Franchise Turkey
>
>
Yapı Malzemesi - Hırdavat

Yapı Malzemesi - Hırdavat sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Chronix Boya

1992 Yılında Almanya’da İnşaat sürecinin ilk adımlarını atan ALPTEKİN İnşaat şirketi halen İnşaat ve yol çizgi 2K akrilik uygulamalarına devam etmektedir. Avrupa boya kalitesini Türkiye’de hayata geçirmek üzere yatırımlarını Türkiye boya sektöründe CHRONİX Markası ile başlatmanın gururunu yaşamaktadır.
image

Devorex Yağmur İndirme

Devorex Yağmur İndirme Çözümleri DEVOREX, Bulgaristan'da PVC yağmur suyu boşaltma sistemlerini imal eden bir şirkettir. Ürünlerin üstün kalite ve hesaplı fiyatları kullanıcılar tarafından takdir görmektedir. DEVOREX, kalifiye ve çalışkan eksper grubu ile en modern teknoloji ve ekipmanların ürettiği, birinci sınıf mallar sunmaktadır
image

Dry Kapı

Çelik kapı oda kapıları yangın kapısı pvc ve pvc pencere sistemleri satandart ölçü mutfak ve banyo dolapları firmamız tarafından imalatı yapılmaktadır. Merkezimiz Kayseride yer almakta ve anlık olarak 5 bayimiz bulunmaktadır.
image

Miramak Su Arıtma

Miramak Su Teknolojileri Yerli Üretim Manyetik Kireç Önleyici, Su Arıtma Cihazı, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri ve Su Filtreleri Üretimi Yapmaktadır. Türkiye Çapında Satış Noktaları Ve Bayilikleri Mevcuttur
image

STE

Dünya ekonomisinde; insana ve çevreye saygılı, rekabet gücü yüksek,dengeli yapılanmış bir şirket olmayı gerçekleştirerek yıllarca beraberlik ilkesiyle ebedi müessese haline gelmek.Stecell Pisuvar ürünler, Fotosel batarya modelleri, Dijital Batarya modelleri, Termostatik Batarya modelleri ile su tasarrufu sağlayan tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen hijyenik ve %85 lere varan su tasarruflu batarya sistemleri ile hizmet vermektedir.
image

Wallart

90 yıllık metal işleme tecrübe ve bilgisine sahip olan şirketimiz 2017 yılında 3 kişi ile başladığı serüvene Wall Art İstanbul markası ile gelişerek şuanda 70 kişilik ekibe ulaşmıştır. Maneviyatı ve huzuru katarak özenle tasarlayıp sizler için ürettiğimiz eserler dünyaca ünlü test merkezinden yüzey boya kaplaması ve aşınma testinden başarılıyla geçmiştir. Kalite kontrol aşamasından geçerek özenle kargoya teslim ediyoruz. Özenli ve kaliteli teslimat için çalışıyoruz.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim