmıştır. Üretici firma olarak herhangi bir isim hakkı veya franchising bedeli istenmemektedir. Herhangi bir bedel istenmemesinin yanında ürün ile beraber gerekli eğitim, reklam desteği sağlanıp gelirden herhangi bir pay talep edilmemektedir. Potansiyel müşteri kitlesi bulmak ise günümüz Türkiye’sinde var olan yaklaşık 23 milyon 39 bin araç olduğunu düşünürsek hiç de zor değildir. Ürünü satmak için binlerce tl para verip bir iş yeri kiralamak zorunda değilsiniz. Gezerek ürünü pazarlamak oldukça kolaydır. Ürün çeşitliği fazla olmasından dolayı her bütçeye uygun çeşit bulunmaktadır. Ürünün hitap alanları ise oldukça fazladır. Petrol istasyonları, oto tamirleri, oto servisleri, oto yıkamacıları, oto aksesuar üretici firmaları gibi 25 sektöre hitap alanı mevcuttur.
image

Armodies Termal&Spa Park

Kurumsal saygınlığımız ve güçlü finansal yapımızla yatırım yapacağımız her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyoruz. Türkiye’de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyoruz.Bu özel misyonumuzla hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde devremülk sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz.
image

Arthur & Miller

Gayrimenkul sektöründe çeyrek asırlık bilgi birikimi ve tecrübesiyle hizmet veren Arthur & Miller Real Estate, Türkiye’nin en köklü ve alanında en uzman gayrimenkul franchise markasıdır.Ülkemizde yerleşmiş, klasik emlak aracılık hizmetlerinin kalıplarını kırarak emlaka ilişkin tüm ihtiyaçların çözüm noktası olmayı ilke edinen Arthur & Miller Real Estate sistemi, yalnızca alım-satım ve kiralama aracılık hizmetleri vermekle sınırlı kalmayan, proje pazarlamadan kira takip sistemine ve mülk idaresine kadar gayrimenkulle ilgili tüm taleplere yanıt verebilen bir konsept üzerine kurulmaktadır.
image

Ase Ekspres

Uluslararası hızlı teslim Dünyada tek Türk Hızlı Teslim Sistemi olan Turpex, Balkanlar, Rusya, Uzakdoğu, Orta Asya ve ABD’deki kendine ait ofis ve acenteleri ile adreslerine kadar çok kısa sürede ulaşması istenen paket ve dökümanları havayolu ile teslim edebilmektedir. Uzmanı olduğu ülkelerde hızlı gümrükleme lisanslarına sahip olan Turpex, bu imkanlarını her türlü kargo için de kullanabilmektedir.
image

Atalanta Estetik

Yatırımcılarına uzun yılar sağlık sektöründe faaliyet göstermiş uzman ekibi ile teknolojik, kullanıcı dostu, etkin, hesaplı ekipmanları seçer ve tedarik eder, sürekli ve sonuca yönelik şekilde destekler. Bir güzellik salonunda bulunması gereken hizmetleri eksiksiz şekilde sunar. Etkin pazarlama, reklam ve tanıtım stratejileri oluşturur, yatırımcıların uygulamalarını sürekli denetleyerek yüksek gelir hedeflerine hızlı şekilde ulaşmasını sağlar.
image

ATT Emlak Yatırım

ATT Emlak Yatırım, ticari ve endüstriyel gayrimenkul pazarında fabrikadan depoya, otelden tatil köyüne, sanayi arsasından turizm arsasına, villalardan yazlıklara kadar her gayrimenkulde rakipsiz performans gösteren, araştırma-geliştirme konusunda uzman, yaratıcı çözümler üreten deneyimli kadrolardan oluşmaktadır.
image

Auto Express

Auto Express Türkiye markası AZAKLI OTOMOTİV bünyesinde 2014 yılından itibaren Ankara’da Oto kuaför ve oto boya bakım sektöründe araç estetiği üzerine faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları %100 yerli sermaye %100 yerli üretim ve üst düzey formülasyonlarıyla otomobil bakım ve koruma ürünleri üretim ve kimyasal tedarikçisidir.
image

Autobahn

OTO TEMİZLİK VE KORUMA SİSTEMLERİ 2005 yılında %100 müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek kurulan Autobahn, üstün Alman teknolojisi ürünleriyle yeni bir hizmet anlayışı getirmiştir. Amacımız hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en uygun çözümleri sunmaktır.
image

Autowax

AUTOWAX, Türkiye Genel Müdürlüğü İmeks Otomotiv Ürünleri ünvanı ile 22 senedir Araç Temizlik ve Koruma Sistemleri konusunda otorite bir marka olarak, tecrübeli yönetici ve çalışanlarıyla, Türkiye genelinde sürekli büyüyen, Geniş bir bayi ağı ile hizmet veren, öncü bir kuruluştur. AUTOWAX Marka Prestiji, Yüksek Ürün Kalitesi, Marka Standartları ve Kaliteli Hizmet ilkeleri doğrultusunda, ödün vermeden çizmiş olduğu yolda dünya devi markalarla işbirliği içerisinde hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, Avrupa da ISO 9001 kalite belgesiyle ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarında üretilen ve hizmet alanı kapsamında araçların tüm ihtiyaçlarına üst düzey karşılık verebilen ürünleri ile AUTOWAX müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde saygın bir yer edinmiştir. Merkezi İstanbul da bulunan İmeks Otomotiv, ‘’AUTOWAX Professional Car Care Services’’ ismi ile yurt genelinde profesyonel yapıda ‘’Oto Boya Koruma ve Temizlik Sistemleri’’ bayilikleri kurmaktadır. Bayi ağını daha da genişleterek, her bölge ve şehirde, daha çok profesyonel noktada kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefleyen marka, bu konuda bayilik kurmak isteyen yatırımcılarına yardımcı olup, yolunu açmakta tereddüt etmiyor. Eğitim uzmanları tarafından, bayilere özel olarak Uygulamalı Teknik ve Satış - Pazarlama eğitimleri sunarak, bu eğitimler kapsamında yeterlilik sertifikaları vermektedir. Televizyon reklamlarının yanında tüm iletişim ve yayın organlarına reklamlar vererek, önde gelen kurumsal şirketler ve markalar ile Özel kampanyalar düzenleyerek, bayilerine müşteri akışı sağlamak yoluyla, çalışma ve kazançlarını desteklemektedir. Faaliyet gösteren tüm AUTOWAX servislerinde, araçlar özel uygulamalarla ilk gün ki şık, temiz ve ışıltılı haline geri getiriliyor. Aracına böyle bir uygulama yapılmasını isteyen herkese ve her marka araca bu uygulamalar, özel olarak üretilmiş ürünler ve özel işlemlerle, titizlik içerisinde hizmet verilerek, müşteri memnuniyeti tam anlamıyla sağlanmaktadır. Günümüzde araç kalitelerinin, konforlarının artması, kaliteli araç markaların çoğalması ve araç fiyatlarının da bu kalite ve konfora bağlı olarak yükselmesi sonucunda, artık insanlar araçlarını temizletmek ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için her yere götürmüyorlar. Araçlarını bir markanın güvencesine bırakarak, gönülleri rahat ve gerçek ürünlerle gerçek hizmetler alabilecekleri yerlere götürüyorlar. İşte bu konuda AUTOWAX markası ön plana çıkarak araç sahiplerine o rahatlığı ve güveni fazlasıyla veriyor. Böylece markanın da ayrıcalığı kendisini bariz olarak göstermiş oluyor.
image

AXE Bank

Türkiye’de online fatura tahsilat sistemleri uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Fatura tahsilat sistemlerinde anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren AXE FATURA, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan Elektrik, Su, Doğalgaz, Türk Telekom , Avea , Türkcell , Vodafone , Kablolu , Dijitürk, Sigorta İşlemleri, Online Bilet Satışı, SSK_BAGKUR, Vergi, Trafik Cezası, Parça kontör ve kart kontör, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır.
image

İkarus Mental Aritmetik

Abaküs Temelli Mental Aritmetik -- Kurumsallık, şeffaflık ve güvenilir eğitim politikaları bizim için en önemli kriterlerdir. Sistemiz dahilinde Marmara Bölgesi içinde yer alan tüm il ve bu illere bağlı ilçelerde franchise verilmektedir. Sınıflarımız 8 kişi olmak üzere Tüm şubelerimiz aynı mobilyaları, eğitim gereçleri ve eğitim kaynakları ile aynı tasarımdadır.
image

İnceler Kuruyemiş Bakliyat

Kuruluş Yılı : 1943 Merkez Ülke: Türkiye Sektöründe Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan NEVPA GIDA Sanayi Ltd. Şti. kendi sektöründe renkli, yenilikçi ve güçlü simalardan biri konumundadır. Bakliyat üretiminde ülkemizin tanıdığı özel lezzetlerin üreticisi olma niteliğiyle yılların verdiği tecrübeyi ürün kalitesiyle birleştirip tüketicisiyle buluşturan firmamız yaklaşık 67 yıldır, her yıl gelişen bir ivme ile çalışmalarına yön vermektedir.
image

İngiliz Akademi

İngiliz Akademi Dil Okulları tüm eğitim programlarında öğretmen merkezli interaktif bir eğitim modeli uygular. İngilizce dil sınavlarına yönelik hazırlık programları ve 18 Yaş Altı Gruba Yönelik İngilizce Dil Eğitim Programlarının da öğrencilere sunulduğu İngiliz Akademi Dil Okulları’nda tüm eğitim programlarımız, deneyimli akademik kadromuzun pedagojik bilgi ve tecrübeleri ile öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda özenle oluşturulmuştur. İngiliz Akademi Dil Okulları’nda uygulanan eğitim programları müfredat, metodoloji ve ölçme-değerlendirme sistemi açısından Avrupa Dil Yeterlilik standartlarına da (CEFR) uyumludur.
image

İstanbul Lisan Merkezi

Kurumumuz 1982 yılında kurulmuş; Bakırköy Genel Merkez olmak üzere, şu anda 4 şubesinde (Bakırköy, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Kadıköy) hizmet veren İstanbul Lisan Merkezi (İLM), hem bireysel hem de kurumsal alanda profesyonel organizasyonlara imza atmaktadır.
image

İyilik Atölyesi

İyilik Atölyesi, 2009 yılında İzmir’ de yeme-içme-eğlence sektörünün çeşitli ürün, hizmet ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan JP Gıda Danışmanlık’ ın markası Juice Planet’ in “çok yönlü sosyal sorumluluk projesi”dir.
image

İzak Hason Emlak Danışmanlığı

EMLAK DANIŞMANLIĞI
image

Özel Netiş Meslek Kursu

Mesleki EğitimNetiş Meslek Kursu insanlara meslek öğreterek işe yerleştirmek ve işverenlere de kalifeye eleman sağlamak amacıyla kurulmuş şuan itibariyle Türkiye´nin ilk ve tek Meslek Kursudur.
image

B-Fit

B-fit, 2006 yılında 6 kadının her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir araya gelerek kuruldu. Bfit
image

Balon Evi

Balonevi, Eylül 2001'de kuruldu. Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedik. Benimsediğimiz "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile sektörde lider konuma geldik.
image

Bayanlara Özel Portakal Spor

Portakal Spor’un Kuruluşu Firmamız, 2002'den beri hidrolik parça ve makine imalatı ve ihracatı yapan bir kuruluş olarak faaliyet göstermekteyken, 2007 yılında var olan teknik alt yapı ve hidrolik konusundaki tecrübemizle, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan ve rağbet gören fitness sektörüne de girme kararı almıştır.
image

Böwe / / Clean

Kuru Temizleme de öncü marka.
image

Bekbars

Türkiye’nin ilk nano teknoloji firmalarından biri olan Bekbars NT 2006 yılında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu ilk yıldan itibaren perakende ve toptan ürün satışlarında çoğunluğun tercih ettiği nano teknoloji firması oldu. Müşterilerimizin tercihleri ve gereksinimleri konusunda zengin bilgiler içeren veri tabanları sayesinde müşterilerimiz için en iyi ürünleri geliştiriyoruz. Ürün gelişimi konusunda dünyaya ve rakiplerimize önderlik ediyoruz. Daha yüksek kalite ve daha iyi hizmet için çalışmaya devam ediyoruz.
image

Bekbars Nano Teknoloji

NANO OTO BAKIM KORUMATürkiye’nin ilk nano teknoloji firmalarından biri olan Bekbars NT 2006-2007 yıllarında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu ilk yıldan itibaren perakende ve toptan ürün satışlarında çoğunluğun tercih ettiği nano teknoloji firması oldu. Müşterilerimizin tercihleri ve gereksinimleri konusunda zengin bilgiler içeren veri tabanları sayesinde müşterilerimiz için en iyi ürünleri geliştiriyoruz. Ürün gelişimi konusunda dünyaya ve rakiplerimize önderlik ediyoruz. Daha yüksek kalite ve daha iyi hizmet için çalışmaya devam ediyoruz.
image

Betop

Emlak danışmanlığı alım satım her türlü gayrimenkul komisyonculuğu
image

Beyaz Ofis

Gayrimenkul danışmanlıkKurumsal yapısını tamamlamış olan BEYAZOFİS ege bölgesinde temsilciliklerini oluşturmuş haziran 2008 itibarıylada akdeniz bölgesinde antalya merkezli ofisler ile hizmete geçmiştir.iç anadolu bölgeside ankara merkezli oluşum aşamasındadır.
image

Bil Öğretim Kurumları

EğitimÜniversiteye, Fen Anadolu Liselerine ve Kolejlere Hazırlık Dershaneleri ile Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursları. ISO 9001 kalite belgesine sahip BİL Öğretim Kurumları; bilgi çağını kendine hedef edinmiş, profesyonel ve uzman eğitim kadrosu ve ciddi AR-GE faaliyetleri ile her yeni gün yeni projelere imza atmayı kendine misyon edinmiştir.
image

Bilişim Eğitim Merkezi

Bİlgisayar EğitimiYılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan Bilişim Eğitim Merkezi, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu binlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere Bilişim Eğitim Merkezi’ne ortak olma fırsatını sunuyor…
image

Bios Life

Sağlıklı Yaşam - wellnessUnicity’ nin kökleri, neredeyse dünyadaki herhangi bir ağ pazarlama şirketinden daha derine, Louis Liggett’in ilk Rexall Drug Store’u kurduğu 1903 yılına kadar gider. 50 yıl boyunca Rexall, 25.000’den fazla eczaneden oluşan birzincire dönüşmüş ve o tarihten itibaren Amerika Birleşik Devletlerinde bilinen bir marka haline gelmiştir. 1990 yılında Rexall, kendi eşsiz bilimsel tabanlı besin ürünlerini pazarlamak için Bios Life™ Franchise modelini kurdu.2001 yılında, Rexall Showcase International ve Enrich International adlı iki başarılı ağ pazarlama şirketinin birleşmesi ile Unicity International´ ı kuruldu.
image

Birleşmiş Emlakçılar

Emlak-GayrimenkulÜlkemizde halen Emlak Komisyonculuğu Kanunu olmayışı nedeniyle sektörün standartları sadece kişisel anlayış ile sınırlıdır. Bu eksikliğin giderilmesi için;• Mesleki İlkeleri belirlemek ve uygulamak.• Mesleki saygınlığı oturtmak.• Piyasa talebini karşılayacak alt yapıyı kurmak.• Tellalıktan, Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlığına geçiş.• Konusunda Uzman Seçkin Kadrolar oluşturmak.• Günün tüm teknolojik imkanlarıyla Hizmet vermek amacıyla 20 Ağustos 1991 tarihinde Birleşmiş Emlakçılar A.Ş.’ni kurduk.Emlak Sektöründe OnLine Bilgi Bankasını, Türkiye’de ilk ve Tek olarak 1992 yılında Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. tarafından faaliyete geçirdik.
image

Black Mountain Gayrimenkul

GAYRİMENKUL YATIRIM DanışmanlığıHER TÜRLÜ GAYRİMENKUL ALIM, SATIM, KİRALAMA DEVİR.MORTGAGEBROKERLIĞI
image

Borusan Telekom

Borusan Grubu’nun ilk şirketi İstikbal Ticaret kuruldu, demir-çelik ticareti ve tarım ürünleri ihracatına başladı.Telekominikasyon HizmetleriTürkiye´nin en büyük 500 şirketinden 167´sine hizmet veren Avrupa´nın en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi Borusan Telekom, kaliteli ve hesaplı telekom hizmetlerini KOBİlere de ulaştırmak için BT KOBİ Temsilci ağını kurmaktadır. BT KOBİ temsilcisi faaliyet göstermek istediği bölgede yetkili temsilci olarak karlı, gerçek, prestijli iş sahibi olmaktadır.
image

Brain Clinic

Çocuklardaki Dikkat Eksikliği ve Hiperkaktivite Bozukluğu konularında Uluslararası Geçerliliği olan Testler, Bilimsel Egzersiz ve Zeka Aktiviteleri programlarıyla gelişimlerine destek olmaktadır. Bununla birlikte kadrosunda yer alan Uzman ve Klinik Psikolog kadrosu ile yetişkinler için bireysel psikolojik danışmanlık desteği vermektedir. Aile danışmanlığı ve ergenlik sorunları konularında da ailelere danışmanlık ve terapi desteği vermektedir. Franchise alan işletmelere, tüm hizmet birimlerimizin kurulumu yapılmakta, ruhsat ve izin işlemleri gibi resmi işlemlerde destek verilmektedir. Aynı şekilde tüm kadronun oluşturulması, testlerin eğitimi, program içeriklerinin eğitimlerinin verilmesi, kamoanyaların düzenlenmesi, satış politikaları ve ücretlendirme konularında sürekli destek verilmektedir. Yatırımcımızın bu alanda herhangi bir belgesi veya tecrübesi olması beklenmez. Brain Clinic tüm Türkiye'ye bayilik vermektedir.
image

Bricks4Kidz

Bricks4Kidz® 3 - 13 yaş arası çocuklara oyun ile eğitim vermeyi amaçlayan bir kuruluştur. Etkinliklerinde kendi geliştirdiği özgün içerikleri ve orijinal Lego® ürünlerini kullanır. Dünyada 50'ye yakın ülkede 700'ü aşkın bölgede faaliyet gösterir. Çocuklar S.T.E.M uyumlu programlar kapsamında; robotlar, makine düzenekleri, ünlü binalar, film kahramanları gibi çok çeşitli modelleri tasarlar ve inşa ederler. Bu çalışmalarda mühendislik, mimarlık, matematik, fen ve teknoloji gibi alanları keşfederler. Uzman eğitmenler eşliğinde yapılan çalışmalarda çocuklar; problem çözme, yaratıcılık, eleştirel düşünme, ekip çalışması, iletişim gibi birçok temel becerilerini geliştirirler. Rekabetten uzak bir ortamda sosyalleşmeleri de önemli bir hedeftir.
image

British Centre Dil Okulu & Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

EğitimKuruluşundan bu yana çalışmalarının vermiş olduğu deneyim ve Türkiye’de dilde eğitim alanında yaptığı atılımlarla sektörünün lider kuruluşu olan BRITISH CENTRE şimdi ise son yılların en önemli iş kurma metodu olan franchise sistemiyle sizlere BRITISH CENTRE Dil Okullarına ortak olma fırsatı sunuyor.Neden BRITISH CENTRE Dil Okulları ?Kusursuz bir sistemin parçası olacaksınız!Bildiği işi yapmayı tercih edenler, profesyonel çalışma döneminden gelen deneyimleri ile işe girişirler.
image

British Street Dil Okulları

Sektörümüzde 10 yılı aşkın süredir sürekli olarak hizmet vermiş bir kadronun sizlerle tecrübesini paylaşmasını hedefliyoruz. Hakkımızda söylenecek çok şey olsa da çok şey söylemek yerine özet geçmek istedik. Özetle biz geçmişimize baktığımızda şunları görüyoruz;10+ Yıllık Tecrübe, Sürekli ve Kesintisiz Özveri, En güncel haliyle sizlere sunduğumuz methodlar.Yine de bir şeyler söylemek gerekirse British Streeth Dil Okulu olarak sektördeki tecrübesini bünyesinde bulunan deneyimli kadrosu ile sizlere paylaşan bir dil okuludur. Bu amaçla çıktığımız yolda sizlere dil eğitiminizde destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.
image

Bronzi Solarium

1988 yılında istanbulda kurulmuş solarium salonları işletmesi, solarium cihazları satışı, solarium lambaları, aksesuarları ve kozmetiği satışı,ve bronzi franchise olarak hizmetlerine devam etmektedir.
image

Cacabey Planetaryum

Planetaryun Uzay Çadırlarının Üretimi ve BayiliğiTürkiye’nin İlk ve Tek Yerli Planetaryum Üreticisi Cacabey Planetaryum, Türkiye’deki tek yetkili bayisi MOP Planetaryum aracılığı ile Tüm Türkiye’de Bayilikler Vermeye Başlıyor !Cacabey Planetaryum Hiz. Ltd. Şti Dr. Uğur ÖZEN ve ekibi tarafından, Türkiye’deki yerli planetaryum üretimini sağlamak, hizmetini ve kalitesini sunmak için Bursa’da faaliyetlerine başlamış olup, bu sektörde göstermiş olduğu AR-GE çalışmalarının meyvesini 2011 Yılında almış olduğu Yılın Girişimcisi Ödülleri ile taçlandırmıştır.
image

CanEnglish

CanEnglish 2005 yılında Ankara’da kurulmuş olan, kişiye özel ders paketleri ve yol haritalarını adından gelen motivasyonla uygulayan, yenilikçi vizyona sahip genç ve dinamik bir dil okuludur.
image

Car WAX

Car Wax’ın yurtiçinde 60 şubesi var. Kara ve deniz taşıt araçlarında boya koruma, detaylı iç ve dış temizlik, döşeme, halı ve vinil koruma, oto pas önleme ve ses yalıtım sistemleri alanlarında faaliyet gösteriyor. Bunların yanı sıra küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, cam filmi ve kaput koruyucu filmi, su itici cam kaplaması uygulamaları ve aksesuar montajları yapılıyor. Şirketin yurtiçi şubelerin yanı sıra Kazakistan Almata’da da bir şubesi var.
image

Casadron

Sigara dumanı ve hava temizleme sistemleri Hava temizleme cihazı olan Casadron, TÜV onayı taşıyan tek markadır. Kapalı ortamlarda, restoranlarda, ofislerde kullanılır. Bölge ortakları satış ve bakım hizmetleri verirler.
image

Century21

Gayrimenkul Danışmanlığı1971 yılında Amerika´da kurulan CENTURY 21 69 ülkede 8000 franchise ofisi, yaklaşık 120.000 çalışanı ile dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul markasıdır. 5 farklı uluslar arası gayrimenkul franchise markasına sahip olan Realogy Grubu bünyesinde faaliyet gösteren CENTURY 21 Dünya’nın lider gayrimenkul markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.CENTURY 21´in 2010 yılı Mayıs sonu itibarı ile Türkiye´de 90 ofisi ve 550´ye yakın gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. 2011´e gelindiğinde ofis sayısının 120’ye gayrimenkul danışman sayısınında 700´e ulaşması beklenmektedir.
image

City Life

Emlak Alım-Satım,KiralamaEmlak İşine Girmek İstiyorsanız,Eğitim ve marka desteğinin tek adresi
image

Clean Time

Araç bakım temizlemearacı bulunduğu yerde gezici ekiplerimizle müşterinin gözü önünde tamamem doğal olan özel bir solusyonla temizleme işlemi
image

Cleanlux

CLEANLUX, ELECTROLUX işbirliği ile kurulan Türkiye’nin ilk Woolmark onaylı Ekolojik Giysi Temizleme tesisidir. Biz tesisimizde ;Electrolux patentli Lagoon® Advanced Care ıslak temizleme (wet cleaning) sistemini kullanıyoruz. Bu yeni nesil ıslak temizleme sistemi sayesinde müşterilerimize %100 doğal ve çevreci bir temizleme hizmeti sunuyoruz. CLEANLUX, profesyonel ekibi ve sahip olduğu know-how ile ELECTROLUX Lagoon® Advance Care Islak Temizleme sisteminin Türkiyede'ki uygulayıcısı ve iş ortağıdır.
image

Cleopatra İnk

Cleopatra Ink olarak 2014 yılında kurulan bir dövme şirketiyiz. Alanya'da tek bir lokasyon olarak başladığımız bu alanda hızla büyük ve Avrupa'ya doğru genişledik. 5 yıllık kısa bir sürede dünya çapında 72 ödül kazandık.
image

Cliniczer & Sportifzer

Cliniczer & Sportifzer Yaşam Kompleksimizde Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin gururu ile 7 den 77’ye kadın/erkek herkese fiziksel, zihinsel, ruhsal değişim ve dönüşümü yaşatıyoruz.
image

Code Oto Ekspertiz

Code Oto Ekspertiz 2.El otomobil alım - satımlarda oto ekspertiz makinaları ve ölçüm aletleri ile araçları test, inceleme ve raporlama yapılarak insan hayatını kolaylaştırmak, yanılgı ve hatalı alışverişi engellemek amaçlı kurulmuş sektörün 6 yıldır içerisinde bulunan ayrıca 2016 yılından itibaren Türkiye geneli oto ekspertiz bayiliği veren kurumsal, tescilli oto ekspertiz firmasıdır.
image

Coldwell Banker

Coldwell Banker® 1906 yılında San Francisco’da, Colbert Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren bir firma olarak kurulmuş, dünyadaki ilk gayrimenkul franchise sistemidir. 50 ülkede, 3.600 ofis ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. Coldwell Banker Türkiye, 2011 yılının sonuna kadar 40 franchise ofisine ulaşmayı hedeflemektedir.
image

Colizeum

Esports is the fastest growing entertainment industry in the world. Following the industry's growth, its infrastructure is constantly evolving and growing. This is why Esports Arenas are nowadays a very interesting niche for investment.
image

Continent Hotels & Resorts

Otel Yonetimi Continent, kendine has servis standartlari olan bir otel yonetim ve pazarlama sistemidir. Amac, uygun standartlari olan veya olabilecek kapasitede olan otellerin, tek bir marka ve standarlar altinda toplanarak, tek bir marketingi paylasarak karliligini arttirmak temel prensibini olusturur.
image

Dilan Polat Güzellik Merkezi

Dilan Polat Güzellik Merkezi olarak hastalarımıza ve danışanlarımıza farklı medikal alanlarında hizmet sunmaktayız. Medikal estetikten saç ekimine kadar, son teknoloji cihazlarımız ve uzman kadromuzla her süre yanındayız.Dilan Polat Güzellik Merkezi olarak, hastalarımıza ulaşmak istedikleri manzarayı görmek için farklı tedavi seçenekleri sunuyoruz.
image

Diyet Kapımda

Diyet Kapımda meşgul profesyoneller için yüksek kalitede, taze, besleyici ve sağlıklı gıda sağlamaya adanmış güvenilir kapıya teslim taze gıda teslimat hizmeti vermek için çalışan kendini sağlıklı beslenme konusunda geliştirmiş ve bunu bir yaşam stili haline getirmek için sürekli çalışan mükemmeliyetçi birkaç kafadar arkadaşın kurduğu bir sistemdir.
image

Dry İstanbul

HS Group olarak, 2000 yılından itibaren hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler topluluğuyuz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana gerek üyelerimize gerekse iş ortaklarımıza 'fayda' sağlamak için çalışıyoruz. Müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli proje ve ürünlerimiz ile sektörümüze öncülük ediyoruz.
image

Dry Car Care

Susuz & Gezici Araç Temizliğiİstanbul Avrupa Yakasında faaliyet gösteren DRYCARCARE, araç temizliği için özel olarak üretilmiş solüsyonları ile aracın olduğu noktaya giderek susuz iç ve dış temizlik hizmeti vermektedir. Araç temizliğini bir telefon yakınlığına taşıyarak araç sahiplerine kolaylık sağlamayı amaçlayan DRYCARCARE başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye franchising vermekteyiz.
image

Dry Center

DRY CENTER1996 yılında "1 saatte Modern ve Güvenli Kuru Temizleme" sloganıyla ilk mağazasını Capitol Alışveriş Merkezi´ nde açan Dry Center, bugün Türkiye´nin 20 büyük kentinde 50’ nin üzerinde mağazasıyla sayısız müşterisine birinci sınıf hizmetvermektedir.
image

DRYTÜRK

DRYTÜRK, Türkiye'nin en iyi kuru temizleme markası olarak yüksek kaliteli kuru temizleme hizmetlerine ülke genelinde herkesin kolaylıkla erişebilmesini amaç edinmiştir. Türkiye'nin en iyi kuru temizleme şirketi olan DRYTÜRK olarak kişisel kıyafetlerinizin yanı sıra ev tekstili ürünlerinizden evinizin temizliğine varan geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Vazgeçilmeniniz olacak bu hizmetlerimize Mobil uygulamamız veya Online sipariş sistemiz ile kolayca erişebilirsiniz.
image

DYMET® Soğuk Kaynak Teknolojileri

Dymet Türkiye kaynak ve dolgu sistemlerine yeni bir soluk getirmek ve soğuk püskürtme teknolojisini tanıtarak kaynak teknolojileri pazarında bir ilk olabilmek amacıyla 2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır.Düşük basınçlı soğuk püskürtme teknolojisi nispeten yeni bir teknoloji olmakla birlikte, termal sprey kaplama kaynak unsurlarının bir dalı olarak sınıflandırılmıştır
image

Dynobil Oto Ekspertiz

1980 Yılından Bugüne Tamamen Yerli Üretim 1980 Yılından bu zamana Otomotiv sektörü içinde yer alan firmamız, 2005 yılından itibaren Oto Ekspertiz ( Araç Test merkezi ) olarak da faaliyet göstermektedir
image

Dynomark Oto Ekspertiz

Dynomark, Genatech Mühendislik ve Yazılım A.Ş. çatısı altında kurulmuş Oto ekspertiz işletmesi açmak isteyen girişimci ve yatırımcıların tercih ettiği franchise veren bir markadır. Oto ekspertiz ekipmanlarının bir çoğunu kendimiz üretmekteyiz. Hizmet kalitesi memnuniyet oranı en fazla olan firmalar arasındayız. Öncelikli hedefimiz en kısa sürede Türkiye geneli tüm illerde ve ilçelerde DYNOMARK OTO EKSPERTİZ markasını yatırımcılarla buluşturmaktır.
image

Dynomoss Oto Ekspertiz

1978 yılından itibaren otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız, oto ekspertiz alanındaki eksikliği fark ederek, ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan ilk kuruluştur.
image

Eğlenceli Bilim

Eğitim - Uygulamalı Fen Bilimleri Deney ProgramlarıFen Bilimleri alanında uygulayarak öğrenme konusunda Türkiye’de bir ilk; High Touch High Tech - Eğlenceli Bilim Programları!“Yaparak öğrenme yoluyla bilim eğitimi-Inquiry Based Science Education (IBSE)” Amerika’dan sonra dünyada birçok ülkenin eğitim alanında ele aldığı bir konu haline gelmiştir. Amerika’da High Touch High Tech Programları Top 500 Franchise listelerinde en hızlı büyüyen franchise kategorisinde 8. olmuştur.
image

Ecoblue Wet Clean

2013 yılında hizmete başlayan Ecoblue Wet Clean kısa sürede açtığı şubelerle adını ve kalitesini Türkiye genelinde duyurmaya başlamıştır.
image

Ecuchip

Firmamız 2002 yılında girişimcilik serüvenine başlamış olup, otomotiv yazılım mühendisliği üzerine faaliyet göstermektedir. ECUCHİP markası ile sektöre ismini veren tek işletmedir. Uzman ve Bilinçli kadromuz sayesinde üst seviye müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ssh sonrası müşteri odaklı hizmetler sunarız.
image

EFT Oto Ekspertiz

2004 yılında Bosch Car Service üyesi olarak İstanbul Avcılar - Haramidere mevkiinde faaliyet göstermeye başlayan EFT OTO, 2600 m² kapalı alana sahip tesislerinde 19 adet araç kaldırma lifti, boya fırını, rot-balans cihazları, jant düzeltme, klima dolumu, tüm markalara ait gelişmiş arıza tespit ekipmanları ve eğitimli, uzman kadrosuyla her marka binek ve haf ticari araçlarınızın tüm bakım ve onarım işlerini yetkili servis yeterliliği ve kalitesinde yapmaktadır.
image

Ekol

Marketlere çok az bütçe ile çalışarak sizlere kazanma imkanı sunuyoruz. İşimizin detayları ve uygulama şekilleri verilecek olan eğitimlerle size en ince noktasına kadar anlatılacaktır.
image

Elon Akademi

Dikkat geliştirme merkezi olarak uzman eğitimciler tarafından dikkat eksiklği, hiperaktivite, disleksi, öğrenme güçlüğü, ağırlıklı olup çocukların bilişsel yeteneklerini geliştiren uygulamalar yapılmaktadır. Dikkat üzerine ağırlıklı çalışılan merkezde kullanılan cihaz temini ve eğitim tarafımızdan verilmektedir. Amacımız ilaç kullanan çocuklarımıza kullanılan yöntemlerle ilaçsız çözümler sunmaktır. İş birliği içerisinde olunduğu süre zarfında reklam, eğitim, proje destekleri verilmektedir. Kurulum aşamasında konum belirleme ve ofis içi düzen desteği sağlanmaktadır. Eğitim ve psikolojinin birleştiği merkezlerimizde personel desteği ve psikoterapi eğitimleri verilmektedir. Eğitimler sonunda sertifikalandırılmaktadır.
image

Emlak Century

Gayrimenkul alım satım kiaralama evden eve nakliye dekorasyon ve sigorta EMLAKCENTURY GAYRİMENKUL ALANINDA FAALİYETTE BULUNAN VE KURUMSAL BİR FİRMADIR.EMLAK SEKTÖRÜNDEKİ BOŞLUKLARI DOLDURMAK VE MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN YOLA CIKTIK.MARKAMIZI BİZLERLE BERABER YENİ UFUKLARA TAŞIYACAK ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
image

Emlak34®

Şirketimizde Gayrimenkullerin emlak vergilendirmelerinden, yükümlülük getirdiği gelir vergilerine kadar; kira kontratlarından inşaat sözleşmelerine kadar, taşınmazlarla ilgili imar hukuku, medeni kanun vb. yasalarla ile ilgili sorunlarının aşılması için danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
image

Emlakistan Türkiye

Emlak Pazarlama*Emlak Pazarlama *Konut Projesi satış*2.El Proje Satış-Kiralama*Site Yönetimi Oluşturma
image

Emlakpark

Bir, ‘1970 yılında kurulan Kartalkaya Grup İnşaat Yapım & Mimarlık’ iştiraki olan EMLAKPARK, Türkiye’nin güvenilir, yerli ve milli gayrimenkul ağı olmak hedefiyle çıktığı zirve tırmanışını, sizlerin de desteğiyle sürdürüyor.
image

English Plus Mental

Mental Aritmetik EğitimiGünümüzde, teknolojinin getirmiş olduğu yan etkilerden dikkat dağınıklığı, algı zayıflığı, odaklanma problemleri, konsantrasyon ve özgüven eksikliğini çözmek için, mental aritmetik eğitimi uygulanmaktadır. Bizler mental aritmetik eğitimini modern ve teknoloji ile donanmış mekanlarda vermekteyiz. Aynı zamanda mental aritmetik ile hafıza ve algısı kuvvetlenmiş çocuğa, ingilizce eğitimi vererek ingilizce öğrenmesini de amaçlamaktayız.
image

English Time

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.
image

Epilady Güzellik ve Kişisel Bakım Salonu

Epilady markasının kurucusu Nuriye Hagi Atak, İnanır Güzellik Akademisi mezunudur. Usta ve usta öğreticilik belgelerine sahip olan Nuriye Hagi Atak profesyonel iş hayatından sonra kendi işletmelerini kurmuş ve profesyonel hayatının getirdiği tecrübeleri kendi işletmelerine aktarmıştır.
image

Erinç Gayrimenkul

rinç Gayrimenkul A.Ş., müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını,sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelerle uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.
image

Eskidji Gayrimenkul

Eskidji 1997' de kuruldu. 2003'te Eskidji Bölge Ortaklığı sistemini kuran şirket bu tarihten sonra hızlı bir büyüme trendi yakaladı. Gayrimenkul pazarında benzeri olmayan ve yatırımcılara çeşitli avantajlar sunan Bölge Ortaklığı sistemiyle Türkiye genelinde yeni şubeler açıyor. Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat İhracat A.Ş'nin Bölge Ortaklığı departmanı olarak faaliyetini sürdüren Eskidji Gayrimenkul, rasyonel büyüme modeli her geçen gün bir öncekinden daha nicelikli ve nitelikli servis kalitesiyle örnek bir kurum olmaya devam ediyor.
image

Essi Güzellik ve Estetik

Biz Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek.
image

Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik

Biz Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek.1994 yılında çıktığımız bu yolda tüm Türkiye’ye sağlıklı güzellik hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte Essi Akademilerden binlerce estetisyen mezun ederek kadın istihdamına ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.
image

Estetikmed

15 yıllık uzman kadrosuyla Estetik, Saç Ekimi, Plastik Cerrahi ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. Estetikmed, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da bir marka haline gelmiştir. Estetikmed kalitesi ile hastalarınıza çok daha iyi hizmet verebilirsiniz. Estetikmed Sizlerde Estetikmed tecrübesinden faydalanarak estetik ve güzellik sektöründe başarılı olabilir, profesyonelleşmede ilk adımlarınızı bu sayede atmış olabilirsiniz.
image

Eubsa Bsg Danışmanlık Ve Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetleri"Görünmez kalkan" prensibi ile hizmet veren EUBSA TÜRKİYE, hizmet verdiği bünyeyi dışarıdan ve içeriden gelebilecek tehlikelere karşı koruduğu gibi, yine bu bünyede bulunan tüzel ve gerçek kişileri tedirgin ve rahatsız etmeden görevini yerine getirir.Alışveriş merkezleriFabrikalarHastanelerPlaza ve iş merkezleriZincir mağazalarToplu konut ve sitelerOkullarEğitim ve kültür merkezleriKısa süreli organizasyonlar (konser, sergi, özel gece vs.)ve daha birçok sektöre hizmet veren EUBSA, her sektörün risklerini,ihtiyaçlarını ve tedbirlerini ayrı ayrı belirler. Aynı sektörde, fakat farklı ihtiyaçları olan firmalara özel fizibilite hazırlar. Özet olarak, EUBSA´da "Müşteriye özel ve ihtiyacı olan gerçek hizmet"sunulur.
image

Evans

Temizlik makine ve kimyasalları FİRMA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ KONUSUNDA İNGİLİZ EVANS INTERNATIONAL FİRMASININ TÜRKİYE MÜMESSİLLİĞİNİ YÜRÜTMEKTEDİR
image

Experix Kurumsal Oto Ekspertiz

Experix A.Ş. Kurulurken amacımız sektördeki eksiklik ve yanlış yapılandırma kurallarına aykırı olarak kurulmuş, tabanında Teknolojinin en üst seviyelerini kullanmayı amaç adinmiş. Global Yatırım ortaklı bir şirkettir.
image

Fastrackids

Kuruluş yılı: 1998 Orijin ülkesi: ABD Okul öncesi çocuk gelişim programı
image

Fürdey

Formena ailesi olarak 2015'te çıktığımız uzman diyetisyenler eşliğinde diyet yemekleri ve sağlıklı beslenme yolculuğuna 2022 yılında Fürdey markası altında sağlıklı atıştırmalıklar olarak devam ediyoruz. Formena çatısında ulaştığımız bu başarının arkasında müşteri memnuniyetine dayalı yaklaşımla hareket ettik.
image

Fi Koç Eğitim

Fi Koç Eğitim 2012 yılına dayanan köklü bir geleneği yenilikçi fikirlerle, dijital sistemi nitelikli eğitmen ve öğrencilerle, tecrübeye dayanan kurumsal bilgiyi pratikle buluşturmaktadır. 2012 yılından bu yana on binlerce öğrenciye verimli ders çalışmayı, planlama yapmayı, taktiksel çalışmayı öğretmenin yanında öğrencinin içindeki motivasyonu çıkararak vizyoner bir yol bulmasına öncülük etmiştir. Youtube platformunda 500’ü aşkın eğitim videoları yayınlamanın yanında çeşitli illerde kurulan “Fi Koç Eğitim Merkezleri” ile de binlerce öğrenciyi Fi Koç Eğitimleriyle de buluşturmuştur. Dijital dünyada eğitimde dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu gerçekliğinde yüz yüze eğitimlerimizin yanında “Online Eğitim” sistemini de en başarılı şekilde uygulayan eğitim kurumu olduk. Bunun en büyük adımı olarak da TeknoPark bünyesinde Türkiye’nin ilk eğitim ve koçluk yazılımını oluşturma başlamıştır. Bünyesindeki kişisel gelişim kurslarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Fi Koç Eğitim ve Koçluk Platformu bünyesinde LGS, YKS, YDT, DGS, KPSS’ye hazırlananların yanı sıra ara sınıflara yönelik eğitim ve koçluk paketlerini de barındırıyor. Türkiye’nin ilk eğitim ve koçluk yazılımı olan Fi Koç bünyesinde koçluk, soru çözüm, canlı görüşme, test gibi sistemleri barındırmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’nin en iyi koç ve eğitmelerini öğrenciler ile buluşturmayı hedeflemektedir. Veliler için tam bir güven merkezi olan Fi Koç Eğitim platformu, velilerin öğrencileri güvenle teslim edebileceği en doğru adres olma özelliğini gösteriyor. Fi Koç Eğitim Merkezlerinde öğrenci koçluğunun yanında Kafe-Kütüphane, Deneme Kulüpleri, Soru Çözüm Etütleri ve Özel Dersler de verilmektedir.
image

Formena Diyet Yemekleri

Formena diyet yemekleri Türkiye’de Ankara merkezli olarak 2015 yılında kurulmuş olan bir diyet yemek şirketidir. Faaliyetlerini Ankara ve Antalya’da sürdürmektedir ve 2022 yılı hedefleri içerisinde ve yurt dışında bayilikler vermeyi planlamaktadır.(Yurt dışı bayiliklerinde isim hakkı bedeli istememektedir.)
image

Fotomatik

Hızlı şehir yaşamının gereksinimlerine uygun olarak, bireylerin biyometrik fotoğraf ihtiyaçlarını etkin ve ekonomik şekilde karşılamaktır. Makinelerimiz ; Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Vize işlemleri için ihtiyaç duyulan fotoğrafları, Kamu kurumları ve yakınlarında kolayca ve zahmetsiz olarak sunmaktadır. Böylece kimlik yönetim sistemine katkı sağlamaktadır.
image

Full English

İngilizce egitim NEDEN FULLENGLISH FRANCHISEAraştırma geliştirme dönemi tamamlanmış ve markalaşmış, Kursiyerleri sayesinde eğitim kalitesini kanıtlamış, konuşma garantisi ile "İngilizce kursu" alanında ciddi farklılıklarıyla Fullenglish markası sayesinde, siz de hızla büyüyen bir markanın temsilcisi olacaksınız.
image

Gönül Davet Salonu

Ülkemizin en yaygın düğün, davet ve balo salonları firmasıyız. 1972 yılında faaliyetlerine başlayan Gönül Davet Franchise modeli ile bugün İstanbul'da 8 ilçede bulunan, 12 şubesi, 14 Davet ve Balo salonu mekanlarının yanı sıra etkin organizasyondepartmanı ile 7000 m2 kapalı alanı ile 400.000 kişi/yıl davetlisini ağırlayarak binlerce etkinliğe imza atmıştır.
image

Gönül Davet Salonu

Sektörümüzün gelişimini desteklemek, şube sayısını arttırarak tüm Türkiye'ye yayılmak ve bunları yaparken kaliteden ödün vermeden kurumsal kimliğimizle bulunduğumuz noktalara değer katmaktır. Toplumun çekirdeği aile kurumunun sağlam temeller üzerine kurulup devam ettirilebilmesi için sosyal sorumluluk üstlenerek standart oluşturmak ve evlilik sektörünü yönetmektir.
image

Global Academy-Uygulamalı İngilizce Konuşturma Danışmanlık Merkezi

Çocuklara Yönelik İngilizce Konuşturma MerkeziGlobal Academy Boston Amerika tarafından çocuklara İngilizce öğretimi konusunda eğitim sektörüne kazandırılmış olağanüstü bir çözüm olan "Uygulamalı İngilizce Konuşturma Sistemi" ile 2. 3. 4 sınıf öğrencilerini İngilizce konuşturmak için ülke genelinde Uygulamalı İngilizce Konuşturma Danışmanlık Merkezleri kurulmaktadır.Bu sistem ile ülkemizde uzun yıllardır kullanılan "İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum" söylemine son verilmektedir.
image

Global Mask Medikal

Global Mask Medikal markası yüzde yüz Türk üretimi olup A&S Yatırım Holding iştiraki olarak hayata geçmiştir.
image

Globowax Dry Car Care - Oto Yıkama

GLOBOWAX ,Yaratıcısı olduğu "Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme" sistemi ile Türkiye'de bir dönüşüm başlatarak hem mevcuttaki tüm bilinen klasik yıkama uygulamalarını içinde barındır hem de AR-GE çalışmaları ile sektöre devamlı yenilikler katmayı hedefler.
image

Gomeed

50 kişilik bir ekip tarafından, 12 yıllık Ar-Ge çalışmasının sonucunda 2020 yılında kurulan gomeed.com; alıcı, satıcı ve aracıları bir araya getirmek amacı ile oluşturulan ilk dijital satış danışmanları platformudur. Aracılar için belirlenen “ödül” adı verilen hizmet bedelleri ile satıcı ve alıcılar ürünleri için Aracı Satış Danışmanları’ndan aracılık talep edebilir.
image

Happykids

Kuruluş yılı: 1992 Orijin ülkesi: Türkiye Eğitim, Organizasyon, Danışmanlık, Proje Yönetimi
image

Hijyen Box

Türkiye de ve dünya da ilk ve tek olan ,Marka tescil patenti bulunan Hijyen Box Su sebili ve su pompası dezenfekte setleri İle Türkiye genelinde bulunduğu ilde yeni bir girişim yapmak isteyen, mevcut işini geliştirmek isteyen veya mevcut pazarına yeni ürünler eklemek isteyen girişimciler için Hijyen Box sebil temizleme seti ve Hijyen Box pompa dezenfekte seti ile yüksek sermayeler, isim hakkı, nakit veya banka teminatı ve işletme sermayesi ve benzeri girişimciliğin önündeki ekonomik engellere takılmadan kendi işini yapmak isteyen , işini geliştirmek isteyen tüm girişimciler sadece ürün bedelini talip olduğu ildeki potansiyel oranında mal alımı ile bölge korumalı olarak ve bulunduğu ilin ilçelerine alt bayilikler oluşturma hakkı ile birlikte bayimiz olabilir bu yeni ve kazançlı sektörde yerinizi alarak hem bayilik yapabilir hem de alt bayiler oluşturabilirsiniz. ürün içeriği ve bilgilerini okuyabilir sormak istediğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz. Hayırlı işler dileriz.
image

Ho MathAndChess

4-14 Yaş Çocuk EğitimiHo MathAndChess, Kanadalı Frank Ho tarafından, çocukların matematiği en iyi eğlenerek öğrendikleri felsefesiyle yaratılmış ve 1995 yılında resmileştirilmiştir. Ho MathandChess eğitim ve eğlenceli bir öğrenme ortamı sağlamak için dünyanın ilk matematik ve satranç entegre eğitim kitaplarını yarattı, yenilikçi ve heyecan verici ürünleri dünyaya sunmaya devam ederek eğitim sektörüne liderlik etmeye devam etmektedir.
image

Hoffman Kuru Temizleme

1960 yılında Ankara’da kurulan Hoffman Kuru Temizleme sektördeki yarım asırlık deneyimini müşterileriyle buluşturuyor. Müşteri odaklı hizmet politikasıyla 54. Yıldır kuru temizleme hizmeti veren firma Ankara’da Esat ve Çayyolu şubeleriyle faaliyet göstermektedir. Kuru temizlemenin yanı sıra , ütüleme , Yıkama gibi hizmetleri de veren firma, servis hizmeti de veriyor. Böylece müşterilerinin Hoffman Kuru Temizleme şubelerine bizzat gitmeden hizmet almalarını sağlıyor.
image

Homex

Emlak Tadilat Tamirat SigortaEv ile ilgili herşey. Tadilat, Tamirat, Emlak, Sigorta. (Gayrimenkul alım satım kiralama, temizlik, dekorasyon, tadilat, tamirat, çilingir, ilaçlama, taşıma/nakliye hizmetleri, sıhhı tesisat, sigorta ...)
image

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve makinelerle aracınızı tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirerek mevcut durumu hakkında size bilgi verir. Aracınızın bütün kaza – hasar – arıza durumlarını muayene edip size detaylı şekilde bir ekspertiz raporu sunar.
image

Icsabroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim DanışmanlığıIcsabroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
image

ID Coaching

ICF Onaylı Koçluk Eğitim ve SertifikasyonuDünyanın en gözde mesleklerinden biri olan Koçluk alanında çalışan firmamız,kişisel ve kurumsal alanda ICF,AC ve IICA onaylı koçluk eğitimleri vermekte,profesyonel koçlar yetiştirmektedir.
image

InfoLANG Dil Okulları

İngilizce EğitimleriYılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan InfoLANG Dil Okulları, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu yüzlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere InfoLANG Dil Okulları’na ortak olma fırsatını sunuyor…InfoLANG Dil Okulları Franchising Sistemi sayesinde, lider bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanarak yüksek standartlara sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. InfoLANG Dil Okulları bünyesindeki uzmanların denetiminde, kısa bir sürede dünyaca ünlü bir eğitim kurumu olacak ve sektörde, çağın gerektirdiği, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunurken, kendi işinizi kurmuş olmanın da haklı gururunu yaşayacaksınız.Yıllardır düzenlediği eğitim programlarıyla binlerce gencin başarılı ve kazançlı mesleklere kavuşma hayallerini gerçekleştiren InfoLANG Dil Okulları, size ortaklık teklif ediyor. Yeterli finansmana, girişimci ruha ve yüksek motivasyona sahipseniz; InfoLANG Dil Okulları’nın her geçen gün büyüyen eğitim zincirinin bir halkası olabilirsiniz.InfoLANG Dil Okulları ile kuracağınız ortaklığınız sayesinde, dünya standartlarına sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. Böylelikle Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunacaksınız.Gelin siz de hayallerinizi, profesyonel bir ekibin tecrübesiyle birleştirerek bir adım öteye taşıyın, eğitim sektörünün lideri olun…
image

International Realty Plus

EMLAK,GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞ I1994 yılından beri Kuzey Amerika’da hizmet veren IRP, 1995 yılından itibaren “Sınırdan Sınıra ve Ötesine” –border to border and beyond- parolası ile tüm dünyaya açılma kararı almış ve Kanada, Meksika ,Belize, Gana, Hindistan ve Fiji Adalarında da franchising sistemi ile büyümeye başlamıştır.2006 yılından beri de ABD’de en hızlı büyüyen gayrimenkul franchise markası olarak tanımlanan IRP, 160 gayrimenkul ofisi ve 3850 gayrimenkul danışmanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. IRP, 1994 yılından beri ABD gayrimenkul sektöründe PR (halkla ilişkiler ve marka tanıtımı) çalışmaları için 420 Milyon Dolar harcamıştır ve günlük işlem hacmi yaklaşık 50 milyon USD’dir.
image

IQS

Sigara bıraktırma sistemiSigarayı bırakmak isteyen, ancak kendi iradesiyle bırakamayanlar için, dünyanın en gelişmiş sigara bıraktırma programı
image

Kaşif Çocuk Akademisi

2014 yılında yeni ismiyle gün yüzüne çıkan Kaşif Çocuk Akademisi, DEBİ-T eğitim modeli, Cezeri Çocuk Dizisi, Kaşif Tv, Uluslararası Çocuğa Değer Katanlar Ödülleri gibi bir çok ilke imza atarak 4 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 1'i yurt dışında (Mekke – Franchise) olmak üzere 7 şubeye ulaşmıştır.
image

Kaçmaz Emlak

Türkiye´nin en büyük 2 emlak firmasından biriyiz ! kaynak: www.alexa.com KAÇMAZ EMLAK Bugüne kadar emlak sektöründe örnek gösterildi. Bundan böyle temsilcilik sistemiyle de örnek gösterilecektir. Temsilcimize sunduğumuz hizmetler: 1-Online emlak otomasyon programı, 2- Web sitesi, 3- Site hosting hizmeti, 4- Reklam desteği,5- Marka ve logo desteği, 6- Emlak eğitim desteği.Temsilcilerimiz çok şanslı çünkü, 1- Binlerce dolar katılım ücreti yok 2- Satıştan pirim ücreti yok 3- Eğitim ve reklam ücreti yok
image

Küçük Şeyler Anaokulu

2006 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir okul öncesi hizmeti verebilmek için yola çıktık.Çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemiz kısa süre içinde 19 il/ ilçede 34 okula ulaştı. Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır. Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.
image

Kida Okulları

1970lerin başında Berlindeki Türk işçiler döneri Almanyada yaygınlaştırdı. Almanyada satılan dönerler, Türkiyedeki muadillerine kıyasla daha fazla et, salata ve sos içermektedir. Almanyada kısa sürede popülerleşen döner evrile evrile Türkiyedekinden farklı bir form aldı ve bu dönerin hazırlanış biçimi de Berlinden yayıldı. Almanya ve birçok Avrupa ülkesinde en çok satan fast food ve sokak yemeklerinden biri olan döner dünya genelinde bu şekilde popülerleşmiştir. Der Berliner Döner en lezzetli ve en doğru Berlin dönerini sizlerle buluşturuyor. Kendisine özgün sosları,hazırladığı taze salatalar ve günlük pişen taze ekmekleri ile farklı bir döner deneyimi sunuyor. Der Berliner Döner müşterilerine farklı bir döner deyimi sunar. Rakiplerinden farklı olarak döner gramajı en az 125 gr dan başlar,müşteri seçimine göre 8 farklı salata malzemesi ve kendi hazırladığı 4 farklı sos ile servis eder.Bu yöntem ne kadar maliyetli ve zahmetli olursa olsun, Der Berliner Döner lezzetinin en önemli sırrı olan tazelik ve sürdürlebilirliği üretimin her aşamasında dikkatle sürdürülür 100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini oluşturan ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Der Berliner Döner, hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir uygun rakamlarla müşterilerine sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir.
image

KidzOne

KidzOne patentli ve marka tescili alınmış “Türkiye’nin İlk Gelişim Takipli Aktivite” merkezidir. KidzOne Türkiye’nin her yerinde uygulanabilecek bir iş modelidir. İşletmeciye keyif veren, çocuk kahkahaları arasında iş yapmasını sağlayan bir franchise sistemidir. İşletmecilerin doğru, hızlı ve keyifli başlangıç yapmalarına destek olur. KidzOne olarak tüm Türkiye çapında şube bazında franchise veriyoruz ve franchise alan tüm işletmecilerimize pazarlamadan, operasyona; reklamdan, insan kaynaklarına ve eğitim desteğine kadar her alanda katkı sunuyoruz. Dünya çapında yaygın bir sistem Büyüyen ve gelişen pazara sahip bir sektör Global pazarlama ve tanıtım desteği Basın desteği Operasyonel destek Eğitim ve eğitmen desteği Danışman desteği Görsel tasarım desteği Reklam desteği Ücretsiz temel eğitim İş Geliştirme eğitimleri İnsan kaynakları Üye takip sistemi sağlayan programlar
image

Koçak Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanlığı & MüzayedeGayrimenkul Danışmanlığı & Müzayede
image

Kuzey Emlak

EMLAK ALIM SATIM
image

Ladies Slim&Fit

Ankara merkezli Ladies Slim&Fit, ilk şubesini 2010’da açtı. Şirketin bugün Ankara’da iki, Rize, İzmir ve Mersin’de birer olmak üzere beş şubesi var. Bu şubelerin tamamı franchising sistemiyle açılmış. Önümüzdeki beş yılda şube sayısını 50’ye çıkarmayı hedefleyen Ladies Slim bu doğrultuda girişimlerini sürdürüyor.
image

Levent Ofis

Levent metrosuna 4 dakika mesafede bulunan, sanal ofis, hazır ofis, toplantı odası hizmetleri sunan Levent Ofis, freelance çalışanların, start-up’ların ve şirketlerin bir araya gelmesini hedefleyen bir ortak çalışma alanıdır. Monoton ofis ortamlarından sıkılanlar için yeni, eğlenceli, farklı ve yaratıcı bir çalışma ortamı sunar. Etkinlikler, eğitim programları ve eventlerle üyelerini bir araya getirerek network kurmalarına katkıda bulunur. Levent Ofis, girişimcilere, start-up’lara, freelancer’lara, günlük olarak dahi kiralayıp, çalışabileceğiniz ofis alanları sunmaktadır. Yurtdışında co-working space veya co-working office olarak anılan paylaşımlı ofis hizmeti, Levent Ofis markası altında verilmektedir. Toplantılarınızı, eğitimlerinizi, atölye ya da seminerlerinizi yapabilmeniz için saatlik ya da günlük olarak kiralayabileceğiniz toplantı salonları mevcuttur. Ortak ofis olarak, paylaşımlı ofis amacıyla kullanabileceğiniz alanların yanı sıra, smart ofis çözümleri olan sekreterlik hizmeti, adres olarak gösterme, seo danışmanlığı, web tasarımı, web dizaynı gibi hizmetler de Levent Ofis tarafından verilmektedir. Ofisimizde güvenliğiniz bizim için önemlidir. Güvenlik kamera sistemi ile sağlanmakta olup, parmak izi okuyucu ile ofis alanına giriş sağlanmaktadır.
image

Little Kickers Türkiye

2250 antrenör, 300 franchise ile 36 ülkedeki temsil ağımızla Dünya’daki en büyük ve en başarılı okul öncesi futbol programıyız ve daha kat edeceğimiz çok yolumuz var. Mütemadiyen derslerimizi uzmanlarımızın destekleriyle geliştiriyoruz ve franchise bayimiz olarak daha sağlıklı bir hayat/iş dengesiyle ticari hayatında başarılı olmak isteyen herkesin fikrini önemsiyoruz.
image

LOCO

Eğlence sektörüne yeni bir ürün ve heyecan getiren firmamız Alman üretimi, uluslararası patentli muhteşem ve yenilikçi ürünleri olan toz boyaların; özellikle turizm bölgelerinde oteller,aquaparklar,aktivite alanları ,festivaller,gece clupları,beach cluplar vb. noktalara satışını ve dağıtımını yapmak üzere Türkiye genelinde bayilikler vermeyi hedefliyor.
image

M-Luck

Gayrimenkul MüşavirliğiGayrimenkul Müşavirliği Hususunda Mevcut Standartların Uygulanması ve Kendi Özerk Standartlarımızla Bizimle Birlikte Hizmet Edecek Yaygın Bir Ekibin Olusturulması
image

Manchester Dil Okulları

Kurulmuş olduğu 1997 yılından bu yana kaliteden taviz vermeden hizmetlerini sürdüren Manchester Dil Okulları ağırlıklı olarak İngilizce eğitim vermek için kurulan dil okuludur.
image

Matematik Dünyası

Eğitim, Yayıncılık, Mental Aritmetik, Shop MağazacılıkYAYINCILIK:Poşet Yaprak Testler, Deneme Paketleri, Fasikül Serileri, Konu Anlatımlı Soru Bankaları, Aylık Popüler Dergi, Özel Kitaplar vb hazırlanması ve üretilmesi. yayınlarımızın tanıtımı, reklamı, satışı ve bütün bunların organizasyonunu içermektedir.
image

Mathnasium

Dünya genelinde 1.000'den fazla bayiyle hizmet veren Mathnasium, en hızlı büyüyen franchise şirketlerinden biridir. Türkiye'ya özel Master Franchisor olmak için ülke çapında geçerli lisansa sahip olun.
image

MBE (Mail Boxes etc.)

İş, İletişim ve Kargo hizmetleriMüşterilerine iş, iletişim ve postalama hizmetlerini en üst düzeyteknoloji ve standartlarla sunmayı amaçlayan bir mağazalar zinciri olan Mail Boxes Etc. gıda harici sektörde dünyanın en büyük ve başarılı franchising adına sahiptir.
image

Medikalim Sağlık Marketleri

Evde Kullanılan Sağlık ÜrünleriAVM’lerde, Türkiye’de, Dünya’da denenmemiş bir mağaza konseptiyle yola çıktık; Türkiye´nin önde gelen sağlık ürünleri, sağlık gereçleri ihraç ve ithal eden firmalarıyla çalışıyoruz ve 20 yıllık sektör tecrübemizi bu iş için kullanıyoruz. Bu zamana kadar Medikal Sağlık ürünleri satan bir yerin hiçbir AVM’ de yer almaması dolayısıyla; tüketiciye her türlü hizmeti veren AVM’lerde bu açığı kapatmak için varız.
image

Mediliva

Mediliva, sağlık alanında yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir.Estetik, Saç Ekimi ve Sağlık Bu konulara ilgili doğru yatırım yapmayı hedefleyen, yatırımcı profili.
image

Melekler Kahvesi

Kurumumuz 2001 yılının Eylül ayından itibaren faaliyette olup 6 masa 36 kişilik kapasitesi ile başladığı kafe hayatına şu anda 8 salonu ve iki bahçesiyle 250 kişilik kapasitesi ve gün içerisinde ortalama 1.000 kişiye hizmet veren iki katlı iç dekoru sanatsal bir konsepte sahip zengin menüsü, titiz ve güler yüzlü servis ile misafirlerin damak tadına büyük önem vermekte
image

Melisa Soydemir Güzellik Merkezi

5 yılı aşkın profesyonel tecrübemİZ, yüzde yüz müşteri memnuniyetimiz, işlemlerimdeki özel methodlarımla sizi de başarılı bir kadın olmaya davet ediyoruz. İlk önceliği sizi kalkındırmak ve size kazandırmak olan franchise planlarımız ile daha fazla kadına dokunmak, daha fazla hayatı güzelleştirmek istiyoruz.
image

Meye Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Meye Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Sistemleri A.�?, 2009 Yılından bu yana güvenlik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Meye A.�? kurulduğu günden günümüze kadar ilk hedefi her zaman Müşteri Memnuniyeti olmuştur.Satış ve satış sonrası teknik hizmetleriyle geçtiğimiz 5 sene boyunca her zaman alanında uzman personelleriyle profesyonelliği ve kusursuzluğu ön planda tutmaktadır.Meye A.�? Ailesi olarak siz değerli müşterilerimize geçmişte ve günümüzde olduğu gibi kusursuz hizmet anlayışmızı sunmaya devam edeceğiz.MEYE Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Sistemleri A.�? Yönetim Kurulu Başkanlığı
image

Monier&Monier Early English

Erken Yas İngilizceMonier&Monier Erken İngilizce markamız 3-12 yaş gurubunu hedeflemektedir.Cambridge Üniversitesi,Baby Tv ve Kaplan İnternational kurumlarının hazırladığı Dünyanın En İyi Erken İngilizce programıdır.Monier and Monier, Cambridge English: Young Learner ve Common European Framework müfredatına paralel olarak yapılandırılmıştır.
image

MoreThanSoap

More Than Soap, yüksek kalitede doğal el yapımı sabunlar, aroma-terapi duş ve vücut ürünleri üretimine dayalı toptan ve perakende satış firmasıdır. Son derece özenli ve profesyonel bir biçimde doğal ham maddeleri, organik birleşimleri, saf aromaterapik yağ özlerini mümkün olduğunca fazla karıştırarak ürünlerimizin doğal ve taze kokup muhteşem aromaları ve yardım edici etkileriyle cildinizde mucizeler yaratmalarını sağlarız. Cildinizde alerjik etki yaratma potansiyeline sahip yapay ve kimyasal kokuları asla kullanmayız. Hiçbir petro-kimyasal madde yada sentetik kullanmayız ve ürünlerimiz kesinlikle SLS (sodyum laureth sulphate) içermez.
image

Mr.WetClean

Wet Clean (Islak Temizleme) sistemi başta Avrupa olmak üzere tüm dünya ülkelerinde kullanılan Kuru Temizleme (Dry Cleaning) sistemine alternatif olarak çevre ve insan sağlığı düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir. Wet Clean Giysi ve Ev Tekstili Temizleme Sistemi özel olarak geliştirilmiş teknolojiye sahip makineler ve bu sisteme uygun olarak üretilmiş, çevreye duyarlı deterjanları kullanır. Bu sistem hassas ve çekme problemi olan kumaşlarda sağladığı başarı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.
image

Nar Tasarım

Yurtiçi ve Yurtdışında, Restaurant, Otel, Motel, Pastane, gibi ticari yerlerin dekorasyonuNar Tasarım Grubu, iddialı, seri, kaliteli, farklı ve hesaplı tasarım ve üretimiyle hizmet vermektedir. Bu konuyu yurtiçinde çeşitli illerde ve yurtdışında da yapmak istemektedir.
image

Nature Car Clean

Mobil Susuz Araç Temizleme ve Detaylı Temizlik HizmetleriNATURE CAR CLEAN, klasik yöntemler gibi su kullanımına son veren, aracınızın temizlenmesi için özel olarak üretilmiş doğa dostu solüsyonları kullanan ve aracınızı temizlemek için size bir telefon kadar yakın olan servistir.Küresel ısınmanın etkilerini her geçen gün daha fazla hissetmekteyiz. Su kaynaklarımızın değerini ve onları korumanın öneminin farkında olan NATURE CAR CLEAN, doğayı koruyarak araç temizliğinin olanaklarını size sunmaktadır. Aracınızın farklı yüzeyleri için, farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz.
image

Net Kampüs

NETKAMPÜS, 2013 yılında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2014 yılında T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, 2015 Yılında T.C. Sağlık Bakanlığı ve 2018 yılında T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Toplumda ihtiyaç duyulan eğitim programlarının oluşturulması ve düzenlenmesi amacıyla kurulmuştur.
image

O'nail Tırnak & Estetik Center

2018 yılında, Onail Tırnak & Estetik Center ilk mağazasını Bodrum Oasis Alışveriş Merkezin’de açtı… O’nail, profesyonel ekibi ve altyapısı sayesinde bir yıl gibi kısa süre içerisinde adını duyurmayı başardı.
image

ODAK

Odak Kimya Endüstrisi Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurucularının sektördeki tecrübelerinin ışığında ileri teknoloji ürünlerini Türk Sanayicisi ile buluşturmak üzere 1998 yılında kurulmuştur. Kuruluşunda renk mükemmelliğine dayalı uygulamaları ve yenilikleri ile sektörün önce kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Bu tecrübenin sonucunda hızla büyüme devam etmiş, hizmet verilen sektörler artmış ve üreticilerin ihtiyaçlarını karşılayacak tamamlayıcı ürünler de ürün portföyüne katılmıştır.
image

Organik Bal Kremi Ve Rahatlatıcı Bitkisel Krem

KOZMETİK-GÜZELLLİK-SAĞLIK
image

Osmanlı Emlak

Kuruluş yılı: 2000 Orijin ülkesi: Türkiye GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ,TÜM TÜRKİYE-ANA CADDELERDE-ASGARİ 100 M2-GİRİŞ VEYA 1.KAT OFİS OSMANLI EMLAK&İNŞAAT SEKTÖRDEKİ 22 YILLIK TECRÜBEMİZLE YATIRIMLARINIZI KAZANCA DÖNÜŞTÜRMEYE DEVAM EDİYORUZ..
image

OtoExperim Oto Ekspertiz

OtoExperim, teknik ekipmanları vasıtası ile ikinci el araçların, daha evvel yaşamış olabileceği kaza ve arıza durumlarını test ederek tüm detayları ile oto ekspertiz raporu sunan, başka hiç bir kuruluşa bağlı olmayan tarafsız, bağımsız ve gerekli tüm donanımlara sahip oto ekspertiz kuruluşudur.
image

Otomerkezi Otomotiv

Otomerkezi Otomotiv A.Ş, 1983’te ikinci el otomobil alım-satımı ile başladığı faaliyetlerine, KIA, ISUZU, SUBARU, CITROEN, KARSAN-HYUNDAI TRUCK bayilikleri ile devam ettikten sonra OTOMERKEZİ markasıyla ikinci el otomobil piyasasında profesyonelleşmenin öncülerinden olmuştur. İkinci el otomobil satışında 360 derece en iyi hizmeti sunmak üzere geliştirdiği ve binlerce müşterisinin memnuniyeti ile başarısını tescillediği OTOMERKEZİ sistemini, Kredilendirme, Sigorta, Garanti, Ekspertiz, Mini Onarım ve Oto Yıkama servisleriyle zenginleştirmiştir. Global franchising sistemleri ve yerel sektör dinamiklerinden sentez oluşturarak hayata geçirdiği OTOMERKEZİ Yetkili Satıcılık Organizasyonu’yla markasını ve kaynaklarını paylaşarak yatırımcılarla birlikte kazanılan bir “Ortak Artı Değer ” platformu meydana getirmiştir. Ulusal bir markaya dönüşen OTOMERKEZİ, yetkili satıcıları ile Türkiye’nin dört bir köşesinde ikinci el otomobil piyasasını geliştirmeye, müşterilerine güven – yatırımcılarına kazanç sağlamaya devam etmektedir.
image

OTORAPOR

OTORAPOR Oto Ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız, tam donanımlı Oto Ekspertiz kuruluşudur. İkinci el oto check up merkezidir. İstanbul'da 2007 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye'nin ilk Profesyonel Oto Ekspertiz Servisleri OTORAPOR Oto Ekspertiz, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmiştir.
image

Oxford House College

Egitim1974 yılında İngiltere’de kurulan Oxford House College; 2006 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bir yabancı dilin ancak konuşulan bir ortamda öğrenildiği gerçeğinden yola çıkan Oxford House College, “Uluslar arası İngilizce Dil Kampüsü” olarak İstanbul’un merkezi olan Taksim-İstiklal caddesindeki 8 katlı binasında faaliyet göstermektedir.
image

Panathinaikos Basketball Academy Turkey

Son yılların popüler sporu BASKETBOLl ile hem spor yapın hem de kazançlı bir işiniz olsun. Panathinaikos Türkiye Basketbol Spor Okulları , Avrupa’nın EN İYİ basketbol alt yapısına sahip , Akademilerin de yetiştirdiği birçok oyuncuyu NBA e gönderen ve yine yetiştirdiği oyuncuların bir çoğunun da DIAMANTIDIS, CALATHES gibi efsane basketbolcu olduğu PANATHINAIKOS BASKETBALL ACADEMY nin Türkiye deki tek resmi basketbol spor okullarıdır.
image

Pilot Garage

2011 yılında kurulan Pilot Garage Oto Ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerle Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekspertiz / Oto Check Up franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlıyor.
image

Piyasa Gayrimenkul

GAYRİMENKUL ALIM SATIM KİRALAMA
image

Proff LPG

ProffLPG 1960 lardan gelen oto elektrik tecrübesi ile 20 yıllık bilgi işlem birikiminin bir araya gelmesinden oluşan sineriji ile 2010 yılında kurulmuştur. Ülkemiz gerçeklerini, uluslar arası teknik bilgi ile yoğuran ProffLPG, Türkiye için orjinal çözümler üretmektedir. Tüm Türkiye ye yayılan müşteri pörtföyü ile, gerek büyük şehirlerde gerekse kırsalda, tam ve doğru otogaz ayarı için, alternatifsiz ürünler sunar.
image

ProMasaj

Profesyonel Masaj Hizmetine Ulaşma Güçlüğünü, Nitelikli Personelimiz ve Fiyat Politikamızla Avm'lerdeki Kiosk Konseptimizle Ortadan Kaldırıyoruz.
image

Re Türk

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI RETÜRK Gayrimenkul Danışmanlık, 12 yılı aşkın tecrübesiyle il, ilçe ve bölge bazında temsilcilikler veren, temsilciliklerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan, Türkiye genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı organizasyonu.
image

Realty World

Emlak Danışmanlığı1973´te ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD´lik yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika´nın yükselen emlak devidir.1 Mayıs 2005 tarihinde faaliyetlerini Türkiye´de başlatan Realty World, profesyonel gayrimenkul hizmetlerine ihtiyaç duyan ve bunu hak eden Türk tüketicisine ülke genelinde açtığı franchise ofisleri ile emlak danışmanlık hizmetlerini ulaştırmaya başladı.
image

Realty-TR

Gayrimenkul danismanligiRealty-TR Gayrimenkul. 1996 yilinda kurulan firmanin bayi-franchise sayisi 25. Realty-TR Turkiye genelinde her bolgeye bir franchise ofisi acmayi hedefliyor.
image

Reha Medin Emlak

Kuruluş yılı: 1985 Orijin ülkesi: Türkiye Emlak hizmetleri,danışmanlık-pazarlama organizasyonReha Medin Emlak Hizmetleri Sistemi, sektöründe öncülü, kaliteyi, AB standartlarında yapılaşmayı ve hizmeti hedef edinmiş ve bu hedefe uygun olarak nicelikten çok niteliğe önem veren bir sistemdir. Reha Medin Emlak Hizmetleri sistemine dahil olacak her franchise işletmesi de aynı anlayışla hizmet vermelidir. Reha Medin Emlak Hizmetleri Sistemi içinde eğitim en önemli hedeflerdendir. Genel Müdürlük, franchise vereceği kişi-kurumlar eğitime almasının yanı sıra franchise işletmelerindeki personeli de sürekli eğitime tabi tutmaktadır.
image

Remax

RE/MAX Türkiye modern ofisleri ve profesyonel gayrimenkul danışmanları ile yeni nesil pazarlama teknikleri kullanarak danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyen girişimci adaylarına muhteşem fırsatlar sunmaktadır.
image

Reset Sigarasız Yaşam Merkezi

Bilimsel bir methodla sigaradan 1 saatte kurtulunRESET SYM, Türkiye´nin ve dünyanın değişik bölgelerinde yeni franchiseler oluşturmaya devam ediyor. Sizi, hızla büyüyen RESET SYM nin uzun soluklu, kârlı ve prestijli bayilik sisteminin bir parçası olmaya davet ediyoruz.Çağımızda insanlar sağlıkla ve refahla daha fazla ilgilenmeye başladı. Sigara bağımlıları, günümüzde sağlığa zararlı şeylerle ilgili olan politik mücadelelerin, davaların ve bilgi kampanyalarının başında yer almaktadır. Sigara içenlerin dünya nüfusunun yaklaşık %25’ini oluşturduğu iddia ediliyor ve yapılan araştırma sonuçları bu oranın ülkemizde % 35 ler seviyesinde olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki her yıl bunların %0,5’i sigara yüzünden hayatını kaybediyor. Potansiyel hastalar olan toplam nüfusun %35’ini tedaviye davet gerçekten etkileyici bir pazar payı sunuyor. Piyasa planımız, RESET SYM noktalarını kendi bünyesi içine alacak sağlık kuruluşları ile hizmet sunmaktır.
image

Satek Endüstriyel Ürünler

Satek Endüstriyel Ürünler Dağıtım ve Pazarlama Ltd. Şti. 2014 yılında kurulmuştur. Global markaların Türkiye Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Sanayi üretimi yapan tesislerin teknik ihtiyaçlarını karşılayan yüksek performaslı ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetini devam ettirmektedir. Dinamik yapısı ve tecrübeli kadrosu ile tüm Türkiye'de bayilik çalışmalarına hız vermiştir.
image

Sefa Gayrimenkul

-
image

Sevkur Emlak

GAYRİMENKUL PAZARLAMAESENYURT BÖLGESİ ÇEVRESİNDEKİ GAYRİMENKULLERİN PROFESYONEL OLARAK DEĞERİNDE PAZARLAMASI.
image

Shapes For Women

Shapes For Women, günümüzde Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar, dünyanın 14 farklı ülkesinde, farklı kültürden ve her yaştan milyonlarca kadına hizmet veren, onlara sağlıklı yaşamın kapılarını açan, hidrolik fitness sektöründe öncü bir markadır.Shapes For Women Türkiye, 2007 yılında kurulmuştur, 2008 yılından beri Türkiye genelinde bayilikler vererek Türk kadınlarını spor sektöründe kalite ile buluşturmuştur.
image

Sinem Karakaş Makeup Studio

Sinem Karakaş markası 1 Aralık 2017 yılında Sinem Karakaş tarafından küçük bir Makeup Studio olarak İzmit/Merkez de kuruldu. İzmit’in ilk makeup stüdyosu olma özelliğini taşıyan Sinem Karakaş Makeup Studio her geçen gün adından söz ettirerek büyümeye devam etti. 2018 yılında yoğun talebi karşılamakta güçlük geçen Sinem Karakaş Makeup Studio daha büyük bir Studioya geçerek uzman sayısını arttırdı. Çevre illerden gelen talepler üzerine 2019 Yılında Sakarya / Serdivan şubesinin açılışı gerçekleşti.
image

Speedy

SPEEDY En Yetkili Özel Servis Autority Group, 2003 yılında, birçok ilke imza atarak ve teknolojisini geliştirerek sektörde bir devrim yarattı. Kısa sürede büyüyerek, dünya çapında hizmet veren Speedy markası ile Türkiye’de ilk fast-fit uygulamasını yapan stratejik bir noktada konumlandı.
image

Standards and Partners

Standards and Partners; bireysel, ticari ve kurumsal bir çok alan-sektör ve firmaya Muhasebe, Vergi, Finans, Hukuk, IT gibi konularda Operation4.0 System adı altında hizmet verir. Operation4.0 System; , franchiselar, işletmeler ve iş adamları için çok ilgi gören yeni bir tekniktir.
image

Star Box

Kutularımız hem Soft hem de Boxlar için dizayn edilmişlerdir. Sigaranızı tek tek koymanız gerekmez paketinizin tamamı ile kullanılır. Hafiftir ve rahatlıkla taşınabilir. Sigaranızı kurutmaz su geçirmez. Aynı zamanda özel tasarımından dolayı sigaradaki yazı ve resimlerin sizi rahatsız etmesini engeller. Gençlerin ve çocukların sigaraya özentisini ortadan kaldırır. Aynı zamanda da daha az sigara içmenize neden olur. Yüzlerce özel tasarımlarımız bulunduğundan en ideal hediyedir.
image

Start Key

Emlak FranchiseSTARTKEY, emlak sektöründeki geçmiş deneyimlerinden yola çıkarak, Türkiye´deki en yeni,franchise veren emlak organizasyon firmasıdır.Eğitim konusunda çok hassas davranmaktadır.
image

Studio Figura

Studio Figura International evrensel bir vücut şekillendirme konseptidir. En etkili ve en kapsamlı fitness/wellness stüdyosudur. Eşsiz bir teknik konsepte dayanarak, referanslı modeli olan Studio Figura’yı 12 yıl önce kurduk. Studio Figura, test edilmiş bir işletme fikri markası ve sembolüdür. Binlerce memnun kadın, yüzlerce kaybedilmiş olan kilogram ve santimetreler bunun kanıtıdır. Ülke içerisinde ve dışında ortaklarımızın stüdyoları vardır.
image

Sun Vital

Solaryum hizmetiDünya solaryum sektöründe makina üreticisi olmayan ve ISO 9001 alan ilk kuruluş olmanın vermiş olduğu profesyonelliği, verilen hizmetlerde memnuniyetle yaşatan stüdyolar.
image

TürkiyeAssist

Asistans hizmetleriÜcretsiz Check-Up HizmetleriÜcretsiz Yol Yardımı (Yetkili Servise Çekim,Kurtarma…)Ücretsiz Konut Yardımı (Çilingir,Cam Kırılmaları gibi…)Anlaşmalı olduğumuz 2000’ni geçkin sağlık kuruluşunda indirimlerVIP Lounge Hizmeti Uçak Biletlerinde İndirim Hizmetleri’nin içinde bulunduğu aylık 12,47 TL den fiyatlarla başlayan ürünlerimizle ilgili Türkiye genelinde BAYİLİK VERİYORUZ…
image

Technokids

Kavram Dershaneleri ulusal eğitimde önemli bir değerdir. Dershanemiz; eğitime katkısı, çeyrek yüzyılı aşkın geçmişi, gençliğe aşıladığı umutla ışıldayan bir eğitim yıldızı olmuştur.Bilincini, bilgi birikimini, deneyimlerini, özkaynaklarını bireyin ve toplumun eğitimine ve gelişmesine yönelik kullanan Kavram Dershaneleri, 1974-1975 eğitim ve öğretim yılında, İstanbul-Eminönü-Laleli de Bahattin Durmuş un kurucu müdürlüğünde kuruldu. Sonraki yıllarda Eminönü Vezneciler semtinde ilk ve orta-öğretim öğrencilerine ÖSS-ÖYS alanlarında da eğitim veren ikinci bir şube açıldı.
image

Technokids

Çocuk Aktivite MerkeziTechnoKids’de çocuklar;Hayal ettiği şeyleri 3 boyutlu düşünebilme,Düşündüklerini tasarlayabilme,Meraklarının peşinden gidebilme,Kendilerini özgürce ifade edebilme imkanı buluyorlar…Technokids olarak LEGO Education ile işbirliği yaparak çeşitli yaş grupları için özel olarak geliştirilen konular ile ilgili atölye çalışmaları düzenliyor.LEGO 4 yaş ve üstü,ROBOTICS 7 yaş ve üstü çocukların haftanın bir günü 1,5 saatlik aktivitelerde kişisel ve akedemik gelişimlerine yönelik destek oyun ile harmanlanarak sağlanıyor.
image

Time Dil Okulları

Yabancı dil okulutime dil okulları 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir.Amerikan Kültür Derneği kuruluşudur.istanbulda 6 türkiye çapında 10 şubesi bulunmaktadır.öğrencilerine avrupa dil portfolyosu vermektedir.amerika ve ingilterede bulunan kendi şubelerinde online ingilizce dersleri vermektedir.
image

TOPGUN

TOPGUN is the most succeful and well-know chain in the barbershop industry in Russia. It has been present on the Russian market since 2014. In 8 years of development we have managed to do what no other brand in this segment has managed to do.
image

Toplu Konut Gayrimenkul

Gayrimenkul Geliştrime, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal ve Bireysel Satış ve Pazarlama2002 senesinden itibaren Türk Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren TOPLU KONUT GAYRİMENKUL A.Ş., müşteri ilişkileri, yatırımcı portföyü ve 25 seneyi bulan bireysel tecrübeleri ile kısa zamanda kurumsallaşma çalışmalarını bitirmiş ve 2005 yılı ortası itibarıyla da temsilcilikler dağıtmaya başlamıştır.
image

Toros Dental

Ülkemizde diş hekimliği sektöründe üretim yapan, birçok zorlu engellere göğüs geren ve inandığı değerlerle büyüyen bir firmayız. Son derece katı denetim ve kalite şartları olan Avrupa Birliği Ülkeleri, Orta Doğudan Kuzey Afrikaya, Balkanlardan Amerika Kıtasına, Doğu Bloku Ülkelerinden Güney Afrikaya kadar pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yurtdışına ihracat yapmanın gerektirdiği her türlü kalite, üretim, belge,sertifika vb.şartları yerine getirerek sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde de aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.
image

Town&Country

Yapı İnşaatMarkalı konut alanında yedi avrupa ülkesinde faaliyet gösteren Town&Country, Türkiye´de de 90 günde anahtar teslim villa inşaatı yapmaktadır.
image

Transmed

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu. Saç Nakli ve Saç Tedavileri ve Estetik Cerrahi alanlarında konularında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir.
image

Trio Mobil

Trio Mobil, araç takip sistemleri ve nesnelerin interneti (IoT) alanında teknoloji üretme amacı ile 2011 yılında kurulmuş; en yenilikçi ürünleri, en iyi müşteri deneyimi ile sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir. Yeni nesil IoT teknolojileri ile üretim, perakende ve akıllı şehir projelerine yönelik uçtan uca çözümler sunmaktadır.
image

Truly Nolen

Hizmet sektörü, İlaçlama İnsanların bulundukları ortamlarda çevre zararlıları ile mücadele konusunda, dünyanın önde gelen şirketlerinden TRULY NOLEN INTERNATIONAL’ın üstün kalitesi ve standartlarında tüm Türkiye’de her sektörde lider konumdaki pek çok firmaya hizmet vermekteyiz.
image

Turyap

1985 yılında kurulan Turyap, 300'e yakın fazla yurtiçi ve yurtdışı temsilciliği ve 2000'ne yakın çalışanıyla gayrimenkul sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur.
image

Uğur Dershanesi

Global, yenilikçi ve öncü yaklaşımları ile eğitim sektörüne yön veren Uğur Kurs’un 1968 yılında başlayan eğitim yolculuğu, bugün Türkiye’nin 55 ilinde 141 kursu ile devam ediyor. Uğur markasının yarım asrı aşkın deneyimiyle öğrenciler; akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak hayallerindeki üniversiteye hazırlanıyor.
image

Uçan Balon

Çocukevi Uçan Balon, sektörde 28 yılı aşan deneyimi ile kaliteli ve tam hizmeti uygun fiyatla Türk çocuklarına sunmak amacı ile yola çıkmış bir eğitim kurumudur.
image

Uni+ed Millenium

Emlak Franchise Çalışmaları, gayrimenkul danışmanlığı2003 yılından beri Türkiye´de faaliyet gösteren UNI+ED MILLENNIUM Türkiye´de Marin Gayrimenkul Yatırımları Tic. Aş. tarafından temsil edilmektedir. UNI+ED MILLENNIUM % 100 emlak, gayrimenkul markasıdır. USA kökenli ´´UNI+ED MILLENNIUM ´´ şirketinin isim haklarını satın alarak Türkiye ye getirip Türkiye de özellikle emlak, gayrimenkul alanında bir ilke imza atmıştır.
image

Utucuariyorum.com

Türkiye' de ilk ve tek olan kapıdan kapıya ütüleme servisi utucuariyorum.com deneyimli personeli, uzman yönetim kadrosu, anlaşmalı kurumları ve franchising sistemi ile son zamanların en popüler yeni nesil kahramanıdır.
image

Verbatoria

Ebeveynlerin %85’inden fazlası, çocuklarının gerçek yeteneklerini belirlemede hatalı ve bu nedenle yanlış kararlar veriyor. İzlediğimiz yetenek teşhis yöntemine dayanarak, Howard Gardner tarafından belirlenen çoklu zeka alanlarının bir parçası olan MATEMATİK, MÜZİK, SÖZEL, SPOR, MEKANSAL alanlarında çocuğunuzun gerçek beyin potansiyelini doğru bir şekilde belirleyebiliriz. Ayrıca, çocuğunuzun öğrenmesini desteklemek için uygun yönü sağlayan çocuğunuzun düşünme türünü (analitik veya görsel) tanımlayabileceksiniz.
image

VHP Bitkisel Ürünler

1974 yılında “Akbulut Gıda” olarak ticaret hayatına başlayan firmamız ana iş kolu aktarlık olup, zaman içerisinde gıda, kozmetik, bitkisel ürünler ve kuruyemiş gibi ürünler ile çeşitliliğini arttırmış durumdadır. Firmamız 2017 yılında Gebze’de kurulan üretim tesisi ile Bitkisel Çay, Bitkisel Macun, Ekstrakt, Bitkisel Kapsül, 153 çeşit Aroma Yağı, Masaj Yağları, Naturel Krem, Bitkisel Şampuan, Bitkisel Saç Bakım ürünleri vb ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Firmamız üretimin ilk adımından satışa ve satış sonrası müşteri deneyimlerine kadar tüm aşamalarda %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyetlerine devam etmekte ve yeni şube ve imalat yatırımları yapmaktadır. Halihazırda firmamıza ait toplam şube sayısı 9 olmakla beraber 8 firmaya da bayilik verilmiştir. 2020 yılı vizyon toplantısında alınan karara istinaden franchise şube sayısının arttırılması kararı alınmış olup, bu konuda gerekli adımlar atılmıştır. Bayi adaylarımız için 20 m² den başlayan büyüklüklerde işyeri plan ve projeleri oluşturulmaktadır.
image

VR House

“VR HOUSE” Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren ilk “Sanal gerçeklik Eğlence” Merkezidir. 2016 yılında İstanbul’un Beşiktaş semtinde 4 adet set ile faaliyete başlamış, güncel olarak da 15 set ile serüvenine devam etmektedir. Bu sistem; üst düzey Sanal Gerçeklik gözlüklerini en teknolojik oyunlar ile birleştirip kişileri bambaşka bir alemde birbirleri ile etkileşimde bulunmalarını ve oyun oynamalarını sağlamaktadır.
image

Wall Street English

27 Ülkede 400'den fazla merkeziyle yılda ortalama 200,000 öğrenciye hizmet veren Wall Street English(WSE), İngilizce eğitiminde lider ve köklü bir eğitim kurumudur. WSE eğitim, medya ve yayıncılıkta dünya lideri Pearson Education bünyesinde yer almaktadır. Pearson Education, eğitim yayınları, e-learning programları, test geliştirme ve uygulama sistemleri ile okul öncesinden, iş dünyasındaki profesyonellere kadar 100 milyondan fazla kişinin eğitimine destek vermektedir. Wall Street English, Türkiye'de 2001 yılında kurulmuştur ve 9 ilde 15 merkeziyle hizmet vermektedir. 7.000’e yakın öğrencisi bulunanan WSE Türkiye, bugüne kadar 3 binin üzerinde kurumsal firmanın da çözüm ortağı olmuştur. Wall Street English, eğitim uygulaması ve kalite kontrolü alanında ISO 9001:2015 belgesine sahiptir. Ayrıca, Cambridge Üniversitesi ESOL Bölümü tarafından yapılan araştırma ile programı ve öğrettiği seviyeleri, Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR) ile uyumluluğu kanıtlanan ilk dil okuludur.
image

Ya-Pa Anaokulu

M.E.B.´lığına bağlı 2-6 yaş arası hizmet veren özel anaokulu hizmetleri3.Fiziksel Koşullar(45-60 kontenjan dahilinde)• Bina: 400 m2 kapalı ana sahip, müstakil dubleks ya da tripleks tipinde müstakil bahçeli bina. • Bahçe: Çocukların zaman zaman eğitim zaman zaman oyun amacıyla yararlanabilecekleri 150 m2 ve üstü bahçe.• Sınıflar: 25 m2 ve üstü 3 sınıf(3 yaş, 4 yaş, ve 5 yaş grubu için ayrı sınıflar) ,2 yaş grubu için hazırlanan 20 m2 oyun grubu alanı,3 yaş çocukları için sakin bir ortamda oluşturulan dinlenme odası(uyku)•Kapalı Oyun Alanı: Çok amaçlı kullanılabilecek kapalı oyun alanı. •Atölyeler: Müzik, dans, drama, spor, ve sanat atölyeleri•İdari odalar: Kurucu odası, en az 10 m2 müdür odası, en az 10 m2 psikolog odası, en az 10 m2 büro hizmetleri ve arşiv odası•Mutfak ve yemekhane: Toplamda 30 m2•Tuvalet ve lavabolar: 2 yetişkin bay ve bayan tuvaleti, 4 adet kız ve erkek çocuk tuvaleti• Diğer alanlar: Veli bekleme alanı, kapalı depo•Mobilya ve Eğitim Materyalleri: YAPA merkez tarafından standart paket olarak verilecektir.4. Personel • Müdür: Üniversitelerin 4 yıllık Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi Öğretmenliği ya da Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği bölümlerinden mezun ve en az 3 yıl Anaokulu deneyimli bayan müdür (kurucu müdür olabiliyorsa deneyim koşulu aranmaz.)• Öğretmenler: Her sınıfta üniversitelerin Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi Öğretmenliği ya da Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümlerden ya da meslek lisesi mezunu en az 2 yıl deneyimli bayan öğretmenler.• Psikolog: Üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun bay/bayan.• Yardımcı Öğretmenler: Yardımcı öğretmenler Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunu.Hizmetliler: 1 ahçı ve 1 temizlik personeli5. Eğitim Programlarımız YAPA Anaokulları Franchise modeli, YAPA A.Ş.’nin 1981’den günümüze Okul Öncesi Eğitim alanındaki tecrübesi ve birikimi ile , 2009 yılında Türkiye’de 2–6 yaş grubu çocuklarına ve ailelerine eğitim vermek üzere hayata geçmiştir.Okullarımız Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Programı baz alınarak akademisyenlerce hazırlanan “YAPA Q” eğitim ve öğretim programını uygularlar.Programlarımız, bülten ve diyetisyen tarafından hazırlanan yemek listelerimiz her ay merkez tarafından tüm okullarımıza gönderilir.Bunun yanısıra 3 Temel Branş Dersimiz dışarıdan gelen profesyonel eğitmenlerce verilir: • Yaratıcı Drama • Orff Müzik • Modern Dans •İngilizce tüm gruplara haftada 3 gün verilmektedir. Tüm branş derslerimizin programları merkezden her ay tüm okullarımıza gönderilir.YAPA’nın Sunacağı İmkanlarYAPA, anaokullarına aşağıdaki konularda destekler verecektir:Anaokulunun mimari projesinin hazırlanmasında danışmanlık,Anaokulunun ilgili mevzuat gereği tüm tadilat işlemlerinin kurucu ile koordineli bir şekilde yürütülmesi.İlgili donanım, oyuncak ve materyallerin standart olarak temini,Açılışa kadar geçen süreçteki resmi işlemlerde danışmanlık desteği,Personel seçimi hizmeti ve öğretmen eğitim desteği,Akademisyenlerden oluşmuş bir danışma kurulunun sağlayacağı çok yönlü akademik destek,Program ve planlarla ilgili destek,Öğretim yöntemleri ile ilgili destek,Ölçme ve değerlendirme yöntemleri ile ilgili destek,Rehberlik hizmetleri ile ilgili destek,Öğretmen eğitimleri ile ilgili destek,Aile eğitimleri ile ilgili destek.
image

Yıkaa App Buharlı Oto Yıkama

Çevre dostu buharlı mobil araç yıkama uygulaması olan Yıkaa, sunduğu paket içeriklerinden kendinize en uygun olanı seçmenize yardımcı olur ve basic arayüzü ile tek tıkla bulunduğunuz yere ulaşır. Üstelik gönderim zamanını seçebileceğinizi unutmayın Online ödeme ile zaman kazanın.
image

Yıkamacı

AVMlerde BUHARLI MOBİL OTO YIKAMADünyanın ve ülkemizin en önemli perakendecilernden birinin Türkiyenin çeşitli il ve ilçelerinde yer alan ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ ndeki oto oarklarda BUHARLI OTO YIKAMA SİSTEMLERİNİN UYGULANMASI
image

Yeşil Adam

SAĞLIK,KOZMETİK,GIDASAĞLIK,KOZMETİK VE GIDA ÜRÜNLERİNİN ÜRETİM VE SATIŞI.KİRA VE REKLAM DESTEĞİ (TV VE RADYO)
image

Yubi&Buse

Endüstrinin tüm kollarında malzeme,makina ve ekipmanların temizliğinde kullanılan atıksız,hijyenik ve çevreci teknolojiye sahip olan kuru buz ile temizlik sistemleri.
image

Zego Eğitim

Sade, Eğlenceli ve Özet Konu Anlatımları Tüm kazanımlar sade bir şekilde ve özetler halinde hazırlanmıştır. Görsellerle desteklenen kazanımlar öğrencilerin kolay, akıcı ve sıkılmadan eğlenerek konuyu anlamasını sağlayacaktır.
image

Ziebart

Ziebart otomobil koruma sektörü içerisinde yarım yüzyıla dayanan deneyimi ve köklü franchise sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Orta ve üst gelir düzeyindeki otomobil sahiplerine hizmet vermektedir. Franchise formatının bütünlüğünü otomobillere uygulanan sistemler oluşturmakta ve her hizmet noktasında bu konudaki standardizasyon sağlanmaktadır. Ziebart Büyük ve Küçük ölçekli istasyon bayiliklerinin yanı sıra, bu bayiliklerin açılabilmesi için gerekli şartları taşımayan il ya da bölgelerde de Ziebart Express tip istasyonları için bayilik vermektedir. Hizmet kalitesi, sağladığı müşteri memnuniyeti ve getirdiği sektörel yenilikler nedeni ile marka bayilik veren firmalar içinde en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinmektedir.
image

Ziebart Türkiye

Türkiye'de Ziebart'ın hikayesi şirketimiz kurucusu İnş. Yük. Müh. Suha Uluçay, Amerika’da yaşarken, 1973 model Ford Mercury Montego'sunu Ziebart'a götürerek edindiği tecrübeye dayanmaktadır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim