Franchise Turkey
>
>
Çocuk Giyim

Çocuk Giyim sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Activ Baby

Activ Baby Grubu 2005 yılında, İstanbul’da, bebek ve çocuk ürünleri toptan satışı amacıyla kuruldu. Dünyanın önde gelen 350 den fazla markası, 8000 çeşit ürünüyle bebek ve hamile anne ihtiyaçlarının tamamına yönelik hizmet veren bir konsept oluşturuldu. 2013 yılında Ferrari Bebek Ürünleri, Disney ve Nania oto koltukları markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. 2015 yılında ise ComfyMax ve Semababy markalarını tüketicilerle buluşturdu. Activ Baby Store Franchise sistemi ise ilk defa 2014 yılında girişimcilere sunuldu.Franchise şube sayısı 80. Bunlardan 3 tanesi yurt dışında. Activ Baby Store Franchise sistemi ile Türkiye’nin hangi il veya ilçesinde mağaza açmak mümkün. Avm'de veya cadde üzerinde açılabilecek mağazanın minimum 80m2 olması gerekiyor. Karar verildikten 1 ay içerisinde herşeyiyle mağaza tamamlanıp satışa başlayabiliyor. Franchise paketleri arasında Genç Girişimci ve Kadın Girişimci seçenekleri de var. Franchise alana bir de sanal mağaza açtırılıp, internetten satış yapma hakkı veriliyor.
image

B&G Store

Kendi üretimi olan Tyess, Nebbati, GB Baby, Nebbati Suits, Tyess Elegant ve Layette markalarını takipçilerinin beğenisine sunarak çocuklar için güvenilir, şık ve kaliteli ürünleri hem Türkiye'de, hem de dünya ülkelerinde satışa sunmuştur. Yerli üretim markalarının yanı sıra dünya modasının çocuk giyim sektöründe yer alan Bikkembergs, Patrizia Pepe, Guess gibi tanınmış markalarının çocuk koleksiyonlarını da aynı çatı altında toplayan B&G STORE, bu zaman zarfında genişlettiği ve sağlamlaştırdığı şirket profili, ulaştığı mağaza sayısı, yenilikçi mağaza konseptleri ve göstermiş olduğu başarılı marka stratejisi sayesinde Türkiye’de çocuk giyim sektöründe lider marka konumuna ulaşmıştı
image

Bebegen

Bebegen markası bebeğinize dair herşey sloganıyla 2016 yılında Türkiye de en ucuz fiyatlarla en kaliteli yerli üretim ürünleri anne ve bebeklerin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur. E ticaret alt yapısıyla başlayan firmamız her ay onbinlerce müşteriye hizmet vermektedir.
image

Botti

Botti; 2006 yılında Ankara merkezli olarak faaliyete başlamış, 2011’de Anne ve Bebek Ürünleri sektörünün öncülerinden birisi olan ve 1999 yılından beri Anne-Bebek sektöründe yer alan Özelcan Şirketler Grubu bünyesine katılmış ve bir Özelcan markası olmuştur. Doğum öncesi ve doğum sonrası süreçte anne ve bebeğin biberondan bebek arabasına; oyuncaktan mobilyaya, telsizden akülü arabaya tüm ürünlerin tedarik ve satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
image

Botti

Bebek bekleyen ailelerin Mobilyadan Oyuncağa,Bebek arabasıdan Tekstile ,Sağlık beslenme olmak üzere ihtiyaçlarını karşılaya bileceği tek nokta bir çözüm merkezidir.
image

Carvel Kids

Carvel Kids; çocuk sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren çocuğunuzun ihtayaçlarını karşılayabilecek ürün seçenekleriyle sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için şimdi Türkiye'de...
image

Dastini

Dastini Bebe Market Bayilik Hakkında HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN Tülay Baransel Kırık - Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık'ın doğumu ile birlikte 2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid'de açtıkları mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 39 farklı ilde 53 mağaza ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır. 53 olan mağaza sayısını arttırmak için bayilikler vermeye devam etmektedir. Botti; 2006 yılında Ankara merkezli olarak faaliyete başlamış, 2011’de Anne ve Bebek Ürünleri sektörünün öncülerinden birisi olan ve 1999 yılından beri Anne-Bebek sektöründe yer alan Özelcan Şirketler Grubu bünyesine katılmış ve bir Özelcan markası olmuştur. Doğum öncesi ve doğum sonrası süreçte anne ve bebeğin biberondan bebek arabasına; oyuncaktan mobilyaya, telsizden akülü arabaya tüm ürünlerin tedarik ve satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
image

Dastini Bebe Market

Dastini Bebe Market Bayilik Hakkında HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN Tülay Baransel Kırık - Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık'ın doğumu ile birlikte 2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid'de açtıkları mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 39 farklı ilde 53 mağaza ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır.
image

Jenny & Jimmy Kids Social Club

Jenny & Jimmy Kids’s Social Club; yaratıcı, eğlenceli, odaklı, eğitsel ve gelişimsel faaliyetlerle çocuğunuzun motor becerileri, zeka ve fiziksel gelişimi ve farkındalığına odaklanan bir dizi aktivite seanslarından oluşan, 0-7 yaş çocuklara yönelik tasarlanmış bir Çocuk Sosyal Kulübü’dür. Aktivitelerimiz; çocukların sosyal, duygusal ve fiziksel güven oluşumuna odaklanır ki bu da gelecekte onların yaşamını direkt etkiler, gelecekteki başarı ve mutlulukları için olumlu etki yaratır.
image

Kanz

1949 yılında Almanya’da kurulmuş olan KANZ; 1995 yılından bu yana Tekstil, Oyuncak, Mobilya, Bebek Bakımı ve Bebek Aksesuarları alanlarında; Bepateks Tekstil Bilişim Sanayi ve Ticaret A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir. Bebeğinizle daha mutlu ve konforlu saatler için, Kanz Bebek Bezi ve Hijyen Ürünleri, tüm satış noktalarında şimdi sizlerle buluşuyor.
image

KUMTOYS

Firmamız, Türkiye'de yaptığı ilkler ve yeniliklerle başarısını kanıtlamış, kendi alanında yaptığı çalışmalarla sektörün lideri olarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Hedefimiz el becerileri gelişen, hayal güçleri artan, yarınlara ışıkla bakan bireylerin yetişmesine katkı sağlamaktır. Asıl amacımız çocukları eğlendirmenin yanında eğlenerek öğrenmelerini ve onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemektir. Ürünlerimiz; alanında uzman, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilerek ilgili sertifikasyon süreçlerinden geçirilip sağlığa uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız boyalar, içerisinde zararlı maddeler içermeyen AB standartlarına uygun boyalardır.
image

Lapin House

Bebek çocuk giyimLapin House firması Yunanistan´da 64 mağazası ile hizmet veren, üretici ve perakendeci bir firmadır.Üretim ve dizayn alanında dünyadaki pek çok markanın ön sıralarında yer alır.Ana felsefesi çocuklar için moda kıyafetleri yüksek kalite standartlarında üretip sunmak ve seçkin bir müşteri kitlesine sahip olmaktır.Türkiye´de 11 senedir faaliyet gösteren markanın bilinirliliğinden faydalanmak isteyebilecek yatırımcılar aranmaktadır.
image

Muzipo Kids

Muzipo Kids’in amacı; “çocukları gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri, değişim sağlayabilecekleri, eğlenceli, yaratıcı, güvenli, haklarını gözeten bir ortamda, bilimsel yöntemlerle sağlıklı bir hayata hazırlamak ve içinde bulundukları anı dolu dolu yaşamaları için hareketlendirmek."
image

www.aktifbebek.com

Türkiye'inin en büyük anne ve bebek ürünleri deposuyuz! 15 senedir Bebek mağazası açmak isteyen girişimciler, e-ticaret firmaları, bebek marketler, pazar yerleri için Türkiye'de ilk ve tek firmayız. Amacımız sizlere sadece ürün tedarik etmek değil, aynı zamanda en üst düzeyde hizmet vermektir. Bu yüzden XML ve Dropship hizmetini bir arada veriyoruz. Pazaryeri entegrasyonu konusuda da destek veriyoruz. Hiç modası geçmeyecek bu sektörde gelin siz de bizimle birlikte çalışın!
image

Yaşam Pisti

AKÜLÜ ARABALARIN İŞLETMESİ VE SATIŞIYAŞAM PİSTİ , 2010 yılında çocukların eğlence isteklerine farklı bir bakış kazandırmak ailelerin çocuklarını sanal dünyadan çekmek istemelerine karşı duyulan ihtiyacı karşılamak amacıyla kurulmuştur.Yaşam Pistinde çocuklar akülü arabalarını onlar için oluşturulmuş muhteşem bir pistte kullanıyorlar.Yaşam Pistinde çocuklar bir bilgisayar oyununda değil gerçek hayatta gerçek arabaları kullanarak hem ileriye dönük becerilerini geliştiriyorlar hem de doyasıya eğleniyorlar. Aileler de çocuklarının bu tarz eğlence alanlarında vakit geçirmelerini istiyor , çocuklarını Yaşam Pistinde araba kullanırken izlemekten büyük keyif alıyorlar.
image

Zippy Kids Store

Bebek-cocuk giyimBebek ve cocuk giyiminde kalite ve ozellikle cocuklar icin tasarlanmis , dogum oncesinden 14 yasa kadar bebek ve cocuklarin ihtiyac duyabilecekleri her turlu urun yelpazesine sahip bir koleksiyon sunuyoruz.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim