Franchise Turkey

Büfe sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

Bebeto Eğlence Adası

Lezzetli ve sağlıklı ürünleri eğlenceli ve şık bir atmosferde sunmayı hedefleyen Bebeto Eğlence Adası’nın sürekli yenilenen, kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketicilerin beğenisini kazanmakta, Bebeto Eğlence Adalarının sayısı yurtiçinde ve yurtdışında artmaya devam etmektedir.
image

Gaz Voda Tr

Sanıyoruz ki damaklarda bıraktığı nostaljik tatla hafızalarda hep güzel çağrışımlar yaratan gazozun, insanoğlu için her zaman bir içecekten daha fazlası olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Özellikle bu içeceğin patlama yaptığı dönem olan 60’lı yıllarda yaşayanlar için gazoz, çay bahçesinde denize karşı pipetle köpürtülüp içilen anların, bütün gün sokakta top koşturmuş olmanın verdiği hararetin dermanını bir şişede aramanın hatıralarını yansıtan eski bir fotoğraf albümü gibi.
image

Juice Planet

Doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunuyor. Taze sıkılmış meyve sebze suları, krep, waffle, sandviç, hazır yemekler, bitki çayları, bitki sütleri, dondurma menüsünde yer alıyor. AVMlerde, işlek caddelerde, plazalarda açılıyor.Lokasyon belirlenmesi, Mimari Projelendirme, Anahtar teslim kurulum, eğitim desteği, sürekli aktivite ve promosyon desteği, ürün tedarik desteği.
image

Juice Planet

Beslenme konusunda kendimiz için, çocuğumuz için önemli olduğunu fark ettiğimiz şeylerin aslında herkes için de bir ihtiyaç olduğunu gördüğümüzde keşfettiklerimizi herkesle paylaşmaya karar verdik.
image

Mısırane

Tane MısırBuharda pişirilen, soslarla karıştırılan taze mısır, tane şeklinde
image

MR. Kahvaltı

Mr.Kahvaltı Franchise sistemin; Klasik Türk kahvaltısını günümüze uyarladık; yeni bir günün başlangıcında daha dinamik ve güne zinde başlamak için gerekli tüm besinleri bir arada bulabileceğiniz konseptimiz sizlerle…
image

Mr.Finduk

KAVRULMUŞ FINDIK STANDIEN RANDUMANLI FINDIĞIN MR.FİNDUK STANDLARINDA KAVRULARAK SICAK SUNUMU
image

Naz Fruit Juice

Taze tatları size sunuyoruz 1998'ten beri Akdeniz ve Ege bölgesindeki grup oteller ve otel zincirlerine sıkılmış meyve suyu, meyveli içecekler, ice tea, granita ve kokteyl şurubu ürün çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.
image

Nelsons Bardakta Mısır,Chocofunny Çikolata Şelalesi

Mısır, çikolata ve benzeri gıda ürünleri
image

Sankar Sandviç

Sankar Sandviç Bayilik: Paketlenmiş sandviç ve hazır tost üretimi yapan firma ürünlerinin dağıtım ve satışı için bayilikler veriyor
image

Sarı Dünya

Firmamız 1990 Yılların Başlarında Gıda Sektörü ve İnşaat Sektöründe Hep Hedefler Doğrultusunda İlerleyen ve Kayısı Üretimini Daima Ön Hedefleri Arasında Tutan Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Gıda Yaşam Hedefi Olan Sarı Dünya Kayısı ürünlerinde hijyen ve sanitasyonu esas alarak ; tüketime hazır , kaliteli , güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktır.
image

Simit Dünyası

Simit Dünyası, 1995 yılında Ankara Kızılay'da küçük bir simit fırını olarak faaliyete başladı. 1996 yılında 'Simit Taş Fırında Pişer ' sloganıyla, günün her saatinde taş fırından taptaze simit sunabilme hedefiyle yola çıkan Simit Dünyası; Ankara Kızılay İzmir 1. Cadde'de taş fırında pişirdiği ürünleri sıcak satış noktasında müşterileri ile buluşturarak hizmet sektöründe varlığını emin adımlarla sürdürdü. Gelişen teknoloji ile yenilikleri takip eden Simit Dünyası; Başkentin kalbi Kızılay ve çevresinde 8 büyük şube açarak hizmet alanını genişletti.
image

Tatlıses Lahmacun

1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir. 2014 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurulan Tatlıses Lahmacun, Yurt içinde tekrar bayilik vermeye başlayarak klasik efsane lezzeti müşterileri ile buluşturmuştur. Bugüne gelindiğinde ise müşterilerimizin gözünde güven markası olarak anılmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmedik, yedirmiyoruz ve yedirmeyeceğiz.. Franchise Alanlar İçin Franchise Nedir? • Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmanın yoludur • İşinde bağımsız olmak demektir. • Yatırımının hızlı geri dönmesidir. • Yaşamak için tatmin edici gelir sağlar. • Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurulur. • Düşük maliyetle yüksek gelir sağlanır. • Rahat satılacak tanınmış marka alınır. • Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteri gelir. • Geniş bir korumalı bölge verilir. • İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum olacak. • Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro olur. • Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz. • Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur. Neden Tatlıses Lahmacun Franchise • Marka gücü ve Türkiye'nin güven markaları arasında olması • Lahmacun sektöründe büyüme potansiyeli • Pazar sürekliliği • Yatırımın çok kısa vadelerde dönüşüm sağlaması • Taze kaliteli sağlıklı lezzetli ve katkısız ürün • Eğitim desteği • Personel desteği • Tanıtım gücü • Bilgi birikimi
image

Tostmatik

Firmamız innovativ ürünler geliştirmek üzere kurulmuş bir teknoloji ve otomasyon firmasıdır. Merkezi Birleşik Krallık olan şirketimizin Türkiye faaliyetlerini İstanbul Merkez Şubesi yürütmektedir.
image

Valantis Döner

Valantis; fastfood sektörü içerisinde iyi hizmet vermeyi; kaliteyi uygun fiyata sunmayı hedefler. Geleneksel damak tadımız döner, köfte, dürüm gibi modern çağda gıda ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Şimdilik Yozgat / Boğazlıyan bölgesinde hizmet vermekte olan fakat hedefleri markalaşma zinciri altında ülke geneline yayılmayı amaçlayan firmamız için gerekli marka, patent çalışmaları yapılmakta, sürekli olarak alt yapımız geliştirilmektedir. İnsan sağlığını ön planda tutan firmamız, ürünlerini kendisi üretmekte veya tedarikçi firmalar ile uzun süreli kontrollü anlaşmalar yapmaktadır. Nitekim, "Bir Hayalimiz Var" diyerek çıktığımız bu yolda "İyi Ürün İyi Fiyat" ilkesini benimseyerek hizmetlerimize aşk ile devam ediyoruz. Şube kurulum sürecimiz 3 aşamalıdır: Ön görüşme Yer seçimi Sözleşme

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim