Franchise Turkey
>
>
Ayakkabı - Çanta - Aksesuar

Ayakkabı - Çanta - Aksesuar sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Brunoshoes

Sektörde 35 yılını geride bırakan ÖN-SA, 1983 yılında Bahçelievler’de 120 m2 mağazamızda bayan, erkek ve çocuk ayakkabı perakende satışlarına başlamıştır.
image

Cabani

İkinci nesil olarak biz, gelenekseli değil, değişimi ve yeniliği kucaklıyoruz. Amacımız sadece ihtiyacı karşılamak değil, inovasyon ve trend yaklaşımlar ile sizi farklı kılacak, sizi önemseyen bir marka inşaa etmek.
image

Ceyo

1964'te kurulan Ceyo, anatomik, rahat ve kalitesi yüksek ürünleriyle Türkiye'de terlik denince akla gelen markaların başındadır.
image

Desa Deri

1972 yılında bayan çantası üreterek işe başlayan DESA’nın Türk tüketicisi ile buluştuğu ilk mağazası 1973 yılında Erenköy’de açılır ve Türk tüketicisi ilk defa omuzdan askılı bayan çantası ile tanışır.1980’li yıllarda globalleşme yolunda attığı önemli adımlar DESA’yı dünyadaki büyük firmalar için üretim yapan başarılı bir tedarikçi haline getirir. 1986 yılında New York’ta açılan DESA ofisi gibi global ölçekli girişimler sonucunda marka, ABD, Avrupa ülkeleri ve İngiltere’de tanınan ve bu ülkelere ihracat yapan bir isim haline gelir.
image

FLO

FLO mağazacalık, ayakkabı sektöründe 1960 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan 600'ün üzerinde mağazası ve e-ticaret sitesi ile Türk ayakkabı sektörünün lideri. Yurtdışında Büyüme FLO konseptiyle 2015 yılında yurtdışında ilk mağazasını açan FLO Mağazacılık, şu anda Azerbaycan, Arnavutluk, İran, Suudi Arabistan, Kosova, Ürdün, Kazakistan, Irak, Gürcistan başta olmak üzere toplamda 21 ülkede 400’in üzerinde mağazası ile hizmet vermektedir.
image

Frida

Ayakkabı-çanta perakende-toptan satışGempa 1996 yılında ayakkabı satışı ve pazarlaması yapmak amacıyla kurulmuştur. Faaliyete geçtiği ilk yıl içerisinde dünyaca ünlü ayakkabı markası olan Docker´s ürünlerinin distirübütörlüğünü almış, bunun yanında italyan PoloFeri markasının ülkemizde temsilciliğini yapmıştır. Kısa zaman sonra Maestracci ve Marco MOREO markası ile kendi üretimine başlamış ve kısa zamanda sektörde özel bir yer edinmiştir.
image

Hangar Ayakkabı

TÜRKİYE genelinde, binin üzerinde ürünleri satılan Hangar Ayakkabı, iç piyasanın yanı sıra, bir dizi ülkeye de ihracat yapıyor. Avrupa, Afrika ülkeleri yanı sıra, Çin de ihracatın yapıldığı ülkeler arasında yer alıyor
image

Hotiç

HOTİÇ, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kuruldu. 80 yıllık köklü geçmişi ile farklı yaşam tarzlarına uygun, özgün tasarım, toplam kaliteli ve marka kimliği ile öne çıkan lider ayakkabı ve aksesuar markasıdır.
image

Jag Club

JAG Club olarak 80 yıllık tecrübemizle 3 kuşaktır %100 el yapımı ve kişiye özel tasarım ayakkabılar üretmekteyiz. Üstelik müşterilerimizi yerinde ziyaret ederek; zengin koleksiyonumuzdan seçtikleri veya kendi tasarımı olan modelleri üretiyor ve teslim ediyoruz.
image

Levent Lostra

1975 yılında açılan Levent şubesiyle, 12 m² alanda hizmet vermeye başlayan Levent Lostra, bugün Türkiye’nin en kapsamlı lostra hizmetini sunuyor. Kurulduğu tarihten bu yana kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkan Levent Lostra, 2000 yılında Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde açtığı ikinci şubesiyle aynı zamanda 7/24 hizmet veren Türkiye’nin ilk lostra markası. 2000 yılında şubeleşmeye başlamasının ardından bugün 12 şube, 1 fabrika ve alanında uzman 60’ın üzerinde çalışanıyla dünyaca ünlü markaların satış sonrası tamir ve bakım hizmetini sağlıyor. 2015 yılında kurduğu merkez fabrikasında merkezi lostra hizmeti vermeye başlayan Levent Lostra, sektörüne kattığı yenilikler ve ilklerle tutkunu olduğu işinde fark yaratmaya devam ediyor.
image

Talo Çanta

1987 yılından itibaren birçok sektörde faaliyet gösteren Aile şirketimizin,2008 yılında ikinci kuşak olarak yönetim kademesinde yer alınca, alt yapısını uzun zamandır oluşturduğumuz çanta ve sarraciye ürünlerinin imalat ithalatını da şirketimiz bünyesine dahil ettik.
image

Tergan Deri

45 yıldır başarılı bir şekilde süren Tergan yolculuğu, imalat, ihracat, toptan satışın yanı sıra tüm perakende kanalında da devam etmektedir. Tergan'ın bugün Türkiye'de 37 mağaza, yurtdışında ise, İngiltere, Ukrayna, Bulgaristan, BAE de toplam 13 franchaise mağazası bulunmaktadır.Tergan'ın ürün yelpazesinde yer alan el yapımı ürünler arasında; ayakkabıların yanı sıra, cüzdanlar, kemerler, evrak çantaları, kadın çantaları, seyahat çantaları, Bond ve pilot çantalar, ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar bulunmaktadır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim