Franchise Turkey
>
>
Gıda ve Sarf Malzemeleri

Gıda ve Sarf Malzemeleri sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Acıcık Çiğköfte

Acıcık Çiğköfte Satış Noktaları Acıcık Çiğköfte noktaları müşterilerine Organik, Helal ve Vejetaryen Çiğköfte deneyimini sunmak üzere hiçbir katkı malzemesi ve hayvansal katkı kullanılmadan imal edilmiştir. Acıcık Satış noktaları, ne yediğine önem gösteren ailelerin ve bireylerin tercih ettiği yerlerdir.
image

Adıyörem Çiğ Köfte

Günlük 40 ton çiğ köfte, 500 bin adet lavaş ve özel acı sosuyla, 4 bin metrekare kapalı alanı bulunan fabrikada birbirinden ayrı bölümlerde katkısız bir şekilde üretim yapılmaktadır. Fabrika bünyesinde paketleme, soğuk hava deposu, sosyal tesisler ve ofis bölümleri bulunmaktadır.
image

Aktarzane Cafe Shop

Aktarzane 2010 yılında Yalova’da kurulmuş ; babadan oğula geçen ticari öykünün günümüzdeki yeni ismidir. Kurucusu Safa Doğan’dır. Baba mesleği olan Aktar, kuruyemiş ve baharatçılığa 1994 yılında başlamış olup 2010 yılında AKTARZANE markası ile yoluna devam etmiştir.
image

Arslanlar

Kurulduğumuz günden bugüne elden bırakmadığımız temel ilkelerimiz yenilikçilik, çalışkanlık, dürüstlük bizler için olmazsa olmaz hayat felsefemizdir. Bu ülkeye ve insanına duyduğumuz derin saygı bizleri sürekli yenilikler için çalışmaya sevk etmiştir. Kurulduğumuz günden bugüne üretmiş olduğumuz ürünlere gösterdiğimiz kalite ciddiyeti satış sonrası garanti desteği ile sektöründe marka değeri olarak yerini almıştır.Her geçen gün yenilenen ürün yelpazemiz kalite anlayışımızın sürekli ‘’daha iyisi nasıl olur’’ düşüncesi sektörümüzde takdir edilişimiz bizler için her daim motivasyon kaynağımız olmuştur.
image

Asır Hekim

Lokasyonu belirleyin, Mağazayı bulun, kira sözleşmesini imzalamadan görüşelim ve gerisini birlikte takip ederek size 20 günde mağazanızı teslim edelim. Yılların tecrübesine çok kısa zamanda sahip olacaksınız. Eğitim ve danışmanlık ücreti almadan, raflardan, tabelaya, kavanozdan, teraziye kadar bir aktarda olması gereken ne varsa anahtar teslim hazırlayarak size takdim ediyoruz. Bir aktarda olması gereken tüm ürünleri tek tek anlatarak eğitim veriyoruz. Satılmayan ürünleri satılanlarla değiştiriyor, ürünlerimizin arkasında duruyor ve aklınıza gelen tüm soruları cevaplandırıyoruz. Uzman kadromuz, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, modern üretim anlayışımız ve müşteri merkezli çalışmalarımız ile ülkemizin her yerinde şubeler açma hedefinde olan Asır Hekim, “Asırlardan Gelen Şifa” sloganı ile aktar sektörünü tüm Türkiye’ye yaymayı amaçlamaktadır. Doğallığın hayatımızdaki önemini yeniden hatırlatmak ve doğal ürün kullanımını yaygınlaştırmak, doğal ve sağlıklı beslenen nesiller yetiştirmek için sizleri de Asır Hekim bayisi olarak aramızda görmek istiyoruz.
image

Aslı Börek

Aslı Börek, lezzetini geleneksel Türk mutfağından alan, su böreği üretimine İstanbul Göztepe’de başlamıştır. Bugün Aslı Börek, İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 15.000 m2′lik kapalı modern tesislerinde üretim gerçekleştirmektedir.
image

Atom Master

Atom Master, Akdeniz’in sevilen içeceği, süt, muz, bal ve baharatla yapılan atom başta olmak üzere, renkli ve lezzetli soğuk içecekleriyle ünlü mekanı. Yerine göre kafe veya büfe olarak kurulabiliyor.
image

Ayanoğlu Mandıra

Besin değeri yüksek, lezzetli ve hijyenik, sıradışı, yöresel şarküteri… Ayanoğlu ailesi olarak 1927 yılından beri 3 nesildir mandıra ürünlerini sağlıklı ve hijyenik bir şekilde sofralarınıza getiriyoruz. Nesilden nesile aktarılan tecrübe ve güven ile Ayanoğlu Bursa’da, Çekirge Meydanı, FSM Bulvarı, Gemlik Zeytin Hali, Tarz-ı Kahvaltı ve şimdi de 5. mağazamızla Özlüce’de hizmet vermeye devam ediyoruz. Besin değeri yüksek, lezzetli, hijyenik, sıradışı, yöresel şarküteri ve mandıra ürünleri…
image

Şifay Tuz

Kaya tuzu, doğadan sofranıza hatta odanıza doğallığını kaybettirecek hiç bir işlem görmeden gelen saf ve en temiz tuzlardır. Hatta 84 farklı mineral içeriği ile hem yemeklik hem de lamba formu ile kullanılabilen bu tuzlar, sağlığımıza pozitf etki sağlayan başlıca nimetlerdendir. Birçok profösor ve doktor tarafından önerilmekte ve yaygınlaşmaktadır.
image

Çatlak Profesör

Mimarların ve marka yöneticilerin imzasını taşıyan Çatlak Profesör Franchise, tüm altyapısını bu profesyonel disiplinlerle oluşturdu. Serinleten lezzetlerden oluşan ürünlerini stand, kiosk ve mağaza konseptleriyle sunan marka hem yatırımcılarına kazançlı bir ortam sağlarken hem de müşterilerinin her daim aynı lezzete ulaşabilmesi için arge çalışmalarını tamamladı
image

Çengelköy Börekçisi

Bir lezzet hikayesi bizimkisi.. Daha çocuk denecek yaşta erkek kardeşlerle birlikte aile dayanışması için, aile ekonomisine destek olmak üzere çıraklık, kalfalık, derken ustalıkla devam eden bir serüven.. Girişimcilik ruhu ile kardeşler, anne ve babalarının da desteği ile kendi işini kurmaya karar verdiğinde reşit olmayan yaşta oldukları için börek ustası dayıları ile birlikte açtılar ilk imalat ve satış tezgahını.. Seyyar börek tezgahı olarak İstanbul’un birçok semtini buluşturdular çıtır çıtır sıcak ve taze börekleriyle… Hem ürettiler, hem sattılar… Çok kısa zamanda dükkanlara dükkanlar eklendi.. Çengelköy’deki dükkanla birlikte o zamanki Çengelköy’ün Musa Amcası baba ile efsane markanın adı kondu: Çengelköy Börekçisi… Lezzeti dillerden dillere dolaştı, İstanbul’un güzide semtlerinden Çengelköy ile Börekçi adeta yarışır oldu. Gurmelerin uğrak mekanları arasında yer aldı Çengelköy Börekçisi. İstanbul ile birlikte büyüdü, gelişti ve lezzeti hiç değişmedi… Şimdi 80’ler hoş hatıralar olarak anılır oldu ya. İşte 80’lerden kalan bir hoş sada olmaya devam ediyor Çengelköy Börekçisi yeni şubeleri ile. O günden bugüne kendine özgün lezzeti, kaliteli malzemeler ile standartlarını geliştirerek tertemiz ve taze olarak sunmaya gayret ediyor. Çengelköy Börekçisi Franchise başvurusu yapan iş ortaklarımızın açmayı düşündüğü mağazanın fizibilitesi yapılıp, uygun olması halinde Mimarımızla birlikte rölövesi alınıp, tasarımı yapılır. Tasarım sonrasında yatırım bütçesi bayilik talep edilen kişiye iletilerek, onayına sunulmasına müteakip mağaza kurulumu terminlenerek başlar.
image

Baklavacı Ali Kemal

Firmamız 1990 yılında Bağcılar/ İstanbul’da faaliyete başlamış, 2009 yılında Baklavacı Ali Kemal ünvanını alarak markalaşma yolunda hızla ilerlemiştir. Firmamız, baklava çeşitlerinin yanında kadayıf, şekerpare, tulumba ve su böreği de üretmektedir. Günlük 4000 tepsi üretim yapabilen tesislerimiz, Bahçelievler/ İstanbul, Safranbolu/Karabük ve Tekkeköy/Samsun’da bulunmaktadır.
image

Bakraç Süt ve Süt Ürünleri

Fabrikamız Amasya, Samsun, Çorum,Tokat ve Sivas illerinde kurulu süt üreticileri birlikleri,devlet üretim çiftlikleri, damızlık sığır yetiştiricileri birlikleri, kooperatifler ve özel çiftlikler aracılığı ile tedarik ettiği sütlerle bölge süt üreticisine ve üretimine destek vermektedir.Bu tedarik edilen sütler modern fabrikamızda tecrübeli, yetişkin ve istekli personel kadromuzun personel ve ekipman hijyeni ile ürün tazeliğine önem veren politikası ile tüketici isteklerine cevap veren ve halkın tercihi olan kaliteli ürünler halinde tüketicilerimize sunulmaktadır. Prensipli, çalışkan kadrosu ile yenilikleri takip ederek sürekli gelişmekte olan bakraç, sektörde farklılığını hissettirecek yere gelme politikası ile çalışmaya devam etmektedir. 2011 yılında ürün çeşitliliğine UHT sütü de katarak bölgesel firma pozisyonundan kurtulan BAKRAÇ, Ulusal bir kuruluş olduğunu ispatlayarak, hedefinin tüm Türkiye ye hitap etmekten öte, hali hazırda Irak’a yaptığı ihracata başka ülkeleri de ekleyerek Uluslar arası alanda da ülkemizin gururu olmak yolunda hızla ilerleyeceğini kanıtlamaktadır.
image

Baldan Tatlı

Şubat 2016’da KOSGEB desteği ile Adapazarı Sakarya’da kurulmuştur. Faaliyet alanlarımız helva, pişmaniye, şekerleme, lokum, imalat ve satışıdır. Kurulduğu il olan Sakarya ve çevre liderde (Zonguldak, Bolu, Bursa, Ankara, Bilecik, Düzce ve İstanbul) aktif olarak firmaya ait araçlar ile ve bayiliklerde toptan ve parkende satış yapmaktadır.
image

Balkarlı Pestil-Kome

PESTIL VE KOME ÇEŞİTLERİ İMALATIŞirketimiz bünyesinde bulunan Balkarlı tescilli markamızla tamamen doğal pestil ve köme çeşitleri imalatı yapmaktayız. Ürettiğimiz ürünleri hediyelik paketler şeklinde piyasaya arz etmekteyiz.ürünlerimizde glikoz ve şeker kullanmadan tamamen doğal olarak üretilmektedir.Bu konuda tüketiciyi bilinçlendirmek için ürün tanıtımı faaliyetlerine önem vermekteyiz.
image

Bismil Lokum

BİSMİL LOKUM 1996 yılında Aykal Şekerleme olarak lokum ve cezerye imalatına ufak bir işyerinde ERDAL AYKAL tarafından kurulmuştur. Kendisinin tecrübe ve azmiyle zamanla piyasadaki yerini almaya başlamıştır.
image

Bulgurcum

Beslenmenin sağlığımız üzerinde öylesine güçlü bir etkisi vardır ki, daha iyi ve sağlıklı olmak amacıyla yediklerimize dikkat etmek için asla çok geç ya da çok erken değildir. Soframızda bulunduracağımız bazı gıdalar, ömür boyu sağlıklı olmamıza yardımcı olur; bu besinlerin en önemlilerinden biri de buğday (bulgur).
image

Bulgurium

Faydaları saymakla bitmeyen bulgurun, ‘Bulgurium’ Bulgur ürünleriyle beraber
image

By Puli

Gıda sektöründeki 26 yıllık tecrübe ve başarılarımız ile BY PULİ Gıda Ve San.Tic.LTD.ŞTİ geleneksel Türk mutfağından en lezzetli , en kaliteli; kol böreği çeşitleri ,sade börek , su böreği çeşileri,puli pide ve puli açma ürünlerinin yanı sıra sıcak ve soğuk içecekleri ile İstanbul Pendik’te 800 m2 kapalı modern üretim tesisinde 2016 yılı başlarında üretime başlamıştır.
image

Choco Fruit

Özel special , ambalaj makineleri tasarım ve imalat sektöründen kent şekerlemede 1990 senesinde plasiyer olarak çikolata ve şekerleme ile tanıştım.İki yıl bu sektörde çalıştıktan sonra kendi çikolata ve şekerleme toptan satış şirketimi kurdum.
image

Ege Zeytin Shop

Butik Doğal Ürünler DükkanıEge Zeytin, 7 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda doğallığın ve sağlığın buluşma noktası olarak 2010 yılında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Zeytin ve zeytinyağının yanı sıra her gün gelişen geniş ürün yelpazesiyle sağlıklı yaşam için doğal ürünlerimizle büyümeye devam ediyoruz. Sizleri Ege Zeytin ailesinin birer ferdi olmaya davet ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki günümüzde maddiyatın birincil önceliğine karşın biz Ege Zeytin Ailesi olarak uygun fiyatla sağlıklı, doğal ürünlere hızlı hizmet ile ulaşabiliyoruz. Sizleri de ailemize davet ediyoruz.
image

Ferişte

Ferişte 2017 yılında temelleri atılmış Gıda sektöründe İtalyan erişte makarna ve bebek ek gıda katagorisinde hizmet vermeyi hedeflemiş bir firmadır. doğal ve organik beslenmeyi tamamen benimseyen firma anlayışımız vardır. Ürünlerimize kesinlikle KATKI KORUYUCU GIDA BOYASI KİMYASAL eklemiyoruz. Tüm ürünlerimiz sebzelerin ve buğdayın en saf hali ile üretilir.
image

Formena

Formena diyet yemekleri Türkiye’de Ankara merkezli olarak 2015 yılında kurulmuş olan bir diyet yemek şirketidir. Faaliyetlerini Ankara ve Antalya’da sürdürmektedir ve 2022 yılı hedefleri içerisinde ve yurt dışında bayilikler vermeyi planlamaktadır. ( Yurt dışı bayiliklerinde isim hakkı bedeli istememektedir.) Formena Diyet Yemekleri, uzman diyetisyenlerle beraber kişilerin kalorisini hesaplayarak ve menülerini belirleyerek hazırlanan diyet yemeklerini termal çantalar içinde mikrodalgaya dayanıklı FDA onaylı kaplarla birlikte kişilerin evlerine teslim ettiği bir sistemdir.
image

Ge-Man Enerji İçeceği

2015 yılında enerji içeceğinde fark yaratmak amacıyla uzman kadromuz ile bu alanda çalışmalara başlayan bizler, belirli bir sinerji içerisinde insan sağlığı için iyileştirmeye yönelik, geleneksel anlayışın dışında sağlıklı yaşam formülleri arayarak çalışmalarımıza devam ettik.
image

Gurmania

Tadını çıkarın Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya tariflerinin orijinal reçetelerini Türk tereyağı, unu, cevizi, çikolatasıyla buluşturduk. Ortaya başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetler çıktı. Bugün eşsiz lezzetlerimiz ile olasılık sınırlarını genişletiyoruz. Ama bahsetmek istediğimiz şey aslında vizyonumuz.
image

Harput Dibek Kahvesi

Harput Dibek Kahvesi, 2012’den bu yana tüketiciyle buluşmadan önce Türk halkının damak zevkine uygun ve en doğru lezzete ulaşmak için yüzlerce kez tarafımızdan deneme yapıldıktan sonra 2015’ten itibaren satışa sunulmuş eşsiz bir kahvedir.
image

Helis Draje

Helis Draje Gıda San. Ve Tic.Ltd.Şti, draje teknolojisinde profesyonel, uzun yıllar bu sektör üzerine yurtiçi ve yurtdışında eğitim almış uzman ekibi ile 2003 yılında Küçükköy/ G.Osmanpaşa- İstanbul’da faaliyete başlamış ve çok kısa sürede çeşit ve kapasitesini artırarak buraya sığmaz olmuştur.2008 yılı başlarında taşınmaya karar vermiştir. Şu anda firmamız İstanbul Avcılar’ da 2000 m2 kapalı alnda faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.
image

Hyundai Su Arıtma

Hyundai su arıtma cihazları dünya genelinde içme suyunuzu filtreleme sistemleri ile çözümleyen ve geniş servis ağına sahip bir kurumdur.
image

Kaya Çifliği

Kaya Çiftliği olarak müşterilerimize her zaman doğal ve kaliteli kahvaltılık ürünler sunarak sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.
image

Mandorla Buzlu Badem

2011 yılında Antalya'da Buzlu Badem üreticisi olarak tescilli markamız Mandorla ile üretime başladık. Türkiye'de ilk olarak buzlu bademi vakumlu ambalajlarla bozulmadan ideal sıcaklıklarda gönderebilmek için köpük kutularda kargo firmalarının ulaştığı heryere göndermeye devam ediyoruz.
image

Meşhur Safranbolu Lokumcusu

1977 yılında iki ortak tarafından Adapazarı’nda şahıs firması olarak kurulan Meşhur Safranbolu Lokumcusu, 1982 yılından itibaren Yalova da faaliyetine devam etmiştir. 1995 yılında, Eren Gıda Mad. Turizm San ve Tic. Ltd. Şti adı altında kurumsal kimliğe geçiş yapmış olan firmamız, marka tescilini de alarak, İstanbul Maltepe’de ilk mağazalarını açmışlardır.
image

Midyeli

"midyeli" tüm dünyada sevilen bir besini , "midyeyi" , farklı lezzetlerle yeniden keşfetmenin öyküsüdür. Hedefimiz , ilkemiz, ülkemizde sokakalarda tüketilen midyeyi, yerel tüketim konseptini kaybetmeden, gerekli sağlık koşulları altında, kurumsal bir marka olarak yaygınlaştırmaktır.
image

Nitro Dragons

Ejderha Nefesi Nitro Dragons Firmamız Antalya merkezlidir. NitroDragons, Agora Avm Antalya’da aynı zamanda aktif halde bir işletmedir. Vermiş olduğumuz hizmetin en önceliğinde kalite, müşteri memnuniyeti, eğlence ve görsellik ön plandadır. Hitap etmek istediğimiz kesim turizm ve farklı ambiansı yaşatmak isteyen insan sirkilasyonunun yoğun olduğu lokasyonlardır. Sektör olarak dünyanın bir çok ülkesinde farklı adlarda bu iş dragonbreath olarak adlandırılır. Türkçe tanımlaması bilindiği üzere ejderha nefesi anlamını taşır.Bu tanımlama sadece işin bilinirliği açısından espirili bir anlamdan ibarettir. Yani şu demek dünyada dragon breath Türkiye’de ise anlam olarak ejderha nefesi olarak bilindiği için yapmış olduğum iş ejderha nefesidir. Markamız Nitro Dragons’tur. Türkiye’de bu sektöre önemli katkıda bulunan Nitro Dragons firmamız 2019 yaz sezonu itibari ile arka plandan ön plana geçme mecburiyeti yaşamış ve kendi yolunda layık olduğu değeri bulmak, kaliteli bir hizmet vererek bu kaliteyi sizlere buluşturmayı hedefleyip yoluna başlamıştır. Konseptimizin içeriğinde dondurma konsepti bulunmamaktadır. Eğlence maksatlı leziz ürünlerimizi doğada gaz halinde bulunan, nefes aldığımızda ihtiyaç duyduğumuz azot gazının sıvı hali ile hazırlanır. Dünyada bilinip Türkiye’de ise yeni yayılması sebebinden ötürü ve ilk izlenimlerin farklı bir heyecan yaratması sebebiyle kimyasal madde olarak algılandığı için zararlı mıdır sorusuna sebep olmaktadır. Anlaşılabilirliği kolaylaştırma adına şöyle bilimsel bir gerçek ile anlaşılabilir şekilde bunu paylaşmak daha doğru olur. Havada bulunan nem, iş yerimizde veya evimizde kullandığımız klimaları çalıştırdığımızda saf su elde eder. Aslında bu olay havada bulunan nemden ibarettir. Yüzdelik olarak düşündüğümüzde azotun gaz halinde soluduğumuz havanın %78 oranında bulunması aslında nefes alırken ona ne kadar ihtiyacımız olduğunun en büyük ispatıdır. Dünya mutfağında, dondurma sektöründe, çeşitli gıda ve sağlık alanında amacına göre sanayinin çeşitli bölümerin de önemli rolü vardır. Kullanmış olduğumuz ürünlerimizin gıda sertifikaları ve üretim izinleri mevcut olup dünya standartlarında kaliteye sahiptir. Hedefimiz ve vizyonumuz kalite, hijyen ve güler yüzlü eğlenceli hizmettir.
image

Oyegg Franchising

Ülkenin önde gelen Organik Yem Hammadde Tedarikçisi olarak, sahip olduğumuz yumurta çiftliklerinde ve yem verdiğimiz çiftliklerden elde ettiğimiz organik yumurtaları İstanbul bölgesinde vereceğimiz uygun bayilik/franchise ler ile satışını gerçekleştirmek istiyoruz. Bizimle çalışacak bayilerimize planlamadan kuruluma kadar bir çok destek verilmekle birlikte, satış esnasında yüksek kar marjını-lojistik desteğini-e-ticaret yazılım tüm altyapısını oluşturmak gibi bir çok desteği vereceğimizi taahhüt ediyoruz.
image

Peynirmatik

Pazarda Başlayan Yolculuğumuz Salih Kardeşler ünvanıyla 2002 senesinde pazarcılığa başladık. Kısa bir süre içerisinde pazarcılıkta ün ve güven kazandık.
image

Peyruze Kuruyemiş

1992 Yılından bu yana kuruyemiş,bakliyat, baharat,şekerleme, kahve gruplarımızla beraber 500 aşkın ürün çeşidimizle gıda sektöründe hizmet vermekteyiz. En tazesi en uygunu misyonumuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bayimiz olacak işletmecilerimiz, hem işletme standartlarını hem de koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için şubeyi açmadan önce eğitim programına tabi tutulmaktadır.
image

Pin Caffeine Tea

"Pin Caffeine Tea" doğal olarak kafein içeren bir soğuk çaydır. Çaydan gelen sağlıklı zindelik sunar. Şekersiz ve kalorisizdir. Renklendirici ve koruyucu içermez. Pin çaydan gelen doğal kafein içerir.
image

Rumeli Çikolatacısı

Hem Anadolu’nun hem de Avrupa’nın tarihi yaşanmışlıkları Rumeli’nin sokaklarına işlenmiş bir halde hala yaşıyor. Bu topraklar, zenginliklerini geçmişten günümüze taşıyabiliyorsa, biz neden bu zenginliği çikolata severlerle buluşturmayalım dedik ve Rumeli Çikolatacısı’nın kurumsal duruşunu da tam olarak bu köprünün üzerine inşa ettik.
image

Simit Sarayı

İlk mağazamızı açarken bir hayalimiz vardı; Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında mis gibi simitlerimizi yapma, tüm dünyaya tadımızı ve adımızı duyurup sevdirme hayali. Bugün, gerçekleşen bu hayalimizle büyümeye devam ediyoruz. Sabah, öğle ve akşam günün her anında hamuruna dostluğumuzu kattığımız taptaze lezzetlerimizi dünyanın birçok noktasında misafirlerimizle buluşturuyoruz. DÜNYANIN İLK VE TEK SİMİT FABRİKASI Tübitak onaylı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasını 2005’te Samandıra-Sancaktepe’de kurduk.
image

Simit Sokağı

Kendi işimi kurmanın zamanı geldi” diyorsanız; tecrübe ve bilginin paylaşıldığı,kurumsal bir markanın halkası olmak ister misiniz? Simit Sokağı, Aslı Börek’in sahip olduğu 20 yıllık sektör deneyimi ve üretim bilgisiyle sağlam temeller üzerine kurmuş olduğu yeni markasıdır.
image

Sincerely Yogurt

Dondurulmuş yoğurt markası Sincerely Yogurt, 2009 yılında Amerika Pittsburgh'da sağlığı ön planda tutarak ve topluma hizmet etme isteğine dayanan prensiplerle kuruldu.
image

Somunarası

Somunarası olarak Balkan mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek güleryüzlü personelimiz, güvenilir ve sağlıklı üretim zincirimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında en doğal haliyle sofralarınıza taşıyoruz.
image

Te35

Te ailesi olarak misafirlerimize keyifli ve sağlıklı bir çay molası sunabilmek için yola çıktık. Hepimiz için gün boyunca bize eşlik eden çay çeşitleri farklılık gösterebilir ama ortak nokta koşturmacalı hayatlarımızda küçük bir an da olsa mola vermektir aslında.
image

Telveli Kahvecisi

Telveli Kahvecisi Kafeler Sokağı ve Bağdat Caddesinde yer alan iki şubesi ile Cafe-Restaurant sektöründe Sivas ‘a yeni bir bakış açısı kazandırdı. Kaliteli hizmet anlayışına önem veren firma, yerli ve yabancı misafirlerine kendilerini evlerinde hissedecekleri konforlu bir ortam sunmaya çalışmaktadır.
image

Uncle Fluffy

Uncle Fluffy, 1986 yılından bu yana, krem peynir, birinci sınıf tereyağı ve en taze çiftlik yumurtaları da dahil olmak üzere hassas miktarlarda özenle seçilmiş malzemeler iceren ünlü Japon Cheesecake'inin sırrının tek sahibi!
image

Usta Dönerci

Usta Dönerci®, 2013 yılında hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda tarafından kurulmuştur. 20 yıllık deneyimini işin ustalarıyla birleştirip Usta Dönerci® markasını yaratan TAB Gıda, konusunda uzman çalışanlarıyla yüksek kalitede ürünlerini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek müşterilerine sunmaktadır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim