Franchise Turkey
>
>
Mobilya Dekorasyon

Mobilya Dekorasyon sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

İdaş Yatak

1965 yılında kurulan İDAŞ, üretime 1967'de İstanbul Topkapı fabrikasında başlamış, 1976'da kurulan Bozüyük fabrikalarında üretimini sürdürmüştür. Kurulduğu günden bugüne milyonlarca tüketiciye ve dev otel zincirlerine yatak üretimi yapan İdaş yalnızca en titiz ve yetenekli zanaatkarlara güvenerek, 50 yılı aşkın tecrübeyle yaylı yatak sektörünün aranan markası haline gelmeyi ve bunu yarım asır korumayı başarmıştır. Kalitenin ve iyi materyallerin kullanımının bir gelenek olduğu İDAŞ; 1965'ten bu yana kalite ve güven ile eşanlama geliyor olsada, herzaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler ortaya koymayı ilke olarak kabul etmiştir. Ve bugün yarım asırlık eski dünya ustalığının yeni dünya sanatıyla birleştiği İdaş yataklarının bulunduğu her ev; zengin mirasımızın bir parçasıdır...
image

Evion Design

Türkiye de özel tasarlanan dekoratif ürünlerle bayilerimiz tekel haline gelmektedir. çok talep alan ürünlerin üretimi ve sürekli yeni tasarımlarla piyasada yer etmiş bir firmayız.Firmamız yurt içi ve dışı tasarımcılar ile çalışarak özel tasarımları çok talep gören ve rakipsiz ürünleri piyasaya sürerek toplu seri üretimi yapmaktadır.
image

Fonte

Mobilya dekorasyon
image

Gema Design

Proje olarak değerlendirdiğimiz her talepte; örneğin bir hastane lobisi, retaurant, kafeterya ya da bir fabrika idari binası; Özellikle işe mekanın rölevesini çıkartarak ya da varsa rölevesi üzerinde bilgisayar destekli ürün yerleştirmekle başlıyoruz. Sonrasında müşteri ile mekanda kaç kişinin istihdam edileceğini, kullanım şartlarını ve ihtiyaçları tespit edilmek amacıyla karşılıklı görüşmeler sonucunda işe mekana özel mobilya, kumaş, ahşap, metal ya da değişik meteryaller kullanılarak üretim aşamasına geçiyoruz. Bu süreçte müşteri ile devamlı irtibat halinde oluyoruz.
image

Tepe Home

epe Mobilya 1969 yılında Sayın Prof. Dr. İhsan DOĞRAMACI öncülüğünde, Bilkent Holding’ bağlı olarak operasyonlarına başlamıştır. Tepe Mobilya ürünleri ile çeşitli ev dekor kategorilerinin tüketiciye sunulduğu Tepe Home Mağazaları ise 1997 yılında ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olarak kurulmuştur. Tepe Home, 51 yıllık sektör deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren ve büyüten bir sanayi ve perakende şirketidir. 60,000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan ve dünya standartlarında üretim yapan tesisleri ile Türkiye genelinde toplam 16 noktada; 45,000 m2 ‘nin üzerinde satış alanında; 5.000’in üzerindeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim