Franchise Turkey
>
>
Ev Hizmetleri

Ev Hizmetleri sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

İnceler Kuruyemiş Bakliyat

Kuruluş Yılı : 1943 Merkez Ülke: Türkiye Sektöründe Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan NEVPA GIDA Sanayi Ltd. Şti. kendi sektöründe renkli, yenilikçi ve güçlü simalardan biri konumundadır. Bakliyat üretiminde ülkemizin tanıdığı özel lezzetlerin üreticisi olma niteliğiyle yılların verdiği tecrübeyi ürün kalitesiyle birleştirip tüketicisiyle buluşturan firmamız yaklaşık 67 yıldır, her yıl gelişen bir ivme ile çalışmalarına yön vermektedir.
image

Ekol

Marketlere çok az bütçe ile çalışarak sizlere kazanma imkanı sunuyoruz. İşimizin detayları ve uygulama şekilleri verilecek olan eğitimlerle size en ince noktasına kadar anlatılacaktır.
image

Hijyen Box

Türkiye de ve dünya da ilk ve tek olan ,Marka tescil patenti bulunan Hijyen Box Su sebili ve su pompası dezenfekte setleri İle Türkiye genelinde bulunduğu ilde yeni bir girişim yapmak isteyen, mevcut işini geliştirmek isteyen veya mevcut pazarına yeni ürünler eklemek isteyen girişimciler için Hijyen Box sebil temizleme seti ve Hijyen Box pompa dezenfekte seti ile yüksek sermayeler, isim hakkı, nakit veya banka teminatı ve işletme sermayesi ve benzeri girişimciliğin önündeki ekonomik engellere takılmadan kendi işini yapmak isteyen , işini geliştirmek isteyen tüm girişimciler sadece ürün bedelini talip olduğu ildeki potansiyel oranında mal alımı ile bölge korumalı olarak ve bulunduğu ilin ilçelerine alt bayilikler oluşturma hakkı ile birlikte bayimiz olabilir bu yeni ve kazançlı sektörde yerinizi alarak hem bayilik yapabilir hem de alt bayiler oluşturabilirsiniz. ürün içeriği ve bilgilerini okuyabilir sormak istediğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz. Hayırlı işler dileriz.
image

Mr.WetClean

Wet Clean (Islak Temizleme) sistemi başta Avrupa olmak üzere tüm dünya ülkelerinde kullanılan Kuru Temizleme (Dry Cleaning) sistemine alternatif olarak çevre ve insan sağlığı düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir. Wet Clean Giysi ve Ev Tekstili Temizleme Sistemi özel olarak geliştirilmiş teknolojiye sahip makineler ve bu sisteme uygun olarak üretilmiş, çevreye duyarlı deterjanları kullanır. Bu sistem hassas ve çekme problemi olan kumaşlarda sağladığı başarı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.
image

Truly Nolen

Hizmet sektörü, İlaçlama İnsanların bulundukları ortamlarda çevre zararlıları ile mücadele konusunda, dünyanın önde gelen şirketlerinden TRULY NOLEN INTERNATIONAL’ın üstün kalitesi ve standartlarında tüm Türkiye’de her sektörde lider konumdaki pek çok firmaya hizmet vermekteyiz.
image

Utucuariyorum.com

Türkiye' de ilk ve tek olan kapıdan kapıya ütüleme servisi utucuariyorum.com deneyimli personeli, uzman yönetim kadrosu, anlaşmalı kurumları ve franchising sistemi ile son zamanların en popüler yeni nesil kahramanıdır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim