Franchise Turkey
>
>
Turizm - Eğlence

Turizm - Eğlence sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

45LİK BAR

Türkiye’nin Nostalji temalı ilk eğlence mekanı 45’lik zincirinin bir parçası olmak ister misiniz? 2015 yılı itibariyle Türkiye genelinde 3’ü İstanbul 1’i Ankara’da olmak üzere 4 şube ve yıllık 240.000 ziyaretçi ile eğlence sektöründe emin adımlarla ilerleyen 45’lik, Franchising sürecini başlatıyor.
image

Anubiscape Odadan Kaçış Oyunu

Türkiye‘nin ilk ve tek tam elektronik odadan kaçış oyunu ANUBİSCAPE ; 2015 yılında kurulan şirketimiz,uzman oyun kurucu kadrosuyla ''escape room'' çılgınlığına farklı bir soluk getirdi. Sektördeki rakiplerine kıyasla ANUBİSCAPE;sürekli yenilenen algoritması ve kusursuz şifreleme sistemleriyle oyuncularına Antik Mısır’ın büyülü dünyasına zamanda yolculuk yaptırmaktadır.Yalnızca kendi icat ettiği ve patentli ürünlerini kullanan ANUBİSCAPE; bu sektörde dünyadaki tüm rakiplerine ve sektörde bulunan firmaların vizyonuna ciddi katkılarda bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin ilk ve tek tam elektronik konsept kafeteryası olan ANUBİSCAFE tam elektronik masalarıyla günümüz teknolojisinin ötesinde müşterilerine macera ve eğlence dolu sipariş verme-ödeme yapma deneyimi sağlamaktadır.
image

Armodies Termal&Spa Park

Kurumsal saygınlığımız ve güçlü finansal yapımızla yatırım yapacağımız her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyoruz. Türkiye’de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyoruz.Bu özel misyonumuzla hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde devremülk sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz.
image

Balon Evi

Balonevi, Eylül 2001'de kuruldu. Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedik. Benimsediğimiz "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile sektörde lider konuma geldik.
image

Colizeum

Esports is the fastest growing entertainment industry in the world. Following the industry's growth, its infrastructure is constantly evolving and growing. This is why Esports Arenas are nowadays a very interesting niche for investment.
image

Continent Hotels & Resorts

Otel Yonetimi Continent, kendine has servis standartlari olan bir otel yonetim ve pazarlama sistemidir. Amac, uygun standartlari olan veya olabilecek kapasitede olan otellerin, tek bir marka ve standarlar altinda toplanarak, tek bir marketingi paylasarak karliligini arttirmak temel prensibini olusturur.
image

Gönül Davet Salonu

Sektörümüzün gelişimini desteklemek, şube sayısını arttırarak tüm Türkiye'ye yayılmak ve bunları yaparken kaliteden ödün vermeden kurumsal kimliğimizle bulunduğumuz noktalara değer katmaktır. Toplumun çekirdeği aile kurumunun sağlam temeller üzerine kurulup devam ettirilebilmesi için sosyal sorumluluk üstlenerek standart oluşturmak ve evlilik sektörünü yönetmektir.
image

LOCO

Eğlence sektörüne yeni bir ürün ve heyecan getiren firmamız Alman üretimi, uluslararası patentli muhteşem ve yenilikçi ürünleri olan toz boyaların; özellikle turizm bölgelerinde oteller,aquaparklar,aktivite alanları ,festivaller,gece clupları,beach cluplar vb. noktalara satışını ve dağıtımını yapmak üzere Türkiye genelinde bayilikler vermeyi hedefliyor.
image

Melekler Kahvesi

Kurumumuz 2001 yılının Eylül ayından itibaren faaliyette olup 6 masa 36 kişilik kapasitesi ile başladığı kafe hayatına şu anda 8 salonu ve iki bahçesiyle 250 kişilik kapasitesi ve gün içerisinde ortalama 1.000 kişiye hizmet veren iki katlı iç dekoru sanatsal bir konsepte sahip zengin menüsü, titiz ve güler yüzlü servis ile misafirlerin damak tadına büyük önem vermekte
image

VR House

“VR HOUSE” Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren ilk “Sanal gerçeklik Eğlence” Merkezidir. 2016 yılında İstanbul’un Beşiktaş semtinde 4 adet set ile faaliyete başlamış, güncel olarak da 15 set ile serüvenine devam etmektedir. Bu sistem; üst düzey Sanal Gerçeklik gözlüklerini en teknolojik oyunlar ile birleştirip kişileri bambaşka bir alemde birbirleri ile etkileşimde bulunmalarını ve oyun oynamalarını sağlamaktadır.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim