Franchise Turkey

Restoran sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

1 Piliç

P4G TURİZM GIDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. gıda perakendeciliği, kurumsal işletme yöneticiliği, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde biriktirmiş olduğu 20 yıllık know-how ı yatırımcısı ile birlikte ülke ekonomisine katma değer oluşturmak ve bir dünya markası olma vizyonu ile yola çıkmıştır. ‘1 piliç çook lezzet ’ sloganıyla hareket eden 1 piliç, %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, kısa zamanda franchise noktalarını artırmayı planlamaktadır.
image

1453 Osmanlı

Şehzadeler Kenti Manisa’dan yola çıkarak, Türk Mutfağının lezzetini önce tüm Türkiye ardından dünya ile buluşturmayı kendisine ilke edinen 1453 Osmanlı, kısa sürede büyüyen ailesi ile birlikte bu hedefini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Osmanlı’nın büyüleyici konseptini günümüzün koşullarına uygun bir hale getirerek, geleneksellikle modernizmi çağdaş bir çatı altında harmanlayan 1453 Osmanlı, kültürün gücünü mutfakta en doğru şekilde kullanarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmaktadır. Osmanlı’nın büyüleyici konseptini günümüzün koşullarına uygun bir hale getirerek, geleneksellikle modernizmi çağdaş bir çatı altında harmanlayan 1453 Osmanlı, kültürün gücünü mutfakta en doğru şekilde kullanarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmaktadır. 1453 Osmanlı Dünya’ya ve Türkiye’ye köklerinden gelen lezzeti 21. Yüzyıla uygun bir biçimde sunarken, her geçen gün artan şube sayısıyla markanın köklerini de sağlamlaştırmakta ve geleceğe sağlam adımlar atarak büyümeye devam etmektedir.
image

Ar Kebap

Kebap salonu 42 yıldır eskişehirin en meshur kebapçısı 3 katlı mekanda yaklasık 350 kişiye aynı anda servis veriyoruz.
image

Şiva Düruç

Herkesin her gün doğallıkla buluşmaya hakkı olduğunu biliyor ve bunun için çalışıyoruz.
image

İkbal Restoran

1900’lü yılların başında Afyon’da mütevazi bir lokanta olarak başlayan hikayemiz 100.yılında, içinde bulunduğu sektörlere öncülük ederek günümüzün ve geleceğin daha iyi olması adına çalışmalarını sürdürmektedir.Gıda, turizm, yeme-içme ve gayrimenkul olmak üzere dört ana sektörde faaliyet göstermektedir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve gelişim içinde olan ikbal grubunun bugün ki başarısının altında, müşteri odaklı ve memnuniyetini hedef alan bir yönetim biçimi yer almaktadır.
image

İrfan Usta

İrfan Usta’nın lezzet tecrübe ve oturmuş işletme modeli, yerinde tüketimin ve paket servisin en çok talep gören iki ürünü lahmacun ve pideyle bu kez kârlı bir franchise konseptine dönüştü…
image

Çankaya Lezzet Evleri

GIDA RESTAURANT FAST FOODÇANKAYA LEZZET EVLERİ 4 FARKLI KONSEPT ÇATISIDIR. ÇANKAYA MANGAL EVİ , ÇANKAYA KEBAP EVİ , ÇANKAYA İSKENDER EVİ , ÇANKAYA DÖNER EVİ.
image

Çıtır Usta

Çıtır Usta markası, yeme içme sektöründe 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, bugün 3 ülke, 25 şehir ve 75´ten fazla noktada pide&kebap konseptli restoranlar ile hizmet veren Türk mutfağının parlayan yıldızı ve sektörün öncüsüdür.
image

Çöp Şiş Keyfi

ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ 2008 yılında kurumsallaşan markamız ziyafet grup bünyesine dahil olarak büyüyor. amacımız her ile bu lezzeti taşımak.
image

Çöpçü

Karlı ve kalıcı bir kuruluş olmak,- Franchise ortaklarının yatırımlarına değer kazandırmak,- Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, rakiplerimiz ve çalışanlarımız tarafından güvenilir ve istikrarlı kabul edilmek,- Gıda mevzuatına uygun yönetilen, sektörün en güvenilir şirketlerinden olmak,- Çalışanların iş güvenliğini güvence altına alan çalışma ortamları oluşturmak.
image

Bafra Pide Coşkun Usta

1949 yılında Bafra'da doğan Coşkun Kuru, 1960'lı yıllarda Bafra'daki tarihi Yetişal, Gündaylar, Beşyol ve Ekonomi fırınlarında ve ekmek fırınları haricinde ilk defa pide satışı yapılan Alaçamlı İbrahim'in dükkanında çalışmıştır.
image

Beyaz Ev Restaurant Döner

Türkiye’de dönerin markası olmak ve Türk mutfağının en güzel yemeklerinden olan dönere hak ettiği değeri katmak hedefiyle yola çıkan Beyaz Ev; sektörde kısa sürede pek çok döner satış noktası ile tüketicilerin beğeni ve takdirini kazanmıştır.Yaprak Dönerin keyfini yaşatmak, birbirinden leziz, hiç bir yerde olmayan değişik tatları sizlere sunmak BEYAZ EV' in olmazsa olmazlarıdır.!
image

Bolu Dağı Mangalevi

Restaurant bolu dağı mangalevi,dag evi havasındaki konsepti ile ve uretimi tamamen kendisine ait olan et ve tavuk urunleriyle kilo ile et kofte tavuk konseptini lezzetseverlerle bulusturmaktadir.restaurantlarda ister kilo ile ister porsiyon ile koftenin,etin,tavugun ve sucugun en lezzetlilerini musterilerimizle bulusturmaktayız..
image

Bursa Kebap Evi

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı'nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu. Gerçek Bursa Kebabı'nı tüketicilerle buluşturma fikri ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici.
image

By Çorbacı Soup Bar

Yurdumuzda ; toprak ve iklim koşulları itibarı ile Çorba zengin bir geçmişe sahip olmuştur. unutulmamalıdır ki zenginlik kullanılırsa faydalıdır. BY ÇORBACI SOUP BAR çorba üzerine uzmanlaşmış ilk fastfood tarzı restoran olma özelliği taşımaktadır. 950 çeşit çorba ve günlük 30 çeşidi ile sabah 07.30 ile 03.00(Cuma-Cumartesi 06.00) saatleri arası İstanbul´lulara hizmet vermektedir.
image

By Beyaz Döner

By Beyaz Döner 2010 yılından bugüne kadar gerek üretim gerekse perakende sektöründe gün geçtikçe büyüyen bir markadır. Kalite ve hizmet anlayışı, kendine özgü konseptiyle müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutarak, bu sektöre yatırım yapmak isteyenlerin ilk aklına gelen marka olmayı hedeflemektedir.
image

Cızbız Köfte

Tarihten bugüne ulaşan bir gelenek köfteye hak ettiği emeği lezzeti ve standartı kazandırmış bir marka Cızbız Köfte. 1917 senesinde dede İsmet Tatlıdil’in Üsküpten İstanbul'a gelerek İstiklal caddesinde ilk dükkanını açmasıyla başlayan , İngiliz işgali sonrasında 60 lı yıllara kadar İnegöl de süren ve tekrar oğul ve torunlar tarafından İstanbul’a taşınan bir köfte geleneğinin hikayesidir Cızbız Köfte.
image

Chef Plus

Yeme içme sektörüne yıllarını vermiş üç kişi tarafından büyük ideallerle kurulan Chef Plus markası, her ay yeni bir şube ve her şubede aynı lezzet misyonu ile yola çıkmıştır. 2017 yılında faaliyete başlayan Chef Plus, 2006 yılından beri farklı markalarda vermiş olduğu hizmet ve lezzet konusunda kendini ispatlamıştır. Aynı Chef+ lezzetinin her yerde olması için, bugün 1200m² üretim tesisiyle tüm şubelerimize aynı lezzeti ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
image

Coi Pizzeria

COİ Pizzeria Türkiye butik pizza sektörünün fark yaratan ve dikkat çeken dinamik markası Coi, 2022 yılı itibariyle şube sayısını hızlı bir şekilde 18’e çıkardı. Marka, kısa vadede şube sayısını 65 ‘e çıkarmayı ve Türkiye butik pizza sektörünü geliştirmeyi hedefliyor. Coi, 2015 Yılında Bursa’nın en keyifli semtlerinden olan Kükürtlü’de faaliyetine başladı. Kısa sürede Bursa halkının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanarak pizza sektörüne hızlı bir giriş yapmıştı. Açılışını takip eden 3. ayında ilk Franchise talebini alarak Bursa Görükle Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi’nde 2. şubesini açmıştı. İnce hamurlu, orijinal İtalyan Pizzaları ve birbirinden enfes İtalyan yemekleri o kadar çok beğenildi ki 8 ayda yoluna 9 şubeye ulaştı. 2022 yılı itibariyle, Bursa, İstanbul, İzmir ve Tekirdağ olmak üzere 4 farklı şehir ve 18 şube ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu süreçte müşterilerinin önerisi ve ısrarı nedeniyle “Şehrin en iyi pizzası“ sloganını tabelasına ekledi. Coi, üretim gücünü İtalyan mutfağındaki üstün deneyimine ve dünya trendlerini takip ederek devamlı ar-ge ve inovasyon yapmasına borçlu. İlerleyen yıllardaki hedefimiz COİ lezzetini ve konseptini Türkiye’nin tüm illerine yaymak ve lezzetli dünya kapısından herkesin geçmesini sağlamak. Katkısız ve Lezziz Pizzalar Coi, günlük katkısız pizza hamuru üretiyor.
image

CZN Burak Gurme

CZN Burak markası Etiler merkezli başlayarak kısa zamanda tüm Dünya’da bilinen, sevilen bir kişi ve marka oldu. Bugün ise Gurme konsepti ile Türkiye dışında tüm ülkelerde ve şehirlerde franchise veriyor. Siz de ülkenizde ya da şehrinizde gurme konseptini açmak istiyorsanız geç kalmayın.
image

David People

2010 yılında ‘Şımart Kendini‘ sloganı ile başladığımız yolculuğumuzda bugün Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile siz değerli misafirlerimize günün her saati eşsiz deneyimler yaşatabilmek üzere her geçen gün gelişiyor ve büyüyoruz.
image

Dürüm Sokağı

Et işi maharet işidir. Ustalık işidir. Ehil olmak gerekir. Öyle her et kullanılmaz. Kullanılan et de ustalıkla işlenir. Ustalığın zirvesidir zırh! Kıyma makinasındaki gibi ne koysanız kıyılmış hale gelmez! Etin başta siniri ve kemikleri olmak üzere kebapta olmaması gereken tüm kısımları ayıklanır önce. Geriye saf kırmızı et kalır.
image

Diyet Kapıma Gelsin

Diyet Kapıma Gelsin, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu Dyt. Olgu AZİZOĞLU tarafından 2012 yılında kurulmuş, kişiye özel çalışan, sağlıklı beslenme ve davranış değişikliği kazandırmayı hedeflemiş Türkiye’nin ilk butik diyet yemek firmasıdır.
image

Etçii

"Erzurum, Horasan, Kemerli Köyü’nden, İstanbul Ticaret Borsası’na canlı hayvan komisyonculuğu ile işe başladık. Canlı hayvanı Türkiye’nin çeşitli yerlerine taşımak yerine, aldığımız yerde kesmeyi, soğuk zincirle taşımayı işleyip satmayı planladık. 1996 yılında yeni şirketimizi kurduk. ETÇİİ, kalite ve hijyen kurallarını ön planda tutarak tüketicisine sağlıklı, güvenilir, lezzetli et ve et ürünleri sunmaktadır.
image

Etevim Steakhouse

Etevim Steakhouse Franchise/ Bayilik Şartları BİZ KİMİZ ? 40 Yılı aşkın süredir canlı hayvan yetiştiriciliği ve modern kesimhane konusundaki tecrübemizle, steakhouse işletmeciliğini kurduk.
image

Filozofi

Hızla akan hayat, koşturmacalar ve zamansızlığın arasında insanlar kendini özel ve değerli hissetmek, kısıtlı olan zamanını da nitelikli geçirmek istiyor.
image

Fratelli La Bufala

Pizza ve manda steakİtalya´nın Napoli şehrinde doğan restoran, mozzarella peynirli pizzası ve manda etinden biftekleri ile ünlü. Amerika ve Avrupa´da 100 den fazla şubesi olan zincir, "ristorante" adıyla büyük, "trattoria" adıyla küçük yerler açıyor. Özgün atmosferi ve seçkin müşterileriyle FLB Hürriyet büyük jürisi tarafından "Türkiye´nin en iyi pizzası" seçildi.
image

Göksel Tantuni

40 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Göksel Tantuni, Mersin’deki 9 şubesinden sonra Adana’da 3, Kayseri'de 1 şube daha açarak eşsiz tantuni lezzetini yaymaya başlamıştır. Türkiye'nin çeşitli noktalarına gerçek tantuni tadını ulaştırma hedefiyle çıktığı yolda şuan 13 şubeye ulaşarak binlerce insanın favorisi olmayı başarmıştır.
image

Gözde Börek

Gözde Su Böreği Franchise/Bayilik 1984 yılında baba mesleği olarak küçük bir aile işletmesi kurulmuş olup Gözde Börekçilik markası ile börek üretimine başlamıştır. 1998 yılından sonra Mustafa Gültepe ve Hayri Gültepe önderliğinde hızlı bir büyüme gerçekleştirip işletmemiz 1999 yılında Mustafa ve Hayri kardeşler tarafından börek ve tatlı üretimine de girmiştir
image

Girit Adası Balıkevi

AKDENİZ MUTFAĞI & DENİZ ÜRÜNLERİKONSEPTİMİZİN ÖZÜ , AKDENİZ MUTFAĞINA ÖZGÜ DENİZ ÜRÜNLERİYLE GİRİT KÖKENLİ OT VE MEZELERİN ,GELENEKSELLİKTEN UZAKLAŞMADAN ESKİ LEZZETLERİNİNİN KORUNMASI . MODERN BİR KONSEPT İLE TÜKETİME SUNULMASI. SAĞLIKLI VE ÇOK YÖNLÜ BESLENMEYE DÖNÜK MENÜLER ÜRETEBİLMEK VE EN TAZE BALIĞI EN DOĞAL SEBZEYİ VE EN SAF ZEYTİNYAĞINI BİRARAYA GETİRİP SİHİRLİ DAMAK HOŞLUKLARI YARATABİLMEK ŞEKLİNDE ÖZETLENEBİLİR .
image

Gondol Pizzeria

Pizza ve fast foodağırlıklı olarak pizza, beyaz et menüleri makarna ve salatalardan oluşan zengin, tamamı aynı standartlarda üretilebilen ürünlerden oluşan, yaş ayrımı olmaksızın hizmet verebilen restaurant ve AVM konseptleri
image

Hacı Kamil Tire Köfte

Tire köftenin en eski temsilcisi olan firmamız kaliteden ödün vermeden ilk günkü heyecanıyla lezzetlerini sunmaya devam etmektedir.
image

Hacı Sayid

Hacı Sayid, 50. yılında üretim, satış ve işletmecilik tecrübesini karlı bir iş fırsatı olarak yatırımcıları ile buluşturuyor. Bu bağlamda iş ortakları ile uzun bir yolculuk hedeflemekte ve bunu kendine has kurum kültürü ile sağlamaktadır. Bu kültür marka değerini yatırımcıya en iyi şeilde benimsetecek ve Hacı Sayid kalite standartları çerçevesinde sunmasını sağlamaktadır. Yenilikçi vizyonumuzla her geçen gün kendimizi geliştiriyor; iş ortaklarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve tabii ki gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımızla büyüyoruz. HACI SAYİD 1968 yılından bu yana Türkiye’de klasik baklavacılık tanımının dışına çıkarak baklava, pasta ve kafeteryanın bir arada bulunduğu mağaza konseptini geliştirerek, bir yeniliğe imza atmıştır. Son yıllarda gördüğü ilgi ile kendine komple işletmecilik özelliği edinen ve bu doğrultuda sağlam bir alt yapı oluşturan HACI SAYİD, artık bayilik sistemi ile işletilmek üzere işletmecilere kapılarını açmıştır. Yılların üretim, satış ve işletmecilik tecrübesiyle yoğrulmuş olan HACI SAYİD, kendi deneyimlerini ve kârlı iş fırsatlarını yatırımcılarıyla paylaşarak öncelikli İstanbul ve yakın çevresinde yayılmayı hedefliyor. Tamamı kendisi tarafından işletilen İstanbul’da 46 mağazası ve yüzlerce çalışanı bulunan HACI SAYİD, kendi mağazalarının yanı sıra bayileri ile birlikte 2 yılda 100 mağazaya ulaşmayı planlıyor.
image

Hain Köfte

Köfte-PiyazHain Köfte kömür ataşinde eşsiz bir lezzet. Gerek dekorasyonu gerekse konsepti ve ismiyle farklı bir marka... Sadece restaurant hizmetleriyle degil, paket servisiyle de uzmanlaşan Hain Köfte, 2008 büyüme stratejisi doğrultusunda franchisee´lar ariyor.
image

Hamsi Finger

Fast food balık sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Hamsi Finger’a hoş geldiniz.
image

Happy Moon's

İlk olarak 1999 yılında Kadıköy'de hizmet vermeye başlayan Happy Moon’s, konuklarını kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayarak, kaliteli ve taze ürünleri, hijyen kurallarına uyarak, en kısa zamanda en lezzetli şekilde servis ederek, ulaşılabilir lüks kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulayarak dünya markası olma misyonuyla yolla çıkmıştır. Bu gelişimi sağlamak için ise yenilikçi yaklaşımıyla konukseverlik, kalite ve tazelik, hijyen, iş güvenliği, en kısa süre de servis, lezzet, ulaşılabilir fiyat gibi konuları temel değer olarak belirlemiştir. Eklektik bir menü yapısına sahip olan Happy Moon’s Cafe; Türk, İtalyan, Meksika, Amerika ve lokal lezzetlerinden oluşan 200’ün üzerinde çeşide sahip menüsüyle, 08:00’den 24:00’e kadar işleyen bir yapıdır. Şubelerimiz, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra misafirlerinin gelip kahvelerini içebilecekleri, 20’nin üzerinde günlük üretilen pastalardan yiyip iyi vakit geçirebilecekleri ev ve iş yeri dışında üçüncü bir adrestir. Bugün itibariyle 38 şube sayısına ulaşarak 2015 yılından bu yana şube sayısında artış göstererek yılda ortalama 7 milyon kişiye ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam etmektedir.
image

Harman

Türkiyenin en iyi yöresel ev yemekleri10 Yıllık ev yemekleri tecrübesi 100 farklı yemek çeşit eşssiz lezzet.
image

Havva Hanım Trabzon Köy Kahvaltısı

Havva Hanım Franchise şubemiz olarak hemen kazanmaya başlayın. Havva Hanım ailesine katılmanız için bi' sebebiniz var! 8 seneyi aşkın bir süredir hizmet verdiğimiz tüm şubelerimizde binlerce kişiye hizmet veriyor ve mutluluklarına yakından şahit oluyoruz.
image

Horon Pide

Sizleri Türkiye’nin Genç Dinamik ve İddialı Zincir Markasında Kârlı Bir Yatırıma Davet Ediyoruz. Sizde Bir Horon Pide Sahibi Olmak İstemez misiniz? Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut pide salonu enflasyonuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye’nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır.
image

Joseph Kahve & Nargile

2000 yılından bu yana İnşaat, Otomotiv, Gıda, Reklam sektörlerinde faaliyet gösteren grup firmalarımız, 2017 yılından itibaren yatırım yapma kararı aldı ve JOSEPH markasını kurarak grup firma profiline ekledi. JOSEPH'in kuruluş amaçlarından biri "Gıda sektöründe de markalaşmaktır". Bu amaçla, faaliyetleri kapsamında yerel bir marka olarak hayatına devam eden JOSEPH'i ulusal ve uluslararası bir marka haline getirmek hedef olarak belirlenmiştir. İlk önce JOSEPH oluşturduğu güçlü kadrosu, yaptığı adımlar ile bünyesine JOSEPH AKADEMİ'yi kazandırdı. Yeni açılacak şubelere istihtam edilmek üzere "JOSEPH İnsan Kaynakları" tarafından temin edilen personel adayları JOSEPH AKADEMİ'de gerekli eğitimi verildikten sonra şubelerde personel olarak görevlendirildi Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı, zamanın değerini iyi bilen. iş ahlakına ve güvene önem veren, gelişimi, yaratıcılığı destekleyen; yenilikçi ve çalışanları ile bütünleşen JOSEPH gıda sektöründe atılımlarına devam ediyor.
image

Just Chik'n

Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gruba ait marka ilk şubesini 2015 yılında Novada Outlet Söke’de açtı. Kısa zamanda büyük başarı sağlayan marka franchise ve operasyonel altyapısını tamamlayarak ikinci şubesini Forum Aydın AVM’de açtı.
image

Kanatçı Baba

Kanatlarıyla 2002 yılından bu yana siz Bursalıların beğenisini kazanan Kanatçı Baba, yenilenen menüsü ve hizmet anlayışıyla değerli misafirmerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Esas amacı konuklarına lezzetli kanatlar sunmak olan Kanatçı Baba, özel sosunda bulunan tüm ürünlerini mevsim sebzeleri ile lezzeti ve kıvamına özen göstererek hazırlamaktadır.
image

Kasap 1924

Yolculuğuna 1924 yılında başlayan markamız. Geçmişten günümüze hep aynı şekilde ‘’müşterilerimiz komşularımızdır’’ anlayışı ile hareket etmektedir.
image

Köfteci Ramiz

Öykümüz, 20. yüzyılın hemen başında Makedonya’nın Prilepe şehrinde dünyaya gelen iki öksüz erkek kardeşle başlıyor. Babaları Balkan Savaşı’nda esir düşmüş ve annelerini çocuk denecek yaşta kaybetmişler, onları büyüten babaanneleriyle birlikte Türkiye’ye göç etmişler. Burada çeşitli lokantalarda çalışarak mesleklerini geliştirmişler. Makedonya’da sokak satıcılarının yaptığına benzer bir tür ızgara köfteyi geliştirme fırsatı bulmuşlar ve Akhisar’da kendilerine limon sandığından sandalyeleri olan küçük bir dükkân açarak hizmet vermeye başlamışlar.
image

Kebabi

Farsça ‘da "kebap satılan yer" anlamına gelen Kebabi, 2002 yılından bu yana ilk ve tek şubesi ile Gayrettepe’de hizmet vermektedir. Kebap çeşitlerinin yanı sıra menüsünde yer alan farklı lezzetlerle geleneksel ve modern yemek kültürünü buluşturan Kebabi, klasik kebap çeşitlerinin en iyi malzemelerle yapılmış en lezzetli hallerinin yanında kebap keyfini artıracak özgün meze ve salata çeşitlerini de müşterilerine sunuyor.Tercihini hafif seçeneklerden yana kullanmak isteyen ziyaretçileri için Kebabi, zeytinyağlı, salata ve hafif ara sıcaklarla lezzet alternatiflerini çeşitlendiriyor.Tüm bu lezzetler ve özel hizmet anlayışı ile Kebabi, bu özel lezzetlerinin tadına varan müdavimlerinin günün her saatinde uğrak mekânı haline gelmiştir.
image

Khans Mogol Barbeque

Mogol ve Uzakdoğu restoranı Türkiye´de yeni olmasına rapmen oldukca ilgi gören Mogol Barbecue konsepti, yemeği kendi seçiminize göre hazırlanması esasına dayanır. Geniş bir barda bulunan et,tavuk, balık seçeneklerini size verilen kaseye koyup üzerine yine aynı barda bulunan ve 30 çeşit sebzeden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. bu kaseye ilaveten 2. kasede noddle( makarna) veriliyor ve damak zevkinize göre 20 çeşit çok özel sos ve baharatlar ilave ettikten sonra Amerika´dan gelen çok özel bir barbecue de 3 dakika içinde mogol aşcılar tarafından servise hazırlanıyor. Bu pişirme seramobisini isterseniz bar etrafında seyredebiliyorsunuz.Oldukca sağlıklı olan moğol mutfağı ile birlikte ayrıca Uzakdoğu ( tayland-endonezya-singapur-çin-malezya) yemekleri de wog´da hazırlanıp servis ediliyor.
image

Konya Lezzet Döner

Sektöründe Öncü Konya Lezzet Döner Ailesinin Bir Parçası Olmak İster Misiniz? Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır. Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip.
image

Konyalı Ahmet Usta

2007 yılında İzmir’in Gaziemir semtinde ilk şubesini açarak sektöre giriş yapan Konyalı Ahmet Usta, güçlü kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde, her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıyor.
image

Maydonoz Döner

Farklı Kültürlere hitap eden eşsiz soslu lezzetleri, inovatif ürünleri, standart hizmet ve kalite anlayışıyla dünyanın en bilinen döner markası olmak.
image

MNGÜR Pizza Restaurant

Gülümseten lezzet dünyasına hoş geldiniz. firmamız 2006 yılında davet organizasyon olarak kurulmuştur.3 KASIM 2010 dan beri MNGÜR PİZZA RESTAURANT olarak hizmet vermeye devam etmektedir. firmamızın kurucuları mehtap ve Nurettin gür dür.Nurettin gür meslek hayatına 1991 yılında aslı pastanesinde başlamıştır. 1 yıl pasta imalat ve tezgah kısmında çalıştıktan sonra 1992 yılında baçelievler yağız pizza catering pizzacılık serüvenine başlamıştır.Kendisi 1997 yılına kadar pizzacı olarak değerli ustalardan mesleği öğrenmiştir. özellikle suat yağızın deneyimlerinden çok faydalanmıştır.1997 yılında seyran pastanelerinde işe girmiş ve pizzacı olarak başladığı seyran pastanelerinde kasa, tezgah, yönetim görevleri almıştır,2004 -2010 yılları arasında Bayrampaşa şube müdürlüğü yapmıştır son 1 yılı aşkın suredir seyran pastanesi şubeler koordinatörlüğü görevini yapmaktadır. kendisi pizza restaurant açmaya her zaman hayal ve istek içinde olduğu için 2010 kasımda ilk adım olarak flatofis çarşı avm de ilk şubesini açmıştır hayalleri içinde firmayı büyütüp standartlarını belirleyip kurumsal bir yapı kazandırdıktan sonra mngür pizza restaurantları nı çoğaltıp marka haline getirip yurt dışına açılmak istemektedir yurt dışında şube olarak ilk hedef ise italya dır kendisi mngurpizza nın anlamına ve mesleğe olan iş aşkına ve 21 yıldır bu işi kurmanın hayaliyle yanına yüreğini ve enerjisini koyarak hayal ettiği bu hedeflerde yürümek istiyor. en büyük destekçisi eşi mehtap gür (mngurpizza nın M harfi.)
image

MT Börek&Kadayıf

1978 yılına dayanan geleneksel lezzeti ile MT Börek müşterilerine ilk günkü kadar taze bir lezzet sunar. MT Börek ismini, Seç Baklava kurucusu Mustafa Tekin ve ondan sonra bayrağı devralan Mehmet Tekin’in isim ve soy isimlerinin baş harflerinden alır.
image

My Köfte

RestoranKöfte&Piyaz ve Günlük Sulu Yemekler şirin atmosferiyle klasikten uzak...
image

Myfish

Yemek sektöründeki 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizi “MyFish” adı ile geliştirerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Geleneksel balık lezzetini, klasik balıkçılarda çok daha farklı bir konseptle sunan “MyFish”, Mustafa Kemal Mahallesinde misafirlerini ağırlıyor. “MyFish”; balığın tüm çeşitlerini nezih, temiz ve modern bir ortamda sunarak çok kısa sürede damak lezzetine önem verenlerin beğenisini kazanmıştır ve kazanmaya da devam etmektedir.
image

Nalia Karadeniz Mutfağı

Markamız adını; Karadeniz’e özgü olan “nalia” isimli ahşap bir yapıdan alıyor. Özellikle hasat edilen mısırları korumak ve kurutmak için yapılan, bir diğer adı da “serender” olan nalia, Karadeniz’in geleneksel mimarisinin ve mutfak kültürünün en önemli öğelerinden biridir.
image

Namlı Kebap

RestorantNamlı kebap olarak 1972 den bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Misyonumuz temizlik, disiplin ve kaliteyi, nezih bir ortamda sunmakdır. 1.Levent´de 350 kişilik asıl, çekmeköy Ağaoğlu My Country sitesinde 150 kişilik şube olmak üzere, 2 salonumuz vardır.
image

Neli Pide

1981…Yemeyi, içmeyi, hatta daha önce ağırlamayı, yani misafiri çok sevmekle başladı hikayemiz; Cevdet ve Nurettin Aktaş’ın Ordu’da başlattığı pide lezzetleri her geçen gün tadını, yemek çeşitlerini, hizmetini, konseptini o eşsiz lezzetleri paylaşarak büyüdü. Biz bu isteğimizle günde 4.000 mutlu misafir sayısını katlamak, Başarımızı ve yemekten zevk aldığımız tatları paylaşmak için İstanbul’dan başlayan yolculuğumuzu sadece Türkiye’ye değil! Tüm Dünya da lezzete, güzel yemeklere değer veren, önemseyen herkesle paylaşmak için yoldayız.
image

Nezih Kebab Yuvalama

KEBAB-YÖRESEL MUTFAKNezih Kebab,yöresel mutfak alanında sayısız ödüllere imzasını atmış,Gaziantep yöresinin usta markaları arasına girmeyi başarmıştır.
image

Niyazibey

Niyazibey, 1965 yılından beri müdavimi olan müşterilerine et mutfağından en seçkin lezzetleri sunuyor.
image

O Pilavcı

O'Pilavcı, yepyeni bir konseptle 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan, 2016 yılında gelinen noktada açılan şube ve sektöre kazandırdığı 100 lerce işletme ile sistemin büyümesine ciddi katkı sağladı. yeni markalar çıkmasına öncü oldu. gelinen nokta O pilavcı sektörde öncü olarak yeni proje ve yatırım çalışmalarına hız vermeğe kararlı.
image

Obi Karadeniz Mutfak Efsanesi

Laz mitolojisine göre Obi, yağmur tanrısıdır. Doğu Karadeniz’de en çok görülen hava olayı yağmurdur. Obi, ekinlerin gelişmesi için ihtiyaç duyulan yağmuru gönderiyordu. Tzan takviminde cuma günü yani Lazca adıyla Obiçxa “Yağmur Tanrısının Günü” olarak kabul ediliyordu ve Cuma günü sadece Obi’ye ibadet ediliyordu. Obi Karadeniz Mutfak Efsanesi Karadeniz’in yöresel lezzetlerini modern konsepti ile müşterilerine sunuyor. Yavaşlar Gıda bünyesindeki Obi Karadeniz Mutfak Efsanesi hammadde ve ürün kalitesi ve hijyen standartlarında üretim ve hizmete özen göstermektedir.
image

Panci Roti

1993onusunda faaliyet gösteren Mars Group, 2013 yılında şirketleri arasına, Panci Roti Gezici Lokanta Hizmetleri firmasını katmış bulunmaktadır.Panci Roti eşsiz menüsü ve benzersiz lezzetleri ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin Büyük �?ehirlerinde faaliyet planını başlatmış bulunmaktadır.
image

Pişir Balıkçım

Pişir Balıkçım olarak İzmir Bostanlı'da 14 yıldır hizmet vermekteyiz. Günde ortalama 800 misafir ağırlayan başarılı iş profilimizi bizimle birlikte yol almak isteyen paydaşlarımıza sunuyoruz.
image

Pide by Pide

PidebyPide Türkiye’nin her yerinde franchise/bayilik ile büyümeye devam ediyor. Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, büyüme stratejisi kapsamında kapılarını franchise adayları için açıyor.
image

Pideci

Çıtır Usta markası, yeme içme sektöründe 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, bugün 3 ülke, 25 şehir ve 75´ten fazla noktada pide&kebap konseptli restoranlar ile hizmet veren Türk mutfağının parlayan yıldızı ve sektörün öncüsüdür.
image

Pidem

Türk Mutfağının Geleneksel Lezzetlerinin Yatırımcısı Olmak İster Misiniz? Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD HOLDİNG olarak, Türkiye genelinde 30’dan fazla ilde 200’den fazla restoranımızla faaliyet gösteriyoruz.
image

Pidemania

Pidemania Franchise/Bayilik : Pide sektöründe yatırım düşünenlerin değerlendirebileceği bayilik veren firmadır. Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır. Türkiye genelindeki ağını güçlendirirken franchise verdiği bölgeye ve restoran konumuna göre restoran modeli ve evlere servis hizmeti olmak üzere birden fazla konsept sunuyor.
image

Pideor

Ordu’dan yola çıkarak pideyi Türkiye ve dünya’ya ulaştırmak için çalışmalarına devam eden Aktaşlar Lezzet Grubu, restoran zinciri Pideor’u tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor.
image

Pilav Y

Türkiye'de bir çok proje için danışmanlık yapmış, yönetmiş ve markalaşma süreçlerinde destek vermiş uzman CEO’nun yönetiminde güçlü alt yapı desteği ile kurulmuş güçlü, güvenilir kurumsal franchise markamız ile hizmet vermekteyiz. Türkiye 81 il merkezi için yerinde yemek üretimi hizmeti ile franchise bayilikler veriyoruz. Bölgenize özel farklı tasarım kurulumları için, biz hazırız! *
image

Pita Shawarma

20 Yılı aşkın gıda işletmeciliği tecrübemizi şimdi Pita Shawarma ile farklı bir konseptte sizlere sunuyoruz. 100 Şube hedefine ulaşıp satışını gerçekleştirdiğimiz markalarımızdan sonra başarılı restorancılık faaliyetlerimizi yeni marka ve ürünlerle sürdürüyoruz.
image

RAMAZAN BİNGÖL KÖFTE & STEAK

Ramazan Bingöl, İstanbul’da, ailelerin hem keyif alabileceği hem de lezzetli yemekler yiyebileceği alkolsüz şık mekânların hizmet vermesi amacı ile kurulan, bugün toplam 4 şube ile hizmet veren İstanbul’un hızlı ve güvenli büyüyen restoran zinciri. Türkiye’de ve uluslararası bazda değer gören bir marka olmasının yanı sıra ilişikli ödüllerinde sahibi. Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze ve yüksek kaliteli malzeme, geleneksel lezzetleri icra etme” ilkesini benimsemesinden geliyor. Ramazan Bingöl, Köfte & Steak franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor.
image

Sait Efendi

BVS Group, Sait Efendi markasının tüm lisans haklarına sahiptir.- Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 10 yıldır. - Verilen lisans, lisansı alan işletmecinin sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermesine hak tanır.
image

Sait Lahmacun

Çünkü ürünlerimizin kaliteli tedarikçilerden özenle seçerek sizler icin hazırlıyoruz. Çünkü etlerimizi Bandırma, Gönen bölgesinde doğal besiden yetişen ve Helal Kesim ile kesilen besi hayvanlarından seçiyoruz. Tüm ürünlerimizi hergün merkez mutfağımızda ISO 2200 ve ISO 9900 hijyen prosedürlerini takip ederek en taze şekilde hazırlıyor, taş fırınlarda pişiriyoruz ve tazeliğini size ulaşana korumak için paketliyoruz. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu veya katkı maddesi kullanmıyoruz. Türk Gıda Kodeksinin belirlediği ölçütlere göre Lahmacun harcımıza minimum %30 oranında et kullanıyoruz.
image

Satır Arası Kaşıbeyaz

60 yıllık sektör tecrübemiz ile ortaya çıkarmış olduğumuz yeni konseptimiz SATIR ARASI Kaşıbeyaz Lezzet grubunun güvenli kollarında büyüyecek olan Satır Arası, Antep mutfağının ufaltılmış bir halidir.
image

Sayrem

Sayrem Franchise Tadı Adında Gizli Osmanlıca bir lokma yemek anlamına gelen SAYREM, mutfak alanında ki 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerini lezzetin benzersiz yolculuğuna çıkarıyor. Türk mutfağının zengin damak zevkinden yola çıkan Sayrem, eşsiz lezzetlerimizin özgün yorumu ile farklı, enfes ve yaratıcı restoranlar arasında yerini korumaya devam ediyor.
image

Süper Cook

Restaurantfranchise almak sizden sihirli değnek bizden,30 dakikalık eğitim ile 20 yıllık tecrübe edinin sektörünüzü tanıyın yola güvenle ne yaptığını bilerek devam edin başka hiç bir franchisede böyle bir eğitim yok olmasıda imkansız bu eğitimi aldıktan sonra dünyanın en iyi lokantacıları arasına gireceksiniz,ben özel çalışmalarımı sizlerle paylaşıyorum.yeniliklere açık olmak ve başarmak için markamızı beraber hak ettiği yerlere taşıyalım
image

Süt Yumurta Reçel

"Kahvaltı Restoranı"İstanbulda 3 yıldır hizmet veren 2 şubeye sahip butik kahvaltı restoranı
image

Serpme Köfte

Serpme Köfte lezzet olarak 1960'lara dayanan fakat konsepti yenilikçi yaklaşımla kurulmuş bir markadır. 2009'dan beri gıda sektöründe faaliyet gösteren deneyimli profesyonel ekibimiz tarafından 2016 yılında faaliyetine başlamıştır.
image

Shatilli Cafe´xtra

Konseptimizin hedefi Sizlere İtibarlı – Keyifli – Karlı bir iş ortamı hazırlayarak şu ana kadar ki edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır. Firmamızın temel prensibi insanlar arasındaki iletişimin vazgeçilmez şartı olan karşılıklı “GÜVEN” ortamının sağlandığı bir çizginin paralelinde işbirliğini oluşturmaktır.
image

Sini Ev Böreği & Baklava

1940'da gıda sektöründe şekercilikle girmiş olan aile, 1955'de Manisa Manolya Pastanesi adıyla pastane işletmeciliğine geçmiştir. 1960 senesinde lezzetlerini İstanbul'a nakletmiş olan girişim 1999'a kadar İstanbul'un çeşitli semtlerinde farklı isimlerle pastane işletmeciliğine devam etmiştir. Pastacılık ve unlu gıdalar sektöründe hizmet veren şirket kurucumuz Ali Ufuk Yücel, aynı sektörde işletmecilik yapan Derya Ataman Koçlar ile tecrübe ve güç birliği yaparak SİNİ EV BÖREĞİ VE BAKLAVA adıyla marka oluşturmuştur...
image

Sushico

SushiCo, 1997’den bu yana Suadiye, Nişantaşı, Kanyon, Astoria, Palladium, Altunizade, Göktürk, Bahçeşehir, BuyakaAvm, Ataköy Plus Avm, Kavacık, Akasya Acıbadem, Kalamış, Mall of İstanbul, Maslak Uniq, Emaar Square, Küçükyalı Hilltown, , Akbatı; Ankara GOP, Panora, ViaFlat, Çayyolu, Bursa Korupark, Antalya Lara, Alanya; İzmir Alsancak, Mavibahçe, Karaköy, Zorlu, Sarıyer/ Zekeriyaköy, İzmit Yahyakaptan ve Makedonya-Üsküp, Kıbrıs Girne, İran Tahran’daki restoran zincirleri ile en lezzetli Uzakdoğu yemeklerini sunmaya devam ediyor. Çin, Japon ve Thai mutfağından yemeklerin yer aldığı geniş bir menüye sahip olan SushiCo’nun spesiyalleri arasında özel SushiRoll’lar, Zencefil Soslu Çıtır Tavuk, Kuşkonmazlı Dana Eti, Kızarmış Pekin Ördeği, Teriyaki Soslu Somon ve Kızartılmış Dondurma’yı saymak mümkün.
image

Tamsos Döner

Tamsos Döner bir AFC Gürsoy Grup markasıdır. 1992 yılında kurulan Gürsoy Gıda, çeyrek asırdan fazla bir zamandır, gıda sektörünün et grubunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki pek çok işletme gibi büyük hedef ve umutlarla ama mütevazı imkânlarla yola çıkan Gürsoy Grup, en büyük sermayesinin ilkeli olmak, çok çalışmak ve müşterisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle o yıllardan bugünlere büyüyerek geldi.
image

Tarihi Merkezefendi Köftecisi

İlk olarak 1962 yılında duyulmaya başladı o meşhur köftenin, insanı büyüleyen kokusu, Merkezefendi sokaklarında...“Eti, yıllardır değiştirmediğim kasaptan alıyorum. Her etten köfte olmaz. Dananın kaburgası ve kuzunun boşluğu karışımından yapılmalı köfte. Pişirmesinin bile ilmi var.”
image

Tavacı Memiş

Ana mönüsünü tava, kaburga dolması, hindi dolması, gerdan haşlama, mumbar, lüle kebabı, kaburga şiş, ezme güveç gibi Diyarbakır yöresine has yemeklerden oluşturan , Türkiye’nin yemek kültürüne katkıda bulunmak ve zengin mutfak kültürümüzü daha çok tanıtabilmeyi amaç edinmiştir.
image

Tavada Tavuk

2014 yılında Atanet LTD. ŞTİ. tarafından kurulan firma alanında uzman çalışanları ve farklı bakış açısı ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. 2 yıldır gıda sektöründe salata, ızgara ve tavuk tava segmentinde faaliyet gösteren Tavada Tavuk´ un 33 tanesi franchise olmak üzere toplam 35 şubesi mevcuttur.
image

Tavuk Dünyası

Her şey bir keşifle başladı. Gizli reçeteler eşsiz soslar ve çeşit çeşit baharatlarla, 12-14 saat marine edilen leziz tavuklar akılalmaz bir lezzet hikayesine dönüştü ve Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından Üstün Lezzet Ödüllerine layık görüldü.
image

Tavuk Sepeti

Tavuk Sepeti yönetim kadrosu ve tecrübeli şefleri ile mekân ve konsepte uyumlu yaratıcı menüler sunar.
image

The GALLIARD

The GALLIARD; 23 Aralık 2013 tarihinde Etiler, İstanbul'daki Nispetiye Caddesi'nde faaliyete başlamış, Modernize Türk Füzyon Mutfağını Akdeniz etkileşimleri ile sunan Restaurant ve Lounge konseptidir.
image

The North Shield

1990 yılında Ataköy Marina'da ilk pubımızın açılışının üstünde 30 yıl geçti ve publarımız ülkenin dört bir köşesine yayıldı.Adını İngiltere’deki Newcastle Limanı’nın yanındaki küçük bir balıkçı kasabasından alan Pub'ın Türkiye'de farklı şehirlerde şubeleri bulunmaktadır.
image

The Old Mariner

.
image

Tophane Kebapçısı

Tarihin Beşiğinde Asırlık Bir Lezzet Bursa Tophane Meydanında, tarihi ve kültürel yapıya sahip mekan da faaliyet gösteren Tophane Kebapçısı, deneyimli ve güleryüzlü personeliyle, Bursa Kebabı ve Kayhan Usulü Pideli Köfte lezzetlerini siz değerli misafirlerin damak zevkine sunuyor. Tophane Kebapçısı; Osmanlı döneminden kalan 600 yıllık tarihi bir yapıya sahip. Eskilerde tekke olarak kullanılırken, şimdilerde bu 600 yıllık konakta Bursa’nın meşhur Bursa Kebabı ve Kayhan Usulü Pideli Köftesini Tarihi Tophane Kebapçısı adı altında damak zevkinize sunmaktayız.
image

TSYD

ORGANİZASYON 550 kişiye kadar Düğün,Nişan,Sünnet,Toplantı, Barkovizyon gösterimleri iletüm kadromuz sizlerle birlikteyiz yaşam kalitemiz yaşam kalitenizdir.
image

Turan Usta Bafra Pidesi

Bafra da ki işyerimizi 2007 yılında açtığımız ilk günden bu güne kadar hiçbir ürünümüzde kalitemizden ödün vermedik. Eksikliklerimiz olmadı mı oldu. Hep daha iyisi nasıl olur diye titizlik gösterdik. Ayrıca ana felsefemiz müşteri memnuniyeti, iş ahlakı , temizlik düzeni , insan sağlığını gözönünde tutmak olmuştur.Müşterimize en iyisini sunmaya çalıştık. Değerli müşterilerimiz de bize sahip çıktı. Bir süre sonra kaliteli üretimimizin markalaşma olarak yeterli olmayacağını fark ettik. Markalaşmak için adımlar attık. Firma olarak bir çok eğitim aldık , ISO 9001 - 22000 Kalite belgelerimizi aldık, logomuzun , ismimizin ve hamurun içine sevgimizi kattık sloganımızın marka tescilini yaptırdık. Yani kurumsallaşma için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalıştık. Bunların bütünü de Turan Usta ismini marka yaptı.
image

Wiener Wald

Müşterilerimizin eşsiz lezzetinin yerine başka alternatif bulamadığı, özel karışım baharatlarla marine edilmiş çıtır derili, sulu göğüs ve lokum gibi etiyle Wienerwald 1955 yılından beri tavuk çevirmede uzman olmayı başarmıştır. Bu nedenledir ki hala yıllık bilançomuzun büyük kısmını piliç çevirmelerden elde etmekteyiz. Piliç çevirmenin yanı sıra, müşterilerimiz menümüzde bulunan diğer Wienerwald klasiklerini de çok sevmektedirler.
image

Yesen Burger

Yesen Burger, Gıda sektöründe 20 yılı aşkın sürede edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle oluşan EN BURGER GIDA ÜRETİM PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından “Bi Yesen, Burgeri Anlarsın” sloganıyla 2018 yılında Bayrampaşa’da ilk şubesi ile hizmete başlamış, pandemi süreci de dahil olmak üzere 9 şube ile gelişim sürecine devam eden Damak Tadına uygun %100 Yerli ve Milli Gıda Zinciridir.
image

YogoCups Frozen Yogurt

Donmuş yoğurt yoğurt dükkanı.
image

Yotto Sushi&Wok

YOTTO Sushi & Wok 2019 yılında kurulmuş olan Most Grup’a bağlı faaliyet gösteren uzakdoğu, pan-asya mutfağı QSR hızlı servis restoran zinciridir.Başta Antalya’da olmak üzere, Türkiye ve Avrupa’da yaygın restoranlar zinciri olmayı hedefleyen YOTTO Sushi & Wok, başta sushi olmak üzere, Pan Asya ve Uzak Doğu Lezzetlerini konusunda uzman şefleri ile değerli müşterilerine sunmaktadır.
image

Zemzem Çorba

Restoran ve gida hizmetleri sunmaktadir Müşterilerimiz Gibi Çorbalarımız Özeldir.Restaurantımızın kapısından girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi farklı hissedeceğiniz, arkadaşlarınızla,sevdiklerinizle ve dostlarınızla buluşup lezzetin ve sohbetin keyfini çıkarabileceğiniz bir mekan, bilinen çorbacıların tam tersine ailenizle rahatça zaman geçirebileceğiz ayrıca hiçbir katkı ve hazır malzeme kullanmadan sağlıklı ve %100 doğal yiyecekler sunan Zemzem Çorba menüsünde çorba dışında aynı yerde bulamayacağınız lezzetler sunmaktadır.
image

Zeynel Köfteci

%100 kuzu etinden yapılan eşsiz köfte lezzeti.
image

Ziyafe

Ziyafe Kayseri Mutfağı Türk ve Osmanlı Mutfağının geleneksel lezzetlerini günümüz lezzetleri ile harmanlayarak müşterilerine iyi yemek emek ister düşüncesi ile hizmet etmeye devam ediyor.
image

Ziyafe Kayseri Mutfağı

Ziyafe Kayseri Mutfağı Türk ve Osmanlı Mutfağının geleneksel lezzetlerini günümüz lezzetleri ile harmanlayarak müşterilerine iyi yemek emek ister düşüncesi ile hizmet etmeye devam ediyor.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim