Franchise Turkey
>
>
İş Hizmetleri

İş Hizmetleri sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Ase Ekspres

Uluslararası hızlı teslim Dünyada tek Türk Hızlı Teslim Sistemi olan Turpex, Balkanlar, Rusya, Uzakdoğu, Orta Asya ve ABD’deki kendine ait ofis ve acenteleri ile adreslerine kadar çok kısa sürede ulaşması istenen paket ve dökümanları havayolu ile teslim edebilmektedir. Uzmanı olduğu ülkelerde hızlı gümrükleme lisanslarına sahip olan Turpex, bu imkanlarını her türlü kargo için de kullanabilmektedir.
image

AXE Bank

Türkiye’de online fatura tahsilat sistemleri uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Fatura tahsilat sistemlerinde anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren AXE FATURA, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan Elektrik, Su, Doğalgaz, Türk Telekom , Avea , Türkcell , Vodafone , Kablolu , Dijitürk, Sigorta İşlemleri, Online Bilet Satışı, SSK_BAGKUR, Vergi, Trafik Cezası, Parça kontör ve kart kontör, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır.
image

Borusan Telekom

Borusan Grubu’nun ilk şirketi İstikbal Ticaret kuruldu, demir-çelik ticareti ve tarım ürünleri ihracatına başladı.Telekominikasyon HizmetleriTürkiye´nin en büyük 500 şirketinden 167´sine hizmet veren Avrupa´nın en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi Borusan Telekom, kaliteli ve hesaplı telekom hizmetlerini KOBİlere de ulaştırmak için BT KOBİ Temsilci ağını kurmaktadır. BT KOBİ temsilcisi faaliyet göstermek istediği bölgede yetkili temsilci olarak karlı, gerçek, prestijli iş sahibi olmaktadır.
image

Fotomatik

Hızlı şehir yaşamının gereksinimlerine uygun olarak, bireylerin biyometrik fotoğraf ihtiyaçlarını etkin ve ekonomik şekilde karşılamaktır. Makinelerimiz ; Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Vize işlemleri için ihtiyaç duyulan fotoğrafları, Kamu kurumları ve yakınlarında kolayca ve zahmetsiz olarak sunmaktadır. Böylece kimlik yönetim sistemine katkı sağlamaktadır.
image

Gönül Davet Salonu

Ülkemizin en yaygın düğün, davet ve balo salonları firmasıyız. 1972 yılında faaliyetlerine başlayan Gönül Davet Franchise modeli ile bugün İstanbul'da 8 ilçede bulunan, 12 şubesi, 14 Davet ve Balo salonu mekanlarının yanı sıra etkin organizasyondepartmanı ile 7000 m2 kapalı alanı ile 400.000 kişi/yıl davetlisini ağırlayarak binlerce etkinliğe imza atmıştır.
image

MBE (Mail Boxes etc.)

İş, İletişim ve Kargo hizmetleriMüşterilerine iş, iletişim ve postalama hizmetlerini en üst düzeyteknoloji ve standartlarla sunmayı amaçlayan bir mağazalar zinciri olan Mail Boxes Etc. gıda harici sektörde dünyanın en büyük ve başarılı franchising adına sahiptir.
image

Nar Tasarım

Yurtiçi ve Yurtdışında, Restaurant, Otel, Motel, Pastane, gibi ticari yerlerin dekorasyonuNar Tasarım Grubu, iddialı, seri, kaliteli, farklı ve hesaplı tasarım ve üretimiyle hizmet vermektedir. Bu konuyu yurtiçinde çeşitli illerde ve yurtdışında da yapmak istemektedir.
image

Star Box

Kutularımız hem Soft hem de Boxlar için dizayn edilmişlerdir. Sigaranızı tek tek koymanız gerekmez paketinizin tamamı ile kullanılır. Hafiftir ve rahatlıkla taşınabilir. Sigaranızı kurutmaz su geçirmez. Aynı zamanda özel tasarımından dolayı sigaradaki yazı ve resimlerin sizi rahatsız etmesini engeller. Gençlerin ve çocukların sigaraya özentisini ortadan kaldırır. Aynı zamanda da daha az sigara içmenize neden olur. Yüzlerce özel tasarımlarımız bulunduğundan en ideal hediyedir.
image

TürkiyeAssist

Asistans hizmetleriÜcretsiz Check-Up HizmetleriÜcretsiz Yol Yardımı (Yetkili Servise Çekim,Kurtarma…)Ücretsiz Konut Yardımı (Çilingir,Cam Kırılmaları gibi…)Anlaşmalı olduğumuz 2000’ni geçkin sağlık kuruluşunda indirimlerVIP Lounge Hizmeti Uçak Biletlerinde İndirim Hizmetleri’nin içinde bulunduğu aylık 12,47 TL den fiyatlarla başlayan ürünlerimizle ilgili Türkiye genelinde BAYİLİK VERİYORUZ…
image

VHP Bitkisel Ürünler

1974 yılında “Akbulut Gıda” olarak ticaret hayatına başlayan firmamız ana iş kolu aktarlık olup, zaman içerisinde gıda, kozmetik, bitkisel ürünler ve kuruyemiş gibi ürünler ile çeşitliliğini arttırmış durumdadır. Firmamız 2017 yılında Gebze’de kurulan üretim tesisi ile Bitkisel Çay, Bitkisel Macun, Ekstrakt, Bitkisel Kapsül, 153 çeşit Aroma Yağı, Masaj Yağları, Naturel Krem, Bitkisel Şampuan, Bitkisel Saç Bakım ürünleri vb ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Firmamız üretimin ilk adımından satışa ve satış sonrası müşteri deneyimlerine kadar tüm aşamalarda %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyetlerine devam etmekte ve yeni şube ve imalat yatırımları yapmaktadır. Halihazırda firmamıza ait toplam şube sayısı 9 olmakla beraber 8 firmaya da bayilik verilmiştir. 2020 yılı vizyon toplantısında alınan karara istinaden franchise şube sayısının arttırılması kararı alınmış olup, bu konuda gerekli adımlar atılmıştır. Bayi adaylarımız için 20 m² den başlayan büyüklüklerde işyeri plan ve projeleri oluşturulmaktadır.
image

Yubi&Buse

Endüstrinin tüm kollarında malzeme,makina ve ekipmanların temizliğinde kullanılan atıksız,hijyenik ve çevreci teknolojiye sahip olan kuru buz ile temizlik sistemleri.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim