Franchise Turkey
>
>
Lojistik - Kargo ve Kurye

Lojistik - Kargo ve Kurye sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Antrepo Logistıcs

Uluslararası Hava Deniz Kurye Taşımacılığı Lojistik Hizmetler Kapsamında Uluslararası, Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Depolama, Gümrükleme Ve Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
image

İletmen

İLETMEN YENİ NESİL PAKET SERVİS HİZMETİ Semt ve mahalle bazında ‘mikro teslimat’ hizmeti sunan İletmen, 2019’un başından bu yana İstanbul genelindeki dağıtım alanını genişletiyor.
image

İyi Kargo

1996 yılında LOJİSTİK ve TURİZM sektöründe bulunan talep artışlarını karşılama hedefi ile mevcut araç filosunu arttırarak mevcutta bulunan irtibat ofislerinin arasına ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’nü ve MARMARA BÖLGELER MÜDÜRLÜĞÜ’nü faaliyete geçirerek her birisi alanında deneyimli uzman ekiplerden oluşan kadrosuyla personel sayısını %32 arttırmıştır.
image

Kuryecim

Kurye hizmetine ihtiyacı olan iş yerleri ve kurumlar ile Kurye hizmeti vermek isteyenleri bir araya getiren bir platformdur. Gelişmiş alt yapımız sayesinde, siz de kendi bayiliğiniz oluşturup, kendi kurye ekibiniz ile anlaşmalı iş yerlerine kurye hizmeti vermeye Hemen başlayabilirsiniz.
image

PSC

“Her Şeyi Her Yere Güvenle Göndeririz.”]PSC International paketleme konusundaki profesyonelliği ile bireysel ve kurumsal müşteriler için her türlü eşyayı en son paketleme teknolojisi ile paketler, gönderir ve sigortalar. PSC Internationalın diğerlerinden en büyük farkı, müşterilerinin Paketleme, Kargo ve Sigortalama taleplerini tek bir noktadan karşılayan Türkiyedeki İLK ve TEK şirket olmasıdır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim