Franchise Turkey
>
>
Proje - İnşaat ve Tesisat

Proje - İnşaat ve Tesisat sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

DGVision Aluminyum Radyator

-Alüminyum radyatör,Radyatör,Aluminyum Radyator ; Eşsiz tasarımları,çok uygun fiyatları,yüksek kalorileri ve dürüst iş ahlakı ile DGVision alüminyum radyatör yaşam alanınızı zenginleştirecek.Bayilerimize sunduğumuz yüksek iskontolar ve kolay bayilik koşulları ile bayilerimizin gelirlerini daha çok arttırmayı kendimize vizyon edindik...
image

Dinç İnş.

kalite ve güven ihtiyacı duyan inşaat sektöründeki pek çok alanda faaliyetlerini sürdüren kamu ve özel sektöre hizmet vererek, bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Dünyada sektörle ilgili gelişmeleri takip ederek, her yeni projeye emsallerindeki güncel gelişmelere dayanarak üretmekle her zaman daha yüksek kaliteyi yakalamayı amaç haline getirmiştir.DİR
image

Maslife "yaşam teknolojileri"

Access kontrol sistemleri Site ve apartman giriş kapılarına entegre edilecke elektronik cihazların satışı ve kullanıcılara anahtarsız geçiş yapmaları hakkında akıllı anahtarın satışı ve satış sonrası hizmeti
image

NCS SPOR

Doğal buz pisti sistemlerinde spor müsabakaları, sosyal faaliyetler ve daha birçok aktiviteler düzenlenebilmektedir. Son zamanlarda sayılarında artış görülen gerçek buz pisti sistemleri açık veya kapalı alanlarda yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal buz pisti sahalarını yaz veya kış mevsimi fark etmeksizin her mevsimde işletebilirsiniz. Tamamen doğal koşullarda üretilen gerçek buz pisti sistemlerinde paten kayma keyfini en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.
image

Robotşef

Robotşef, Alp Mühendislik firmasının bir markasıdır. Robotşef, Alp Mühendislik’in bir ürün inovasyonudur. Alp Mühendislik özel makine imalatı, hat kurulumları, izlenebilirlik çözümleri ve robotik istasyonlar ile müşterilerimizin rekabet gücünü artıran projeler üretmektedir.
image

Samancı

Samanci Grup, 1989 yılında kurucusu Oktay Samanci tarafından kurulmuştur. Grup kurulduğu günden bu yana triko, tekstil, turizm, inşaat, emlak ve yazılım sektöründe yatırım yapmaya devam etmektedir.Bünyesinde bulunan Princely, Francolini, Büke, Halifaks, Evermen ve Quizzo markalarıyla yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 10.000’e yakın toptan ve perakende satış yapan bayilerine koleksiyon hazırlayıp aynı zamanda üretimlerini de yapmaktadır.
image

Sas İzolasyon Yalıtım Teknolojileri

Dünya nın en iyilerinden, en iyisi uygulama lı hizmeti vermekteyiz. Malzeme, Teknoloji, Tecrübe, teknik patent hakkı Sas teknoloji bayileri kullanırlar. Malzeme satışı yapan firma değiliz. Kalıcı, iş istikrarı yüksek, müşteri talebi arzı çok yüksek, müşteri memnuniyeti çok yüksek, sektör de hizmet etmek için aramanız yeterlidir. İşden anlamanıza gerek yoktur. Eğitim veriyoruz. İzolasyoncuda olsalar eğitim alıyorlar.
image

Tenteks

Tenteks, 1989 yılında faaliyetlerine gölge sistemleri ve tente üretimi ile başlamıştır. Firmamız 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile yüksek kalite standartlarını vazgeçilmez kural olarak belirlemiş, kaliteli, uzun ömürlü ve şık tasarımları ürüne dönüştürmeye devam etmiştir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim