Isıtma - Soğutma ve HavalandırmaIsıtma - Soğutma ve Havalandırma

Hunter

Tavan Vantilatörleri Evinizdeki havanın kalitesini arttırabilmek için Hunter´ dan fazlasını yapabilmek pek olanaklı değildir, zira bizim ünümüz, verdiğimiz bu sözden ileri gelir.

Yatırım Aralığı
- - -
Isıtma - Soğutma ve Havalandırma

Helvacı Necmi

1883 den günümüze Bir Tarih Mirası Lezzetlerimizle büyümeye devam ediyoruz. Tarihimiz tescillidir, İstanbul Ticaret Odasının katkılarıyla Mehmet Mazak’ın yazdığı Türkiye’nin ve İstanbul’un Asırlık Firmaları listesinde yer almaktayız. CNN TÜRK Lezzet Durakları, TRT2 Sarayın Lezzetleri, Anadolu Ajansı gibi ulusal yayınlarda tarih ve kültürel mirasımıza yönelik programlar yapılmıştır.

Yatırım Aralığı
10.000₺ - -
Isıtma - Soğutma ve Havalandırma

North Nail Art

North nail art olarak tüm kadınların vazgeçilmesi olan tırnaklarına hitap ediyoruz. sistemimizde diğer kozmetik mağazalarında yaklaşık olarak 80 tl civarı satışı yapılan desenli tırnakları çok uygun maliyetle %50 konsinye ve tamamının değişim garantisi ile standlarımızla beraber işletmenize giriyoruz. Yaklaşık olarak sizin satış ücretiniz diğer mağazaların yarı fiyatına geliyor ve kar marşınız en az %100 oluyor.

Yatırım Aralığı
1000 ₺ - -
Isıtma - Soğutma ve Havalandırma

İskair

Havalandırma sektörü için havalandırma cihazları üretmekteyiz. Havalandırma sistemleri için montaj ve satış yapan mevcut firmalara bayilik verilecektir. Çatı fanları için 22 farklı model. 2000m3/h ile 30,000m3/h arası debilerde 200 pascal basınç ile 1500 pascal basınç aralığında Türkiyede üretilen en yüksek basınçlı çatı fanları.

Yatırım Aralığı
100.000 ₺ - -