Franchise Turkey
>
Yiyecek - İçecek

Yiyecek - İçecek sektöründe franchise bayilik veren markalar

image

1 Döner

1 DÖNER diğer hazır döner firmalarından ayıran en başlıca özelliği kendine has sosudur. Özel olarak üretilen dönerler, hazır dönerden daha çok büfede her ustanın kendi yaptığı özenle dükkanlara dağıtılmaktadır.Trakya danasından üretilen et döner çok özeldir. Tavuk döner de %50 but %50 göğüs tercih etmekteyiz. Çorba, Pilav, Tatlı, içecek satışına izin verilmektedir. Tavuk döner satılması mecburi olup bazı locasyonlarda et döner mecburi değildir.Gıda (Döner)
image

1 Piliç

P4G TURİZM GIDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. gıda perakendeciliği, kurumsal işletme yöneticiliği, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde biriktirmiş olduğu 20 yıllık know-how ı yatırımcısı ile birlikte ülke ekonomisine katma değer oluşturmak ve bir dünya markası olma vizyonu ile yola çıkmıştır. ‘1 piliç çook lezzet ’ sloganıyla hareket eden 1 piliç, %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, kısa zamanda franchise noktalarını artırmayı planlamaktadır.
image

1453 Osmanlı

Şehzadeler Kenti Manisa’dan yola çıkarak, Türk Mutfağının lezzetini önce tüm Türkiye ardından dünya ile buluşturmayı kendisine ilke edinen 1453 Osmanlı, kısa sürede büyüyen ailesi ile birlikte bu hedefini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Osmanlı’nın büyüleyici konseptini günümüzün koşullarına uygun bir hale getirerek, geleneksellikle modernizmi çağdaş bir çatı altında harmanlayan 1453 Osmanlı, kültürün gücünü mutfakta en doğru şekilde kullanarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmaktadır. Osmanlı’nın büyüleyici konseptini günümüzün koşullarına uygun bir hale getirerek, geleneksellikle modernizmi çağdaş bir çatı altında harmanlayan 1453 Osmanlı, kültürün gücünü mutfakta en doğru şekilde kullanarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmaktadır. 1453 Osmanlı Dünya’ya ve Türkiye’ye köklerinden gelen lezzeti 21. Yüzyıla uygun bir biçimde sunarken, her geçen gün artan şube sayısıyla markanın köklerini de sağlamlaştırmakta ve geleceğe sağlam adımlar atarak büyümeye devam etmektedir.
image

1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve

İstanbul’un tarihi meşhur semti Beyoğlu’na ve çikolatalarına olan özlemimizi kendimize özgü butik bir konseptle harmanladık. Beyoğlu’nda kırma olarak satılmaya başlanan ve baş döndüren lezzetiyle yediden yetmişe herkesi etkisi altına alan Beyoğlu çikolatamızı daha sonra mis kokulu kahvelerimizle birleştirdik.
image

1Burger

1 BURGER, Gıda sektöründe 25 yılı aşkın sürede edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle oluşan 1 YİYECEK İŞLETMELERİ A.Ş tarafından kurulmuş %100 yerli bir hamburger zinciri markasıdır.
image

Aba Piknik

Aba Piknik, geleneksel Türk damak tadını modern hayatın ihtiyaçları doğrultusunda yorumlayarak; "hızlı tüketilen geleneksel lezzetler" ekseninde üretim yapmaktadır.Ankara`nın temiz ve lezzetli gıda ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak kurulan restoranlarımızda; talep doğrultusunda beyaz et ürünleri, cafeterya menü ve geniş bir içeçek menüsü seçeneği de sunulmaktadır.
image

Adakeyfi Kuruyemiş

2009 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ İSTANBULUN EN İYİ OTEL VE RESTORANLARINA HİZMET ETMEKTEDİR.
image

Adıger Çiğköfte

Çiğköfte Bayilik Adıger Çiğ Köfte; Geleneksel gelen damak tadı ve ürün kalitesine ek olarak düşük yatırım maliyetiyle girişimciler ve yatırımcılar için avantajlı, kar marjı yüksek ve kendi işinizin sahibi olma fırsatı ile sizlere bir iş modeli sunmaktadır.
image

Adıyaman Subaşı Çiğköfte

Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Subaşı çiğköfte'ye hoş geldiniz. Çiğ köfte üretimi hususunda 10 yılı aşan deneyimin son temsilcisi olan Adıyaman Subaşı Çiğköfte, uluslararası kalite standartları dahilinde üretim yapan tesisi, geniş şube ağı ve eş zamanlı paket servis çözümleri ile damak tadınıza hitap eden en kaliteli ürünleri, siz değerli lezzet tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Subaşı çiğköfte'ye hoş geldiniz. Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalaryla da şubelerine destek olmaktadır.
image

Afyon İpek Sucukları

Gıda sektöründe. İpek Sucukları; Hacı İsmail ARSOY tarafından 1955 yılında kurulmuş olup,gününümüze dek sektördeki çizgisini devamlı yukarılara taşımayı başarmıştır. Hacı İsmail ARSOY firmayı 1970'li yılların başında oğlu Kemal ARSOY'a devretmiştir. İpek sucukları; 1983 yılında marka tescili yapılarak kurumsallığına adım atmıştır. Daha sonra Kemal ARSOY, oğlu İsmail ARSOY'a eşsiz formülünü ve markasını bırakmıştır. Yıllardır alışkın olduğumuz İpek Sucukları, tadı ve lezzetinden ödün vermeden, günümüz teknolojisine uygun olarak gıda sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
image

Agahoğlu Ev Baklavacısı

AGAHOĞLU EV BAKLAVACISI 2018 yılında Van’ın en elit ve nezih semtinde otantik bir mekanda tamamen geleneksel tarifler ve anne öğretileri üzerine kurulmuş profesyonel bir hizmetle değerli misafirlerini ağırlamaktadır. Bu kaliteli ve lezzetli ürünlerimizin temelleri sağlam bir şekilde atılmış , hızlı bir şekilde yükselmektedir.
image

Ahmet Uslu Döner

Et yemeyen kalmasın sloganı ile çıktığımız bu yolda amacımız kaliteyi ucuz fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır. Kıymasız % 100 dana etiyle hazırlanan yaprak döner ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirledik. Harika lezzet ve mükemmel fiyatın birleştiği yer olan firmamız franchise fırsatı sunmaktadır.
image

Ahmet Yanturalı Et Mamülleri

1995 yılının ilk aylarında üretim tesislerinin temelini atmıştır. Tesis ağır sanayi bölgesinde 9500 m2 açık 691 m2 kapalı alana kurulmuştur. Kısa bir sürede en gelişmiş teknoloji ile modern bir tesis ve istihdam sağlamıştır. Hizmet verdiği sektörde kurucusu AHMET YANTURALI’nın titiz çalışmaları sonucu müşteri memnuniyeti esas alınarak sizlerin haklı beğenisini kazanmıştır. Kök saldığı topraklarda vazgeçilmez bir değer ve marka olmuştur. Firma her zaman aynı kalitede ürünü üretmeyi amaç edinmiştir. Firma günün gerekliliklerine uygun olarak belirli aralıklarla yenilenmiş ve sürekli iyileşme sağlamıştır. Yıllar içinde ekip gençleşmiş ve geleceğe daha dinamik yatırımlar için çalışmaktadır. Firma yetkilileri ve çalışanları, sağlığı ilke edinmişlerdir.
image

Alaçatı Muhallebicisi

2012 yılında, Ege’nin güzelliklerini kalabalık şehirlerdeki misafirlerine her mevsim ulaşılabilir kılma hayalini gerçekleştirmek amacıyla başladı hikayemiz. Doğanın güzelliklerine olan tutkumuzdan ilham alarak, tıpkı Ege’de olduğu gibi; keçi sütü, gerçek meyve, yerli salep ve çikolatadan üretilmiş dondurma ve sütlü tatlıların servis edildiği restoranlarımızda doğallığı temel değer olarak benimsedik.
image

Alanguva Kafe

İyi hizmet anlayışıyla yola çıkan Alanguva, yiyecek-içecek sektörüne yeni bir soluk olmak ve daha kaliteli bir hizmet hususunda artan talepleri karşılamak amacıyla 2015 yılında Karabük’te hizmet vermeye başlamıştır.
image

Alsancak Dostlar Fırını Rodillo

Alsancak Dostlar Fırını, 1983 yılında, Mustafa Akar tarafından Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde kuruldu. Fırın her zamanki adresinde, 16 Temmuz 2014 itibariyle ikinci kuşak Berrin Akar Rasuli tarafından geleneksel dokusunu kaybetmeden, yeni dekorasyon ve kaliteli hizmet anlayışıyla işletilmektedir. Alsancak Dostlar Fırını, kara fırın odun ateşinde pişen ve fırınlanmış yumurta ile bütünleşen geleneksel boyozu, alışılan lezzetiyle, günümüze taşıyabilen ilk ve tek adres olmaya 1983'den beri devam ediyor. Bol çeşitli malzemelerle ve geleneksel pişirme yöntemi ile günün her saatinde sizlerle!
image

Anadolu'nun Kayıp Kahveleri

FM Kahve, sektördeki tecrübesiyle yeni markası ‘Anadolu’nun Kayıp Kahveleri’ ni kahveseverler ile buluşturuyor. Anadolu’nun Kayıp Kahveleri, kiosk ya da küçük m2’lerde dükkan projeleri ile özellikle AVM’lerde, unutulmaya yüz tutmuş bölgesel kahveleri tüketici ile buluşturmayı hedeflemektedir.
image

Ar Kebap

Kebap salonu 42 yıldır eskişehirin en meshur kebapçısı 3 katlı mekanda yaklasık 350 kişiye aynı anda servis veriyoruz.
image

Arsamiea Çiğköfte

TARİHTEN GELEN LEZZET Çiğköfte, gelenekten geleceğe, 7’den 70’e her kültürün ilgisini ve beğenisini kazanabilmiş bir lezzettir.
image

Art Makarna Dünyası

Cafe&Restorant 15 Yıllık sektördeki deneyim ve tecrübelerin ardından 2009 yılında kurulan Art Makarna Dünyası çizgisinden hiç sapmadan yenilikleri sürekli takip etmekle beraber ürün yelpazesine yeni tatlar ilave ederek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. İsmimizden de anlaşıldığı gibi yemek yapmakta yimekte bir sanattır.
image

Asırlık 1453 Dibek Kahvesi

Osmanlıdan günümüze gelen bu lezzet , 1453 OSMANLI DİBEK KAHVESİ aracılığıyla siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Osmanlı Dibek Kahvesi içerişinde bulunan 8 doğal karışımı ile Salep, Öğütülmüş Türk Kahvesi, Menengiç , Keçi Boynuzu, Çikolata, Damla Sakızı, Kakule Tohumu , Peynir Altı Suyu Tozu doğal malzemeleriyle kalıcı bir damak tadı bırakıyor.
image

Atölye Dükkanı

2021 yılında kurulan Atölye Dükkanı, Sanatsal Eserler ve Yardımcı Malzemeleri üretim ve dağıtımını alanında hizmet vermeye başlamıştır.
image

Ateş Döner

Türkiye’nin yemek kültüründe en önemli merkezlerinden biri olan Hatay’ın eşsiz yöresel lezzetlerini sunduğumuz Restoran-Fast Food sektöründe 2009 yılında Muğla’da başlayan faaliyetimiz, genişleyerek devam etmektedir.
image

Atheste Lahmacun Pide

Fast Food"YEDİKÇE ACIKIYORUM, BİTECEK DİYE KORKUYORUM" sloganı, timsah maskotu ile lahmacun, pide ve fırın çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Hedefimiz Türkiye´nin en iyisi olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, yemediğin ürünü satma felsefesi ile çalışıyoruz. Ürün kalitemiz ile kısa sürede vazgeçilmez olacağız.AVM içi ve şehir konsepti.AVM içi : 50 metrekare mutfak.Şehir konsepti : 50 metrekare mutfak- 100 metrekare oturma alanı gerekli.Merkezi cadde ve ayaksayısı önemli.
image

Atom Tost

Atom tost zinciri fast food sektöründe faaliyet gösteren, yüzde yüz Türk damak tadı ve zevkine göre hazırlanmış bir işletmeler konseptidir. Atom Tost hijyenik bir ortamda, lezzetli, sağlıklı, çok seçenekli, özgün ve ekonomik şartlarda kusursuz bir hizmet garantisi vermektedir.
image

Ay Döner

Odun ateşinde mükemmel döner keyfi.
image

Ayaküstü Kahve

"Türkiye’nin Yeni Nesil Kahvecisi, kazandıran kahve markası" Ayaküstü Kahve, sektördeki 15 yılı aşkın deneyimiyle Murat Öz tarafından Yabancı markalara Türk ve Yerli muadil olarak İzmir'in Bornova ilçesinde butik kahve konseptiyle hayata geçmiştir. Farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve imalattan satış anına kadar her noktasında dikkat ettiği kalite standartlarıyla şube ağını her geçen gün daha da genişletmektedir.
image

Ayla Tantuni

Ayla Tantuni olarak ilk hedef ”tantuniyi caddeye taşımak” oldu. 2005 yılında ilk açılan şube Bornova/Küçükpark şubesi ile İzmirliler’e ”Geleneksel Akdeniz Lezzeti” olan tantuni en iyi şartlarda sunmaya başlandı.
image

Aytanzade Lokumları

Safran Şekerleri, AYTANZADE markası ile 1937 yılında Safranbolu’da faliyete başlamıştır. Safranbolu lokumunun meşhur olmasında önemli bir yeri olan ilk kurucumuz Sayın İHSAN AYTAN, şu anda mevcut olan bir çok yeni firmanın sahiplerine ustalık etmiş ve sanatını ögretmiştir. Bütün ustalığını ve sanatını öğrettigi oğlu Sayın İRFAN AYTAN ile birlikte Safranbolu’da uzun yıllar lokum üretimine devam etmiştir.
image

Şahane Döner

Şahane, bir AFC Gürsoy Grup markasıdır. 1992 yılında kurulan Gürsoy Gıda, çeyrek asırdan fazla bir zamandır, gıda sektörünün et grubunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki pek çok işletme gibi büyük hedef ve umutlarla ama mütevazı imkânlarla yola çıkan Gürsoy Grup, en büyük sermayesinin ilkeli olmak, çok çalışmak ve müşterisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle o yıllardan bugünlere büyüyerek geldi. Şimdi aynı tutku ve inançlarla ve Şahane GD markası adıyla Türkiye’nin geleneksel lezzeti olan döneri halkla buluşturuyor, hakiki döneri demokratikleştiriyor.
image

Şampiyon Kokoreç

1962 yılında Galip ve Necati Tokgöz kardeşler tarafından Beyoğlu Balıkpazarında küçük bir işletme olarak faaliyete başlamıştır. Zamanla bu küçük işletme herhangi bir tanıtım ve reklam yapmamasına rağmen dilden dile bir şehir efsanesi olarak önce İstanbul sonra tüm Türkiye de kokoreç denilince akla gelen ilk isim olayı başarmıştır.
image

Şehr-i Ala Döner

Şehr-i Alâ Döner, 2013 yılında açtığı ilk şubesini Manisa Salihliden yola çıkarak Türkiye nin hızlı gıda tüketiminde lezzeti ve kalitesi ile fark yaratan, helallik-sağlık ve hijyen standartlarına uygun olarak tüketime sunulması ile birlikte müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmayı misyon edinmiştir.
image

Şehzade Lounge

1980’li yıllardan bu yana, babadan oğula süre gelen işletmecilik anlayışıyla gıda ve hizmet sektöründe çeşitli markalar altında hizmet vermiş olan kurucularımız, hergün gelişmekte olan, özellikle genç ve orta yaşlı kitlenin gözdesi haline gelen bir Osmanlı klasiği nargile-cafe-restaurant konseptini daha yeni,daha gelişmiş çizgi ve dokunuşlarla günümüze göre modernize ederek, 2018 yılı ortalarında ŞEHZADE LOUNGE markasını kurmuştur.
image

Şençam Köftecisi

Fast Food ŞENÇAM 1971 yılında faaliyetine başlamış, günümüze kadar uzanan seyrinde müşterilerinin takdirini kazanmış, Ankara’daki yatırımlarını arttırarak, üretim, pazarlama,satın alma, muhasebe ve yerinde tüketim noktalarında yaptığı çalışmalarla sektördeki 36 yılını kutlamaktadır.
image

Şirin Bomba

İzmir lezzetlerini denemeyen kalmasın diye, tecrübeli ekibimiz ve şirin mutfağımızla huzurlarınızdayız. En özel lezzetleri sürpriz dokunuşlarımızla çeşitlendirip sunarken, her bir ürün çeşidinde mükemmeli hedefledik. Lezzet ve tat dengesinden, aroma ve dokuya kadar ürünün her bir özelliğinde kusursuzu bulana kadar, reçeteler üzerinde çalıştık. Klasik İzmir Bombası müdavimlerini, akıllarına gelmeyecek çok farklı aromalara sahip alternatiflerle şaşırttık. Yolumuza devam ederken, yeni reçeteler denemekten ve yeni şirinler yaratmaktan çekinmedik. Vişneli, portakallı, nutellalı, damla sakızlı, İtalyan kremalı ve vişneli başta olmak üzere, müşterilerimizi kendisine hayran bırakan çok sayıda farklı İzmir Bombası çeşitlerine imza attık. İzmir’in meşhur boyozunu, Fransa’nın ünlü kruvasanını ve İspanya’nın dillere destan San Sebastian Cheesecake ürününü de çeşitlerimizin arasına ekleyerek, müdavimlerimizi dünya lezzetleri ile en başarılı şekilde buluşturduk.
image

Şiva Düruç

Herkesin her gün doğallıkla buluşmaya hakkı olduğunu biliyor ve bunun için çalışıyoruz.
image

İceberry Türkiye

2011 yılından beri hizmet veren ve sektörün öncülerinden olan Iceberry büyümeye hız kesmeden devam ediyor. İlk günden bu güne açtığımız hernoktada karlılığı yakalayan ve hiç bir mağazasını kapatmayan markamız artık ülke çapındayeni yatırımcılarla ailesini genişletmek istiyor. Bir aile düşünün ki tatlı yiyip tatlı konuşmaktan, tatlıyla yatıp tatlıyla kalmaktan başka bir işi yok. Böylesine tatlı bir işi en doğal malzemelerle, evde yapılmış gibi butik yöntemlerle yapmanın verdiği güven ve huzur da ayrı tabiki.
image

İkbal Restoran

1900’lü yılların başında Afyon’da mütevazi bir lokanta olarak başlayan hikayemiz 100.yılında, içinde bulunduğu sektörlere öncülük ederek günümüzün ve geleceğin daha iyi olması adına çalışmalarını sürdürmektedir.Gıda, turizm, yeme-içme ve gayrimenkul olmak üzere dört ana sektörde faaliyet göstermektedir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve gelişim içinde olan ikbal grubunun bugün ki başarısının altında, müşteri odaklı ve memnuniyetini hedef alan bir yönetim biçimi yer almaktadır.
image

İrfan Usta

İrfan Usta’nın lezzet tecrübe ve oturmuş işletme modeli, yerinde tüketimin ve paket servisin en çok talep gören iki ürünü lahmacun ve pideyle bu kez kârlı bir franchise konseptine dönüştü…
image

İsos Döner

Sizde başarımızın bir parçası olun... İsos Döner Franchise sistemi 20 yıllık Fanchise tecrübesi ile iyi analiz ve doğru fizibilite sonucu yüksek ciro ve yüksek karlılık hedef prensibiyle çalışmaktadır. Yapılan fizibilite analiz çalışmaları sonucu mağaza açılma kararı yapılan yatırımın 12 ay ile 24 ay arasında geri dönüş şartına bağlıdır.
image

Öküz Burger

Günümüzde vazgeçilmez bir hale gelen fast food ürünü hamburgerin kökeni Orta Asya’da yaşamış olan Tatar Türkleri’ne dayanır.
image

Öncü Döner

Markalaşma hikayesinin başlangıç tarihi olan 2010 tarihinden bu yana, İskenderun usulü tavuk dürüm ve diğer lezzet seçenekleriyle gıda sektörünün dinamiklerini değiştiren Öncü Döner, Anadolu’nun dünyaya armağan ettiği misafirperverlik, güler yüz, samimiyet gibi pek çok değeri yaşatan markaların başında gelmektedir.
image

Özsüt

Kazançlı Bir Yatırımla Özsüt Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın... 1996 yılından itibaren franchising ile istikrarlı bir şekilde büyüyen Özsüt, ülkemizde bu sistemi en iyi uygulayan markaların başında gelmektedir.
image

Çankaya Lezzet Evleri

GIDA RESTAURANT FAST FOODÇANKAYA LEZZET EVLERİ 4 FARKLI KONSEPT ÇATISIDIR. ÇANKAYA MANGAL EVİ , ÇANKAYA KEBAP EVİ , ÇANKAYA İSKENDER EVİ , ÇANKAYA DÖNER EVİ.
image

Çay ve Ötesi

Her şey 2015 yılı Eylül ayında, özgün konsept, farklı oluş, çok çeşitli içerikleri bir arada bulundurarak kusursuz hizmet sunmak ilkesiyle yola çıkan, kreatif Çay ve Ötesi temsilcilerimizin inanarak çalışması ile başlamıştır.
image

Çaycı Başı

Sizlerden yazılı olarak gelen bayilik başvurusu sonucunda uzman arkadaşlarımız geniş kapsamlı bir analiz başlatmaktadır. İlk Telefon görüşmelerimiz sonucunda yatırımlarınızın en doğru şekilde yönlendirilmesi profesyonel çözüm arayışları ile kararlaştırılmaktadır.
image

Çaygara Çay Evi

Hedefimiz; kalitemiz ve üstün hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, müşterilerimize daha üstün hizmet sunmaktır. Çünkü Çaygara olarak; Değişmeyen kalitesi, yükselen hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün öncülerinden olmaya en büyük adayız. Kaliteli ve iyi bir hizmet için ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemelerin günlük olmasına özen göstererek, ürünlerimizi hijyenik koşullarda üretmekteyiz. Böylece müşterilerimize Taze, Kaliteli, Sağlıklı ve Lezzetli ürünler sunmaktayız.
image

Çaytaze

Çaytaze’yi, Türkiye başta olmak üzere çayı tanıyan ve seven ülkelere bu kültürü hatırlatmak, geleneksel çaya yabancı olan kültürlere ise çay kültürünü tanıtmak ve sevdirmek amacıyla 2014 yılında Türkiye merkezli olarak kurduk.
image

Çılgın Tavuk

Dünyada ve Türkiyede ilk ve özel pişirme sistemi sayesinde makinemiz 35-40 tam tavuk pişirme kapasitesine sahiptir. Pişirme Süresi 20-30 Dakika Arasında değişmekte olup, makinemizde etle temas eden yerler 304 kalite KROM dur. Zaman, işci ve kömür maliyetine son veren son teknoloji pişirme sistemimiz sayesinde et, tavuk, kanat, balık, köfte ve benzeri ürünleri pişirebilme özelliğine sahiptir.Krom malzeme kullanılmasından dolayı temizliği kolaydır. Sağlık koşullarına uygun üretilmiş olup çevre dostudur. Davlumbaz ve Isıcam vardır.
image

Çıtır Fincan

Kurabiyeden yapılmış olan kahve fincanı üretimi yapan Çıtır Fincan, Türkiye'de bir çok noktada satışa sunulmuştur. Bayii ve internet kanalları ile yaygınlaşmaya devam etmektedir. Türkiye pazarını genişletmeye devam ederken ihracat çalışmalarınada başlanmıştır. Ülkemizde olmayan bir ürün geliştirerek tüketicilerin rutini olan kahve içme alışkanlıklarına yenilik ve keyif katmak. Ürün çeşitliliğini arttırarak farklı lezzet ve tasarımlara sahip özgün yenilebilir içecek kapları üretmek. Sektörün ilki olarak tanınmak ve bu şekilde anılarak devamlılığı sağlamak. Çıtır Fincan franchise ve bayilik Sistemi ile büyüyor...
image

Çıtır Usta

Çıtır Usta markası, yeme içme sektöründe 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, bugün 3 ülke, 25 şehir ve 75´ten fazla noktada pide&kebap konseptli restoranlar ile hizmet veren Türk mutfağının parlayan yıldızı ve sektörün öncüsüdür.
image

Çıtır Waffle

2008 yılında Brüksel Waffle’la tanıştığımızda, bizim için ÇITIR WAFFLE’ın hikayesi başladı. Belçikalı ustalardan aldığımız tarifin üzerinde bir çok denemeler yaparak, bilinenlerin aksine çıtır çıtır, bol meyveli, dondurmalı, çikolata ve kuruyemişlerle zengin sunumu olan, Türk damak tadına uygun bir ürün yarattık.
image

Çöp Şiş Keyfi

ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ 2008 yılında kurumsallaşan markamız ziyafet grup bünyesine dahil olarak büyüyor. amacımız her ile bu lezzeti taşımak.
image

Çöpçü

Karlı ve kalıcı bir kuruluş olmak,- Franchise ortaklarının yatırımlarına değer kazandırmak,- Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, rakiplerimiz ve çalışanlarımız tarafından güvenilir ve istikrarlı kabul edilmek,- Gıda mevzuatına uygun yönetilen, sektörün en güvenilir şirketlerinden olmak,- Çalışanların iş güvenliğini güvence altına alan çalışma ortamları oluşturmak.
image

Çörek Otu Pasta & Cafe

Kaliteli ürün ve hizmeti, en uygun fiyat aralığında sizlerle buluşturan , 2013'ün haziran ayıyla birlikte, müşterilerinin hizmetine açıldı. 2017 Temmuz ayı içerisinde Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezine yeni bir şube daha açarak şube sayını 5’e çıkardı. Mevcut 5 şubesiyle İstanbul-Avrupa, İstanbul-Anadolu, Kocaeli, Ankara’da ve Şanlıurfa'da hizmet vermektedir.
image

Çiğ Köfteci Ömer Usta

2001-2004 yılları arasında kebap ustalığı yapan Ömer Usta, 2004 yılında seyyar arabayla Zeytinburnu Seyit Nizam semtinde çiğ köfte satmaya başlamıştır. 2005 Yılı Haziran ayında Zeytinburnu’nda Çiğköfteci Ömer Usta adıyla ilk çiğ köfte işletmesini açmıştır.
image

Çiğ Köfteci Emre Usta

İlk önce 2013 yılında Aksaray da küçük bir dükkan da çiğ köfte bayisi olan şimdiki Çiğ Köfteci Emre Usta yönetim kurulu başkanı yunus emre atar 2015 temmuz ayında ise üretim merkezi ile çiğ köfte sektörüne girmiştir. Hedefimiz Türkiye'de bir çok ilde kaliteli bayi sayısını artırmak, kurumsal kimliğimiz ve ürün kalitemizden ödün vermeden siz değerli Çiğköfte severlere en iyisini, en güzelini, en hijyenik olarak sunmaktır.Hedefimiz sadece yerel bir marka olmak değil global bir çizgiye ulaşmaktır.
image

Çiğköfte Evi

Çiğköfte Evi olarak, en değerli varlık bildiğimiz ve her şeyin en iyisine layık olan insana hizmet etmek amacıyla, bu sektörde var olmaya karar verdik. Bu yolculukta çiğ köftenin en doğal, en sağlıklı ve en lezzetli halini tüketicilerimizle buluşturabilmek için uzun ve keyifli bir ar-ge çalışması gerçekleştirdik
image

Çiğköfte Ye

Geçmişten Gelen Tecrübe ve Gelenekten Gelen Enfes Tadımızla Sektörün Yeni Yükselen Markasıyız..
image

Çiğköftem

1993 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşu olan Çiğköftem markası, Türkiye’nin yurtdışında en çok şubesi olan yöresel fastfood zinciridir. Globlend bünyesinde faaliyet gösteren Çiğköftem, 4,000 yıllık geleneksel lezzetin vazgeçilmez adresi olmuştur. Çiğköftem, 8 ülkede 300 şube ağı ile her geçen gün büyüyerek günlük doğal çiğköfteyi; dünyanın her noktasına ulaştırmaya devam etmektedir. Çiğköftem ürünleri, dünyada tek olan bir misyon üstlenmiştir. “Günlük, Doğal, Taze ve Katkısız” üretimi ile, tüm dünyada aynı standartları yakalamıştır. Tüketiciye duyarlı, hijyen ve sağlık ilkelerinde hassas bu anlayışı ile tüm dünyada tek markadır. “En tatlı acı” mottosu ile dünya mutfağının farklı lezzetleri arasına girmiştir. Ayrıca Çiğköftem bir Türk markası olarak, Avrupada ki en büyük vejetaryen fastfood şube ağına sahiptir. 300 şubesi ile “Türkiye, Almanya, Fransa, İngiltere, Avusturya, Belçika, İsviçre ve Hollanda’da hizmet vermektedir. Çok yakında Rusya, Kuveyt ve Casablanca’da faaliyete geçecektir.
image

Çiğköftesim

Çiğköftenin en tatlı acı hali. Çiğköftesim de etsiz çiğ köfte günlük olarak zeytin yağı,ceviz içi kullanılarak yoğurulur ve bol yeşillik ile sunulur.Ankara'nın en iyi çiğ köftecisi.
image

Çikolata İstasyonu

Çikolata Fondü satış noktalarıÇikolata İstasyonu olarak hayatımızın vazgeçilmezi olan çikolatayı meyvelerle buluşturduk.2009 yılından beri hizmet veren işletmemiz çikolata fondü´yü cafelerin masalarından sokaklara taşıdı.Muz,çilek kiwi,böğürtlen,vişne ve marsmallow gibi bir çok ürünü çikolatayla buluşturup insanlığın hizmetine sundu.Yüksek kar marjı ve kaliteli sunumla iş kurmak isteyenler için harika bir fırsat.
image

Çilli

7 FARKLI BİRBİRİNDEN AYRI KONSEPTE SAHİP OLAN ÇİLLİ,BÜNYESİNDE 7 KONSEPT BULUNDURMAKTADIR...PİLİÇ-STEAK HOUSE-KAHVALTI-TÜRK KEBAP-RESTOURANT-BURGER-CAFE&BAR
image

Bağ Pastaneleri 1961

1961 yılında Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki tesislerinde hayat bulan Bağ Pastaneleri, kuruluşundan bu güne sektörde yenilikçi yapısı ve özgün ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.
image

Baba Döner

BABA DÖNER ilk şubesini 1998 yılında açmıştır. 1998 Yılından günümüze kadar geçen zamanda beyaz ette fark yaratmayı amaç edinmiştir. Kendine has özel organik sosu eşsiz bir lezzet sunmaktadır.
image

Badegah Dibek Kahvesi

Badegah Dibek Kahvesi, Osmanlı’dan gelen gerçek dibek kahvesi lezzetini sizlerle yeniden buluşturuyor. Gerçek Dibek Kahvesi lezzetini Badegah Dibek Kahvesi aroması ve kakuleyi tattıktan sonra keşfedeceksiniz. Lezzetli ve kaliteli içiminin yanı sıra birçok hastalığa şifa olan dibek kahvesi, sizin için vazgeçilmez bir alışkanlık olacaktır.
image

Badella Makarna

Markanın İlk hedefleri arasında Alışveriş Merkezleri ve cadde mağazalarında yer almak, sektörde Türkiye’nin fastfood markası olma yolunda ilerlemek. “Gelin bize salça olun” mottomuzla Franchise vermeye hızlıca devam etmekteyiz.
image

Bafetto Pizza

İstanbul çok büyük bir metropol. Her fiyatta ve çeşitte yüzlerce pizza yapan yer bulmak mümkün. Ancak en iyi malzemeler, lezzetli taze domates sos ve hafif bir hamurla gerçek İtalyan pizzasını bu derece iyi sunabilen bir yer var mı biz bilmiyoruz. İtalya’nın en önemli pizza ustalarından birinden alınan eğitimlerle oluşturulan hamur ve sos reçetelerimizle "best pizza in town" mottomuzun arkasındayız. Çok iddialı olduğumuz "Bafetto domates sos" taze domates ve baharatların harmanlanması ile hazırlanıyor. Hamur ise en az 48 saat mayalandırmada bekletilerek bir büyük pizza dahi yenildiğinde masadan çok hafif bir şekilde kalkılmasını sağlıyor. Kendimizden yola çıkarak oluşturduğumuz rahat ve genç konseptimiz ile fiyat politikasını da bu kalitedeki İtalyan pizzayı sadece belli bir kesimin gurme lezzeti olmaktan çıkartıp, daha yaygın bir kesime ulaştırmayı hedefliyoruz. İsim Hakkı: 125.000 TL + KDV Uygun Mağaza Alanı: AVM içerisinde min. 80 m2 Cadde üzeri min. 100 m2 alan Belirlenen Bölgede İsim Hakkı Mağaza Seçimi Konusunda Danışmanlık Mimari Projelerin Koordinasyon ve Takibi Personel Eğitimi • Mutfak Ekibi • Servis Ekibi • Yönetim Kadrosu Açılışta ve Sistem Oturana Kadar Personel Desteği Web Sitesi Paylaşımı (http://www.bafetto.com.tr) Ürün Tedariki Pazarlama Faaliyetleri
image

Bafra Pide Coşkun Usta

1949 yılında Bafra'da doğan Coşkun Kuru, 1960'lı yıllarda Bafra'daki tarihi Yetişal, Gündaylar, Beşyol ve Ekonomi fırınlarında ve ekmek fırınları haricinde ilk defa pide satışı yapılan Alaçamlı İbrahim'in dükkanında çalışmıştır.
image

Bafra Pidesi Turan Usta

Bafra da ki işyerimizi 2007 yılında açtığımız ilk günden bu güne kadar hiçbir ürünümüzde kalitemizden ödün vermedik. Eksikliklerimiz olmadı mı oldu. Hep daha iyisi nasıl olur diye titizlik gösterdik. Ayrıca ana felsefemiz müşteri memnuniyeti, iş ahlakı , temizlik düzeni , insan sağlığını gözönünde tutmak olmuştur.Müşterimize en iyisini sunmaya çalıştık. Değerli müşterilerimiz de bize sahip çıktı. Bir süre sonra kaliteli üretimimizin markalaşma olarak yeterli olmayacağını fark ettik. Markalaşmak için adımlar attık. Firma olarak bir çok eğitim aldık , ISO 9001 - 22000 Kalite belgelerimizi aldık, logomuzun , ismimizin ve hamurun içine sevgimizi kattık sloganımızın marka tescilini yaptırdık. Yani kurumsallaşma için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalıştık. Bunların bütünü de Turan Usta ismini marka yaptı.
image

Bakermill Burgershop

Yüksek standartta servis edilen ürünlerinin yanı sıra, markasının sunduğu deneyim ve değerleri her zaman ön planda tutar. Kalite, tazelik, hijyen ve misafirperverlik bizim oluşumumuzda önemli rol oynayan ve bizi başarıya taşıyan değerlerimizdir.
image

Balcı Hacıoğlu

Bir sevda bizimkisi! 1953 yılından başlayarak günümüze kadar uzanan; milyonlarca çalışan dostumuz ile birlikte bıkmadan, usanmadan her gün sağlığı, doğallığı ve lezzeti sofralarınız ile buluşturan...
image

Bambi Cafe

“Şehrin lezzetleri şehrin kalbinden doğar!” Böyle diyordu Mustafa Güner, Rize’den İstanbul’a uzanan başarılı yolculuğunun dönüm noktasında. Güner, 1974 yılında, hayalini gerçekleştirip İstanbul’un kalbinde, Taksim / Sıraselviler’de ilk Bambi Cafe’yi açtığı gün, Türkiye’yi Fast Food’la tanıştıran öncülerden biri oldu.Kafe restoran paket servisBambi tost, sandviç, hamburger, döner, waffle, tatlı, sıcak ve soğuk içecekler sunan bir kafedir.Bambi yer seçimi, tedarik, eğitim ve denetimle franchise alanlarını destekler.şin başında duracak, yatırımını öz kaynaklarıyla yapan girişimciler.
image

Bana Bana Tire Kebap

Tire kepap dünya tarihinde ilk ve tek iki sefer pişen köfteyle yapılan tek kebaptır.tire kebabın özelliği kıymasında hiç bir katkı maddesinin olmaması ve yüzde yüz tereyağla yapılmasıdır.kıymalar parmak büyüklüğünde şişlere sarılarak odun kömürü Ateş'i ile ön pişirilmesi yapılır. Daha sonra bakır tavalarda pastörize tereyağı ve domates ile soslaması yapılarak yoğurt üzerine bu müthiş lezzet sofranızda yerini alır.Personel eğitimi firma tarafından gerçekleştirilmektedir.... Bayi olan firma merkezden ürünlerini almakta zorunlu tutulur.Avm içerisi minimum 35m2 olmalıdır.Izmir,Çanakkale,Edremit,Gemlik,Salihli,Ayvalık,Muğla,Milas,Didim,Kuşadası
image

Banban Kömürde Kumru

Kuruluş Yılı : 2015 Merkez Ülke: Türkiye DOĞRU ,DÜRÜST,GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMET SUNMAK OLUP SEKTÖRDE TAKİP EDEN DEĞİL TAKİP EDİLEN BİR MARKA DÜSTÜRÜ İLE YOLA ÇIKMIŞTIR.BAN BAN KÖMÜRDE KUMRU VE SANDİVİÇ ÇEŞİTLERİ BUGUN BANDIRMA’DA YARIN TÜM TÜRKİYE’DE BELKİDE ŞUAN SEN BU SATIRLARI OKURKEN SENİN ŞEHRİNDE .
image

Baraqah Coffee

Yerli bir marka olan BARAQAH Coffee uzun bir AR-GE sürecinin ardından 2015 yılında kurulmuştur. Günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe, ulusal marka imajıyla tüm Türkiye’de yer almak için sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.
image

Barcha Coffee

Dünyadaki özel kahve çeşitlerini sunmak ve kahve yapımında gerekli olan tüm materyalleri sağlamak için 2018 yılında Ankara’da kurulan Barcha, hızla büyüyen hizmet ağı sayesinde başarısını kısa sürede ispatlamıştır.
image

Baydöner

Baydöner, Türkiye'de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2006 yılında yola çıktı. Her restoranın da aynı hizmet ve kalite standartların da sunan Baydöner, Iso 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi.
image

Bayram Süt Ürünleri

1982 yılında kurulan Bayram Vakum Yoğurt ve Meşrubat Sanayi, Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 5000 m2 si kapalı,13000 m2 üzerine kurulu tesisimizin günlük 240 ton süt, 20 ton meyve suyu ve 14000 adet (40 gr.’lık) meyveli yoğurt üretme kapasitesi var. 1992 den beri TSE, 1998 den beri ISO–9002 Kalite güvence belgeli 2006 yılı itibariyle de ISO–22000 belgeli üretim yapıyoruz.Ayrıca günlük 500 ton su kapasiteli Biyolojik Arıtma Tesisimizle de çevre dostuyuz. 1998 yılından beri imal ettiğimiz meyveli yoğurt hattını 2004 yılı başlarından Avrupa’dan aldığımız teknolojik bilgi ve makine-ekipman ile ülke genelinde değişik süt fabrikalarına ve pazarlama firmalarına da meyveli yoğurt ve meyve aromalı yoğurt üretiyoruz.
image

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumunda yer alan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; özgün konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine has dekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana misafirlerine hizmet sunmaktadır. Bugün ülkemizin 74 ilinde 175 franchise işletmesi bulunan marka; Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
image

Beğendi Dürüm

Beğendi Dürüm Avrupa Konutları Kale Projesinde E5 yanyolda bulunmaktadır. Özellikle zengin menü, leziz yemekler ve tatlılar, ferah ve iç açıcı bir ortam, titizlik, ustalık, zarafet, hizmet kalitemize verdiğimiz önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindik
image

Bebeto Eğlence Adası

Lezzetli ve sağlıklı ürünleri eğlenceli ve şık bir atmosferde sunmayı hedefleyen Bebeto Eğlence Adası’nın sürekli yenilenen, kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketicilerin beğenisini kazanmakta, Bebeto Eğlence Adalarının sayısı yurtiçinde ve yurtdışında artmaya devam etmektedir.
image

Bee Loqma

Yeni Nesil Lokma - Baldan Tatlı BAYİLİK BEDELİ YOK - ROYALTY (CİRO PAYI ) YOK Bee Loqma Franchise ve Bayilik olarak; Yeni Nesil Lokma dükkânı açmak isteyen girişimcilere cesaret vermek için çok özel bir bayilik kampanyası hazırladık. Bu kampanya kapsamında yeni bayilerimizin iş yerlerini anahtar teslim hazırlayıp, hiçbir zahmete girmeden iş yeri sahibi olmalarını sağlıyoruz.
image

Beleş Döner

2009 yılında Yurdusel Kocaman tarafından İstanbul – Sefaköy’de açılan ilk Beleş Döner restoranı, iyi seçilmiş lokasyonu, sunumu, kendine özgü biçimde hazırlanan döneri ve döner çeşitleri, hızlı ve dostça servisi ile kısa zamanda bölgenin en iyi döner restoranlarından biri haline gelmiştir. Ortalama 50 metrekare bir alan yeterli.
image

Bereket Döner

1988'den beri "Lezzetin Bereketi" olarak önceliği her zaman müşterilerimize verdik. Kalite ve hijyenden ödün vermeyişimiz ömrümüze bereket kattı. Türkiye'nin ilk hazır döner üreticisi olarak sürdürdüğümüz öncülüğü hep daha ileri taşıyor ve sadece kendimizle yarışıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız güvenle tedarik zincirimizi giderek güçlendiriyor ve günden güne daha fazla kişiye ulaşıyoruz.
image

BEX Coffee & Chocolate

Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan BEX Coffee & Chocolate, hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu. Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethediyor.
image

Beyaz Ev Restaurant Döner

Türkiye’de dönerin markası olmak ve Türk mutfağının en güzel yemeklerinden olan dönere hak ettiği değeri katmak hedefiyle yola çıkan Beyaz Ev; sektörde kısa sürede pek çok döner satış noktası ile tüketicilerin beğeni ve takdirini kazanmıştır.Yaprak Dönerin keyfini yaşatmak, birbirinden leziz, hiç bir yerde olmayan değişik tatları sizlere sunmak BEYAZ EV' in olmazsa olmazlarıdır.!
image

Beyce Döner

DÖNER-KEBAP-LAHMACUN-KOKOREÇFirmamız Fast-food kulturunu Turk damak lezzetı ile birlestırerek,alısılagelmiş Amerikan fast food zincirine karsı kurulmustur.Yaklaşık 3 ay önce franchisee vererek büyüme kararı alan beyce 2009 yılına kadar 1 milyon kişiye menulerini yedırmeyı planlıyor.Amerika ve Avrupalılar bizim ülkemizde zincir halinde varken,neden bizim Türk lezzetlerimiz zincir marka olarak insanlara sunulmuyor,sorusundan yola çıkmıştır. Konseptımızde döner tamamen et doner olup icinde 1 gr dahı kıyma yoktur.Kebaplar ise tamamen zırhta cekılerek hazırlanır.Lahmacun incecik ve gevrektır.Kokoreç ise süt kuzu olup kömur atesinde hazırlanır.*Egitim*Yer Seçimi*Lojistik*Pazarlama*Korumalı Bölge*Reklam.İstanbul-Ankara-Bursa-İzmir-Denizli-Eskişehir-Antalya-Zonguldak-Kahramanmaraş-Tekirdağ*Cadde ve yaya yogunlugu olan yerler*Alışveriş Merkezleri
image

Beylerbeyi Profiterol

Bu tutkulu bir lezzetyolculuğunun hikayesi… Mazisi ile gurur duyan ve çeyrek asır boyunca, günün ilk ışıklarında aynı heyecan ve arzuile çalışmaya başlayıp, ay ışığının doğuşunda tatlı bir yorgunlukla son bulan bir yolculuk.
image

Beyoğlu Köfte

Beyoğlu Köfte Bayilik/Franchise Şartları 2013 Yılında Denizli Çınar Şubesi`ni açarken en farklı köfte`yi nasıl sunarız diye düşündük. En lezzetli ve dolgun ekmek arası nasıl yapılır dedik ve yola çıktık.
image

Bezm-i Keyf

Sizlere özel hizmetler sunulan gecelerinizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için hizmet personellerimiz yoğun bir çalışma temposu ile çalışıyorlar. Dostlarınız ve aileniz ile keyifli vakit geçireceğiniz masalarınızı davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Ardından küçük dokunuşlar ve kibar süslemeler tercih ediyoruz. Işıltılı bir gece sizleri bekliyor diyebiliriz aslında…
image

Bi Tutam Kimyon Steakhouse

Bİ TUTAM KİMYON STEAKHOUSE markası olarak kaliteli hizmet anlayışımız, başarılı iş organizasyonu prensibimiz ve lezzet formülleriyle harmanlanmış burgerlerimizle tüm Türkiye genelinde liderlik yapmayı hedeflemekteyiz.
image

Bi’tane Kahve

Yiyecek ve içecek hizmetleri sunan, yoğunluğu kahve üzerine kurulu bir kahve işletmesidir. İşletmede Yiyecek Ve İçeceklerin müşterilere sunulabilmesi için belirlenmiş markalar ve sunumun bir araya getirildiği bir konsepttir.
image

Biba Baharat

BİBA BAHARAT GIDA TEKSTİL MUTFAK EŞYALARI İNŞAAT TARIM HAYVANCILIK SANAYİ ve TİCARET Ltd. Şti. , 2011 yılında Kahramanmaraş'ta kuruldu. Kahramanmaraş'taki baharat üretim ve satış faaliyetleri 2011 yılından beri kesintisiz devam etmektedir.
image

Big Yellow Taxi

Kurucumuza bir otel odasında film izlerken ilham gelir. İlhamın ışığını yakan, filmde geçen Roy’s Motel & Café’dir. İnsanların uzun yol gezileri yaptığı Route 66 üzerinde Roy’s gibi motel, café ve benzinliklerin bir arada bulunduğu bir sürü istasyon vardır. Las Vegas’a giderken ya da California’ya dönerken oraya arabanızı çekip, yer, içer, depoyu doldurur devam edersiniz.
image

Binşan Şekerleri

Firmamız 2008 yılında Binşan Şekerleri markasıyla Ankara'da faaliyetlerine başlamış olup yıllar içerisinde göstermiş olduğu başarı ile sektörde hızla büyüyerek bugün şekerleme ve çikolata ürünlerinde en üst sırada yerini almıştır.
image

Bind Chocolate

Türkiye'nin ilk çikolata butiği olarak hizmet veren Bind Chocolate olarak spesiyal çikolata üretimi yapıyoruz. Ürünlerimizin tamamında %100 kakao yağı kullanarak gerçek çikolatayı tüketicimizle buluşturuyoruz. Sentetik katkılara ve uluslararası kodekse uygunluğu kanıtlanmamış hammaddelere rağbet etmememiz ve tüm analizleri en ince ayrıntısına kadar titizlikle yapmamız bizi diğer markalardan farklı bir yerde konumlandırıyor. Mağazalarımızda ağırlıklı olarak beyazı çikolata kahvesi ile buluşturuyoruz,
image

Bircan Çiftliği

1982 yılında mobilya ve beyaz eşya ticareti ile iş hayatına atılan aile üyeleri 1989 yılında şirketini kurarak zahire, kimyasal ilaçlar ve gübre alım satımı yaparken akaryakıt istasyonu, hayvancılık, çiftçilik ve 2014 yılında da Karmis markası ile süt ve süt ürünleri imalatı ve pazarlamasını bünyesine katmıştır. Kendi çiftliğimizde ürettiğimiz günlük, hijyenik ve doğal süt ile günlük üretim yaparak halkımıza günlük taze üretim yapmaktadır.
image

Birlik Ekmek

1962'den bugüne.. Her geçen günün tecrübesini heybemize ekledik, yıllardır üretmenin sevincini içimizde taşıyarak ürünlerimizi size ulaştırdık. Her gün aynı işi yapmak bize farklı şeyler deneme gücünü verdi. Kalitemizi yükseltmek, kapasitemizi arttırmak, ürün yelpazemizi genişletmek, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak.. Önemsediğimiz değerlere yoğunlaştığımız için mutluyuz.
image

Blum Coffee House

Nitelikli kahveler ile doğal, katkısız ve organik lezzetleri bir arada sunan, yaratıcı tasarımı, gurme lezzetleri ve farklı felsefesi ile kendine özgü bir mekan olan Blum Coffee House, Akaretler, İstanbul’da 2016 yılı Aralık ayında açıldı. Blum Coffee House, farklı ve sıradışı atmosferinde konforlu bir şekilde kahvenizi yudumlayacağınız, salıncaklı köşesinde çocukluğunuza döneceğiniz bir mekan. Misyonumuz, kahve severlerin bir araya gelerek nitelikli kahvenin tadını çıkardığı, kendileri evlerinde hissettiği sıcak ve huzurlu bir ortam yaratmak. Kahveye olan tutkumuz ve misafirlerimizin mutluluğu en büyük itici gücümüzdür. ‘Blum your day/ Gününüzü çiçeklendirin’ sloganımız ile, fair- trade ve nitelikli kahve çekirdeklerinden yaptığımız kahveyi en yüksek standartlarda üçüncü nesil yöntemlerle sunmaktayız. Espresso bazlı içeceklerden, yeni nesil demleme yöntemlerine ve Blum imzalı spesyallere kadar geniş bir kahve menüsünün yanı sıra nitelikli çaylar, smoothie/milkshake gibi ürünleri içeren bir içecek menümüz bulunmaktadır. Espresso bazlı içecekler için single origin kahve çekirdekleri kullanılırken, sütlü içecekler için Blum’a özel bir blend kullanmaktayız. Gerek demleme gerekse espresso içecekler için organik kahve çekirdekleri alternatifleri de mevcut.
image

Boşnak Börekçi

Bir Kültürün Lezzete Yansıması Bosna Hersek’in sınırlarına sığmayan, bugün hepimizin bildiği ve çok sevdiği bir lezzettir Boşnak Böreği. Annelerin kızlarına bir miras olarak taşıdıkları; bir kültürün lezzete yansımasıdır... Boşnak kültüründe özellikle Perşembe ve Pazar akşamlarını taçlandıran bu lezzetin geçmişten günümüze uzanan bir lezzet serüveni vardır. Boşnaklarda bu serüven ailemizi ve sevdiklerimizi bir araya getiren akşam yemeklerinde, bayram sabahlarında ve misafir sofralarında tadını doğallıktan alan birleştirici bir gelenek haline gelmiştir. Boşnak Böreği samimiyettir, paylaşmaktır ve doğallıktır. Yapılışından, servis şekline kadar hepsinin bir hikayesi vardır.. Bugün Boşnak Börekçi ailesi, şubelerinde, annelerimizin lezzetli ellerinden çıkan taptaze ürünleri doğallıkla birleştiriyor. Şubelerindeki ev sıcaklığı ve artan kaliteli hizmetinin beraberinde her anlamda gelişmeyi hedef alan işletme profili ile ürünlerini müşterilerine sunuyor. Geleneksel aile yapısı ve sıcaklığından beslenerek yola çıkan Boşnak Börekçi, hızla büyüyen yapısında yönetimin 2. kuşağa geçmesiyle.. 30 yılı aşkın bir serüven haline dönüştü. Gün geçtikçe artan ilgi ve talepler doğrultusunda lezzet kalitesinden ödün vermeyen, mutfağının tamamını annelerin oluşturduğu lezzet ekibiyle müşterilerine "her gün taze ve doğal" tatlar sunmaya devam ediyor. Boşnak Börekçi, ailesine katılan yeni iş ortaklarına 1 ton börek desteği sağlıyor, size sadece işletmek kalıyor! 45 şubemizle her gün daha çok büyümeye devam ediyoruz. Başarımızı günlük taze ürünler üreterek sağladığımız işletmemiz, profesyonel kadromuzla birlikte güçlü bir sisteme sahip. Yılların bize vermiş olduğu tecrübeyle birlikte, yeni iş ortaklarımıza, kurumumuzun iş yönetimini ve kültürünü aktararak eğitim desteği sağlıyoruz!
image

Bolkes Döner

%100 Yerli Sermaye ‘Et Yesin Herkes’ mottosuyla hareket eden Bolkes, %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, kısa zamanda franchise noktalarını artırmayı planlamaktadır. Bolkes Döner, isim hakkını 50 bin TL olarak belirlemiştir.
image

Bolu Dağı Mangalevi

Restaurant bolu dağı mangalevi,dag evi havasındaki konsepti ile ve uretimi tamamen kendisine ait olan et ve tavuk urunleriyle kilo ile et kofte tavuk konseptini lezzetseverlerle bulusturmaktadir.restaurantlarda ister kilo ile ister porsiyon ile koftenin,etin,tavugun ve sucugun en lezzetlilerini musterilerimizle bulusturmaktayız..
image

Bolulu Hasan Usta

Bolulu Hasan Usta doğal sütten yaptığı o meşhur süt tatlılarını satarak başladı yolculuğuna. Bize bir anda çocukluğumuzu hatırlatan doğal sütün en tazesini yemyeşil kırlarda, çiftliklerde buldu.
image

Boma Coffee

Kapalı bardak usulü kahve ve pasta satışı
image

Bomba Döner

BOMBA DÖNER kurulduğu günden itibaren her zaman kaliteyi, hizmeti ve hijyeni en üstte tutar. Deneyimli, eğitimli ve dinamik personel kadrosunun marifetli ellerinde üretilen Kral Döner gelişen bayilik ağıyla tüm Türkiye ve Ortadoğu'da hizmetinizde. Kurumsallaşma yö
image

Bombty Dospresso

Bombty DOSPRESSO Coffee & Donut olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz.
image

Bonet

Bonfilet markasının doğuşu 1905 yılında Akkoyun ailesinin hayvancılık ve kasaplık faaliyeti ile başlar ve dört kuşak boyunca büyüyerek devam eder.
image

Boost Coffee

Türkiye’de konsept kafenin önemli oyunculardan biri olan, her geçen gün gücüne güç katan Boost Coffee, %100 Türk marka kimliğine, kendi kahvesini kavurma özelliğine ve güçlü kurum kültürüne sahiptir. Semtin en sosyal, en canlı ve en karlı mağazasına sahip olmayı hedefleyen sokağa çıkmaya hazır iş ortakları aramaktadı
image

Breadli

Breadli Nedir ? Breadli, Fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ restorandır. Rakip firmalar göz önüne alınır ise; sundukları ürünler, tatlar ve ürünlerin görsellikleri hep bilinen ve alışılmış, birbirinin aynı menülerden oluşmaktadır.
image

Brew Mood Coffee & Tea

Brew Mood Coffee & Tea mağazacılık sistemi 2015 yılında Coopart A.Ş. bünyesinde kurulmuş bir mağazacılık organizasyonudur. Klasik dünya kahveciliği ile yeni nesil kahve demleme yöntemlerini başarılı bir şekilde bünyesinde barındıran özel ve öncü bir konsepttir.
image

Bubble Breath

Bubble Breath farklı tasarım ve konsepti ile kısa zamanda müşterilerinin gözdesi olmayı başaran nadir markalardan birisidir. Antalya'da hayata başlayan ve Türkiye'nin çeşitli illerinde yolculuğuna devam eden Bubble Breath sizi de ailesine katmak istiyor.
image

Bubble Waffle Factory

Bubble Waffle Factory markası türkiyenin en büyük çikolata şelalesi ve chocolate cafe konsepti olan CHOCOWORLD markasının bir kuruluşudur.
image

Bubble Wrap İstanbul

Klasik waffle tatlarını özel malzemelerle yeniden yorumlayan Bubble Wrap İstanbul, Anadolu Yakası’nın kalbi Moda’da açıldı. Küçük ve sempatik mekanın baş döndüren lezzetleri arasında bir defa deneyenlerin kısa sürede müdavimi olacağı birçok yeni lezzet yer alıyor.
image

Burger Break

Burger Break; gurme burger pazarına 2013 yılında çok hızlı bir giriş yapmış ve kısa zamanda kendini ispatlamıştır. Farklı gramajlarda köfte seçeneklerini burger menüsünde bulunduran Burger Break, formülünü çok uzun denemeler ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkardığı, doğal baharatlar dışında hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırladığı ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Çok kısa sürede şubeleşmeye başlayan Burger Break Ankara’dan sonra tüm Türkiye’de şubeleşme çalışmalarını hızlandırmıştır.
image

Burger Bucks

Isır ve Gülümse Köftesine dolgun, ekmeği yumuşacık, pofuduk pofuduk, içide bol karamelize soğanlı tamda gurme damaklara layık bir hamburger
image

Burger Home

Burgerhome markasını Akdeniz bölgesinden başlayarak sürekli gelişmeye açık, misyonumuza en uygun stratejileri geliştirerek, kaliteden ödün vermeden başta Türkiye’nin büyük şehirleri olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde de hizmet verir hale getirmek.
image

Burger House

Burger House’nin hikayesini yaklaşık 20 yıl önceye, Kemal Gürer’in İngiltere’de TJ’S Hamburger’i kurup çok şubeli bir zincir mağaza haline getirmesine kadar, geri götürmek mümkün. Fakat esas hikaye, 2009 yılında Bağdat Caddesi’nde Burger House’nin ilk şubesinin açılmasıyla başlıyor.
image

Burger King

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, Türkiye’nin farkı bölgelerinde hız kesmeden açtığı restoranlarla lezzet severlerle buluşuyor. Burger King®, yeni franchise yatırımlarıyla, İzmir Torbalı’da 1’inci, Alanya’da ise 8’inci restoranını açtı. Burger King®’in yeni franchise restoranları arasında Diyarbakır Kayapınar Medya Mahallesi, Ankara Vega AVM ve Şırnak Cizre Park AVM’de açtığı restoranlar da bulunuyor. Burger King®, yeni açılan restoranlarıyla lezzet severlerin yeni buluşma adresi olmayı hedefliyor. Burger King®’in birbirinden lezzetli, ekonomik ve doyurucu menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, enfes sosları ve daha birçok lezzeti tutkunları ile buluşmayı bekliyor.
image

Burger Sound

Hayaller gerçekleri tamamen değiştirmese de, eğer büker, kırar belki zaman zaman. İnsanın, ailesinin yaptığı işi farklı bir boyuta taşıması da böyle. Ailesi'nin yerleşmiş ve kökleşmiş şirketinden farklı bir maceraya atlaması rahatını kaçıracaktı.
image

Burger Station

2015 Yılında HEM GRUP GIDA A.Ş. tarafından yönetimi üstlenilen marka, 2016 Yılında TAURUS AVM’de ikinci şubesini açtı. BURGER STATION bir Amerikan Restoranıdır ve çalışanları lezzet ustasıdır.
image

Burgerburada

” Lezzeti Mühürledik” Sloganı ile adından söz etmeye başlayan Burger Burada, yatırımcılarına sunduğu eşsiz fırsatlar
image

Bursa Kebap Evi

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı'nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu. Gerçek Bursa Kebabı'nı tüketicilerle buluşturma fikri ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici.
image

BUUM BURGER

BUUMBURGER olarak en başından beri burger etlerimizin; sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve özel olmasını ön planda tutmakla birlikte, bundan ödün vermeden etlerimizi aynı lezzetle servis etmekteyiz
image

By Çorbacı Soup Bar

Yurdumuzda ; toprak ve iklim koşulları itibarı ile Çorba zengin bir geçmişe sahip olmuştur. unutulmamalıdır ki zenginlik kullanılırsa faydalıdır. BY ÇORBACI SOUP BAR çorba üzerine uzmanlaşmış ilk fastfood tarzı restoran olma özelliği taşımaktadır. 950 çeşit çorba ve günlük 30 çeşidi ile sabah 07.30 ile 03.00(Cuma-Cumartesi 06.00) saatleri arası İstanbul´lulara hizmet vermektedir.
image

By Beyaz Döner

By Beyaz Döner 2010 yılından bugüne kadar gerek üretim gerekse perakende sektöründe gün geçtikçe büyüyen bir markadır. Kalite ve hizmet anlayışı, kendine özgü konseptiyle müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutarak, bu sektöre yatırım yapmak isteyenlerin ilk aklına gelen marka olmayı hedeflemektedir.
image

Cadde Katık Döner

Uzun yıllardır sektöründe kaliteli ve öncü hizmet sunan Cadde Katık, bugün ülkemizin dört bir yanında şubeleri bulunan güvenilir bir marka olma özelliğini kazanmıştır.
image

Café Le Magasin

Kahve Dükkanları ZinciriBaşlangıçta "İstanbul" olmak üzere, uluslararası piyasada yerini almaya hazırlanan "Café Le Magasin", kahvenizi yudumlarken gazetenizi okuyup dergilere göz atabileceğiniz, farklı tatlarla açlığınızı geçiştirip iş arkadaşlarınızla sohbetlerinize devam edebileceğiniz, çeşitli alışverişler yapıp, küçük hediyeler alabileceğiniz, şık ve rahat kahve dükkanlarıdır.
image

Cafe Fagus

Yiyecek-İçecek SektörüCafe Fagus´un başlıca hedefi yerli ve yabancı kahve, içecek ve yiyecek çeşitlerini hizmet verdiği insan kitlesinin damak tadına uygun Türk ağırlama kültürü eşliğinde rahat ve samimi bir atmosferde sunmaktır. Cafe Fagus daimi yenilik ilkesiyle, üstün organizasyon ve müşteri beklentilerinin doğru analiziyle kahve sektöründe katma değer yaratma hedefindedir. Cafe Fagus olarak bu hedefimizi müşterilerimize ev ve iş yerleri arasında doğal ve rahat bir sosyal buluşma noktası sunarak sağlamaktayız.
image

Cafe Italiano

CAFE İTALİANO - EN KAZANÇLI YATIRIMIN İTALYANCASI: Cafe İtaliano markası 17 sene önce Global Şirketler Grubu tarafından, Taksimde ilk dükkanı açmış ve sonrasında kazanılan başarı gösterilen ilgi sayesinde dükkanlarını Bakırköy Şişli Karaköy ve Kartal’da devam ettirmiştir. Genel olarak cafe-restoranlarımız; İtalyan ‘’Trattoria’’ tarzı rahat ve huzurlu dekorasyona sahip, menüsü İtalyan spesyalitelerinin yıllar içerisindeki tecrübe ve eğitimi ile oluşturulmuş, servis kalitesi, hijyen, satınalma, stoklama, yiyecek maliyeti gibi konularda yıllar içerisinde uzmanlaşmıştır.
image

Caffe Triano

Kahve ile hikayemiz 10 yıldır devam etmekte , dinamik olan bu sektörü çok sevdik ve bütün enerjimizi ve tecrübemizi bizim gibi kahveye gönül vermiş insanlarla paylaşmak istedik . Herkes nitelikli kahve içmeli ilkemiz sizlerle büyüyecek Caffe Triano franchise ve bayilik Sistemi ile büyüyor...
image

Cajun Corner

Temelleri 2017 yılında atılan Cajun Corner işini severek yapanların, lezzet tutkusu ve yenilikçi anlayışı ile birlikte piyasadaki liderliğini sürdürmekte. Misafirlerine en lezzetli yemekleri sunma gayesinde olan Cajun Corner bu hedefini günde 20 binin üzerinde haneye ulaşarak taçlandırmıştır.
image

Cake Station Coffee

20 Yıllık pastacılık tecrübemizi bir adım ileriye taşımak için 2012 yılında İzmit Kartepe’de 6.000 metrekare kapalı alanda ilk donuk pasta üretim tesisimizi kurduk.
image

Can Diyet Unlu Mamüller

Firmamız 1964 yılında Ankara'nın Kayabaşı Semti'n de babamız Merhum Dursun Ali Pınaroğlu tarafından faaliyetlerine başlamış olup Ankara'nın çeşitli semtlerinde imalatlarını sürdürdükten sonra 2004 yılında şu anki 1500 m2 bir alana yayılmış olan fabrikamızda siz halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
image

Captain Black Coffee House

Antalya lara sahil yolunda kahve kültürünün en güzel örneklerinin bir araya geldiği hem güzel hem nezih ortam
image

Cartoon Art Cafe

2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekânlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık
image

Cartoonart Cafe

2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekanlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık. Kahve sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerle doğru konsepti doğru mekana uygulayarak, doğru işletme prensibi ile hareket ettik.
image

Castello Premium Coffee

Castello Premium Coffee, 30 yılı aşkın süredir birçok insanın amaçlarına ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten İstanbul Teşvikiye merkezli Türkiye’de 50’nin üzerinde, Yurt dışında 20’nin üzerinde franchise şubesi olan birçok ülkede faaliyet gösteren Reha Medin şirketinin bir kuruluşudur.
image

Cızbız Köfte

Tarihten bugüne ulaşan bir gelenek köfteye hak ettiği emeği lezzeti ve standartı kazandırmış bir marka Cızbız Köfte. 1917 senesinde dede İsmet Tatlıdil’in Üsküpten İstanbul'a gelerek İstiklal caddesinde ilk dükkanını açmasıyla başlayan , İngiliz işgali sonrasında 60 lı yıllara kadar İnegöl de süren ve tekrar oğul ve torunlar tarafından İstanbul’a taşınan bir köfte geleneğinin hikayesidir Cızbız Köfte.
image

Ceshni

1972 yılından günümüze birçok alanda faaliyet gösteren firmamız M. Ayhan Kocabaşoğlu tarafından kurulmuştur. Firmamız zamanın gereklilikleri ve teknolojinin ilerlemesi doğrultusunda yenilikleri takip edip; kendi argesiyle tasarım odaklı çözümler üretip, hem tüketiciye hem de üretici firmalara hizmet sunmaya devam etmektedir.
image

Cezveden

Cezveden ailesi olarak 500 yıllık geleneksel Türk kahvesine gönül vermiş, kahve kültürünü en doğal haliyle yaşatmak, her yudumda aynı kaliteyi ve keyfi sunup bu lezzeti herkese tattırmak için tüm kahve çekirdeklerini en doğal ve taze haliyle seçerek yerinde öğütüp, özlediğimiz Türk Kahvesi lezzetini en özel haliyle sizlere sunuyoruz.
image

Cezveden Express

Cezveden ailesi olarak 500 yıllık geleneksel Türk kahvesine gönül vermiş, kahve kültürünü en doğal haliyle yaşatmak, her yudumda aynı kaliteyi ve keyfi sunup bu lezzeti herkese tattırmak için tüm kahve çekirdeklerini en doğal ve taze haliyle seçerek yerinde öğütüp, özlediğimiz Türk Kahvesi lezzetini en özel haliyle sizlere sunuyoruz.
image

Cezveden Kurukahve

Cezveden ailesi olarak 500 yıllık geleneksel Türk kahvesine gönül vermiş, kahve kültürünü en doğal haliyle yaşatmak, her yudumda aynı kaliteyi ve keyfi sunup bu lezzeti herkese tattırmak için tüm kahve çekirdeklerini en doğal ve taze haliyle seçerek yerinde öğütüp, özlediğimiz Türk Kahvesi lezzetini en özel haliyle sizlere sunuyoruz.
image

Chay Tea & Coffee

CHAY, kendi işini kurmak isteyen, gıda sektörünü seven girişimciler ve iş insanları için çok kazançlı yatırım fırsatı sunuyor. Uluslararası bilinirliği olan birçok marka ve profesyonel tedarik desteği ile bulunduğunuz veya yatırım yapmak istediğiniz il ve ilçelerde yeni trend olmaya hazır olun.
image

Chef Börek

Chef Börek 2017 yılında temelleri atılmış, yeni nesil börekçi anlayışına sahip "Börek & Cafe" konseptinde hizmet veren yenilikçi bir markadır. Ürün portföyünde adana böreği çeşitleri başta olmak üzere boşnak börekleri, kahvaltı tabağı gibi çeşitleriyle sabah öğünlerinde, mevcut böreklerinin üstüne uyguladığı soslarla öğle ve akşam öğünlerinde de müşteri taleplerini karşılamaktadır.
image

Chef Plus

Yeme içme sektörüne yıllarını vermiş üç kişi tarafından büyük ideallerle kurulan Chef Plus markası, her ay yeni bir şube ve her şubede aynı lezzet misyonu ile yola çıkmıştır. 2017 yılında faaliyete başlayan Chef Plus, 2006 yılından beri farklı markalarda vermiş olduğu hizmet ve lezzet konusunda kendini ispatlamıştır. Aynı Chef+ lezzetinin her yerde olması için, bugün 1200m² üretim tesisiyle tüm şubelerimize aynı lezzeti ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
image

Chicken Garage

2020 yılının ortalarında “Acıktıysan#SeninYerin” sloganı ile kurulan Chicken Garage, müşterilerine en sağlıklı ve en lezzetli yiyecekleri sunmayı hedefler. Menüsünde kendine has Cajun Sos ile kaplı tavuk parçaları, özel baharatlar ile hazırlanmış hamburgerler, çıtır tavuklu lezzetli dürümler, quesidillalar ve usta eller ile harmanlanmış makarna çeşitleri mevcut olup, yemek portföyünü lezzetli tatlar ile genişletmeye devam etmektedir.
image

Chicken Route21

Chicken Root 21'in kimliği, dünyadaki tavuk restoranı kimliklerinin en güzel unsurları, bileşenleri ve renklerinden oluşan bir gruptan, bu restoranların öncülerinin hedef segmentinin beğenisine ve tavuk servisine uygun olacak şekilde benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve özetlenmiştir. Tavuk Kökü 21 salonları, tavuk ürününü ve beraberindeki ekleri sunma atmosferi ile en iyi ve en uygun yer olmak, ürünün ilk tadı öncesi görsel ve işitsel kimliğidir.
image

Chicken Stop

TAVUK SEVERLERİN YENİ DURAĞI !!! Chicken Stop gastronomi alanında uzun yıllardır süregelen deneyim ve birikimimizi alanında uzman kadromuzla ve Master Şef aşçılarımızla tüm Türkiye ile paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz, AŞK ile yapıyoruz.
image

Chickie

Türkiye'nin son senelerdeki en büyük yabancı çevirme piliç zincirini oluşturmuş olan kurucumuz Kağan Bilbay, aynı yabancı zinciri Romanya, Macaristan gibi ülkelerde de kurduktan sonra %100 yerli olan ürünlerin artık bir Türk Markası altında kurulması, Türk tüketicisinin sevdiği katkısız ve dürüst ürün felsefesini uygulayabilmesi amacı ile 2 sene evvel sistemden ayrılmış, hazırlık devrelerini bitirdikten sonra ilk şubeyi İstanbul Etiler'de açmıştır.Soslarımız çok özel ve farklıdır. Kanatlarımızı ve butlarımızı istediğiniz lezzetlerle beraber keyiifle yiyebilirsiniz. Chickie için özel olarak hazırlanan ürünlerimizde MSG (çin tuzu) bulunmazKesinlikle donuk piliç kullanılmaz.�?ubelerimizde piliç ürünleri mikrodalgada ısıtılmaz, pişirilmez.Piliçlerimiz sipariş üzerine pişirilir ve 40 dak içinde size ulaştırılırSipariş üzerine pişirilen ürünlerimiz; vakumlu poşetlerde, el değmeden, hava ile temas etmeden, günlük ve taze olarak Banvit tarafından şubelerimize sevk edilir.
image

Chicky & Dany

Chicky&Dany tüketicilere hızlı, hijyenik, kaliteli, lezzetli ve ekonomik ürünler sunmayı hedefleyerek yola çıktı. Ürünlerimizi 1500 metrekare kapalı alana sahip Dünya kalite standartlarına uygun(BRC belgeli) tesisimizde Chicky&Dany e özel yapıyoruz. 2021 yılı itibariyle 20 şubeye ulaştık.
image

Chillbox

Dünya üzerinde markalaşmış olan Chillbox’ın başarısı kanıtlanmış iş modeli.Sürekli büyüyen pazarda, sürdürülebilir nakit geri dönüşü Daha önce fizibiliteleri gerçekleştirilmiş lokasyon önerileri.Üretim, lojistik ve merkezi satın alma birimlerimizin kaliteyi ve uygun fiyatları sunması.Pazarlama ve tanıtım gücü Yönetim kolaylığı.Ürün kalitesi ve eğitim desteği
image

Chips Funny

FUNNY VE BY PATATOMARKALARIMIZIEN ÜST SEVİYEYE TAŞIDIK…SIRA SİZDE HAYAL EDİN , AMA HAYAL ETMEKLE KALMAYIP BİRDE ADIM ATIN KİBAŞARINIZ TESCİLLENSİN …ÇÜNKÜ BİZCE ARTIK,BAŞKALARINA KAZANDIRMAKTAN SIKILMADINIZ…ARTIK KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMA ZAMANI GELDİ..!!!
image

CHITCHAT ENGLISH COURSE IN A CAFE

Türkiye'de uluslararası İngilizce konuşulan tek kafe olma özelliğine sahibiz. Burada 15'ten fazla ülkeden yeni insanlarla, anadilleriyle ve gönüllülerle tanışacaksınız. Sıkıcı geleneksel eğitimi unutun, çünkü Chitchatte sadece İngilizce konuşmanızı sağlayacağız.
image

Chitir Chicken

1996 yılında ingiltere'nin Leichester şehrinde fast food restoranı olarak sektöre girmiş olan firmamız zamanla İngiltere'de Northampton, Rugby, Hinckley, Leamingthon SPA, gibi merkezlerde 17 farklı şube açarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 2008 yılında Türkiye'de fried chicken ürünlerinin eksikliğini fark eden firmamız faaliyetlerini MAKFRY markası ile Türkiye'ye taşımaya karar vermiş ve 2014 yılı itibarı ile sektöründe güçlü marka olan CHITIR CHICKEN olarak franchise sistemine geçiş sağlamıştır. Franchise Markamız CHITIR CHICKEN, yapmış olduğu yatırımlar ile Fast Food sektörüne yenilikler getirmiş ve sektörde gelişme ivmesi bakımından iddialı bir yer edinmiştir.
image

Choco Bons Waffle

Choco Fransızca’ da çikolata anlamına gelen Le Chocolat kelimesinin kısaltması, Bons ise iyi, güzel anlamındaki Fransızca Les Bons kelimesinden gelmektedir. Choco Bons marka ismi; çikolata ile ilgili iyi güzel şeyleri anlatır. Choco Bons fransızca “şokobun” olarak okunuyor olsa da “çokobons” olan ingilizce okunuşu yaygınlaşmıştır.
image

Choco Döner

Gıda Dönerin Çikolata Hali.Bursa merkezli Choco Döner, sıra dışı bir girişim örneği. Müşterilerinin beğenisini kazanan bu kafe konseptinde çikolata dönerden salebe, dondurmadan limonataya kadar birçok farklı seçenek bulunuyor. Ayrıca stant konsepti de var.
image

Choco Milks Waffle

2010 yılında başladığımız waffle ve çikolata şelalesi serüvenimizi müşterilerimizin memnuniyetleriyle layık olduğu seviye çıkartmayı başarmış ve bayilik yöntemiyle dahada ileriye götürmeyi hedefleyen firmamız değerli iş ortaklarıyla bu görevi taçlandırmak için sahalarda.
image

ChocoElit

Gerçek ve saf çikolata ile meyveleri (çilek, muz, kivi, ananas vs) bir bardakta bütünleştirerek hijyen ve kalitemizle taçlandırıp eşsiz bir lezzeti sizlerin damak tadına sunduk. Firmamız 2011 yılında girdiği bu yolculukta yeniliğin verdiği heyecanla her zaman daha iyiye ve kaliteye ulaşma çabası vererek ve her geçen gün tecrübe kazanarak halkımıza en iyi hizmeti ve ürünü sunma mücadelesi içinde olup bayilerinin mutlu ve huzurlu bir şekilde iş sahibi olarak en yüksek kazançlara ulaşmasını sağlamakta.
image

Chocolate Dream

Çikolata Şelalesi, Meyveli Çikolata
image

Chocolate Sarayı

Chocolate Sarayı, Türkiye merkezli bir şirkettir. Geniş tatlı ve içecek seçenekleriyle birlikte, beyaz, sütlü veya bitter olmak üzere en iyi çikolataları hizmetinize sunuyoruz.
image

Chocoworlds

2010 Yılında kurulan firmamız çikolata şelalesi standları kurmakta ve bayilik ücreti almadan bayilik vermekte soğuk meyveyi sıcak çikolata ile buluşturup damaklarda lezzet ve rayha bırakan bu tadı tüm türkiyeye yaymayı hedefliyoruz düşük yatırımlarla sizde kendi işinizin patronu olun ve % 500 e varan kar marjlarını yakalayın dünyanın kullanımda olan en büyük çikolata şelalesini. Kendi bünyemizde üretiyoruz
image

Ci Gusta!

Dondurma - Cafe Zincirici gusta! dünyanın en büyük dondurma ve pastacılık ham maddeleri üreticilerinden biri olan İtalyan bir firmasının aile bireyleri tafından kurulan, uluslararası bir dondurma-cafe zinciridir. İtalyan devi firma, Frozen yogurt ve soft gelatonun mucidi olup dünyanın en büyük markalarına dondurma ve pastacılık ham maddeleri tedariği yapan bir firmadır. ci gusta! ağırlıklı olarak frozen yogurt, soft gelato ve artisinal gelatonun yanında, mükemmel İtalyan kahve ve tatlı çeşitleriyle oldukça dinamik, eğlenceli ve yenilikçi bir konsept sunmaktadır.
image

Coffee Chocolate Bakery Shop

TEKNOLOJİK GELİŞMELER VE GÜNÜMÜZDE DEĞİŞEN ŞARTLAR ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN ÖNGÖRÜLMÜŞ OLUP, TASARIMI ŞİRKETİMİZE AİT OLAN “CC SHOP” KONSEPTİNDE GIDA MEVZUATINA UYGUN AMBALAJLARDA KALİTELİ, EKONOMİK VE HİJYEN STANDARTLARINA UYGUN KAHVE, ÇİKOLATA VE UNLU MAMULLERİN ÇEŞİTLERİNDEN OLUŞAN BİRÇOK ÜRÜN SATIŞA SUNULMAKTADIR.
image

Coffee Gutta

"Kahvenin rotası" sloganıyla çıktığımız yolda bulunduğumuz bölgelerde 3.Nesil Kahve Akımının en önemli temsilciliğini yapıyoruz.
image

Coffee House

Halihazırda mevcut olan coffee shop’ları incelediğinizde yoğunluklarının çok fazla olduğunu, fakat işletmecileri ile görüşüldüğünde cirolarının yoğunluğa ters orantılı olduğunun tespitinde bulunacaksınız. Takdir edilir ki bistro-restaurant ağırlıklı yemek çeşitlerinin hem malzeme hem işçilik maliyetleri göz önüne alındığında işletmenin kar marjı düşük, giderlerinin yüksek olduğunu göreceksiniz. Bu sebepten dolayı hem misafirlerimize daha kapsamlı hizmet vermek buna paralel ciroları arttırmak ve karlılığı yükseltmek adına coffee shop’lar ilebistro-restaurant sistemleri arasındaki kopukluğu yumuşak bir köprü bağlantısı kurarak coffee shop’lara uygun yemek alternatifleri zenginleştirip işler hale getirdik. Ayrıca son dönemde kahve gurmelerinin tadım lezzetine varabileceği 3.nesil kahve seçeneği ve dingin bir ortamda geniş kitap yelpazesinin bulunduğu book storelarıda konsepte ilave ederek bu yenilikleri ve bu işlerliği Coffee House işletmelerinde siz değerli yatırımcılarımızın hizmetine sunuyoruz.
image

Coffee Kangaroo

Amacımız kaliteli kahve kültürünü türkiyenin her noktasına taşımak. Uzun yıllar kahve ve hizmet sektörüne emek vermiş deneyimli bir ekip tarafından kurulan coffee kangoo company yenilikçi ve geniş ürün yelpazesiyle sektördeki rakiplerine göre farklılık göstermektedir.Keyifli konsepti, Türk damak tadina uygun lezzetleri, müşteri memnuniyetine gösterdiği özen sanatı ve sanatçıyı desteklemesi hayvansever ve çevreye duyarlı olması Coffee Kangoo’nun en karakteristik özellikleri arasındadır.
image

Coffee Kangoo

Keyifli konsepti, Türk damak tadına uygun lezzetleri, müşteri memnuniyetine gösterdiği özen sanatı ve sanatçıyı desteklemesi; hayvansever ve çevreye duyarlı olması, Coffee Kangoo’nun en karakteristik özellikleri, Sende kahvenin serüveninde yanımızda ol. Coffee Kangoo konsepti misafirlerimiz için rahatlık ve konforu, yatırımcılarımız içinse kârlılık ve prestijin ön planda olduğu bir mekan tasarladık. Gerçek kahve deneyimi için şehrin en yeni mekanı sizin içinde keyifli bir yatırımın sebebi olacak. Renklerimiz, rahat oturma alanlarımız, sıcacık konseptimizle misafirlerimizi evlerinde hissettiren her yaşa ve her tarza hitap eden sosyal bir mekan oluşturmaya çalıştık.
image

Coffeemania

Coffeemania’yı, Avrupa’da ve ülkemizde kahve çuvalları, çekirdekleri, makineleri ve kokuları arasında geçen 30 yıllık profesyonel hayatımızın ardından 2009 yılında, İzmir’de kurduk. İstanbul’da açılan ilk şubemizin gördüğü yoğun ilgi, bizi önce Türkiye’nin dört bir yanına ardından yurt dışına taşıdı.
image

Coffeetainer

Girişimciler Kahve Kokusuna Geliyor Girişimciliğin risklerini azaltarak, çözümcü koşullarda, kendi işinizi kurmak, kurumsal bir markanın büyük bir halkası olmak ister misiniz?
image

Coffeetopia

Yılların deneyimi, başarılı bir işletme modeli ve en taze kahve artık tek adreste buluşuyor : Coffeetopia. Nitelikli ve taze kahve konusunda yatırım yapmak isteyen girişimciler için Coffeetopia artık franchise vermeye başlıyor.
image

Coi Pizzeria

COİ Pizzeria Türkiye butik pizza sektörünün fark yaratan ve dikkat çeken dinamik markası Coi, 2022 yılı itibariyle şube sayısını hızlı bir şekilde 18’e çıkardı. Marka, kısa vadede şube sayısını 65 ‘e çıkarmayı ve Türkiye butik pizza sektörünü geliştirmeyi hedefliyor. Coi, 2015 Yılında Bursa’nın en keyifli semtlerinden olan Kükürtlü’de faaliyetine başladı. Kısa sürede Bursa halkının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanarak pizza sektörüne hızlı bir giriş yapmıştı. Açılışını takip eden 3. ayında ilk Franchise talebini alarak Bursa Görükle Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi’nde 2. şubesini açmıştı. İnce hamurlu, orijinal İtalyan Pizzaları ve birbirinden enfes İtalyan yemekleri o kadar çok beğenildi ki 8 ayda yoluna 9 şubeye ulaştı. 2022 yılı itibariyle, Bursa, İstanbul, İzmir ve Tekirdağ olmak üzere 4 farklı şehir ve 18 şube ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu süreçte müşterilerinin önerisi ve ısrarı nedeniyle “Şehrin en iyi pizzası“ sloganını tabelasına ekledi. Coi, üretim gücünü İtalyan mutfağındaki üstün deneyimine ve dünya trendlerini takip ederek devamlı ar-ge ve inovasyon yapmasına borçlu. İlerleyen yıllardaki hedefimiz COİ lezzetini ve konseptini Türkiye’nin tüm illerine yaymak ve lezzetli dünya kapısından herkesin geçmesini sağlamak. Katkısız ve Lezziz Pizzalar Coi, günlük katkısız pizza hamuru üretiyor.
image

Cold Stone Creamery

Cold Stone Creamery ilk mağazasını 1988 yılında ABD’de Arizona, Tempe’de açtı. Açıldığı ilk günden beri dondurmaya bambaşka bir tat ve anlam veren Cold Stone Creamery markasının isim hakları Kahala Corporation tarafından satın alınarak tüm dünyaya açılması sağlandı.
image

Cone Lolano

Hamneta Media Ticaret Ltd. Şti. Türkiye`de gıda sektöründe profesyonel kadrosu ile gıda mevzuatına ve hijyen koşularına saygılı, yenilikçi ve müşteri odaklı faaliyet gösteren bir kuruluştur.
image

Corner Kumpir

Kumpir alışkanlığı ve ağız tadını en seçkin mekanlarda tüketiciye sunma gayreti içinde olan işletmemiz, gerek Franchising vererek, gerekse kendisi şubelerini açarak, tüm büyük şehirlerde ve Yurt dışında zincirini genişletme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
image

Crakers Pizza

2008 yılında İtalyan lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Crakers Pizza, geçen 11 yıllık süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmekle birlikte bünyesine katılacak yeni iş ortaklarıyla bu kazançlı işletmeyi daha yükseklere taşımayı amaçlamaktadır.
image

CRN Pelmeni House

CRN Pelmeni House, pelmeni ve cevizlim ürünleriyle gıda sektörüne yepyeni bir boyut kazandırıyor.2014 yılında temelleri atılan ve o zamandan beri kaliteli ürünler üretmek için çalışma azmiyle hareket eden CRN Pelmeni House, hijyene önem veren, modern, aynı zamanda kalite standartlarına uygun mutfaklarında ürettiği lezzetleriyle müşterine bambaşka bir deneyim sunmayı amaçlıyor.
image

Cup Cake's

Cupcake satış noktalarıCupcake ve macaron ürünlerinin müşterilere hergün taze ve en iyi lezzette sunmak
image

CuptoGo – spagetti icecream

CuptoGo markalı 10 farklı fastfood kutu-paket ürünler.
image

CZN Burak Gurme

CZN Burak markası Etiler merkezli başlayarak kısa zamanda tüm Dünya’da bilinen, sevilen bir kişi ve marka oldu. Bugün ise Gurme konsepti ile Türkiye dışında tüm ülkelerde ve şehirlerde franchise veriyor. Siz de ülkenizde ya da şehrinizde gurme konseptini açmak istiyorsanız geç kalmayın.
image

Damak Köfte

Damak Köfte bir T&T Gıda markası olup, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar Trakya bölgesindeki çiftliklerde tamamen yerli besi olarak üretilmiş olan doğal ve sağlıklı et ürünleriyle tanınmakta ve hizmet vermektedir. Trakya bölgesinde 30 yılı aşkın süredir et ürünleri sektöründe hizmet vermekte olan T&T Gıda, profesyonel kadrosuyla ve günümüz teknolojilerini ve hizmet standartlarını yakından takip ederek sürekli yenilenen ekipmanları ve araçlarıyla kurumsal kimliğini daha da büyüterek Türkiye uluslararası markalarından biri olmayı hedeflemektedir.
image

David People

2010 yılında ‘Şımart Kendini‘ sloganı ile başladığımız yolculuğumuzda bugün Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile siz değerli misafirlerimize günün her saati eşsiz deneyimler yaşatabilmek üzere her geçen gün gelişiyor ve büyüyoruz.
image

Döner & Döner

Geçmişten bu yana daima işini severek yapan, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bu yolda kararlı bir şekilde ilerleyen bir lezzet markasıdır. Misafirlerimize yüksek kalitede hizmet verebilmek adına işe karşılamadan başlıyoruz. Güler yüzlü ve konuksever personelimizle misafirlerimizi karşılıyor, sunumumuzu yapıyor ve uğurluyoruz.
image

Döner Sepeti

Dönersepeti yatırımında lezzetinde en lezzetli hali Sizlerde profesyonel servis ve destek ağıyla karlı bir yatırım isterseniz dönersepetine bekliyoruz. İster mevcut çalışan işletmelerimizden birine franchise sistemiyle sahip olup ertesi gün kasanıza para girsin isterseniz yeni lokasyonları birlikte keşfedip değerlendirelim yüksek kar marjları ve profesyonel destek ağıyla güvenli lezzetli ve karlı bir yatırımınız olsun
image

Dönerci Bekirzade

Kırk yılı aşkın iş tecrübesiyle, gıda sektörünü bir araya getiren Bekir Aydın ve oğlu Yusuf İslam Aydın tarafından kurulan Dönerci Bekirzade, İstanbul’da bulunan iki şubesiyle hizmet vermektedir. 2017 yılından bu yana, misafirlerini odun ateşinde pişirdiği özel döneriyle buluşturan Dönerci Bekirzade, gelişen vizyonu ve zengin menüsüyle tüm misafirlerinin beğenisini kazanmıştır.
image

Dönerci Orhan

Bize göre döner, muhtelif şekillerde servis edilebilen bir et ürünü değil. Bize göre döner, maliyet korkularının esiri olmuş, daha fazla kazanç uğruna içine hile karışmış bir yiyecek hiç değil.
image

Dönerci Vaap Usta

1985 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren “Dönerci Vaap Usta” 2018 yılı sonu itibari ile mevcut müşterilerinin desteği ve yatırımcı talepleri doğrultusunda franchise verme kararı alarak, 33 yıllık deneyimini bir çok noktada müşteriler sunma kararı almıştır.
image

Dönercibaşı

Döner/İskender RestaurantDönercibaşı, Üretimini kendi Et Üretim Tesislerinde yaptığı Kalite standardı,(ISO 2200-14001-OHSAS 18001-ISO 9001 ve HELAL Belgesi) lezzeti, sunumu ve başarısının yanında Dönercibaşı Beklentilerinize ve bütçelerinize göre kendi mimarisi ile Restaurant konsepti, AVM Fast food Konsepti, olarak farklı yatırım seçeneklerini sunarak girişiminiz ve yatırımınız için en doğru adımları atmanızı sağlar.
image

Dönercizade

Firmamız Fast-food kültürünü Türk damak lezzeti ile birleştirerek,Konseptımızde döner tamamen et doner olup icinde 1 gr dahi kıyma yoktur.Lahmacun incecik ve gevrektır.
image

Dürüm Sokağı

Et işi maharet işidir. Ustalık işidir. Ehil olmak gerekir. Öyle her et kullanılmaz. Kullanılan et de ustalıkla işlenir. Ustalığın zirvesidir zırh! Kıyma makinasındaki gibi ne koysanız kıyılmış hale gelmez! Etin başta siniri ve kemikleri olmak üzere kebapta olmaması gereken tüm kısımları ayıklanır önce. Geriye saf kırmızı et kalır.
image

DÜRDÜM Lahmacun - Kebap

Dürdüm Gıda A.Ş İstanbul merkezli, dondurulmuş hazır ürünlerini nihaitüketiciye sıcak servis yapmak üzere kurulmuştur.Bu amaçla Samsun’da 1.200 m2 kapalı alana sahip bir üretim tesisi kurulmuştur. El değmeden, hijyenik şartlarda, özel besi çiftliklerindensağlanan et ve diğer ürünler işlenerek, Türkiye’deki tüm noktalara dağıtımısağlanmaktadır. Soğuk zincir sevkiyatına yönelik, bütün Türkiye’ye dağıtım yapabilecek sayıda frigorifik araç filosuna sahiptir.
image

Değirmen

Kendi işinizi yapmak istiyorsanız ancak işe yabancıysanız, Değirmen’in eğitim programlarından geçerek işi uzman eğitimcilerimizden öğreniyorsunuz. Gıda ve pastane sektöründe bilgi eksikliğiniz varsa Değirmen olarak personellerinizi bulup, eğitiyor aynı şekilde mağaza yerini de bulup fizibilite raporunu oluşturuyoruz. Operasyon ekibimiz işletmeyi açıp çalışma şartlarını tam olarak sağladıktan sonra işletmeyi sizlere teslim ediyor.
image

Demlik

Demlik; gıda sektöründe kafe segmentinde Çay'ı sahiplenen ve ana ürünü olarak misafirlerine sunan tek markadır. Demlik; avantajlı maliyetiyle daha açmadan kazandırmaya başlıyor. İşletme sırasında esnek menüsü, basit işletme modeli ve düşük işçilik maliyetleri ile yatırımcılarına sağladığı kolaylıklar sayesinde kendisini farklılaştırıyor. Yüksek karlılık arzeden ürünleriyle düşük cirolarda bile işletme karlılığını garanti altına alabiliyoruz.
image

Der Berliner Döner

1970lerin başında Berlindeki Türk işçiler döneri Almanyada yaygınlaştırdı. Almanyada satılan dönerler, Türkiyedeki muadillerine kıyasla daha fazla et, salata ve sos içermektedir. Almanyada kısa sürede popülerleşen döner evrile evrile Türkiyedekinden farklı bir form aldı ve bu dönerin hazırlanış biçimi de Berlinden yayıldı. Almanya ve birçok Avrupa ülkesinde en çok satan fast food ve sokak yemeklerinden biri olan döner dünya genelinde bu şekilde popülerleşmiştir. Der Berliner Döner en lezzetli ve en doğru Berlin dönerini sizlerle buluşturuyor. Kendisine özgün sosları,hazırladığı taze salatalar ve günlük pişen taze ekmekleri ile farklı bir döner deneyimi sunuyor. Der Berliner Döner müşterilerine farklı bir döner deyimi sunar. Rakiplerinden farklı olarak döner gramajı en az 125 gr dan başlar,müşteri seçimine göre 8 farklı salata malzemesi ve kendi hazırladığı 4 farklı sos ile servis eder.Bu yöntem ne kadar maliyetli ve zahmetli olursa olsun, Der Berliner Döner lezzetinin en önemli sırrı olan tazelik ve sürdürlebilirliği üretimin her aşamasında dikkatle sürdürülür 100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini oluşturan ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Der Berliner Döner, hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir uygun rakamlarla müşterilerine sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir.
image

Diyar Çiğköfte

YÖRESİNE UYGUN DAMAK TADI KALİTESİ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAGLANARAK KISA SÜREDE MÜŞTERİ KİTLENİZİ ARTIRABİLİRSİNİZ DİYAR CİGKÖFTE KALİTESİYLE KULLANDIGI CİGKÖFTE MALZEMELERİNİ KORUYARAK EN İYİ SEKİLDE ÜRETMEKTEDİRSİZDE DİYAR CİGKÖFTE İLE CALISARAK KAR MARJI YÜKSEK BU İŞTE PAYINIZI ALABİLİRSİNİZ
image

Diyet Kapıma Gelsin

Diyet Kapıma Gelsin, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu Dyt. Olgu AZİZOĞLU tarafından 2012 yılında kurulmuş, kişiye özel çalışan, sağlıklı beslenme ve davranış değişikliği kazandırmayı hedeflemiş Türkiye’nin ilk butik diyet yemek firmasıdır.
image

Doktor Sucuk

Refleksoloji Uzmanı Dr. Esat Başaran, 'Doktor Sucuk' ile gıda sektörüne girdi. Doktor Sucuk kurucuları Esat Başaran ve Cihan Sır, ilk şubesini İstanbul'da açtı.
image

Dola Holland Waffles

Profesyonellerin tecrübelerini birleştirmesi ile kurulan, sektöründe hedefleri olan uluslar arası bir şirkettir.Dinamik ve araştırmacı kimliği ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları kullanarak yenilikleri takip eder ve size daima en iyisi ve en kalitelisini sunmak için çalışır.
image

Dome Pico

Dome Pico ®'nun ilk noktası Ağustos 1999'da Ankara Ankamall Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Daha sonra Kentpark Alışveriş Merkezinde açılmıştır.Kentpark AVM ile şube sayılarını artırmaya devam etmektedir.
image

Dominos Pizza

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza şirketidir. 1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolarlık kârıyla Domino's Pizza, Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciriydi. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.
image

Dondurmaking

DONDURMAKİNG 'un sunduğu farklı tat ve lezzet çeşitleri istediğiniz zamanda ve size en uygun şekilde üreterek müşterilerinize servis etmenizi sağlar. DONDURMAKİNG Alanında Uzman deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla,Kalite ve hijyenden ödün vermeden mutluluk tadında ürünler üretmek başlıca amaçlarımızdandır.
image

Dopdoy Döner

DOPDOY; fast food sektörü içerisinde iyi hizmet vermeyi; kaliteyi uygun fiyata sunmayı hedefler.İnsan sağlığını ön planda tutan firmamız, ürünlerini kendisi üretmekte veya tedarikçi firmalar ile uzun süreli kontrollü anlaşmalar yapmaktadır.
image

Doubleshot Coffee

Doubleshot coffee bir dünya markası olup merkezi İngilteredir. Dünyada 8 ülkede hizmet veren Doubleshot coffee markasının Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ,Ortadoğu ve B.A.E nin masterfrenchise haklarını alıp ilk şubesini 2017 yılında açmıştır. 2018 yılında da Sakarya, Antalya ve Alanya 2019 yılında ise iskenderun, çanakkale ve ünyede 2 şube olmak üzere 4 şube açarak büyüme yolunda ilerlemektedir. Dünyada sayılı kahve markalarının arasında olan doubleshot coffe sıcak içmekanı, güleryüzlü personeli geniş ve özgün ürün yelpazesiyle en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamıştır. Sabahın ilk saatlerinden itibaren sabah kahvaltı servisi veya atıştırmalıklarla güne başlayabilir veya güne kahvenizi hafif bir müzik eşliğinde yudumlayıp işe veya günlük yaşamınıza başlayabilirsiniz. Gün boyunca ve akşam saatlerinde de ister yalnız ister arkadaş çevreniz ,aileniz veya iş arkaşlarınızla birlikte zengin menülerimizden tercihlerinizi seçerek güzel zaman geçirebilirsiniz. Doubleshot coffee sıcak iç mekan güler yüzlü personeli ve kaliteli ürünleri ile misafirlerine hizmet etmeyi amaç edinmiştir.
image

Douwe Egberts

Coffee Shop Türkiyede ve Dünyada 5 yıldızlı otellerin ve üst düzey restoranların kahve üreticisi ve dünyanın 258 yıl önce kurulan en eski firmasıDouwe Egberts in Coffee shoplarını açtıran firmayız.
image

Dr.Pepper

Kocaeli bölgesinde yerleşik Bekend Gıda A.Ş. olarak; gıda ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmış kadromuz ile faaliyet gösteren bir dış ticaret firmasıyız.Dünyanın çeşitli bölgeleriyle gıda ürünleri ithalat ve ihracatı kapsamında çalışmaktayız. 2020 Yılı itibariyle Abd markası olan Dr. Pepper ürünlerinin Türkiye temsilciliği, tanıtım, dağıtım ve satışını üstlenmiş bulunmaktayız. Hedefimiz düzenli ve istikrarlı ürün tedarik ağı oluşturarak en makul fiyatlarla Dr Pepper çeşitlerini sevenleriyle buluşturmak.
image

Dr.Pizza

Farklılık mı arıyorsunuz? O zaman Dr.Pizza'yı deneyin.
image

Duran Sandwiches

1968 yılında Firma, “ Vladimir ve Tomas Duran “ adı ile Avusturya’ da kuruldu. Gastronomi branşından gelen Duran’lar, ilk olarak Viyana Alserstrasse’deki dükkânı restaurant olarak işletmeye başladılar. Bunun yanında, o dönemde Viyana’da pek tanınmayan ‘Açık Sandwichleri’ satışa çıkardılar. Sandwichlerin tazeliği ve kalitesi, özel formülleri ile salataların lezzeti ve çeşitliliği, bütün bu ürünlerin doğrudan göze hitap eden vitrin sistemi ile satışa sunulması, çok kısa zamanda aileye, restaurant işinden çok daha büyük bir başarıyı getirdi. Bu haklı başarı zaman içinde özel salata reçeteleri ve sandwich formüllerine dönüştü. Avusturya’da şu anda soğuk sandwich satışı, toplam cironun %70 ini tutmaktadır.
image

Edward's Coffee

Edward’s Coffee hizmetlerine kafe, restoran ve otellere çay ve kahve konusunda catering pazarlama ve satışı yaparak başladı. Türkiye’de ki ilk şubesini Forum Trabzon AVM‘de açmış olan firmanın Türkiye’de yatırımını üstlenen Bora Numanoğlu, alt yapı ve kurumsallaşma çalışmalarının ardından şubeleşme sürecine girdi.Edward’s Coffee 2018 yılı sonuna kadar gerek şirket bünyesinde gerekse franchise sistemiyle 15 mağazayı faaliyete geçirmeyi planlıyor.
image

Edwards Coffee

Gerçek nitelikli kahve tadımı noktası
image

Egg & Burger

2008 yılı Eylül ayında Teşvikiye şubesiyle hizmet sektörüne hızlı bir giriş yapan Egg&Burger ,Amerikan diner kültürünü, açtığı gurme restoranlarla sizlerin beğenisine sunmaktadır.Kurum bünyesine sırasıyla; Etiler,Göktürk,Cihangir,Fulya şubelerini ekleyen şirketimiz 2016 yılı için yeni açılacak şube hedef ve bütçe programını tamamlamış bulunmaktadır.
image

Ehl-i Kahve

2013 yılından beri kahve sektöründe üretim yaparak, Ho-Re-Ca (hotel-restorant-cafe) kanalında Türkiye’de yaklaşık 2000 noktada hizmet sunmaktayız.
image

Ejderha Atesi

''Ejderha Atesi'' Türkiye'de ilk..'Maliyeti düşük, getirisi yüksek %300-%500 ürün kar marjı ile işyeri kurmak isteyenler için ideal bir iş imkanı sağlamaktır.
image

Ekleristan

Ekleristan firması Türkiye’nin eklercisi olmak hedefiyle 2020 yılında faaliyete başladı. Gördüğü yoğun ilgi üzerine 24 ay gibi kısa bir sürede 310 franchise sayısına ulaştı. Kendi işini kurmak isteyen kişilere düşük yatırım maliyetleri ile kolay işletme şartlarıyla Türkiye’nin en büyük rağbet gören franchise sistemlerinden biri oldu.
image

Ekrem Çoşkun Döner

NEDEN EKREM COŞKUN DÖNER Franchise/Bayilik? “NE YEDİĞİNİ BİLMEK HERKESİN HAKKI” dedik bir kere; markamızın misyonu ve vizyonu gereği öncelikli hedefimiz; halkımızın sağlıklı, doğal, hilesiz, şoksuz ve kaliteli %100 yaprak et döner yemesini sağlamaktır.
image

Eksibir Coffee

Eksibir Coffee, Ar-Ge'sini 2017 yılı ortalarında tamamlamış, gerekli şartların ve zeminin oturmasıyla beraber 2018 yılında faaliyete geçmiştir.
image

El Mexico

fast food Meksika mutfağı üzerine fast food mağazacılığı.
image

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Ustanın 1997 yılında bir arabanın arkasında başladığı tIcaret hayatı Çiğköfte diye bir sektör oluşturmaya kadar uzandı. Çiğköftenin üretim izni olmaz denilen günleri Tarım Bakanlığının kapısında bekleyerek azmin zaferi olarak kazandı. Şimdilerde herkeste bir Çiğköftede ilk olma merakı devam ederken sadece bilen bilir diyerek yoluna devam etmektedir.
image

Emirler Et Süt

Emirler et ve süt ürünleri et ve süt besiciliği,köy yumurtası,köy tavuğu,tereyağı,kefir,kaşar üretimi yapmak üzere Ankara nın Gölbaşı ilçesine bağlı Emirler köyünde faaliyetini sürdürmektedir.
image

Empanada

Türkiye’ye Empanada ve diğer aperatif ürünlerle giriyoruz.. Hedeflerimiz arasında, İstanbul’un tüm semtleri, akabinde tüm Türkiye’de yer almak var... 50 ile 90 metrekare dükkanlarımızla, Türk damak tadına uygun menülerimizle uygun fiyat politikamızla hizmet sektörüne bizde varız ve MERHABA diyeceğiz.
image

Erciyes Börek

Erciyes Börek; 2003 yılında “Ev hanımlarından sofranıza” sloganıyla yola çıkmıştır. Kısa zamanda tüm özel günlerde tercih edilen güçlü bir marka hâline gelmiştir. Şu an Ankara’da ve Karabük’te toplam 33 şube ile hizmet vermektedir.
image

Erdemoğlu Baklava

1971 yılında Hüseyin Erdemoğlu tarafından kurulan Erdemoğlu Baklava sizlerin takdiri ve beğenisiyle büyümeye devam ediyor. Hüseyin Erdemoğlu’nun vefatından sonra yerine geçen oğlu Mehmet Erdemoğlu’nun tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışını devam ettirmesi ile günümüze kadar gelen Erdemoğlu Baklavaları olarak müşterilerimize sunduğumuz ürünler ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyor, Gaziantep’in birbirinden lezzetli ve meşhur baklavalarını sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.
image

Esaslı Et Ürünleri

2000 yılında Şevket Sabancı ve ailesi tarafından kurulan Esas Holding, yurt içinde ve yurt dışındaki yatırım fırsatlarına odaklanmış yatırım şirketlerinden biridir. Derin sektör uzmanlığını ve yerel pazar deneyimini bir araya getiren Esas Holding, portföy şirketlerinin potansiyellerine ulaşmaları konusunda rehberlik sağlamaktadır. Alman NESS firması tarafından yapılan ve 1999 yılında faaliyete başlayan Esaslıgrup Gıda Üretim Tesisleri, 2008 yılında Esas Holding iştirakleri içine katılmıştır. Modern makine parkuru ve sürekli gelişen ekibi ile güvenilir, kaliteli, hijyenik ürünler üreterek sektörde artan bir ivmeyle faaliyetlerine devam etmektedir.
image

Etçi Mehmet Burger

Mehmet ve Mustafa Dağ 2013 yılında Şirinevler'de Steakhouse konseptiyle ilk şubelerini açtılar. Şirinevler'de Et kültürüne yeni bir bakış getiren Etçi Mehmet Steakhouse kısa sürede müşterileri tarafından aranılan bir tat ve mekan haline geldi.
image

Etçii

"Erzurum, Horasan, Kemerli Köyü’nden, İstanbul Ticaret Borsası’na canlı hayvan komisyonculuğu ile işe başladık. Canlı hayvanı Türkiye’nin çeşitli yerlerine taşımak yerine, aldığımız yerde kesmeyi, soğuk zincirle taşımayı işleyip satmayı planladık. 1996 yılında yeni şirketimizi kurduk. ETÇİİ, kalite ve hijyen kurallarını ön planda tutarak tüketicisine sağlıklı, güvenilir, lezzetli et ve et ürünleri sunmaktadır.
image

Etevim Steakhouse

Etevim Steakhouse Franchise/ Bayilik Şartları BİZ KİMİZ ? 40 Yılı aşkın süredir canlı hayvan yetiştiriciliği ve modern kesimhane konusundaki tecrübemizle, steakhouse işletmeciliğini kurduk.
image

Etiler Marmaris

Etiler Marmaris, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Etiler Marmaris ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır. Etiler Marmaris eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır. Mekan ve Mimari Etiler Marmaris franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek Etiler Marmaris konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır. İşyeri mekanı olarak; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, fastfood işletmeciliğine uygun ana arterler, süper marketler, sinema, dersane, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır. İşyeri giriş katı olmalı; mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum 50 m2 kapalı alan gerekmektedir. Ön cephe genişliğinin minimum 8 metre olması tercih edilmektedir. Pazarlama ve İletişim Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz. Sunulan Destek Etiler Marmaris; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.
image

Etiler Marmaris Döner

Etiler Marmaris, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Etiler Marmaris ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır.
image

Eve's İce Cream

Öncelikle ürünlerimizin kalitesini algılayabilmeniz için sizleri Eve’s icecream’de dondurmalarımızı tatmaya davet eder ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz… Eve’s Icecream gerçek bir Avrupa markasıdır. Dünyadaki çeşitli dondurma kültürlerinin en iyi yönlerini kendi bünyesinde toplayarak, self-service kolaylığıyla müşterisine sunmuştur.
image

Ezel Çiğköfte

Geçmişi ezelden günümüze devam eden Çiğköfte kültürümüz eskiye dayanır. Biz çiğ köfteyi evimizde kendimiz için yapar, eş dost çağırır, birlikte yerdik. Toplantılarda ve özel günlerde yoğurduğum çiğ köfte dostlarımın ve akrabalarımın adeta damak tadı haline geldi.
image

Ezgi Çiğköfte

20-30metre kare lik işlek yerlerde konsepte uygun işletmenin kurulması,gerekli eğitim desteği verilmesi,ürünlerin en hijyenik şartlarda yerine ulaştırılması.çiğ köftetürkiyenin patentli ilk ve tek etsiz çiğ köfte üreticisi.%100 civarı kar marjı yakalanabilen sektör.2 ay dayanabilen tek çiğ köfte.ayrıca ciro yapıcı hızlı giden mezeler.
image

Fırın Sanatı

Yaratıcılığını kullanarak özgünlüğü ön planda tutanlar, değeri mutlaka bilinen eşsiz eserler ortaya çıkarırlar…Bu eserler sanat eserleri, ortaya çıkartanlar ise sanatçılardır. Fırın Sanatı ustaları, yaratıcılıkları ile özgün tatlar ortaya çıkarıyor ve fırıncılığı bir “sanat” olarak görüyorlar…
image

Filozofi

Hızla akan hayat, koşturmacalar ve zamansızlığın arasında insanlar kendini özel ve değerli hissetmek, kısıtlı olan zamanını da nitelikli geçirmek istiyor.
image

Fine Coffee

Fine Coffee, 2008’den bu yana kahve ve tatlı ürünler (Türk Kahvesi, Dibek Kahvesi, Espresso, Bitki Çayları, Sıcak Çikolata, Sahlep ve tatlı çeşitleri vb.) üreten ve gıda sektöründe bilinen birçok restaurant, kafe ve franchise gruplarının fason tedarikçisi konumunda olan Opak Gıda’nın bir markasıdır. Her şeyden önemlisi Opak, mutlu bir aile şirketidir. Yaklaşık 20 yıldır hizmette sınır tanımayan çizgisiyle restoran, kafeterya, medya, inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren ve bulunduğu ilin en büyük ve en bilinir markalarının mimarisi olarak tanınan Opak Gıda; Kahve alanında da oluşturduğu uzmanlığını, yeni markasıyla ulusal ve uluslararası yatırımcıları ile buluşturuyor. Uzun zamandır, kahve üretiminde isim edinmiş olan firmamız artık Fine Coffee markası adı ile tüketicileriyle yüz yüze, doğrudan ve samimi ilişkiler kuruyor. Sürekli başarının anahtarı olan, taze gurme kahvelerimiz vazgeçilmez bir tutkuya dönüşecek.
image

Frango Döner

Aslında herşey bir Amerikan rüyası tadında başladı. Biz Frango’cular öğrencilik döneminde work and travel için gittiğimiz ABD’de parasız kaldık ve en yakın restoranda çalışmaya başladık.
image

Franklin Coffee and Burger House

Uzun yıllar ar-ge ve inovasyon çalışmalarını yaptığımız ve hayallarimizle şekillendirdiğimiz projemizi artık tüm dünyaya tanıtma vaktinin geldiğine inanıyoruz.
image

Fratelli La Bufala

Pizza ve manda steakİtalya´nın Napoli şehrinde doğan restoran, mozzarella peynirli pizzası ve manda etinden biftekleri ile ünlü. Amerika ve Avrupa´da 100 den fazla şubesi olan zincir, "ristorante" adıyla büyük, "trattoria" adıyla küçük yerler açıyor. Özgün atmosferi ve seçkin müşterileriyle FLB Hürriyet büyük jürisi tarafından "Türkiye´nin en iyi pizzası" seçildi.
image

Fresh-Roll Tava Dondurma

Fresh & Roll Tava Dondurma Bayilik Hakkında yeni nesil dondurma kendi dondurmanı kendin yap konseptiyle yeni nesil dondurma. Müşterinin kendi damak zevkine göre yön verebildiği ve hiç bir katkı maddesi içermeyen bu ürün yapılışından hazırlanışa kadar müşterinin gözü önünde 1 dakika da hazırlanmasıyla dikkat çeken bir üründür. içindeki şeker oranından sütün yağ oranına kadar ayarlanabildiği Türkiye de yeni ve uzun soluklu bir konsept. 2 senedir Ankara da ve Antalya da faal dondurma işinde olup bütün detaylar aktarılacaktır. tava dondurma makinesi istenilen boy ve abatta süt formülleriyle birlikte verilip yüzde 600 kar oranı sağlayacaktır .
image

Game of Lokma

Lokma ürünüyle yola çıkan Game of Lokma, yatırımcısına düşük bütçe ile yüksek kazanç sağlamaya dayalı tasarlanmıştır. Daha çok 50m² içine mini masalar ile insanların hoş sohbet edebilmeleri ve kendilerini küçük olduğu kadar, sıcak havası ile evlerinde, ay bahçelerinde gibi hissedebilecekleri bir ortam geliştirilmiştir.
image

Garden Brown

2003′TE KAHVE AŞKIYLA KALİTELİ HİZMETİ HARMANLAYIP KURDUĞUMUZ ŞİRKETİMİZ; Garden Brown Cafe Restaurant olarak işimize duyduğumuz saygı, gösterdiğimiz özveri ve konuklarımızın ilgisiyle engellenemeyen büyük bir heyecana dönüştü.
image

Gargi Acı Sos

Gargi Acı Sos Hikayesi ... Taa Seneler öncesinden bugünlere çok gezen , çok şakırdayan , gezdiği yerlerde Tost , Sandwich ve sos kültürünün eksikliğini görerek bu yola çıkan , Engin&Aslı Kömürlünün Serüveni ile başladı Gargi Acı Sos'un Hikayesi ...Tarihi Çuhadar Pasajında ilk Gargi Acı Sos adımlarını 2015 yılında attık , gerek geniş menü seçeneklerimizle , gerek acı ve tatlı soslarımızla , gerekse vazgeçilmez lezzetlerimizle Müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olduk . Sloganımız Müşterilerimiz arasında dillerden dillere dolaşmaya başladı . :) Eee ne duruyorsunuz sizde Şakırdayın ...ŞAKIRDAMA VAKTİ İÇİN GARGİ ACI SOS ...
image

Gaz Voda Tr

Sanıyoruz ki damaklarda bıraktığı nostaljik tatla hafızalarda hep güzel çağrışımlar yaratan gazozun, insanoğlu için her zaman bir içecekten daha fazlası olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Özellikle bu içeceğin patlama yaptığı dönem olan 60’lı yıllarda yaşayanlar için gazoz, çay bahçesinde denize karşı pipetle köpürtülüp içilen anların, bütün gün sokakta top koşturmuş olmanın verdiği hararetin dermanını bir şişede aramanın hatıralarını yansıtan eski bir fotoğraf albümü gibi.
image

Göçmen Börekçisi

2004 yılında Körfezde küçük bir dükkan da başlayan serüvenimiz bugün ülke geneline ulaşmıştır. Annelerimizin elinden çıkan börekler bugün tüm Türkiye tarafından sevilerek yenmektedir.
image

Göksel Tantuni

40 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Göksel Tantuni, Mersin’deki 9 şubesinden sonra Adana’da 3, Kayseri'de 1 şube daha açarak eşsiz tantuni lezzetini yaymaya başlamıştır. Türkiye'nin çeşitli noktalarına gerçek tantuni tadını ulaştırma hedefiyle çıktığı yolda şuan 13 şubeye ulaşarak binlerce insanın favorisi olmayı başarmıştır.
image

Gönül Kahvesi

1993 yılında gıda sektörüne giren grubumuz, 2002 yılından bu yana “Gönül Kahvesi” markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk Kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır.
image

Gözde Börek

Gözde Su Böreği Franchise/Bayilik 1984 yılında baba mesleği olarak küçük bir aile işletmesi kurulmuş olup Gözde Börekçilik markası ile börek üretimine başlamıştır. 1998 yılından sonra Mustafa Gültepe ve Hayri Gültepe önderliğinde hızlı bir büyüme gerçekleştirip işletmemiz 1999 yılında Mustafa ve Hayri kardeşler tarafından börek ve tatlı üretimine de girmiştir
image

Güveççi Süleyman

1920 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ SON 3 YILDIR KENDİ KONSEPTİNE UYGUN OLARAK DONUK GÜVEÇ ÜRETMEKTEDİR.TAMAMEN DOGAL OLARAK ÇAM KÖZÜ ATEŞİNDE ÜRETİM YAPILMAKTADIR.
image

Gideros Pizza

Gideros Pizza, gerçek İtalyan lezzetini müşterilerine ulaşılabilir kılarak ekşi mayalı soğuk fermente, probiyotik donuk pizza ve pizza tabanları üretir. Aynı zamanda daha az eforla daha çok kazanmak isteyen insanlarla tanışmayı hedefler.
image

Girit Adası Balıkevi

AKDENİZ MUTFAĞI & DENİZ ÜRÜNLERİKONSEPTİMİZİN ÖZÜ , AKDENİZ MUTFAĞINA ÖZGÜ DENİZ ÜRÜNLERİYLE GİRİT KÖKENLİ OT VE MEZELERİN ,GELENEKSELLİKTEN UZAKLAŞMADAN ESKİ LEZZETLERİNİNİN KORUNMASI . MODERN BİR KONSEPT İLE TÜKETİME SUNULMASI. SAĞLIKLI VE ÇOK YÖNLÜ BESLENMEYE DÖNÜK MENÜLER ÜRETEBİLMEK VE EN TAZE BALIĞI EN DOĞAL SEBZEYİ VE EN SAF ZEYTİNYAĞINI BİRARAYA GETİRİP SİHİRLİ DAMAK HOŞLUKLARI YARATABİLMEK ŞEKLİNDE ÖZETLENEBİLİR .
image

Gloria Jean's

Gloria Jeans Coffees 1979 yılında Amerika'nın Chicago kentinde Gloria Jean Kvetco’nun bir hediyelik eşya dükkanı satın alması ile başladı. Bir süre sonra dükkanını bir çeşit gurme kahve dükkanına dönüştüren Gloria Jean Kvetco birkaç yıl içinde mağaza sayısını 11’e yükseltti ve 1986 yılında franchise vermeye karar verdi. 1991’de “Yılın Girişimci Şirketi” seçilen Gloria Jean’s Coffees kısa sürede Kuzey Amerika’nın en büyük kahve zinciri haline geldi. 1995 yılında Avustralyalı iş adamı ve kahve uzmanı Nabi Saleh, ortağı Peter Irvine ile beraber Gloria Jean’s Coffees’in Avustralya Master Franchise hakkını satın aldı. 1996 yılında Miranda’da (NSW) ilk şubelerini açtılar. Avustralya, kısa bir zaman içerisinde Gloria Jean’s Coffees’in en hızlı büyüyen pazarı haline geldi. 2004 yılında ABD’ye geri dönen Nabi Saleh ve Peter Irvine, Gloria Jean’s Coffees‘in üretim ve uluslararası isim haklarını satın aldılar. Gloria Jean’s Coffees ABD ise ülke sınırları içerisinde özerk kalarak faaliyetlerine devam etti. Nabi Saleh ve Peter Irvine, 2009 yılında ABD’den ülke içindeki haklarını da satın alarak markanın tüm dünya üzerindeki sahibi oldular. Gloria Jean’s Coffees’in Türkiye serüveni ise; 1999 yılında İstanbul Mydonose Showland’de ilk şubesini açmasıyla başladı. Avustralya, 2012 yılı Haziran ayında Grup DNC Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile resmi Master Franchise anlaşmasını yeniledi ve Gloria Jean’s Coffees yeni şubelerinde sevenleriyle tekrar buluştu. İlk günden beri sürekli gelişip büyüyen Gloria Jean’s Coffees bugün dünya üzerinde yaklaşık 50 ülkede 1200’den fazla şubesinde hizmet vermekte ve bu tutkuyu tüm kahve severlerle paylaşmaktadır.
image

Gondol Pizzeria

Pizza ve fast foodağırlıklı olarak pizza, beyaz et menüleri makarna ve salatalardan oluşan zengin, tamamı aynı standartlarda üretilebilen ürünlerden oluşan, yaş ayrımı olmaksızın hizmet verebilen restaurant ve AVM konseptleri
image

Granny’s Waffles

Ana vatanı Belçika olup, ülkemizde oldukça büyük bir beğeniyle kabul gören waffle tadını İstanbullulara en leziz haliyle sunmak amacıyla, 2013 yılında Dubai’den Master Franchise alarak İstanbul’da ilk şubesini açmış bir işletmedir.Granny’s Waffles olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.
image

Hacı Hasanoğulları

Müşterilerimize eşsiz lezzetler sunmayı kendisine ilke edinen firmamız 1970 yılında Hacı Zeki AKTAŞ tarafından kurulmuştur. Temellerinde ahlak harcı, terbiye taşları ve “önce iyi insan olma” kalıbı bulunan firmamız Bursa’da Gülbahçe semtinde küçük bir imalathanede faaliyete geçmiştir. Zor şartlarda baklava üretmeye başlayan firmamız emeği ve sabrı kendisine sermaya edinmiştir.
image

Hacı Kamil Tire Köfte

Tire köftenin en eski temsilcisi olan firmamız kaliteden ödün vermeden ilk günkü heyecanıyla lezzetlerini sunmaya devam etmektedir.
image

Hacı Mehmet Baklava

Hacı Mehmet Baklava Ankara merkezli Franchise veren bir markadır. Hacı Mehmet Baklava markamız Ankara’nın birçok semtinde bulunan şubelerimiz aracılığı ile Gaziantep'te modern tesislerde günlük üretilen taptaze baklavalarını müşterilerine ulaştırmaktadır.
image

Hacı Sayid

Hacı Sayid, 50. yılında üretim, satış ve işletmecilik tecrübesini karlı bir iş fırsatı olarak yatırımcıları ile buluşturuyor. Bu bağlamda iş ortakları ile uzun bir yolculuk hedeflemekte ve bunu kendine has kurum kültürü ile sağlamaktadır. Bu kültür marka değerini yatırımcıya en iyi şeilde benimsetecek ve Hacı Sayid kalite standartları çerçevesinde sunmasını sağlamaktadır. Yenilikçi vizyonumuzla her geçen gün kendimizi geliştiriyor; iş ortaklarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve tabii ki gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımızla büyüyoruz. HACI SAYİD 1968 yılından bu yana Türkiye’de klasik baklavacılık tanımının dışına çıkarak baklava, pasta ve kafeteryanın bir arada bulunduğu mağaza konseptini geliştirerek, bir yeniliğe imza atmıştır. Son yıllarda gördüğü ilgi ile kendine komple işletmecilik özelliği edinen ve bu doğrultuda sağlam bir alt yapı oluşturan HACI SAYİD, artık bayilik sistemi ile işletilmek üzere işletmecilere kapılarını açmıştır. Yılların üretim, satış ve işletmecilik tecrübesiyle yoğrulmuş olan HACI SAYİD, kendi deneyimlerini ve kârlı iş fırsatlarını yatırımcılarıyla paylaşarak öncelikli İstanbul ve yakın çevresinde yayılmayı hedefliyor. Tamamı kendisi tarafından işletilen İstanbul’da 46 mağazası ve yüzlerce çalışanı bulunan HACI SAYİD, kendi mağazalarının yanı sıra bayileri ile birlikte 2 yılda 100 mağazaya ulaşmayı planlıyor.
image

Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Çiğ köfte, yaklaşık 6000 yıllık maziye sahip, Urfa yöresinde ortaya çıkmış ve coğrafyamızın damaklara hitap eden en önemli tatlarından birisi haline gelmiş bir lezzettir.
image

Hacıbaşar Ekspress

1955’ten Bugüne Başar kardeşler olarak çocuk denecek yaşlarda Yayla Kebap Evi adında başladığımız küçük kebapçı dükkanında çok kısa sürede lezzetimiz ve kalitemizle nam yaptık. Öyle ki şehrimizin bütün devlet erkânını ağırlıyorduk. Şehir dışından ve yurt dışından gelen misafirlerin uğrak yeri olduk. Markamız Hacıbaşar, güneydoğu yöresinin yemekleri ve kebaplarının lezzetlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem paket hem de masa servisi olarak sisteme entegre etmiştir. Bu sistem sizlerden gelen talep üzerine de franchising sistemi ile birleşmiş ve sektöre yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımızın tüm taleplerine cevap verecek duruma gelmiştir 2020 yılında Hacıbaşar artık müşterilerinin kendilerini koyduğu yere daha da layık olmak ve günümüz gereklilikleri ile geleneksel lezzetten kopmadan müşterilerine daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ürünlerini ulaştırmak adına Hacıbaşar Express modelini oluşturdu.
image

Hacıoğlu

HER YIL BÜYÜYEN HER YIL GELİŞEN BİR MARKA Hacıoğlu restoranları, Hacıoğlu ailesinin kebap ve lahmacunda özel bir lezzet anlayışından doğdu. 1965 yılında Bursa'da başlayan bu lezzet arayışı, bugün artık yarım asra yaklaşan deneyimiyle Türk hazır yiyecek sektöründe dev bir markaya dönüştü.
image

Hain Köfte

Köfte-PiyazHain Köfte kömür ataşinde eşsiz bir lezzet. Gerek dekorasyonu gerekse konsepti ve ismiyle farklı bir marka... Sadece restaurant hizmetleriyle degil, paket servisiyle de uzmanlaşan Hain Köfte, 2008 büyüme stratejisi doğrultusunda franchisee´lar ariyor.
image

Hamsi Finger

Fast food balık sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Hamsi Finger’a hoş geldiniz.
image

Hans Coffee Turkey

KAHVE GRUBU – ÇAY GRUBU – ÇORBA GRUBU – MEYVE SUYU GRUBU olmak üzere 34 çeşit farklı ürün ile gıda sektörüne hizmet vermektedir. Myra Food, İstanbul’da yer alan yaklaşık 7500 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim tesisinde, ürün kalitesi ve hijyeni en üst düzeyde tutmaktadır.
image

Happy Moon's

İlk olarak 1999 yılında Kadıköy'de hizmet vermeye başlayan Happy Moon’s, konuklarını kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayarak, kaliteli ve taze ürünleri, hijyen kurallarına uyarak, en kısa zamanda en lezzetli şekilde servis ederek, ulaşılabilir lüks kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulayarak dünya markası olma misyonuyla yolla çıkmıştır. Bu gelişimi sağlamak için ise yenilikçi yaklaşımıyla konukseverlik, kalite ve tazelik, hijyen, iş güvenliği, en kısa süre de servis, lezzet, ulaşılabilir fiyat gibi konuları temel değer olarak belirlemiştir. Eklektik bir menü yapısına sahip olan Happy Moon’s Cafe; Türk, İtalyan, Meksika, Amerika ve lokal lezzetlerinden oluşan 200’ün üzerinde çeşide sahip menüsüyle, 08:00’den 24:00’e kadar işleyen bir yapıdır. Şubelerimiz, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra misafirlerinin gelip kahvelerini içebilecekleri, 20’nin üzerinde günlük üretilen pastalardan yiyip iyi vakit geçirebilecekleri ev ve iş yeri dışında üçüncü bir adrestir. Bugün itibariyle 38 şube sayısına ulaşarak 2015 yılından bu yana şube sayısında artış göstererek yılda ortalama 7 milyon kişiye ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam etmektedir.
image

Harman

Türkiyenin en iyi yöresel ev yemekleri10 Yıllık ev yemekleri tecrübesi 100 farklı yemek çeşit eşssiz lezzet.
image

Has Kahve

Tadıyla, enfes kokusuyla, sıcaklığıyla keyfin, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahve, en kusursuz haliyle yıllardır Has Kahve Evi’nde tutkunlarıyla buluşuyor. Haskahve Evi, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kavurup öğüterek hazırladığı kahve çeşitleri ile müşterilerini vazgeçemeyecekleri tatlarla tanıştırıyor.
image

Haskahve

Has Kahve'nin öyküsü, 1952 yılında çiğ çekirdek kahveyi özenle ve kıvamında kavurup taş dibekte döverek başlar. Küçük bir mekanda başlayan üretim, kısa zamanda Konya'nın bilinen ve aranılan kahvesi olur. Uzun yıllar küçük ama nostaljik mekanında kendi halinde dibekte kahve dövmeyi sürdürür. Belirli günlerde kavrulan kahvenin, dibek sesi ve cazip kokusu tüm çarşıyı sarar. Zaman zaman sabırla beklenen kuyruklarda hoş sohbetler yapılırken taze kahve ikram edilir.
image

Hatay My Döner

2015 yılında Gıda sektörünün en hareketli ,en kazançlı faaliyet kolu olan döner sektörüne Hatay MY DÖNER markası adıyla; kalite, lezzet, uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle büyüyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Zaman içerisinde Ankara’nın dört bir yanında ve sonrasında Tüm Türkiye'de kaliteli ve leziz ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırma gayretinde olacağız.Asgari Teknik ve Hijyenik tatrlara özen gösteren işletmemiz, konseptindeki modern çizgileri ile fastfood kültüründe yeni bir cafe-fastfood vizyonu katmıştır.
image

Hatır Kahve

Konsept mimarisi bakımından Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin modern çizgilerle donatıldığı ihtişamlı ve huzur veren ambiyansı ile Hatır Kahvesi, ziyaretçisine farkını anında hissettiren bir mimari eserdir. Günün her saatine hitap eden zengin menüsü ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektedir.
image

Hatır Kahvesi

Konsept mimarisi bakımından Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin modern çizgilerle donatıldığı ihtişamlı ve huzur veren ambiyansı ile Hatır Kahvesi, ziyaretçisine farkını anında hissettiren bir mimari eserdir. Günün her saatine hitap eden zengin menüsü ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektedir.
image

Havva Hanım Trabzon Köy Kahvaltısı

Havva Hanım Franchise şubemiz olarak hemen kazanmaya başlayın. Havva Hanım ailesine katılmanız için bi' sebebiniz var! 8 seneyi aşkın bir süredir hizmet verdiğimiz tüm şubelerimizde binlerce kişiye hizmet veriyor ve mutluluklarına yakından şahit oluyoruz.
image

Helvacı Necmi

Helvacı Necmi olarak bilinen Necmi AKKUŞ 1883’den gelen bu mirası oğlu Tacettin AKKUŞ’a devretmiştir. 5.kuşak olarak üretimin başına geçen Tacettin AKKUŞ Helvacı Necmi markasını kurumsallaştırarak mirası zirveye çıkartmayı başarmıştır. Doğal üretim politikalarını her zaman ön planda tutarak helva üretiminin sırrını aile içinde kuşaktan kuşağa aktarıp en doğal ve katkısız lezzetleri ile bir asrı devirerek tarihte yerini almayı başarmıştır.
image

Helvadem Dondurmalı İrmik Helvası

Geleneksel bir Osmanlı lezzeti olan irmik helvasını lezzetli dondurma ile buluşturarak soğuk ve sıcağı aynı kasede sunuyoruz. Bilen bilir; irmik helvasının asıl lezzeti demlendikten sonra ortaya çıkar.
image

Hollywood Star Coffee

Yapmış Olduğumuz İstatistikler Sonucunda, Dünya’da Günlük Ortalama 2,5 Milyar Fincana Yakın Kahve Tüketildiğini ve Pazarın Hızla Büyüdüğünü Fark Ettik. Bu İstatistik Veriler Sonucunda Ülkemiz, Kahve Tüketiminde Hızla Gelişen ve Gelişimini Sürekli İlerleten Bir Ülke Konumundadır.
image

Horon Pide

Sizleri Türkiye’nin Genç Dinamik ve İddialı Zincir Markasında Kârlı Bir Yatırıma Davet Ediyoruz. Sizde Bir Horon Pide Sahibi Olmak İstemez misiniz? Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut pide salonu enflasyonuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye’nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır.
image

Hosta Piknik

1981 yılında Ankara'nın Sakarya caddesinde kurulan HOSTA, kaliteli,lezzetli,doyurucu ürünlerini en uygun fiyatlarla ; Ankara,Diyarbakır,İstanbul,İzmir,Tekirdağ ve Çorlu gibi iller başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli merkezlerinde faliyette olan ve yatırımı devam eden yerlerle birlikte toplam 45 şubesin de lezzetini müşterisinin beğenisine sunmaktadır
image

Hot Corner

Noodle ile curry wurst, Sosisli Çeşitleri Özel tariflerle hazırlanan Sosis ve Soslar ile Hot Dog, Curry Wurst ile Noodle´yi Fast Food konseptinde birleştirerek yeni lezzetler ve mekanlar oluşturuyoruz.
image

Hot Döner

1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlayan, 2011 yılında da dönercilik sektörüne atılan firmamız, HOT Döner adıyla bugün, 24'ü İstanbul'da olmak üzere ülkemizde 26 ayrı ilde toplam 80 ayrı noktada hizmetlerine devam etmektedir. Markamız tarafından geliştirilen özel formüllü sosuyla taçlandırdığı, Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti olan döneri, tüm dünyaya yaymaya hazırlanmaktadır.
image

Hotbut

HOTBUT tamamı Türk yatırımcısı ve sermayesi ile kurulan, damak tadını geliştirerek birbirinden nefis soslarını ve tavuklarıyla olan birleşimini zevk sahibi tüketicisine sunan bir Türk markasıdır.
image

I LOVE FISH

Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel olarak, sektörümüzdeki uzun yıllara dayanan tecrübemizi 2011 yılında hayata geçirdiğimiz Dardenia ile restorancılık alanına taşıdık. Türkiye’nin ilk balık-ekmek restoran zinciri Dardenia ile bugün 9 şubeye ulaştık. Dardenia ile elde ettiğimiz başarı ve tecrübeler ışığında, balık ve deniz ürünlerini en ekonomik ve hızlı şekilde geniş kitlelere ulaştırmak üzere I Love Fish konseptini hayata geçirdik. Geçtiğimiz yıl ilk şubesini açtığımız I Love Fish; Dardanel kalitesiyle yeni, farklı, lezzetli ve ekonomik bir fast food balık deneyimi sunuyor.
image

Ice Frutti - Tava Dondurma

ICE FRUTTI - TAVA DONDURMA doğal meyveler ve sütten, gözlerinizin önünde taze ve dilediğiniz meyvelerden üretilir. Hiçbir yapay renk, tatlandırıcı bulunmaz tamamen doğaldır.
image

Iceberry Frozen Yoğurt

CafeKişiye özel lezzetler parolası ile; Frozen yogurt , waffle , krep , soğuk sandwich ve salata çeşitleri.
image

Jimmy Joker Coffee

2007 yılında ilk şubesini açan Jimmy Joker kısa zamanda dekorasyonu, zengin menüsü ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile büyük beğeni kazanmıştır.
image

Joseph Kahve & Nargile

2000 yılından bu yana İnşaat, Otomotiv, Gıda, Reklam sektörlerinde faaliyet gösteren grup firmalarımız, 2017 yılından itibaren yatırım yapma kararı aldı ve JOSEPH markasını kurarak grup firma profiline ekledi. JOSEPH'in kuruluş amaçlarından biri "Gıda sektöründe de markalaşmaktır". Bu amaçla, faaliyetleri kapsamında yerel bir marka olarak hayatına devam eden JOSEPH'i ulusal ve uluslararası bir marka haline getirmek hedef olarak belirlenmiştir. İlk önce JOSEPH oluşturduğu güçlü kadrosu, yaptığı adımlar ile bünyesine JOSEPH AKADEMİ'yi kazandırdı. Yeni açılacak şubelere istihtam edilmek üzere "JOSEPH İnsan Kaynakları" tarafından temin edilen personel adayları JOSEPH AKADEMİ'de gerekli eğitimi verildikten sonra şubelerde personel olarak görevlendirildi Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı, zamanın değerini iyi bilen. iş ahlakına ve güvene önem veren, gelişimi, yaratıcılığı destekleyen; yenilikçi ve çalışanları ile bütünleşen JOSEPH gıda sektöründe atılımlarına devam ediyor.
image

Juice Planet

Doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunuyor. Taze sıkılmış meyve sebze suları, krep, waffle, sandviç, hazır yemekler, bitki çayları, bitki sütleri, dondurma menüsünde yer alıyor. AVMlerde, işlek caddelerde, plazalarda açılıyor.Lokasyon belirlenmesi, Mimari Projelendirme, Anahtar teslim kurulum, eğitim desteği, sürekli aktivite ve promosyon desteği, ürün tedarik desteği.
image

Juice Planet

Beslenme konusunda kendimiz için, çocuğumuz için önemli olduğunu fark ettiğimiz şeylerin aslında herkes için de bir ihtiyaç olduğunu gördüğümüzde keşfettiklerimizi herkesle paylaşmaya karar verdik.
image

Juice Zone Türkiye

Dogal ve Saglikli Beslenme” alaninda Turkiye´de bir ilki gerceklestiriyoruz.JUICE ZONE TURKIYE FRANCHISE FIRSATIPresibimiz saglikli ve dogal urunleri tuketime sunarak kaliteli yasamstandardini insanlara sunmak. Bu nedenle taze, dogal ve kaliteli meyve vesebzeleri ozel karisimlar halinde lezzetli iceceklere donusturuyor bununyaninda yine dunyada hizla populer hale gelen meyve toppingli frozen yogurdu dondurmaya saglikli bir alternatif teskil eden tatli ve dusuk kalorili birmola sloganiyla musterimize sunuyoruz
image

Jumbo Künefe

1985 yılından beri, Gaziantepli Keklik ailesi tatlıcılık yapmaktadır. İyi malzemenin ve ustalığın üründe nasıl bir lezzet farkı yaratacağını çok iyi bilir. Çok bilmeyiz belki. Ama fıstığın bir sürü çeşidi var, tereyağının onlarca yöreden farklı çeşitleri var. Peynir ve kaymak, her ustanın elinden ve yörenin sütünden farklı bir tat olarak ortaya çıkar.
image

Just Chik'n

Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gruba ait marka ilk şubesini 2015 yılında Novada Outlet Söke’de açtı. Kısa zamanda büyük başarı sağlayan marka franchise ve operasyonel altyapısını tamamlayarak ikinci şubesini Forum Aydın AVM’de açtı.
image

Just Chik'n

Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gruba ait marka ilk şubesini 2015 yılında Novada Outlet Söke’de açtı. Kısa zamanda büyük başarı sağlayan marka franchise ve operasyonel altyapısını tamamlayarak ikinci şubesini Forum Aydın AVM’de açtı.
image

Juste

Juste Franchise Systems, uzun yıllara dayanan hijyen ve gıda ham maddeleri üretimi tecrübesi ile uluslararası pazarlarda kültürel ve geleneksel tatların harmonisi olan ‘Juste’ markasını oluşturarak, özellikli kahve çekirdekleri ve dünya mutfağının vazgeçilmez hazzını sevenleri ile buluşturmayı hedeflemiştir.
image

Kaşıbeyaz Baklava

“Kebabın marka ismi” olarak bilinen Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Baklava Shop ile büyüme kararı aldı. Marka, efsanevi baklava lezzetlerini sunduğu Baklava Shop’un 2 franchise’dan sonra yıl içerisinde 20 franchise daha verecek.
image

Kaşık Künefe

Hatayda bulunan üretim tesisimizde üretmiş olduğumuz künefemizde kullanılan tereyağı ve tuzsuz künefe peyniri kendi imalatımız olup, yüksek kalite ve standartlarda kaşık künefe markası ile dondurulmuş künefe imalati yapmaktayiz. Merkezimiz istanbulda olup, turkiye geneli bölgesel olarak ( il il) toptan satış distribitorluk vermek amaci ile bayim olurmusun fuarinda yerimizi almış bulunmaktayiz.
image

Kahta Çiğköfte

1990 yılı kışında, Levent meydanında bir seyyar araba ile başlayan serüvenimiz; 2000’li yılların başında ilk restoranımızı açmamızla devam etti. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine seyyar arabanın yetmeyeceği anlaşılınca firma kurucumuz Orhan GÜZELAYDIN, 2002 yılında ilk Kahta Çiğ Köfte restoranını aynı bölgede faaliyete geçirdi.
image

Kahve Aşkına

Kahveye aşkla bağlı olanların ortak noktası olan “Kahve Aşkına” da franchise sistemimiz ile girişimciliğe atacağınız adımlarda size yardımcı olup işletme sistemindeki tüm risklerin en minimize halini sizlere sunuyoruz.
image

Kahve Deposu

Üretmiş olduğu eşsiz lezzetleriyle ve tasarımlarıyla kendinden konuşturmayı başaran Kahve Deposu Bayilik’i; gerek izlemiş olduğu politikaları gerekse işine vermiş olduğu ciddiyet ve hassasiyetiyle kalitesinden sıkça söz ettirmektedir. Kahve Satış Sunum: 80 – 160 m² büyüklüğü, 40-80 kişi oturma kapasitesi olan Avm Ana Cad.mağaza Kahve Satış Sunum: 160 – 320 m² büyüklüğü, 80-160 kişi oturma kapasitesi olan Avm Ana Cad.mağaza Kahve Deposu Kiosk 10-30 m2 büyüklüğü 10-20 kişi oturma kapasitesi olan Avm mağaza
image

Kahve Deryası

"En mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip değildirler. Sadece her şeyin en iyi şekilde tadını çıkartırlar..." Her şeyin en iyi şekilde tadını Kahve Deryası'nda çıkartın.
image

Kahve Doğası

Kahve Doğası Bayilik Şartları Daha önümüze gelmeden kokusuyla başımızı döndüren minik çekirdek tanecikleri. Fincanlara dökülene kadar içinde pek çok geleneği barındıran bu eşsiz tanecikler fincanda bıraktığı izlerle de geleceğe dair yorumlar yaptırır bize.
image

Kahve Durağı

Marka Tescil Belgeli Kahve Durağı, yiyecek, ­içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.
image

Kahve Limanı

Kahve Limanı, Franchise girişimcilerine, lokasyon tespiti, kiralama, tadilat uygulamaları, ARGE, personel eğitimlerini çözüm ortağı olarak sunmakta, anahtar teslimi hizmet vermektedir.
image

Kahve Madeni

Genç ve dinamik ekip çalışması, güçlü teşkilat yapısı ve yenilikçi tasarımlar ile projelere değer katan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış temel ilkemizdir. Öncelikle uluslararası standartlar dahilinde net kurallar belirleyerek özgün bir marka konsepti oluşturduk.
image

Kahve Sarayı

Büyük ölçekli bir yatırıma başlayan her ciddi marka gibi Kahve Sarayı da, marka yolculuğuna profesyonel bir ön çalışmayla başladı.
image

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz. FRANCHISING Departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını KAHVE SOKAĞI ‘nin standartlarında profesyonel ekipler yapmaktadır.
image

Kahve Tiryakisi

Kahve Tiryakisi Franchise Sistemimiz “Kendi işinin sahibi ol, ödeyeceğin paranın karşılığını alacaksın” sloganından yola çıkan Kahve Tiryakisi 30 yıllık tecrübesiyle müseccel bir markadır. Bayilik sistemindeki tek hedefi, şube yatırımlarını artırarak marka bilinirliğini artırmak, edindiği deneyimlerle yeni yatırımcıları teşvik etmek ve bu işin ne kadar avantajlı olduğunu anlatmak ve uygulamaktır.
image

Kahve Vadisi

“Kahvenin yeni adı, yeni tadı” sloganıyla kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme ivmesi çizen Kahve Vadisi;bayilik veren firmalar arasında başarıları ile dikkat çekiyor.
image

Kahveci Efendi

Gıda sektöründeki geçmiş ve devam eden farklı markalardaki şubeleşmiş tecrübelerimizi, 2015 yılında yeni kurduğumuz Kahveci Efendi markası ile devam ettiriyoruz. Amacımız hem daha güçlü hale gelmek hem de bu oluşum ile yeni ortaklıklar kurarak marka değerlerimizi piyasa standartlarının üstünde tutmak. Ürün hazırlama süreleri hızlı, sunumları ile göz dolduran ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir cafe-bistro konseptine sahibiz. Franchise yatırımcısına prestijli ve karlı bir işletme alt yapısı kuran Kahveci Efendi markamız, kendisini kısa vadede seçkin caddelerde yerini alarak göstermiş olup, yeni cadde ve AVM projeleriyle yoluna devam etmektedir.
image

Kahveci Hacı Baba

2003’de Necatibey Caddesi’nde (Ankara) geleneksel bir kahve evi olarak ticari hayatına başlayan Kahveci Hacıbaba markası; özgün konsepti ve ferah atmosferiyle misafirlerine keyifli zamanlar geçirebilecekleri nezih mekanlar sunmaya başlamıştır.
image

Kahveci Hacıbaba

2003’de Necatibey Caddesi’nde (Ankara) küçük bir kahve evi olarak ticari hayatına başlayan Kahveci Hacıbaba; zamanla geniş ve konforlu mekanlar kurarak şehrin birçok semtine yayıldı, ürün/hizmet gamını geliştirdi.
image

Kanatçı Baba

Kanatlarıyla 2002 yılından bu yana siz Bursalıların beğenisini kazanan Kanatçı Baba, yenilenen menüsü ve hizmet anlayışıyla değerli misafirmerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Esas amacı konuklarına lezzetli kanatlar sunmak olan Kanatçı Baba, özel sosunda bulunan tüm ürünlerini mevsim sebzeleri ile lezzeti ve kıvamına özen göstererek hazırlamaktadır.
image

Kapıdağ Mangal Evi

AVM'lerin en büyük eksikliği olarak gördüğümüz Kilo ile Et & Tavuk ve serpme kahvaltı konseptinin modern hali ile buluşması
image

Kara Fırın

Karal Kardeşler, deneyimlerini pastacılıkta da değerlendirerek yeni hedeflere yelken açmaya karar verirler. KARAFIRIN markası adı altındaki ilk mağaza, pastane olarak Bakırköy Kartaltepe’de açılır. Amaç; bunca yılın ardından büyük dedenin mirasının büyük bir saygıyla firma isminde yaşatılmasıdır.
image

Kare Baklava

Firmamız 2008 yılından bu yana baklava sektöründe olup , 2011 yılında şirketleşerek Kare Baklava kurumsal kimliği ile Gaziantep merkez , Adana bayi-şube ve Türkiye nin başta İstanbul olmak üzere bir çok bölgesine dağıtım yapan , bununla beraber Dubai , Japonya, Almanya,Suudi Arabistan, Irak gibi ülkelere ihracat yapan ve hem fiziksel şubelerinde hem de karebaklava.com.tr adresli online sitesinde satış yapmaktadır.
image

Karemel Lab Bakery Patisserie Cafe

Karemel Lab Bakery Patisserie Cafe, İstanbul’ un en gözde semtlerinden Etiler’de yer alıyor. Beyaz ve beton grisi renklerinin hakim olduğu iç dekorasyonu,zengin ürün içeriklerine sahip menüsü ile günün her saatinde fırından yeni çıkmış lezzetleri misafirlerine sunan Karemel Bakery Cafe , müşterilerine keyifli anlar yaşatıyor.Sabahın ilk ışıklarında mükemmel bir kahvaltı sunan ‘‘ Karemel Bakery Cafe ’’ gün içerisinde de misafirlerine diyet, diyabetik kurabiye çeşitleri, gevrek, salata, börek ve ekmek çeşitleri, sütlü tatlı, pasta ve cheesecake çeşitleriyle alternatifler sunuyor.
image

Kasap 1924

Yolculuğuna 1924 yılında başlayan markamız. Geçmişten günümüze hep aynı şekilde ‘’müşterilerimiz komşularımızdır’’ anlayışı ile hareket etmektedir.
image

Kasap Döner

KasapDöner ‘Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz’ iddialı sloganıyla 2011 yılında pazara girmiştir. İlk "Fast Casual" döner markası olan KasapDöner istikrarlı büyümesi ile iddiasını sürdürmektedir. Devamlılık gösteren ulusal reklam kampanyaları ve lokasyon bazlı uygulamalarla işletmelerine satış desteği vermektedir.
image

Kaymak Dondurma

2018 yılında başlayan KAYMAK'ın dondurma serüveni Amasya'dan başlayarak Türkiyenin birçok ilinde aranan bir lezzet haline gelmiştir.Taze meyvelerden katkı maddesi olmadan, kendi modern tesislerimizde ürettiğimiz dondurmalardır. %100 organik meyvelerden elde edilen Kaymak Dondurması'nın meyveleri özenle üretilip toplanmakta, gıda mühendisimizin öncülüğünde lezzet yelpazesine sunulmaktadır.
image

Kırmızı Döner

Kırmızı Döner®işvereni, yöneticileri ve çalışanları olarak;her şeyin hayal etmekle başladığına inandık ve “HERŞEY HAYAL ETMEKLE BAŞLAR” sloganı ile 1986 yılında başladığımız ticaret hayatını, 2006 yılında gıda sektörüne girerek kurumsal bir yapıya dönüştürme yönünde çok ciddi adımlar attık.
image

Köfteci Nar-ı Beyaz

Nar-ı Beyaz, Akhisar Köfte' yi ulusal bir marka yapma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Nar-ı Beyaz, Kuşadası söke yolu Davutlar sapağı Kipa karşısında yeni açılan Flora outlet center' a 5. nokta olarak yerleşimini tamamladı.
image

Köfteci Ramiz

Öykümüz, 20. yüzyılın hemen başında Makedonya’nın Prilepe şehrinde dünyaya gelen iki öksüz erkek kardeşle başlıyor. Babaları Balkan Savaşı’nda esir düşmüş ve annelerini çocuk denecek yaşta kaybetmişler, onları büyüten babaanneleriyle birlikte Türkiye’ye göç etmişler. Burada çeşitli lokantalarda çalışarak mesleklerini geliştirmişler. Makedonya’da sokak satıcılarının yaptığına benzer bir tür ızgara köfteyi geliştirme fırsatı bulmuşlar ve Akhisar’da kendilerine limon sandığından sandalyeleri olan küçük bir dükkân açarak hizmet vermeye başlamışlar.
image

Köytaş Et Mamülleri

Lezzete açılan kapı Köytaş1996’da kurulan Köytaş, geçen yıllar boyunca, Türk insanının damağında doyulmaz lezzetler bıraktı, bir efsaneye dönüştü. Doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle yıllardır hizmet veren Köytaş, hijyene, teknolojiye ve lezzete verdiği önem sayesinde bir çok ürün çeşidiyle tüketicinin her zaman ilk tercihleri arasında yer alıyor.
image

Künefe Cenneti

İstanbul'da var olan 3 şubeesiyle Türkiye'de hizmet veren, profestonel kadrosu ve ekibiyle künefe sektöründe "Dünya Markası Yolunda Olan" bir tatlı firmasıdır.
image

Künefecim

Türk damak tadına yer etmiş Künefe geleneğini modern kiosklarla alışveriş merkezlerine taşımak amacıyla yola çıkan KÜNEFECİM girişimcilere oldukca avantajlı bir iş imkanı sunuyor.Düşük yatırım maliyeti,yüksek kar oranı ve hızlı geri dönüşüm.
image

Kebabi

Farsça ‘da "kebap satılan yer" anlamına gelen Kebabi, 2002 yılından bu yana ilk ve tek şubesi ile Gayrettepe’de hizmet vermektedir. Kebap çeşitlerinin yanı sıra menüsünde yer alan farklı lezzetlerle geleneksel ve modern yemek kültürünü buluşturan Kebabi, klasik kebap çeşitlerinin en iyi malzemelerle yapılmış en lezzetli hallerinin yanında kebap keyfini artıracak özgün meze ve salata çeşitlerini de müşterilerine sunuyor.Tercihini hafif seçeneklerden yana kullanmak isteyen ziyaretçileri için Kebabi, zeytinyağlı, salata ve hafif ara sıcaklarla lezzet alternatiflerini çeşitlendiriyor.Tüm bu lezzetler ve özel hizmet anlayışı ile Kebabi, bu özel lezzetlerinin tadına varan müdavimlerinin günün her saatinde uğrak mekânı haline gelmiştir.
image

Kebapix

Denizli Forum Çamlık AVM´de hizmetinize giren Kebapix , sizlere türk kültürünü tanıtmanın mutluluğunu yaşıyor.Sağlıklı ve özenle seçilmiş etleriyle hazırladığı birbirinden farklı Anadolu kültürüne ait tatlarını siz değerli müşterilerinin damak zevkine sunuyor
image

Kemal Usta Waffle

Kemal Usta Waffles'ın kurucusu KEMAL ÖZELGİL, 1948 yılında İstanbul'da doğmuştur. 1963 yılında meslek hayatına adım atarak, ağabeyi Burhan Özelgil ile birlikte Özen Pastanesi'nde pastacılık mesleğine başlamış ve bir yıl sonra Waffle ile tanışmıştır.
image

Kervansaray Kahve

Kervansaray Kahve, üretimine 2009 yılında başlamıştır. Geleneksel lezzetin her yaş grubuna hitap ettiği Kervansaray Kahve, tamamen kendi restoranında müşterilerine özgün bir lezzet sunmak amacı ile üretimine başlamış olup müşterilerin yoğun talepleri ve olumlu geri dönüşleri doğrultusunda fabrika ortamında hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretime başlanmıştır. Kervansaray Kahve’nin bu lezzeti ve kaliteyi yakalayabilmesi için yoğun ar-ge çalışmaları yapılmıştır. En kaliteli kahve taneleri, menengiç ve K.Maraş dağlarında yetişen orkide çiçeklerinden elde edilen orijinal salep, kalite standartlarını yakalamış güvenilir tedarikçilerden temin edilen harnup tozu, kahve kreması, kakao, kakule / damla sakızı ile birleşimi bu geleneksel lezzeti eşsiz hale getirmiştir.
image

Khans Mogol Barbeque

Mogol ve Uzakdoğu restoranı Türkiye´de yeni olmasına rapmen oldukca ilgi gören Mogol Barbecue konsepti, yemeği kendi seçiminize göre hazırlanması esasına dayanır. Geniş bir barda bulunan et,tavuk, balık seçeneklerini size verilen kaseye koyup üzerine yine aynı barda bulunan ve 30 çeşit sebzeden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. bu kaseye ilaveten 2. kasede noddle( makarna) veriliyor ve damak zevkinize göre 20 çeşit çok özel sos ve baharatlar ilave ettikten sonra Amerika´dan gelen çok özel bir barbecue de 3 dakika içinde mogol aşcılar tarafından servise hazırlanıyor. Bu pişirme seramobisini isterseniz bar etrafında seyredebiliyorsunuz.Oldukca sağlıklı olan moğol mutfağı ile birlikte ayrıca Uzakdoğu ( tayland-endonezya-singapur-çin-malezya) yemekleri de wog´da hazırlanıp servis ediliyor.
image

Koca Sinan Kahvecisi

KOCA SİNAN KAHVECİSİ olarak, adının sonsuza kadar yaşatılmasına inandığımız büyük usta Mimar Sinan’dan bir diğer adıyla Koca Sinan’dan yola çıkarak başlattığımız bu serüvende markamızın adını “Koca Sinan Kahvecisi” olarak belirledik.
image

KocAhmet Süt Ürünleri

Firmamız 2011 yılında kurulmuş, KOCAhmet markasıyla cam şişe ayran, pet ayran, kese yoğurdu, yanık kokulu yoğurt üretimi yapmaktadır. Denizli de saygın ve kaliteli bir marka haline gelmiştir.Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanmadan sağlıklı ve doğal ürünler üreten firmamız bu ürünleri daha çok tükeciyle buluşturmak, hizmet etmek istemektedir.Ürünlerinin bayiliği denizli ili ve ege bölgesine verilecektir.
image

Kocatepe Kahve Evi

1919 yılında Ankara’da Bayan Maruşya ile Kurukahveci olarak başlayan serüven, 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tuncay ile gelişimini sürdürmüş, 1987’de kurumsallaşmış, 1996’da Kocatepe Kahve Evi konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır.
image

Komagene

Komagene® olarak “Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıktık ve 17 yılda çiğ köftenin muhteşem lezzetini tüm Türkiye ile buluşturduk. Anadolu’nun tarihi bir lezzeti olan çiğ köfteyi, Komagene ustalarının yeni ve özgün dokunuşları sayesinde sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlere dönüştürdük. Markamız bugün 81 il ve pek çok ilçede 2.137 (Ekim 2022 itibari ile) şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.
image

Komşu Kahve

Komşu kahve , İzmir merkezli ve bünyesinde 12 şubeli Bisquitte Restoranlarının da yer aldığı Aralco Gıda Restaurant İşletmeleri Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. ’nin bir markasıdır.
image

Kono Pizza

Kono Pizza'nın hikayesi 2004 yılında başlar, pizzayı en rahat şekilde yiyebilmek ve yepyeni enfes bir lezzet yakalama hayalleri peşinde koşan ünlü italyan şef aşcı Boscolo tarafından Milano da öğrencileriyle beraber geliştirilen yepyeni bir konsepttir. İtalya'dan Avrupa'daki diğer şehirlerde, Amerika, Asya'da ve uzakdoğuda 25 ülkede 130'dan fazla lokasyonda hizmet vermekte ve hızla büyümektedir.
image

Konya Lezzet Döner

Sektöründe Öncü Konya Lezzet Döner Ailesinin Bir Parçası Olmak İster Misiniz? Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır. Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip.
image

Konyalı Ahmet Usta

2007 yılında İzmir’in Gaziemir semtinde ilk şubesini açarak sektöre giriş yapan Konyalı Ahmet Usta, güçlü kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde, her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıyor.
image

Kornet Pizza

Kornet pizza ve kornet tatlı-İtalyan orjinli atıştırmalıklarKonsept kiosk-korner-restorant şeklinde oluşmaktadır.
image

Kumpirci Meral

Fast-foodAğırlıklı olarak firmaya özgü Kumpir, Sandviç Çeşitleri, Tatlı çeşitleriyle tadında bir olmaktadır.
image

Kumru Fırın

Kumrufırın; “Hergün Taptaze Lezzetler” sloganıyla 2015 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Şirket merkezi Altınyunus Mahallesi 3439 Sokak 35930 Çeşme/İZMİR adresidir. Adını İzmir’in meşhur Kumrusundan esinlenerek almıştır. Kumrufırın işletmelerinin en önemli özelliği müşterilerine sıcak ve taze lezzetler sunmasıdır.Kumrufırın’damüşterilere İzmir kumrusunun yanı sıra tatlı yiyecekler, tuzlu yiyecekler, pastalar ve içecekler taze bir şekilde sunulmaktadır. Kumrufırın işletmeleri daha çok müşteriye ulaşmak, firmanın etkinlik alanını artırmak amacıyla ulusal ve uluslararası piyasada Franchising şeklinde bayilikler vermektedir.
image

La Pizza

LA PİZZA bayimiz 2001 yılında ilk defa Antalya ´nın Manavgat ilçesinde açılmış ve 7 yıldır devam etmektedir.Franchise sistemi ile bayi firmalarımız 6 ya yükselerek bütün Türkiye de yayılmayı hedefliyoruz.Bayilerimiz merkez Manavgat Antalya,Antalya,Mersin,Adana,Muğla,Fethiye,Muğla Sarıgerme de bulunmaktadır.
image

Labarba Börek

BU YATIRIM LEZZETLİ KÂR SAĞLIYOR! Labarba Börek - Cafe Franchise Şartları 2017 yılında kurulan ve gıda sektörü üzerine tecrübesi ile büyümeye devam eden LABARBA BÖREK, yatırımcılara dünya çapında bir markayı temsil etme ayrıcalığının yanı sıra kazançlı bir yatırımın da kapılarını açıyor. Türkiye'de 26 mağazası ile geniş bir bayi ağına sahip olan LABARBA BÖREK, müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet sağlıyor.
image

Lezzet-i Harika

Firmamız, Türkiye’nin en hızlı büyüyen tatlı ve hamur isleri üreten kuruluşlarından biridir. Şirketimiz, 2017 yılında kurulmuştur. Çok kısa sürede müşteri sayımız 1000 üzerine çıkmış ve aylık yiyecek üretimi 300.000 adede ulaşmıştır.
image

Little Caesars

Farkını hizmet ve ürün kalitesiyle ön plana çıkaran markaların gittikçe çoğaldığı günümüz hızlı/paket servis zincir restoran sektöründe, değerli adaylarımızın mevcut rekabet ortamında daha güçlü olabilmeleri için, Little Caesars'ın “birlikten kuvvet doğar” inancından hareketle vereceği gerek pazarlama gerekse operasyonel desteklerle, yapılacak işbirliği ve bütünleşik çalışmalar yardımıyla yüksek gelir ve fayda sağlamak adına tercih edebileceği en kazançlı alternatif, Little Caesars Franchise sistemimizdir.
image

Logiscool

Logiscool, Dünyada Amerika, İsviçre, Belçika ve Almanya dahil olmak üzere, toplam 21 ülkede 100.000 den fazla öğrenciye eğitim veren en yaygın robotik ve kodlama okuludur.
image

Lokkalata Lokma

Yurt içi ve yurt dışında birçok yerden franchise teklifi alan lokkalata lokasyon olarak daha çok açık alan alışveriş merkezlerini ve cadde dükkân konseptlerini tercih ediyor.
image

Lokma Pool Yeni Nesil Lokma

Yetenekli kadromuz ve hızlı servis anlayışımızla "Lokma Pool" olarak siz değerli hayırseverlere hizmet vermekten onur duyarız. Özel günlerinizde ve hayır yapmayı düşündüğünüz her yerde Lokma Pool güvencesiyle el veya makine ile lokma dökülür.
image

Lokmachi

Lokmachi Bayilik/Franchise: yeni nesil lokma tatlısı bayiliği veren firma Türkiye genelinde şubeleşmek istiyor. Lokmachi uzun yıllar gıda sektöründe kurumsal firmalarda çalışmış gıda mühendislerinden oluşan bir ekip tarafından 2019 yılında kurulmuştur.
image

Lokmacho Creamery

Lokmacho Bayilik Franchise Şartları Sosyal medyadan da takip edebileceğiniz üzere şubelerimizin önünde uzun kuyruklar halinde İstanbul 6, Almanya 1, Rusya 2, İzmir, Sakarya Gaziantep Kocaeli’nde bulunan şubelerimizle şuan sektörde bayileşebilen en kuvvetli firma haline geldik.
image

Lokmamma

Geleneksel Lokmayı revize edip, modern çağa uygun ve daha lezzetli hale getirdik. İçini farklı birbirinden lezzetli özel kremalar ve çikolatalarla doldurduk. Bu da yetmedi üstüne damak çatlatan farklı sunumlar ekledik. Adına da Yeni Nesil Lokma Dedik…
image

Lokmanya

Yeni nesil lokma tatlısı gerek tüketiciler gerekse girişimciler tarafından ilgi görüyor bu konuya ilgi duyan girişimciler için LOKMANYA ailesi olarak iş gücünü hafifletip işlerini bir an önce kurmaları ve bu piyasada sağlam adımlarla yol almaları için franchising vermekteyiz.
image

London Cafe

Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. London Cafe markasını, uzun yıllar kahve üretimi yapan ve franchise sektöründeki başarılı işlerin altında imzası bulunan bir ekip tarafından yönetiyoruz.
image

Lovenburg

Antalya merkezli, yiyecek içecek sektöründe yaklaşık 20 yıldır olan, restaurant işletmeciliği yapmış ve halen catering hizmetleri yapmakta olan bir firmayız. Lovenburg markası ile bu işe hamburger sektörünün özüne dönmesi için girdik. Bildiğiniz gibi yeni markaların bir çoğu gurme burger adı altında, hamburgeri özünden saptırarak çok farklı malzemeler ile hamburger yapmaya başladılar.
image

Luvoco Gourmet Coffee

LUVOCO Franchise Sistemi Distribütörlerimizi, ağ ve iş kurma konusunda daha da güçlendirerek başarıya ulaştırmayı hedefler. Gano Excel, uluslararası alanda kanıtlanmış Network Pazarlama başarısıyla ve 100’den fazla ülkede varlığını sürdürmesiyle, LUVOCO Franchise Sistemi’ne dahil olmak isteyen distribütörlerine yeni bir iş fırsatı sunar. Temel amaç, çift kazanç modeli oluşturarak, Network Pazarlamasına ek olarak perakende satış yapılacak LUVOCO Franchise Sisteminden de gelir elde edilmesidir. Perakende Kahve satış mağazalarının (iç ve dış mekan kioskları, bağımsız kafeler mobil üniteler ve kahve köşesi) geliştirilmesi, kurulması ve işletilmesi için eşsiz olan sistem bağımsız Distribütörler için özel ve basit bir şekilde hazırlanmıştır. Franchise alan, tercih ettikleri işyeri ve iş konseptini kapasite ve özelliklerine göre seçme fırsatına sahiptir. LUVOCO Franchise Sistemi’ne sahip olmanın başlıca rekabet avantajı, Distribütörlerin network ağlarını geliştirme fırsatı sunmasıdır. Franchise sisteminin eşsiz özellikleri arasında, sınırlama olmaksızın, LUVOCO markası, iç ve dış tasarım ve Franchise sahibi tarafından sağlanan ölçülere dayalı düzenler, dekorasyonlar, renk şemaları, mobilya, ürün formülleri, ürün hazırlamak için spesifikasyonlar yer almaktadır. Franchise veren kahve içecekleri, ekipman, ekipman düzenleri, çalışma prosedürlerini değiştirme ve geliştirme hakkına sahiptir.
image

Madam'ın Kahvesi

Madam'ın Kahvesi 2017 yılında Bozcaada'nın en güzel sokağında Madamın geleneksel tarifleri ve kahve öğretileri üzerine kuruldu. Her yudumda sizi Bozcaada'da hissettirecek kahveleri geleneksel ve üçüncü nesil yöntemlerle kavuruyor sizlerin beğenisine sunuyoruz.
image

Mado

Gerçek dondurmayı aynı tat ve kalitede yurtiçi ve yurt dışındaki dondurma severlere sunan Mado, ilk Konsept Mağaza'sını 1992 yılında İstanbul Caddebostan’da açtı. Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarına ulaşmak için amaçlanan zincirin bu ilk halkasıydı. Türkiye’de sokak dondurmacılığından cafe dondurmacılığına geçiş, bu ilk cafe ile başlar. Dondurmayı mevsimsiz tatlı haline getiren Mado, cafelerle yeni alışkanlıkların doğmasını da sağlar böylelikle. Dondurmanın yanında, pasta, sütlü tatlı, börek, şerbetli tatlı, salep ve çesitli içecekleri ile Mado Cafe'lerin sunum zenginliği, farklı taleplere cevap verir hale geldi. Mado Cafe'ler, gördüğü ilgi sonucunda ilk altı ayında 20 şubelik bir zincir ile önemli bir franchising markası olacağının da sinyallerini vermiş oldu. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da pek çok satış noktasında tüketicileriyle buluşan Mado, standardizasyon ve kalitesinden ödün vermemesinin karşılığını, 2002 yılında 'Türkiye’nin Franchising Sistemini En İyi Uygulayan Markası Ödülü' ile aldı.
image

Mahkeme Fırını

Unlu Mamüller 1892 yılından bu yana değişmeyen ve bayatlamayan formülü ile üretilmeye devam eden Klasik Mahkeme Fırını Kurabiyeleri ve yeni nesil unlu mamüller.
image

Makarna's

Makarna’s konsepti, profesyonel mimarlar ve Marka Yönetim Danışmanlıarı tarafından hazırlandı. En doğru marka konumlandırması yapılarak sistem tamamlandı.Makarna’s franchising sistemi yatırımcısına en yüksek kazancı sağlayacak formüllerle geliştirildi. Komple ürün tedariği ve anahtar teslim uygulamasının yanısıra tüm eğitimler, satış ve pazarlama danışmanlığı ile Marka Yönetim ekibi her an yatırımcının yanında olacak.
image

Mantı Keyfi

8 çeşit el mantısı, salata arasıcak tatlı ve içeklerden oluşan"sağlıklı ve hızlı" yeni trend türk mutfağı uygulaması.Mantı Keyfi ürünleri Temelde kaliteli sağlıklı hızlı elmantıları olmakla birlikte gözleme çiğbörek paçanga böreği, salata, irmik helva ve kemalpaşadan içeceklerdsen oluşan bir konsepttir.
image

Mantıklı Mantı

Türk mutfağına has olan mantı makarnasını fast food mantığı ile birleştirip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Türkiye’de bir ilk olan kupta mantı ürünümüz hijyenik tesislerimizde pişirilip paketlendikten sonra şok ünitelerinde dondurularak üretim aşamasını tamamlamaktadır.Satış noktalarına yine dondurulmuş olarak sevk edilen ürünlerimiz mutfak, bulaşık,usta ihtiyacı olmadan ısıtılmak suretiyle üzerine yine firmamızın hazırlamış olduğu soslar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
image

Marasta Dondurma

Marasta Dondurma Malatya’da 30 yıldır hizmet veren Abdullah usta ve Oğullarının yöneticiliğini yaptığı Ado Dondurmanın bir ana kuruluşudur. Marasta Dondurma Gıda Ltd. Şti. Kahramanmaraş’ta Adana yolu üzeri 3. Km’ de 5.000 m2 alan üzerine kurulu bir fabrikadır.Şu andaki üretim kapasitesi saatte 1.000 kg olmaktadır. Marasta Dondurmalarının tümü Kahramanmaraş’ta son teknoloji ile hijyenik şartlarda fabrikamızda üretilmektedir. Birkaç farklı ölçülerde frigofrik araçlar ile dağıtımlarımız yapılmaktadır. Dondurmada şehirler arası 72 saatlik dayanıklılık sağlayan, erimeden çatal ve bıçak kullanarak keyifle yenen özgün Kahramanmaraş Dondurmasının yanı sıra 52 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay aroma ve renklendirici kullanmadan doğal olarak üretmektedir.
image

Markamm Döner

MarkaMM DÖNER, 29 Nisan tarihinde, et döner işletmesi olarak kurulmuştur. Bugün geleneksel Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu vizyonu ile yoluna devam eden MarkaMM DÖNER, dünyanın en büyük döner üreticilerinin arasında yer almak için çalışmaktadır.
image

Marmaris Büfe

Marmaris Büfe, henüz büfe kavramının bile tam olarak bilinmediği 1964 yılında; sıcak ortamı ve fark yaratan özgün lezzetleriyle hizmete başladı. Nihat ve Mehmet Sargın kardeşlerin Taksim Cumhuriyet Caddesi'nde açtıkları Marmaris Büfe'nin zaman içinde; tiyatrodan politikaya, sinemadan iş dünyasına kadar birçok farklı profilden müdavimleri oluştu. Yalnızca ünlü simalar değil, her kesimden insan aradığı lezzetle buluşmak için Marmaris Büfe'ye koştu.
image

Maydonoz Döner

Farklı Kültürlere hitap eden eşsiz soslu lezzetleri, inovatif ürünleri, standart hizmet ve kalite anlayışıyla dünyanın en bilinen döner markası olmak.
image

Mısırane

Tane MısırBuharda pişirilen, soslarla karıştırılan taze mısır, tane şeklinde
image

Mısırcan ve Pamukcan

İstanbul maltepede kurulu olan firmamızda üretmekte olduğumuz 500 cc. ve 1000 cc. PP bardaklardaki uzun ömürlü patlamış mısır ve pamuk şekeri ürünlerimize tüm türkiyede bayilikler kurarak büyümek istiyoruz.ürünlerimiz gıda perakende noktaları olan her yerde satılmaktadır..
image

McDonald´s

2017 Brand Z Raporu’na göre dünyanın en değerli sekizinci markası olan McDonald’s olarak, dünyanın dört bir yanında yer alan 34 bini aşkın restoran ve 1,6 milyonu geçen çalışanımızla, günde ortalama 58 milyon müşterimizi mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Türkiye'de de McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir
image

Meal Box

2013 yılında Onlinemarket.com ile başlayan gıda sektöründeki start-up yolculuğumuz, aldığımız yatırımlarla ve güvenle insanlara gıda alanında daha iyi bir hizmet verme amacımızı kuvvetlendirdi. Yaptığımız pazar araştırmaları İstanbul’da sağlıklı ve lezzetli yemek bulma konusunda yaşanan sıkıntıyı gözler önüne serdi. İstanbul’da lezzetli ve sağlıklı yemek çözümünün az olması, sunum ve servis kalitesinin yetersizliği ve ev yemeği özleminin üzerine gitmeye karar verdik. 6 ay süren ARGE dönemi ve titizlikle hazırlanan yemek reçeteleriyle, Mealbox.com.tr’yi 2014 yılında kurduk. İstanbullulara restoran kalitesinde ev yemeği hizmetini paket servisle sunduk. Çok kısa bir sürede 34 farklı şubeye ulaşarak 500 bin kişiye paket yemek servisi hizmeti verdik. Bu sürede sunum ve hizmetimiz 2 ayrı ödüle layık görüldü. 2016 yılında tek öğün yemek aboneliği hizmetimizi tüketicilerimizin beğenisine sunduk. Tüketicilerimizi mutfak ekipmanı gerektirmeyen, servis elemanına ihtiyaç duyulmayan ve yıl boyunca yemek maliyetleri düşüren hizmetimizle tanıştırdık. 2017 yılında diyet yemek aboneliği markamız olan Meal Box Fit’i de ekledik. Lezzetten taviz verilmeden doya doya diyet yapılan abonelik çeşidimizi tüketicilerimize sunduk. Yemeklerimizde hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Abonelik sistemiyle sadece sağlıklı ve düzenli yemek hizmeti sunmuyor, hiçbir karşılık beklemeden tüketicilerimizi farklı kampanyalarla ve çeşitli hediyelerle ödüllendiriyoruz. Bugün Meal Box olarak İstanbulluların en büyük kapıya yemek servisiyiz. Düzenli yemek ihtiyacı olan, lezzetinden ödün vermeden diyet yapmak isteyen ve acil yemek çözümü arayan tüm İstanbulluların her zaman yanındayız.
image

MEBA Gıda

Otomatik makinalarda Baklavalık Yufka, Mantı, Günlük Yufka, Vakumlu Yufka , Üçgen Yufka, Su Böreklik Yufka, Patates Cipsi, Mısır Cipsi üretimi yapmaktayız. Yerel Marketler Zincir Marketler ve Ulusal Marketlerde Gerek kendi markalarımızla gerek Fason olarak ürünlerimiz Bulunmaktadır.
image

Memoş Tantuni

Her şey Hasan tahsin Yelkenaç'ın Mersin'in tarihi Büyük Hamam Sokağı'ndaki bir barakayı mütevai bir kebapçıya dönüştürmesiyle başladı. Eti işlemeyi kasap olan babasının yanında öğrenen Hasan Tahsin Usta, kısa sürede çevre esnafının değişmez adresi haline geldi.
image

Meru Döner

Sektörde 2006 yılında kurulan Express Meru Döner 2006’den bu güne eşsiz lezzeti, kalite ve hijyenden ödün vermeyen çizgisiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Sektöründe kendini kanıtlamış ve 13 yıllık et tecrübesi olan Express Meru Döner tüm Türkiye geneline franchise şubelerini açmaya, bu doyumsuz lezzetleri müdavimleriyle buluşturmaya devam etmektedir. Yılların deneyimi, bilgisi ve vizyonu ile harmanlanmış Express Meru Döner ailesinde siz de yerinizi almak için geç kalmayın.
image

Milkomilk Günlük Süt Satışı

-
image

Mirliwa Kahve

Paketlenmiş kahve seçenekleri ile piyasaya çıkan ve bugün pek çok bölgede bayiliği bulunan Mirliwa Kahve, isim hakkı olarak herhangi bir ücret talep etmemektedir ve ortalama şube açılış maliyetini de 50.000 TL olarak belirtmektedir.
image

Miss Bakery

Siz değerli dostlarımızın keyifle güvenle tüketebileceği, el yapımı tatlılar sunan pastanemiz,sıcak dekorasyonu ve rustik tarzıyla Arnavutköy'de sizleri bekliyor.
image

MM&G's Burger

Uzun yıllara dayanan deneyimi, sahip olduğu üstün teknolojik yöntemleri, teknik bilgi birikimi, yaratıcılık ve ilham verici yenilikleriyle et sektöründe önemli bir yere sahip olan GMT FOOD, Gurme tadı MM&G'S BURGER ile ağzınıza layık lezzet serüvenini sizlerle buluşturuyor. MM&G'S BURGER'in yaş maya ile hazırladığı, kendi fırınlarında özenle pişirdiği ekmekleriyle damak zevkinize hitap edecek mucizevi tadında burger köfteleri, üzerinde serpiştirilen gerçek cheddar peyniri , elma ağacı ile tütsülenmiş dana bacon, köy tereyağında karamelize edilmiş soğanı, taptaze yeşillikleri ve MM&G'S BURGER için özel üretilmiş ORFA'nın eşsiz relish sosları ve ürünleriyle daha önce hiç yaşamadığınız bir lezzet deneyimi yaşamaya hazır mısınız?
image

MNA Gıda Unlu Mamüller

MNA GIDA sektördeki 20 yılı aşan tecrübesi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren unlu mamüller ve gıda konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; gıda üretimi paketleme lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.
image

MNGÜR Pizza Restaurant

Gülümseten lezzet dünyasına hoş geldiniz. firmamız 2006 yılında davet organizasyon olarak kurulmuştur.3 KASIM 2010 dan beri MNGÜR PİZZA RESTAURANT olarak hizmet vermeye devam etmektedir. firmamızın kurucuları mehtap ve Nurettin gür dür.Nurettin gür meslek hayatına 1991 yılında aslı pastanesinde başlamıştır. 1 yıl pasta imalat ve tezgah kısmında çalıştıktan sonra 1992 yılında baçelievler yağız pizza catering pizzacılık serüvenine başlamıştır.Kendisi 1997 yılına kadar pizzacı olarak değerli ustalardan mesleği öğrenmiştir. özellikle suat yağızın deneyimlerinden çok faydalanmıştır.1997 yılında seyran pastanelerinde işe girmiş ve pizzacı olarak başladığı seyran pastanelerinde kasa, tezgah, yönetim görevleri almıştır,2004 -2010 yılları arasında Bayrampaşa şube müdürlüğü yapmıştır son 1 yılı aşkın suredir seyran pastanesi şubeler koordinatörlüğü görevini yapmaktadır. kendisi pizza restaurant açmaya her zaman hayal ve istek içinde olduğu için 2010 kasımda ilk adım olarak flatofis çarşı avm de ilk şubesini açmıştır hayalleri içinde firmayı büyütüp standartlarını belirleyip kurumsal bir yapı kazandırdıktan sonra mngür pizza restaurantları nı çoğaltıp marka haline getirip yurt dışına açılmak istemektedir yurt dışında şube olarak ilk hedef ise italya dır kendisi mngurpizza nın anlamına ve mesleğe olan iş aşkına ve 21 yıldır bu işi kurmanın hayaliyle yanına yüreğini ve enerjisini koyarak hayal ettiği bu hedeflerde yürümek istiyor. en büyük destekçisi eşi mehtap gür (mngurpizza nın M harfi.)
image

Moc Coffee

Hizmet odaklı çalışma sistemimiz bulunmaktadır. Çalışma sistemimizin düzgün işlemesi açısından önemsediğimiz ilkelerimiz vardır ve bunların başında müşteri memnuniyeti ve hijyen gelmektedir.Markamızı ve bizleri en iyi şekilde temsil edebilecek aktif yatırım bedelini bütçesini oluşturabilecek müşteri memnuniyetini ön planda tutabilecek yatırımcılar aranmaktadır. Moc coffee Firması yer seçimi konusunda franchising adayına kapsamlı destek verir. Bayilik başvurusu sırasında öncelikle Moc coffeenin portföyünde bulunan Lokasyonlar yatırımcı adayına sunulur ve yapılacak değerlendirme neticesinde iş kapasitesi yüksek bir satış noktası belirlenir. Yatırımı yapacak kişi veya kurum, yeri kendi belirlemesi durumunda ise Moc coffee saha ekibinin detaylı analiz çalışması sonucunda kiralama işlemi gerçekleştirilir ve böylelikle bayilik süreci başlamış olur.
image

Mochka

"En Şık Kazanç İçin; Şimdi Sıra Sende" Global nitelikli bir marka olan Mochka, marka standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır.
image

Moloko Coffee

1946 yılında ticari hayatımız babamız Hacı Ahmet Şahin ile başlamış, 1989 yılında ise Türkiye’nin en büyük 3. Sagra Special Bayii olarak kahve ve çikolata sektöründe faaliyet göstermiştir. 2001 yılından itibaren horeka sektöründe cafe danışmanlığı , kahve dağıtımı ve otomat hizmeti veren firmamız kahve sektöründeki taze kahve anlayışını oluşturmak ve Türkiye piyasasındaki görülen eksiklikleri gidermek amacıyla günlük kahve kavurmaya başlamıştır.
image

Mona Seraa

Türkiye’nin ilk ve tek doğa temalı cafe restoranı olan “mona seraa” yatırımcısına fark oluşturarak karlı kazançlarda sektörün öncüsü olma imkanı sunuyor.
image

Monte Bianco Coffee

Düşük maliyetle, karlı bir yatırım için Monte Bianco en büyük tercih sebebidir. Küçük metrekareli dükkanlar, düşük bedelli kiralama, self servis ve az personel sayısı karlılığı olumlu bir şekilde etkilemektedir.
image

Motta

Motta Türkiye’de Pastacılık Ekmekçilik Cafe ve Fast Food Conceptleriyle bu alanda en yaygın ve en köklü franchise sistemini uygulayan firmadır. 6 değişik concept ve 4 marka ile 5-10 m2’lik corner butiklerden – butik mağazalara, entegre sistem denilen 400 m2 mağazalara, alışveriş merkezlerindeki Pastry & Fast Food concept mağazalarına kadar Türkiye’nin birçok ilinde faaliyette olan Motta bugün 80’i aşkın mağazada her gün onbinlerce müşterisine hizmet vermektedir.
image

MR. Kahvaltı

Mr.Kahvaltı Franchise sistemin; Klasik Türk kahvaltısını günümüze uyarladık; yeni bir günün başlangıcında daha dinamik ve güne zinde başlamak için gerekli tüm besinleri bir arada bulabileceğiniz konseptimiz sizlerle…
image

Mr. Kumpir

'Dünyayı Doyuran Lezzet' ve 'Dünyaya kumpir Yapmayı Öğretiyoruz' sloganlarıyla 2006 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Mr.Kumpir, 2011 yılının ikinci yarısından itibaren geliştirdiği yeni bir mimar konsept, kurumsal kimlik ve genişletilmiş menü seçenkleriyle Türkiye ve dünyadaki girişimcilere geri dönüşü hızlı bir yatırım ve güvenilir bir marka sunmaktadır. Bugün Mr.Kumpir, alanında tüm dünyadaki ve Türkiye'deki en yaygın franchise markası olarak ve girişimcileri ile beraber kazan-kazan mantığı güderek; tüketiciye sağlıklı ve besleyici ürünler sunmakta, karlı işletmeler açtırmakta ve reklam kampanyaları ile çalışmaları desteklemektedir.
image

Mr. Kumpir -- Mr. Tantuni

Mr.Kumpir Büyük Bir AtılımdaAltın Şehir Gıda Ltd.Şti.’ne ait, dünyada 100’e yakın ülkede marka tescili olan Mr.Kumpir, Türkiye’nin en sevilen gıda ürünlerinden biri olan ‘kumpir’e yeni bir bakış ve bir konsept oluşturarak, yatırımcılara bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye ve şimdilik 15 ülkede verdiği franchise’larla ve ‘Dünyaya kumpir yapmayı öğretiyoruz’ sloganıyla 2006 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Mr.Kumpir, 2011 yılının ikinci yarısından itibaren geliştirdiği yeni bir mimari konsept, yepyeni bir kurumsal kimlik ve genişletilmiş bir menüyle Türkiye ve dünyadaki yatırımcılara geri dönüşü hızlı bir yatırım ve güvenilir bir marka konsepti sunuyor. Yakın zamanda açılmış olan Kazakistan, Suudi Arabistan Riyad, İstanbul Vezneciler, Beylikdüzü Migros Avm, İzmir Optimum Avm, Trump Towers Mall ve Almanya Mannheim şubelerinden sonra; Macaristan Budapeşte, Çek Cumhuriyeti Prag, Magnesia Avm şubeleri bu yenilikleri içerecek şekilde hizmete giriyor.
image

Mr.Chickentogo

Kuruluş Yılı : 2010 Merkez Ülke: Turkiye irmamiz 2010 yilindan beri izmir bucada hizmet vermekte olup tavuk doner ve kasap kofteyi garniturler esliginde sunup essiz bir lezzete imza atmaktadir.
image

Mr.Finduk

KAVRULMUŞ FINDIK STANDIEN RANDUMANLI FINDIĞIN MR.FİNDUK STANDLARINDA KAVRULARAK SICAK SUNUMU
image

Mr.Kahvaltı

Mr.Kahvaltı Franchise sistemin; Klasik Türk kahvaltısını günümüze uyarladık; yeni bir günün başlangıcında daha dinamik ve güne zinde başlamak için gerekli tüm besinleri bir arada bulabileceğiniz konseptimiz sizlerle… Türk kahvaltısının Dünya lezzetleri arasında önemli bir yere sahip olduğunu düşünerek yola çıktık. Vazgeçilmez kahvaltı lezzetlerimizi günümüze uyarlayarak, yoğun ve stresli gündelik hayatınızda bu lezzetlerden uzak kalmamanızı sağlayarak ve sağlıklı beslenmeyi desteklemek önceliğimiz…
image

Mr.Pato

Mr.Pato dünyaya açılmak amacıyla kurulmuş bir Türk markası. Hataya yer vermeyen bir çalışma modeli oluşturmak için tüm ürün ve malzemelerini üstün kalitesiyle tanınan üreticilerden tedarik ediyor. Tüm işletmecileri ve elemanları eğitiyor. Malzemeler Mr.Pato için özel üretiliyor ve merkezden sevk ediliyor. Her ürün dünya standardında kalite belgelerine sahip. Patatesler Sanpa, soslar Unilever, meşrubatlar Coca Cola tarafından sağlanıyor.
image

MT Börek&Kadayıf

1978 yılına dayanan geleneksel lezzeti ile MT Börek müşterilerine ilk günkü kadar taze bir lezzet sunar. MT Börek ismini, Seç Baklava kurucusu Mustafa Tekin ve ondan sonra bayrağı devralan Mehmet Tekin’in isim ve soy isimlerinin baş harflerinden alır.
image

Mus Patato

Herkesin sevdiği, hiç kimsenin yemekten vazgeçemediği, bazen atıştırmalık bazen ana yemek olan patatese ulaşmak mus PATATO kiosklarımızın sayesinde artık çok kolay, çocuklar bu lezzeti eğlenerek ve öğrenerek tadacaklar.
image

Musluoğlu Baklava

“İşimiz, gücümüz baklava” sloganı ile yolculuğuna başlayan Musluoğlu Baklava; Ankara ve İstanbul’daki lezzet duraklarında müşterileriyle buluşturduğu günlük üretilen baklavaları ile her damağa ve her cebe hitap etmektedir.
image

My Donut

Tatlı çörek, tatlı ve tuzlu gıdalarMYDONUT frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. MYDONUT kurucu ortaklarından Halit Kesemen Krispy Kreme'deki tecrübesini kendi markasına aktarmaktadır. Yüksek kar marjı ile çalışacak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile başlamak isteyen girişimciler için idealdir..
image

My Köfte

RestoranKöfte&Piyaz ve Günlük Sulu Yemekler şirin atmosferiyle klasikten uzak...
image

Myfish

Yemek sektöründeki 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizi “MyFish” adı ile geliştirerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Geleneksel balık lezzetini, klasik balıkçılarda çok daha farklı bir konseptle sunan “MyFish”, Mustafa Kemal Mahallesinde misafirlerini ağırlıyor. “MyFish”; balığın tüm çeşitlerini nezih, temiz ve modern bir ortamda sunarak çok kısa sürede damak lezzetine önem verenlerin beğenisini kazanmıştır ve kazanmaya da devam etmektedir.
image

MyPide / ByDürüm

Pide, dürüm, köfteAlışveriş merkezlerinde açılan my Pide & by Dürüm dükkanlarında kendine özgü tarifleriyle ünlenen "Çıtırcık" ve "Kıtırcık" pideleri, nefis köfte ve dürüm çeşitleri sunulmaktadır.
image

Nacaroğlu Baklavaları

Nacaroğlu Baklavaları, Gaziantep’in usta baklavacılarından yetişip profesyonel kadrosuyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerini misafir ağırlama prensibiyle karşılayan Nacaroğlu bu şekilde ilkelerini kabul edebilecek bayilerle çalışmayı hedeflemektedir.
image

Nalia Karadeniz Mutfağı

Markamız adını; Karadeniz’e özgü olan “nalia” isimli ahşap bir yapıdan alıyor. Özellikle hasat edilen mısırları korumak ve kurutmak için yapılan, bir diğer adı da “serender” olan nalia, Karadeniz’in geleneksel mimarisinin ve mutfak kültürünün en önemli öğelerinden biridir.
image

Namlı Kebap

RestorantNamlı kebap olarak 1972 den bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Misyonumuz temizlik, disiplin ve kaliteyi, nezih bir ortamda sunmakdır. 1.Levent´de 350 kişilik asıl, çekmeköy Ağaoğlu My Country sitesinde 150 kişilik şube olmak üzere, 2 salonumuz vardır.
image

Narince Asma Ürünleri

Tokat Erbaa'da asma yaprağı üretimi için kuruldu.Asma yaprağının saklanması salamura(tuzlu suda koruma)olarak yapılıyordu.Biz tuzsuz koruma metodu geliştirdik.(patent müracaatımız kabul edildi) Türkiye genelinde bayiler aracılığıyla satışımız devam etmektedir.
image

Naturaköy Doğal Yumurta

Şirketimiz 2005 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup şu anda Menderes Dereköy’deki 16,000 bin m2 lik Çiftliğimizde faaliyetine devam etmektedir.
image

Naz Fruit Juice

Taze tatları size sunuyoruz 1998'ten beri Akdeniz ve Ege bölgesindeki grup oteller ve otel zincirlerine sıkılmış meyve suyu, meyveli içecekler, ice tea, granita ve kokteyl şurubu ürün çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.
image

Neşve Çay-Kahve Evi

Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve; 2008 yılında ilk mağazasını Kızılırmak Caddesi üzerinde Melikgazi Kayseri’de açtı. Sektörde yerli bir marka olması gerektiğine inanarak; Türk Kahvesini ve Türk damak tadını ön planda tutarak, en kaliteli çay – kahve zincirini oluşturmayı hedefledi. Ülkemizde hızla gelişen yeme-içme sektörü içinde yer alan Neşve; zengin kahve, bitki çayları ve diğer sıcak-soğuk içecek menüsü, kendi üretiminden kaynaklanan özgün lezzetleri ve aromaları ile hızla büyüyerek sektördeki önemli markalar arasında kısa sürede yerini aldı.
image

Neli Pide

1981…Yemeyi, içmeyi, hatta daha önce ağırlamayı, yani misafiri çok sevmekle başladı hikayemiz; Cevdet ve Nurettin Aktaş’ın Ordu’da başlattığı pide lezzetleri her geçen gün tadını, yemek çeşitlerini, hizmetini, konseptini o eşsiz lezzetleri paylaşarak büyüdü. Biz bu isteğimizle günde 4.000 mutlu misafir sayısını katlamak, Başarımızı ve yemekten zevk aldığımız tatları paylaşmak için İstanbul’dan başlayan yolculuğumuzu sadece Türkiye’ye değil! Tüm Dünya da lezzete, güzel yemeklere değer veren, önemseyen herkesle paylaşmak için yoldayız.
image

Nelsons Bardakta Mısır,Chocofunny Çikolata Şelalesi

Mısır, çikolata ve benzeri gıda ürünleri
image

Nesh Waffle Cafe&Bistro

Neshwaffle 2009 yılında Samsun’da ve Karadeniz de ilk Waffle Cafe olma özelliği ile Samsun’un nezih semti 56’larda faaliyetine başlamış olup o günden bugüne kaliteli ürün yelpazesi, kaliteli hizmet felsefesiyle ve işine sevgiyle bağlı personeli ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir.
image

New Franks

New Frank's bir Promart Ltd. işletmesi ve markasıdır. İsim, marka, tasarım, ürün geliştirme ve işletme konuları da dahil olmak üzere tüm konsept Promart tarafından üretilmiş ve hayata geçirilmiştir. Promart Ltd. 2000 yılında Uluslararası Gıda Ticareti yapmak üzere İstanbul’da kurulmuştur. Hedefimiz Doyurucu, lezzetli, sağlıklı, temiz, %100 yerli, pratik, çevreyle dost, ekonomik ve modern hotdog’u üretip, kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Hizmet Kalitesi New Frank's standart hizmet kalitesini her noktasına uygulamayı prensip edinmiştir. Görünümü, ürün kalitesi ile modern işletme anlayışını tüm hücrelerinde kullanır. Tüm noktalarında temiz, deneyimli, eğitimli personelleri görev almaktadır.
image

New King Sos

Firmamız adana da üretim yapmaktadır. Ketçap Mayonez acı sos barbekü sos narekşisi sosu köri hardal ranch gibi bir çok sos çeşidi ürüetimi yapmaktayız. Ürünlerimiz Türkiye deki birçok noktadaki bayilerimiz tarafından satışa sunulmaktadır.
image

Newyork City Sosis

NEW YORK CITY SOSiS’ in kuruluş amacı, ABD’de hayli popüler olan ve geleneksel yiyeceklerden biri haline gelen New York’un dünyaca taninan lezzeti hot dog’u, Türkiye’de yaygın hale getirmek ve insanlarımızı hızlı yemek kültürünün önemli bir parçası olan bu benzersiz tatla tanıştırmaktır.
image

Nezih Kebab Yuvalama

KEBAB-YÖRESEL MUTFAKNezih Kebab,yöresel mutfak alanında sayısız ödüllere imzasını atmış,Gaziantep yöresinin usta markaları arasına girmeyi başarmıştır.
image

Nish Kahve

Nish Kahve, ürün yelpazesin de; Espresso’dan, Filtre Kahveye, Nitelikli kahve seçeneklerinde ise; Kolombiya, Uganda, Papua Yeni Gine, Etiyopya, Sumatra, Guatemala’nın da dahil olduğu, 19 farklı ürün ile kahve severlerden yoğun ilgi görmektedir.
image

Niyazibey

Niyazibey, 1965 yılından beri müdavimi olan müşterilerine et mutfağından en seçkin lezzetleri sunuyor.
image

Nut Stop Çikolata

Nut Stop çikolata alanında uzun yıllardır süregelen deneyim ve birikimlerini alanında uzman kadromuzla tüm Türkiye ile paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz, AŞK ile yapıyoruz.
image

NUTSHOP

Nutshop, bir Lezzet Projesidir. Çikolata mutluluktur dedik ve sizleri mutlu etmek için yola çıktık. Asırlardır mutluluk aracı olan çikolataya yeni bir form kazandırarak sizlere kapılarımızı açtık. Nutshop’la tatlı özleminizi gidermeyi garanti ediyoruz.Biz sadece en taze ve en özel ürünlerle imzamızı attığımız her şeyin en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Özel mutfağımızla alışılagelmiş tatları bir kenara atıyoruz, minimal dokunuşlarla bir reform yaratıp sizlere yeni tatlı deneyimleri yaşatıyor ve hayatınıza değer katıyoruz. Daha iyisini hakettiğiniz için buradayız.Amacımız, örnek bir marka bilinciyle beklentilerinizin önüne geçmek ve memnuniyetinizi arttırmak. Şubelerimizle birlikte sizlere bir adım daha yakınlaşıp aramızdaki bağı kuvvetlendireceğiz ve hep birlikte büyüyüp buluşma noktalarımızı arttıracağız. Gelin bu lezzeti hep birlikte tadalım. İddia ediyoruz en tatlı alışkanlığınız olacağız. HİZMETLERİMİZ Profesyonel ekibimiz ve usta pasta şeflerimizle özel davetlerinize renk katıyoruz! Nutshop olarak tatlı keyfine doyasıya varmanız için tamamen size özel hizmetler sunuyoruz. Doğum günü, düğün, baby shower gibi önemli organizasyonlarınızda Nutella lezzetiyle harmanladığımız tatlı ve pastaları tamamen size özel hazırlanmış konseptlerde tasarlıyoruz. Siz nasıl istersiniz diyerek yola çıkıp, siz nasıl istediyseniz öyle yapıyoruz! İster Nutshop mağazalarında ister evinizde isterseniz kurumsal şirketinizde, kişiye özel hazırlanmış tatlı veya pasta siparişlerini 7 iş günü öncesinden vermeniz yeterli. Kişiye Özel Doğum Günü Pastaları Baby Shower Düğün Pastaları Toplu Pasta Konseptleri Şirket Organizasyonları
image

O Pilavcı

O'Pilavcı, yepyeni bir konseptle 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan, 2016 yılında gelinen noktada açılan şube ve sektöre kazandırdığı 100 lerce işletme ile sistemin büyümesine ciddi katkı sağladı. yeni markalar çıkmasına öncü oldu. gelinen nokta O pilavcı sektörde öncü olarak yeni proje ve yatırım çalışmalarına hız vermeğe kararlı.
image

O Waffle

Waffle ve frozen dondurma meyve ve meyve suyu çeşitleri satışıwaffle ve frozen dondurma ile meyve ve meyve suyu çeşitlerini özel sunumuyla dükkan ve avm lerde stant olarak tüketiciye sunmak
image

Obi Karadeniz Mutfak Efsanesi

Laz mitolojisine göre Obi, yağmur tanrısıdır. Doğu Karadeniz’de en çok görülen hava olayı yağmurdur. Obi, ekinlerin gelişmesi için ihtiyaç duyulan yağmuru gönderiyordu. Tzan takviminde cuma günü yani Lazca adıyla Obiçxa “Yağmur Tanrısının Günü” olarak kabul ediliyordu ve Cuma günü sadece Obi’ye ibadet ediliyordu. Obi Karadeniz Mutfak Efsanesi Karadeniz’in yöresel lezzetlerini modern konsepti ile müşterilerine sunuyor. Yavaşlar Gıda bünyesindeki Obi Karadeniz Mutfak Efsanesi hammadde ve ürün kalitesi ve hijyen standartlarında üretim ve hizmete özen göstermektedir.
image

Ohannes Burger

Burada hamburgerler, patatesler ve köfteler her zaman sıcak, taze ve siparişten sonra yapılır. Yediğiniz en iyi burgeri yapmak için burdayız.OhannesBurger fikri iki taze endüstri mühendisinin Amerika macerasından, hamburgere duyulan tutkudan doğan bir obsesyon hikayesi.Biz; Eğlenmeyi seven, ama sundukları ürünler konusunda çok ciddi olan insanlar. Tereyağlı brioche ekmeği, özel %100 yerli dana köftesi, taze malzemelerden üretilen günlük efsane soslar ve sıcacık patates kızartmalarından bahsediyoruz. Yüksek kalite burgerleri sunarken, eğlenceyi elden bırakmayıp havalı, kendini beğenmiş bir mekan olmamaya özen gösteriyoruz.Taze olduğumuz kadar eğlenceli, zeki olduğumuz kadar yaratıcı, seçici olduğumuz kadar da oyuncuyuz.
image

Oklava Pastanesi

Her an akıllara gelen lezzetle Oklava pastaneleri 1997 yılından beridir istanbul bölgesinde hizmet veren Pastane - Cafe ve Restaurant konseptini bir arada sunan bir firmadır.
image

Olivirgin

Polat Tarım 2001 yılında kurulmuş olan Polat Makine A. Ş Grup şirketleri üyesidir. Polat Tarım ve Gıda 2001- 2006 yılları arasında zeytinyağı sıkım fabrikası olarak çalışmış, 2006 yılında fabrikasını revise ederek şişeleme ve paketleme tesisi kurma için altyapı çalışmalarına başlamıştır. Bugün 7 ayrı markası olan vizyonu geniş bir tesis haline gelen firma, Tüm gıda sertifakalarına sahiptir.
image

Onnumara Çiğköfte

Yıllardan 2010 yılıydı. Globlend çatı markası altında horeca ve catering kanalındaki kurumsal müşterilere hizmet vermeye başladı.İçli köfte ve çiğköfteyi toptan olarak satıyordu. Ah o lezzeti yok mu! Tadanlar, bu lezzetin daha çok insana ulaştırılması gerektiğini söylüyordu. Eee bu kadar ısrar olunca 10’un da canına minnet! Zaten dünyaca tanınmış bir marka olmak istiyordu.
image

Opilavcı

Fastfoot gıda zinciriOrjini türk fastfood da pilav konceptini tüm dünyaya yaymak üzre hazırlanmış franchise zincir oluşumu
image

Oses Çiğ Köfte

OSES ÇİĞ KÖFTE FARKI Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, OSES’e hoş geldiniz. Tek bir şubeyle başlayan ve çok kısa sürede Türkiye’nin 68 ilinde 800’ü aşkın şubesiyle hizmet veren OSES, gelecek hedeflerini tüm Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde OSES’i duyurmak ve sevdirmek olarak belirlemiştir.
image

Oskar

Pasta,tatlı,cafe&bistroOskar Pastacılık 1975 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektörde 38 yıllık bilgi birikimine sahip olan firmamız, geçen süre zarfında pastacılık sektörünün en bilinen markalarından biri haline gelmiştir. Şuanda Ankara Etlik’te bulunan üretim merkezimizde başta pasta olmak üzere, sütlü tatlılar, unlu mamüller ve 20 çeşit tatlı üretimi yapılmaktadır.
image

Oskar Pastaneleri

Oskar Pastacılık 1975 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektörde, uzun yıllarda oluşan bilgi birikimine sahip olan firmamız, hizmet ürettiği yıllar içinde hizmet ve ürün kalitesi ile sektörün bilinen ve tercih edilen markası olmuştur.
image

Osmanlı Döner

Alışılagelmiş sıradan dönerleri unutun! Osmanlı Döner, sadece dönerin değil, köftenin, patsonun, kahvaltının ve daha birçok lezzetin ortak noktasıdır. Osmanlı Döner’de dönerin yapımı etin özenle seçilmesiyle başlar. Usta eller en lezzetli tada ulaşma aşkıyla eti işler ve tam kıvamında pişirilerek, lezzet yakalanır.
image

Osmanlı Kahvecizade

“Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerimizle her damak zevkine uygun yepyeni bir menü ile hizmet veren Kahvecizade markası iki büyük şirket grubunun tecrübesini arkasına alarak ilerliyor.
image

Osmanlı Tulumbacısı

Osmanlı Tulumbacısı Ostu Gıda A.Ş. 2007 yılında Merkezi Kocaeli ilinde üretim ve satış mağazası ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal yapısını tamamlayan şirketimiz 2010 Yılında franchise mağaza taleplerini değerlendirerek yılsonunda mağazaların açılması kararını almıştır. 10 yıl içerisinde Türkiye genelinde 18 ilde 50 Mağaza, Yurtdışında 4 Mağaza ile 200 kişiye istihdam Sağlayan bir zinciri haline gelmiştir.
image

Otantik Kumpir

1989 yılında “Patatesin en keyifli yolculuğu” sloganıyla lezzet yolculuğuna başlayan Otantik günümüzde de “Türkiye’nin en büyük yerli fastfood markası olmak” iddiasını sürdürüyor
image

otantikkumpir.com.tr

1989 yılında "Patatesin en keyifli yolculuğu" sloganıyla lezzet serüvenine başlayan Otantik, bu gün kumpir dışında menüsüne kattığı gurme lezzetler ile " Türkiye'nin yemek sektöründeki en büyük yerli markalarından biri olma" iddiasını Coffee House Restaurant zincirleri kurarak sürdürüyor.
image

Ottoman Nargile Atölyesi

2012 yılında İzmir’de temelleri atılan Ottoman Nargile Atolyesi, Osmanlı kültürü ile özdeşleşmiş olan nargileyi modern bir tasarıma dönüştürerek, çok kısa zamanda her yaştan geniş bir misafir kitlesinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir.
image

Oza COFFEE

OZA Kahve, 28/03/1984 yılında Ergün Oza tarafından kuruldu. Kurulduğu yıl ilk çalışma alanı 15 metre karelik bir imalathane iken, bu imalathanede bir adet el yapımı kavurma makinesi ve bir adet kahve değirmeni ile el yapımı kese kağıdı kullanarak zor şartlarda üretime devam edip, tüketicisine hizmet veriyordu. Özverili çalışmaları ile bir yılın sonunda, imalathanesinin alanını 15 metre kareden, 30 metre kareye çıkardı. Artık 15 kg’lik yeni kavurma makinesi ile iki adet yeni değirmeni mevcuttu. Kese kağıdı, yerini zaman içerisinde baskılı naylon ambalaja bırakarak, 3 yılın sonunda üretim binasını da 70 metrekareye yükseltti. Yeni binaya ek olarak, makine parkuru, 4 adet kahve değirmeni ve 30 kg’lik kavurma makinesi ile iç piyasaya hizmet veriyordu
image

Paşa Döner

Küçük bir imalathanede döner üretimi ile ticaret hayatına başlayan “Paşa Döner” markası, 2009 Yılında ilk şubesini İstanbul’da açarak franchise şubeleşme sürecini başlatmıştır. "Paşa Döner" markası Franchise sistemi içerisinde girişimci ruhuna sahip iş planı sahiplerine “Paşa Döner” markası altında Franchise şube hakkı vermektedir.
image

Paşa Fırını

Ustalarımızın hünerli elleriyle ürettiği geleneksel lezzetlerin yanında uluslararası pastanecilik sektörünü yakından takip edip tutkuyla yenlikçi ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimizin kalite ve lezzetini en yüksek standartta tutabilmek için malzeme kalitesinden asla ödün vermeden uluslararası standartlara bağlı olarak, gıda mühendislerimiz ve bağımsız denetim şirketleriyle birlikte üretimimizin tüm aşamalarını sürekli olarak denetliyoruz. Günlük olarak ürettiğimiz 350’den fazla ürün çeşidi ile sizi sevdiklerinizle birlikte her daim keyifli zaman geçirebileceğiniz en yakın şubemize bekliyoruz.
image

Packet Burger

Packet Burger, 2013 yılının Eylül ayında Kocaeli’de lezzet macerasına başladı. Doğru lezzeti bulduktan sonra, bu tadı pek çok maceraseverle de buluşturmak için artan taleplerle, lezzet noktaları arttırdı.2 yıl içinde 8, 3 yıl içinde 13 şube sayısına ulaşan Packet Burger, daha fazla lezzet avcısını şubelerine bekliyor.
image

Pakfırın

Kompani Unlu Mam. Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Adana’da farklı sektörlerde faaliyet gösteren Pakyürek ve Uğurses ailelerinin ortaklığı ile 2013 yılında kurulmuştur. 2.000 metrekare alan üzerine kurulan üretim tesisi ile organize fırıncılık pazarının yeni markası PAKFIRIN ortaya çıkmıştır.
image

Panci Roti

1993onusunda faaliyet gösteren Mars Group, 2013 yılında şirketleri arasına, Panci Roti Gezici Lokanta Hizmetleri firmasını katmış bulunmaktadır.Panci Roti eşsiz menüsü ve benzersiz lezzetleri ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin Büyük �?ehirlerinde faaliyet planını başlatmış bulunmaktadır.
image

Panino Pizza

Türkiye'de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir.
image

Park Kumpir

Park Kumpir bugüne kadar sürekli büyüyerek ve kalitesini yükselterek, kalite, güvenilirlik ve güleryüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de buna ekleyerek müşterilerinin karşısına çıktı. Dünya mutfağının Türk mutfağı ile uyumlu ürünlerine ve modern mutfak uygulamalarına da açık bir tavır sergileyerek evrensel bir mutfak olma iddiasındadır.
image

Pasaport Pizza

Pasaport Pizza, seçkin bir hizmet anlayışıyla lezzet geleneğini 1998 yılında İzmir’in Kordon semtinde ilk restoranı ile yaşatmaya başlamıştır. Özel teknikle üretilen pizzaları ve zengin menüleriyle kısa zamanda İzmirliler tarafından benimsenmiştir. Ege Bölgesi başta olmak üzere Akdeniz, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinde hizmet vermeye devam eden Pasaport Pizza, hızla Türkiye genelinde yayılmaya devam etmektedir. 15 yılı aşkın bir süreden beri kaliteyle özdeşleşmiş markası, modern işletme sistemleri, müşteriye hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile Pasaport Pizza, Türkiye genelinde 100 şubesi ile pizza restoran sektörüne farklı bir boyut getirmiştir.
image

Pastannecim

Pastalarımızı bir sanat eseri gibi hayallerden ilham alarak tasarlıyor ve en özel malzemelerle lezzetlendiriyoruz.
image

Patates Kafa

Sektöre 2017 yılında Trabzon da başlayan Patates Kafa burada lezzet sistem işletme üçlüsünü tamamlayarak Marmara bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Burger Her ne kadar batı lezzeti gibi görünse de Anadolunun ve bilhassa Trabzon’nun yerel lezzetleriyle harmanlanmış tam yüzde yüz ve buram buram Anadolu lezzetidir Patates Kafa.
image

Pişir Balıkçım

Pişir Balıkçım olarak İzmir Bostanlı'da 14 yıldır hizmet vermekteyiz. Günde ortalama 800 misafir ağırlayan başarılı iş profilimizi bizimle birlikte yol almak isteyen paydaşlarımıza sunuyoruz.
image

Piccolo Italiano Originale Hotdog

Dog*Cips*Sıcak ve Soğuk İçecek Grubu
image

Pide by Pide

PidebyPide Türkiye’nin her yerinde franchise/bayilik ile büyümeye devam ediyor. Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, büyüme stratejisi kapsamında kapılarını franchise adayları için açıyor.
image

Pide Durağı

Urfa Halil İbrahim Sofrasını kurduğumuzda yıl 1994 idi, aklımızda “yemek yemeği ihtiyaç olmaktan çıkarıp, yaşamımızın tadı haline getirmek” vardı.Sizler de bizi hiç yalnız bırakmadınız.Yıllar geçtikçe Urfa Halil İbrahim Sofrası Ankara’da lezzet markası oldu.21 yıllık edindiğimiz tecrübeyle sizlere farklı lezzetleri sunmak adına Pide Durağı’nı kurduk.Pide Durağı olarak, 77 çeşit pidemiz ile günün her anında sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.Pide Durağı, Türkiye’nin lezzet markası olma yolunda desteklerinizle emin adımlarla büyüyor.
image

Pide House

İlk üç bayiden isim hakkı alınmayacaktır Pide house Cafe Restaurant 15 yıllık deneyimimizle sizlere kendi ismimiz ve markamızla siz değerli bayi adaylarımıza frenchising hizmetimizi sunmaktayız.Merkezimiz izzettin Çalışlar cad karikaturist ramiz sok no:3/A'da bulunmaktadır.Bizim için her bayimiz ailenin özel bir üyesi ve bu kurumsal yapının en önemli çarkları konumundadır. Kalite ve üstün hizmet uygulamamız öncelikle merkezimiz tarafından yatırımcılarımızdan, günlük konuklarımıza kadar kapsamaktadır ve kalite politikamız en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır.Bayilerimizin başarısı ve kazancını ilke edinen deneyimli ve uzman kadrolarımızla oluşturduğumuz PİDE HOUSE markası; günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan gıda sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.UNSURLARIFranchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.Franchise sisteminin üç ana unsuru vardır:Sistem / marka: Franchise vermek için öncelikle ortada başarılı çalışan bir işletme, denenmiş bir sistem, tanınmış bir marka olmalıdır. Ancak başarısı kanıtlanmış bir iş başkalarına satılabilir. Bireysel yatırımcı, eğer kendi olanakları ile becerebileceğinden daha fazla kazanacağına, daha verimli çalışacağına, işinin daha başarılı ve kalıcı olacağına inanırsa böyle bir ilişkiye girmek ister. Hiç kimse, kendi becerebileceğinden daha az kazanmak için başkasının sistemini kullanmaz, başkasının markası için çalışmaz.Disiplin / destek: Franchise işinde, katı disiplin kuralları geçerlidir. Taraflar aralarında uzun süreli bir anlaşma yaparlar. Sistemin uygulama esasları net olarak belirlenmiştir. İşi başarıya götüren çalışma kuralları kesin olarak tanımlanmıştır. Aynı markayı taşıyan her işletmede standart ürün ve hizmet sunulur. Hizmet kalitesini sağlamak için başlangıçta ve sonrasında çalışanlara ve yatırımcılara sürekli eğitim verilir. İşletme süresince sıkı denetim uygulanır.Bedel: Yapılan işi “franchise” olarak adlandırmak için, franchise verenin, franchise alan yatırımcıdan bir bedel alması şarttır. Franchise vermek bir anlamda “sistem / marka satmak” olarak da adlandırılabilir. Dolayısıyla satılan marka veya sistem “para etmeli”dir. Eğer franchise veren bunun karşılığında hiç bir bedel talep etmiyorsa, “sistem satmıyor” demektir. Bu durumda franchise sisteminin gereği olan çalışmayı yapması ve desteği vermesi de beklenemez. Yok eğer franchise sistemini kendi ürettiği bir malı pazarlamak için kullanıyor ve söz konusu destekleri ürün satış fiyatı içindeki karından finanse ediyorsa, fiyatını emsallerine göre yüksek tutuyor demektir.Franchise, esasen bir “pazarlama” yöntemidir. Yalnız burada pazarlanan bir ürün veya hizmet değil, bir sistemdir, yatırımcılara “hazır iş” satılır. “Franchise işi” bazen yanlış anlaşılır ve yapılan ürünle karıştırılır. Franchise, “hamburger satmak”, “araba kiralamak” vb. gibi bir iş değildir. Franchise satmak, “hamburger satma işini” veya “araba kiralama işini” pazarlamaktır.
image

Pideci

Çıtır Usta markası, yeme içme sektöründe 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, bugün 3 ülke, 25 şehir ve 75´ten fazla noktada pide&kebap konseptli restoranlar ile hizmet veren Türk mutfağının parlayan yıldızı ve sektörün öncüsüdür.
image

Pidem

Türk Mutfağının Geleneksel Lezzetlerinin Yatırımcısı Olmak İster Misiniz? Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD HOLDİNG olarak, Türkiye genelinde 30’dan fazla ilde 200’den fazla restoranımızla faaliyet gösteriyoruz.
image

Pidemania

Pidemania Franchise/Bayilik : Pide sektöründe yatırım düşünenlerin değerlendirebileceği bayilik veren firmadır. Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır. Türkiye genelindeki ağını güçlendirirken franchise verdiği bölgeye ve restoran konumuna göre restoran modeli ve evlere servis hizmeti olmak üzere birden fazla konsept sunuyor.
image

Pideor

Ordu’dan yola çıkarak pideyi Türkiye ve dünya’ya ulaştırmak için çalışmalarına devam eden Aktaşlar Lezzet Grubu, restoran zinciri Pideor’u tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor.
image

Pigro Coffee Shop

2003 yılında her zaman iyi ve taze kahve parolası ile yola çıkan şirketimizin yeni projesi olan Pigro Coffee Shop, 14 yıllık tecrübesi ile klasik İtalyan kahvesini ve 3. Nesil Kahve anlayışını bir araya getirerek tüm kahve âşıklarının beklentilerine cevap vermek için İstanbul Maltepe’nin şirin mahallesi Beşçeşmeler’de ilk mağazasıyla kahve severlere merhaba dedi.
image

Pilav Y

Türkiye'de bir çok proje için danışmanlık yapmış, yönetmiş ve markalaşma süreçlerinde destek vermiş uzman CEO’nun yönetiminde güçlü alt yapı desteği ile kurulmuş güçlü, güvenilir kurumsal franchise markamız ile hizmet vermekteyiz. Türkiye 81 il merkezi için yerinde yemek üretimi hizmeti ile franchise bayilikler veriyoruz. Bölgenize özel farklı tasarım kurulumları için, biz hazırız! *
image

Piri Paşa Kahvecisi

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi olma konumunda yer alan Piri Paşa Kahvecisi 2014 yılında kurulmuş,2015 yılında marka tescilini almıştır.
image

Pita Shawarma

20 Yılı aşkın gıda işletmeciliği tecrübemizi şimdi Pita Shawarma ile farklı bir konseptte sizlere sunuyoruz. 100 Şube hedefine ulaşıp satışını gerçekleştirdiğimiz markalarımızdan sonra başarılı restorancılık faaliyetlerimizi yeni marka ve ürünlerle sürdürüyoruz.
image

Pizza Bulls

Pizzabulls 2006 yılından itibaren doğru lokasyonlarda açtığı restoranlarla emin adımlarla büyümektedir. Açılan her restoran açıldığı günden itibaren yukarıya doğru giden bir satış grafiği sergileyerek hızlı bir şekilde yükselmektedir.
image

Pizza Cono

Pizza pide odun ateşınde pide lahmacun ve pizza. Sınırsız tat ilginç deneyimlerin adresi PİZZA CONO...
image

Pizza House

Pizza House, odun ateşinde pişirilen gerçek İtalyan pizzasını evlere ve işyerlerine servis yapan Türkiye'deki ilk ve tek restoran zinciridir. Pizza House, 16 Kasım 1999 tarihinde Ankara'da Çankaya Alaçam sokak şubesinde sadece evlere servisi olan küçük bir restoran olarak kurulmuştur.
image

Pizza Lazza

Taze hamurla açılan, peynir, et gibi malzemeleri kızartma yerine fırında pişen Pizza, hızlı tüketimin yaygınlaşmasıyla dikkatli tüketilmesi gereken bir fast-food sanılmaya başlandı. Kıran kırana rekabetten malzeme kalitesi, dolayısıyla verdiği keyif de azaldı. Bizler, diğer sektörlerde edindiğimiz "kaliteyi hesaplı sunma" becerisini restorancılığa da taşımak istedik. Doğru malzemelerle doğru üretim yaparsak besin değerini koruyan ürünlerimizin hem sağlıklı hem de zevkle doyuran lezzette olacağına inandık. Sadece pizza ile yetinmedik, İtalya'nın kapalı pizza kültürünü Karadeniz'in kapalı pide kültürüyle harmanlayıp Lazza'yı tasarladık. Pizzadan farklı şekilde fırınlanan 'Lazza'da malzemeler tatlar daha kuvvetli! Üstüne bir de kendi yaptığımız ekmeklerin pizza fırınında nasıl da güzel sandviçlere dönüştüğünü görünce, Amerikan 'Hoagie' ve 'Sub' kültürünü Türk damaklarıyla buluşturalım dedik! Tüm bunlar lezzetli bir öğün yemek için çok uzaklara gitmek istemeyişimizden kaynaklandı. Zamanla çok daha fazla noktada PizzaLazza ile karşınızda olmak en büyük isteğimiz, bu yolculukta görüşleriniz en büyük dayanağımız...
image

Pizza Pizza

20 yıl önce İzmir Alsancak'ta başlayan lezzet serüvenimiz, bugün Türkiye ve yakın coğrafyada 150'ye yakın Pizza Pizza restoranı ile devam ediyor. Yüzde yüz yerli sermayeli pizza zinciri Pizza Pizza, bugün başta Ege ve Anadolu olmak üzere tüm Türkiye’de güçlü bir konuma sahip. Markamızın 20. Yılını kutladığımız 2015 yılı bizler için hem büyüme hedeflerimiz açısından hem de manevi olarak özel bir anlam taşıyor. Pizza Pizza olarak önümüzdeki dönemde hedefimiz, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm ülke genelinde restoran sayımızı arttırmak. Bu hedefle 2015 yılında restoran zincirimize en 40 şube daha katarak, İstanbul genelinde 50 toplamda ise 185 şubeye ulaşmak için çalışıyoruz. Bu stratejisi doğrultusunda, yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere "kazançlı ve avantajlı" franchising fırsatları sunmaya devam edeceğiz. Siz de bizim gibi bir pizza tutkunuysanız, pizza severleri kaliteli ve lezzetli pizzalarla buluşturmak , sevdiğiniz işi yaparken geleceğiniz için karlı bir yatırıma imza atmak istiyorsanız mutlaka tanışalım.
image

Pizza Real

2004 yılından bu yana Malatya'da pizza sektöründe adından söz ettiren, 2010 yılında Pizza Real markası ile Malatya halkına sınırsız hizmet sunan..2009 yılında Malatya'da açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayan yerel bir marka olan Pizza Real, geçen 2 yıllık süreçte kendisine ait , Malatya ilindeki şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.
image

Pizza Shot

Pizzacılık ve Dilim PizzaPizza Shot profesyonel yaklaşım ve amatör ruhla Kadıköy Bahariye Caddesi üzerindeki 38 metrekarelik bir mekanda hizmet vermekte olup, Amerika´da ve Batı Avrupa´da çok yaygın olan dilim pizza konseptini Türk pizza severler ile buluşturmaktadır.
image

Pizza Taxi

Merhaba, ben İlhan Kibar; Hayallerle başladı "Pizza Taxi" markasını kurma girişimim. 1990 yılında, Gıda Mühendisliği Fakültesi son sınıfında, uluslararası bir markanın mutfağında başlayan pizza serüvenim, sektördeki farklı markaların, kasasından mutfağına, yönetiminden kuruculuğuna kadar hemen her bölümünden geçti.
image

Pizza Tomato

1999 Yılında Karşıyaka/ İZMİR’de kurulan PİZZA TOMATO markası ilk şubesini Marmaris/ Muğla’da açarak faaliyetine başlamıştır. Gelişen teknoloji ile Pizza Tomato altyapısını sürekli güncellemiş ve fast food restoran ağında kurumsal bir konsept haline dönüşmüştür. Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli olan franchise bayi sistemine geçişimiz gerçekleştirilmiştir
image

Portakal Fast Food

Türk mutfağının yemeklerinden tatmak istiyorsunuz ve akşamınızı geçirmek istediğiniz uygun bir restoran arayışında mısınız? Portakal Fastfood restoranımıza uğrayın ve bol seçenekli harika yemekleriyle tanışıp harika ortamını kendi gözlerinizle görün. Ilık yaz akşamlarını muhteşem güzellikteki, konforlu dış mekanlarımızda geçirin. Hava nasıl olursa olsun – klimalı salonlarımız her zaman hoş sıcaklığa sahiptir.
image

Porto Filter Coffee

2013 yılında sektöre giriş yaparak nitelikli kahveyi müşterilerimize sunmak üzere başladığımız yolda bugün; dünyanın her bölgesinden çekirdekler getirip özenle kavuran, sıcak-soğuk toz içecekler, doğal bitki ve meyve çayları, kokteyl şurupları, dekor soslar üreten , bölgesinde büyüyen ve her geçen gün kendini yenileyen, güvenilirliği kendine ilke edinmiş enerji dolu dinamik bir ekibiz.
image

Potato Republic

KumpirPatates evrenselliği tartışılmaz bir yiyecek türüdür ve tüm dünya mutfaklarında damaklara her zaman lezzet katmıştır. Patatesin tek başına bir ürün olarak fast food sektöründe boy göstermesi yakın geçmişte, özellikle Orta Avrupa ülkelerinde ve Kuzey Amerika’daki örnekleriyle başlamıştır.
image

Profiterolcü Nilda

2013 yılında İzmir Bornova’da 16 m2 bir dükkanda ilk şubesini açarak başlamıştır.Şuanda imalatını Atatürk Organize sanayi bölgesinde yer alan 1200 m2 üzerine kurulu son teknolojik fabrikasında sürdürmektedir.
image

Queen Waffle

Mükemmel Konsept! Queen Waffle tanıtım kataloğu ailemize dahil olmak için yapacağımız ön görüşme ve devamında dahil olabilmeniz için sizde aradığımız kriterleri ve şartları içermektedir.
image

Quppa Cafe

"2017 yılı Aralık ayında “Kendinizi tazeliğe bırakın" sloganı ile yola çıkan Quppa Caffe İstanbul'un en gözde semti Akaretler / Beşiktaş'ta hizmet vermekte. Katar’da Master Franchise anlaşması imzalayan firma, Doha şehrinin en popüler semti olan Mystharip 'te 150 kişilik bir mağazayı Ekim 2021 'de açtı. 2 mağaza daha yakın zamanda yapım aşamasına geçecek.
image

RAMAZAN BİNGÖL KÖFTE & STEAK

Ramazan Bingöl, İstanbul’da, ailelerin hem keyif alabileceği hem de lezzetli yemekler yiyebileceği alkolsüz şık mekânların hizmet vermesi amacı ile kurulan, bugün toplam 4 şube ile hizmet veren İstanbul’un hızlı ve güvenli büyüyen restoran zinciri. Türkiye’de ve uluslararası bazda değer gören bir marka olmasının yanı sıra ilişikli ödüllerinde sahibi. Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze ve yüksek kaliteli malzeme, geleneksel lezzetleri icra etme” ilkesini benimsemesinden geliyor. Ramazan Bingöl, Köfte & Steak franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor.
image

Rayess Çikolata Dünyası

Rayess Çikolata 2017 yılında Bolu’da çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan butik çikolata markasıdır. Kaliteli ve eşsiz lezzetteki çikolatalarının namı zamanla Bolu dışına taşan Rayess Çikolata, doğal ve taze Türk lezzetlerini gerçek Belçika çikolatası ve saf kakao yağı ile birleştirerek mucize niteliğinde ürünlerini sizlere sunuyor. Tecrübeli bir ustanın tarifi ile ortaya çıkan bu lezzet ,Çikolata severlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Üretime butik çikolata olarak başlayan Rayess Çikolata, 2017 kışında sizlerin kalplerini ısıtacak yeni lezzetler arayışına başladı.
image

Reis Döner

Reis döner 2016 yılında Mehmet MERCAN tarafından kurulmuş 51 Şubesi 520 çalışanı 2500 metre² üretim tesisi ile döner sektöründe faaliyet göstermektedir.
image

Roma Dondurma

Gerçek dondurma keyfini yaşatmak için, imalatlarında kaliteli ve doğal ürünleri steril ortamda son teknoloji kullanılarak üretim yapmaktadırlar. Ürünlerinin en önemli özelliği %100 doğal olmasıdır. İnsanların beğeniyle yedikleri, yedikten sonra da müdavimi olacakları nefis bir tat. Biraz sevgi biraz aşk.
image

Royal Ekler

2011 yılında, taze meyve lezzetini, kendi özel formülüyle hazırladığı krema ve yumuşak pataşu hamuruyla birleştirerek “meyveli ekler” üretimine başlayan “Eklerci Ümit”, Türkiye’de “Sadece Ekler” konseptli dükkânı açan ilk markadır.
image

Rozette Patisserie

1989 yılında İzmirlinin ilk günkü gibi bildiği ve sevdiği Bravo Pastanesi’nin kurucusu Anne Filiz Akın, 1997 yılında eşini kaybetmesi sonucu, hala başarıyla devam ettiren Nefise Sevgi Hanım’ a pastanenin devrini gerçekleştirdi. Çok geçmeden çalışma hayatına geri döndü ve uzun yıllar boyu ServSafe standartlarına sahip olarak Amerikan Hava Kuvvetleri’ne bağlı gıda işletmelerinin yöneticiliğini ve işletmeciliğini yaptı. Bu dönem boyunca sayısız ödüllere layık görülerek onurlandırıldı. 2009 yılında, yılların lezzetini ve deneyimini Rozette Patisserie ismiyle ortaya koyup, donuk pasta piyasasında fark yarattı. Müşterilerin tanımıyla “butik donuk pastacı" ünvanını gururla taşımaktadır. 2011 itibari ile Yalım Akın ve eşi Filiz Akın’ın da katılmasıyla güçlenen Rozette Patisserie, farklı nesil ve deneyimlerin buluştuğu bir başarı hikayesine dönüşmüştür.
image

Saim Burma

Her Aşamada Prensiplerinden Taviz Vermeden Çalışmalarını Sürdürmektedir.Üretim İçin Kullanılan Bütün Malzeme Ve Hammaddeyi Denetimden Geçirerek Kullanıma Sunmaktadır.Ürünlerinde Insan Sağlığını Olumsuz Etkileyebilecek Hiçbir Katkı Maddesi Kullanılmamakta, Personel Ve Üretim Alanı Hijyeni Konusunda Titizlik Gösterilmektedir.
image

Sait İskender - Döner

Sait İskender markasıyla 40 yılı aşkın süredir Laleli, İstinye ve Kasımpaşa, Sait Döner markası ile ise Sirkeci ve Şirinevler olmak üzere toplam 5 şubemizle hizmet vermekteyiz.
image

Sait Döner

Sait Döner 1978 yılından günümüze 44 senedir kazandığı tecrübeyle döner sektörünün öncüsü konumundadır ve tüm sektör tarafından güvenilirliği bilinmektedir. İstanbuldaki ilk döner restoranlarından biri olan Sait İskender markası Kasımpaşa ve Laleli şubelerinin ardından İstinye Şubesinin açılışını yapmıştı
image

Sait Efendi

BVS Group, Sait Efendi markasının tüm lisans haklarına sahiptir.- Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 10 yıldır. - Verilen lisans, lisansı alan işletmecinin sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermesine hak tanır.
image

Sait Lahmacun

Çünkü ürünlerimizin kaliteli tedarikçilerden özenle seçerek sizler icin hazırlıyoruz. Çünkü etlerimizi Bandırma, Gönen bölgesinde doğal besiden yetişen ve Helal Kesim ile kesilen besi hayvanlarından seçiyoruz. Tüm ürünlerimizi hergün merkez mutfağımızda ISO 2200 ve ISO 9900 hijyen prosedürlerini takip ederek en taze şekilde hazırlıyor, taş fırınlarda pişiriyoruz ve tazeliğini size ulaşana korumak için paketliyoruz. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu veya katkı maddesi kullanmıyoruz. Türk Gıda Kodeksinin belirlediği ölçütlere göre Lahmacun harcımıza minimum %30 oranında et kullanıyoruz.
image

Sakız Adası Coffee&Shop

Coffee&Shop/RestoranAnadolu´da yolların birleştiği İzmir´de bizim Sakız Adası Coffee and Shop’umuz misafirlerini Yunan, Türk veya başka bir millet ayrımına gitmeden soğuk su ve sakız macunu ile karşılıyor ve başka bir zamandan gelen bir kültürün aroması,tadı, rengi ve kokusuna bir kapı açıyor.
image

Saloon Burger

Yüzlerce yıl önce imha edildiğini düşündüğümüz kadim kaynaklara göre Türkler, zamanla Amerika'yı baştan başa fethedecek olan köfte kültürünü Amerikalılara altın tepside sunmuştu. Osmanlı donanma seferlerinden sonra “hazır yeşil kart uygulaması da yok” diyerek Amerika’ya yerleşen Türk denizciler, sıla hasreti çektikçe pişirdikleri enfes köftelerle ve sahilleri batıdan güç alan vahşi rüzgarların savurduğu lezzet dumanıyla sardığında ok da yaydan çıkmıştı. Türk köftesi, duman duman lezzetiyle kıtayı sevinç gözyaşlarına boğarken, bu alışkanlık çığ gibi büyüyordu.
image

Sam Künefe

Uzun yıllardır Hatay'da gerçekleştirdiğimiz Künefe üretimini 2007 yılından bu yana İstanbul'da sürdüren firmamız 2013 yılı içerisinde kurumsal yapısını değiştirerek; yeni kimliği ile yeni adresinde faaliyete devam etmektedir.
image

Saman Nargile Cafe

Firmamız 2015 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Konseptimizde kendi hazırladığımız özel karışım nargile çeşitleri, profesyonel araştırmalar sonucu ortaya çıkan dünya mutfağı ve sıcak - soğuk içecek servisi yer almaktadır.
image

Sampi Pide

Dünyaca ünlü Samsun pidesinden ismini alan Sampi Pide 1995 yılından itibaren franchise sistemini uygulamaktadır. Tüm yurda yayılan mağazaları ve kurumsal yapısı ile sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Sampi Pide’nin hedefi Avrupa, Ortadoğu ve Arap ülkelerinde de bayilikler açmak ve Samsun pidesini tüm dünyaya tanıtmaktır. Bu hedefini gerçekleştirmek için firma bayilik veren firmalar arasında yer almakta ve gıda sektörü yatırımcıları tarafından büyük talep görmektedir. Tecrübeli personeli, profesyonel yönetim kadrosu ve işine olan tutkusu Sampi Pide’nin hedefine giden yoldaki en büyük avantajları arasında yer almaktadır.
image

Sandwichlab

Kuruluş Yılı : 2010 Yıllar yılı atomlar,molekuller,notronlarla ugrastıktan sonra kendını sandwich yapmaya adayan profesor cesıt cesıt malzemelerle yepyenı lezzetler kesfedıyor. Kendını hıjyen, urun kalıtesı,hızlı servıs ve guleryuzlu hızmette kanıtladıktan sonra,sımdıde deneysel lezzetlerde sınır tanımayan girisimcilere dusuk maliyetli ve gerı donusu hızlı bır yatırım sunuyor..
image

Sankar Sandviç

Sankar Sandviç Bayilik: Paketlenmiş sandviç ve hazır tost üretimi yapan firma ürünlerinin dağıtım ve satışı için bayilikler veriyor
image

Saray Döner

Saray Döner olarak Bayilik Kampanyasına başlamış durumdayız. Yenilenen Konseptimizle Anahtar Teslim 60.000 TL’den başlayan fiyatlarla. Hatay'ımızın müthiş lezzetini bütün Ülkemize takdim etme hedefiyle piyasaya giren, yerinde pişirilen doğal lavaşıysa, sırrı bizde saklı sosumuzu geleneksel Türk döneriyle birleştirerek herkesin beğenisine sunmaktadır
image

Saraylı Tatlıcızadem

Değerli Misafirlerimiz, sizlere sunduğumuz lezzetlerin tamamı hiç bir fabrikasyon makine kullanmadan tamamen kıymetli ustalarımızın el emeğidir. Kullandığımız ham maddelerin tamamı doğal ve katkısız olup baklava unumuz, fıstığımız ve kadayıfımız Gaziantep'ten künefe ve börek için kullandığımız peynirimiz Hatay'dan Tereyağmız ise Şanlıurfa ve Van'dan getirilmektedir.
image

Sarı Dünya

Firmamız 1990 Yılların Başlarında Gıda Sektörü ve İnşaat Sektöründe Hep Hedefler Doğrultusunda İlerleyen ve Kayısı Üretimini Daima Ön Hedefleri Arasında Tutan Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Gıda Yaşam Hedefi Olan Sarı Dünya Kayısı ürünlerinde hijyen ve sanitasyonu esas alarak ; tüketime hazır , kaliteli , güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktır.
image

Satır Arası Kaşıbeyaz

60 yıllık sektör tecrübemiz ile ortaya çıkarmış olduğumuz yeni konseptimiz SATIR ARASI Kaşıbeyaz Lezzet grubunun güvenli kollarında büyüyecek olan Satır Arası, Antep mutfağının ufaltılmış bir halidir.
image

Sayrem

Sayrem Franchise Tadı Adında Gizli Osmanlıca bir lokma yemek anlamına gelen SAYREM, mutfak alanında ki 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerini lezzetin benzersiz yolculuğuna çıkarıyor. Türk mutfağının zengin damak zevkinden yola çıkan Sayrem, eşsiz lezzetlerimizin özgün yorumu ile farklı, enfes ve yaratıcı restoranlar arasında yerini korumaya devam ediyor.
image

Süper Cook

Restaurantfranchise almak sizden sihirli değnek bizden,30 dakikalık eğitim ile 20 yıllık tecrübe edinin sektörünüzü tanıyın yola güvenle ne yaptığını bilerek devam edin başka hiç bir franchisede böyle bir eğitim yok olmasıda imkansız bu eğitimi aldıktan sonra dünyanın en iyi lokantacıları arasına gireceksiniz,ben özel çalışmalarımı sizlerle paylaşıyorum.yeniliklere açık olmak ve başarmak için markamızı beraber hak ettiği yerlere taşıyalım
image

Süt Yumurta Reçel

"Kahvaltı Restoranı"İstanbulda 3 yıldır hizmet veren 2 şubeye sahip butik kahvaltı restoranı
image

Sütlü Çardak

Bir Sütlü Çardak şubesi açmaya karar verdiniz ve sözleşme imzaladınız. Yer seçimi konusunda Sütlü Çardak operasyonu size danışmanlık vererek en ideal noktayı bulmanıza yardımcı olur.
image

Sbarro

TAB Gıda, hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®'yu Türk halkı ile 2007 yılında buluşturmuştur. Sbarro® lezzetleri, kısa sürede Türk halkının da beğenisini kazanmış ve 2017 itibariyle Türkiye genelinde 40'dan fazla ilde 90’a yakın restoran adedine ulaştı.
image

Schlotzky´s Deli

Sıcak sandviç Pizza Salata - Kahve.Fast foodlar ile restoranlar arasında hızlı restoran konsepti.
image

Selanik Kahvecisi

Kahvenizi yudumlarken emeğin, lezzetin ve ustalığın keyfini doyasıya çıkarabilmeniz için kahvelerimizi dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden seçiyoruz, içine sevgi, dostluk ve aşk katıyoruz.
image

Selçuklu Tulumbacısı

1969 yılında pastacılık mesleğine başlayan Hurşit Demirel; yurt içinde ve yurt dışında pastacılık ve restoran işletmeciliği alanlarında uzun yıllar hizmet vermiştir. Meslek aşkı ve emekle dolu yılların ardından, 2015 yılında oğulları Kürşat ve Günhan Demirel ile birlikte Selçuklu Tulumbacısı’nı açmıştır. 2017 yılı itibariyle Konya içinden gelen Franchise bayilik tekliflerini değerlendirerek kısa zamanda Konya merkezde 14 bayiye ulaşmıştır.
image

Serpme Köfte

Serpme Köfte lezzet olarak 1960'lara dayanan fakat konsepti yenilikçi yaklaşımla kurulmuş bir markadır. 2009'dan beri gıda sektöründe faaliyet gösteren deneyimli profesyonel ekibimiz tarafından 2016 yılında faaliyetine başlamıştır.
image

Shatilli Cafe´xtra

Konseptimizin hedefi Sizlere İtibarlı – Keyifli – Karlı bir iş ortamı hazırlayarak şu ana kadar ki edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır. Firmamızın temel prensibi insanlar arasındaki iletişimin vazgeçilmez şartı olan karşılıklı “GÜVEN” ortamının sağlandığı bir çizginin paralelinde işbirliğini oluşturmaktır.
image

Sihirli Elmalar

GıdaAmerikada yılda 100 milyon adet satışı olan Çikolata ve karamel soslu kuruyemişli elmaların Türkiye´de Üretimini yapmaktayız.90 çeşit ürün ile 7 ´den 70´e herkesin severek yiyebileceği,albenisi olan dikkat çekici bir ürün. Sadece internet sitesindeki satışları ile tüm Türkiyede şimdiden ciddi satışlara ulaşan sihirlielmalar, yepyeni konsepti ve "elma sağlıktır,çikolata mutluluktur sağlıklı mutluluk sihirlielmalardır" sloganı ile bir fenomen yaratmaya adaydır.farklılık arayan ve sıradan işlerle uğraşmak istemeyen girişimcilerin dikkatini kısa zamanda çekip ciddi satış potansiyeli oluşturulabilecek bir ürün .
image

Simit Dünyası

Simit Dünyası, 1995 yılında Ankara Kızılay'da küçük bir simit fırını olarak faaliyete başladı. 1996 yılında 'Simit Taş Fırında Pişer ' sloganıyla, günün her saatinde taş fırından taptaze simit sunabilme hedefiyle yola çıkan Simit Dünyası; Ankara Kızılay İzmir 1. Cadde'de taş fırında pişirdiği ürünleri sıcak satış noktasında müşterileri ile buluşturarak hizmet sektöründe varlığını emin adımlarla sürdürdü. Gelişen teknoloji ile yenilikleri takip eden Simit Dünyası; Başkentin kalbi Kızılay ve çevresinde 8 büyük şube açarak hizmet alanını genişletti.
image

Sini Ev Böreği & Baklava

1940'da gıda sektöründe şekercilikle girmiş olan aile, 1955'de Manisa Manolya Pastanesi adıyla pastane işletmeciliğine geçmiştir. 1960 senesinde lezzetlerini İstanbul'a nakletmiş olan girişim 1999'a kadar İstanbul'un çeşitli semtlerinde farklı isimlerle pastane işletmeciliğine devam etmiştir. Pastacılık ve unlu gıdalar sektöründe hizmet veren şirket kurucumuz Ali Ufuk Yücel, aynı sektörde işletmecilik yapan Derya Ataman Koçlar ile tecrübe ve güç birliği yaparak SİNİ EV BÖREĞİ VE BAKLAVA adıyla marka oluşturmuştur...
image

Sini Ev Böreği - Baklava

1940'da gıda sektöründe şekercilikle girmiş olan aile, 1955'de Manisa Manolya Pastanesi adıyla pastane işletmeciliğine geçmiştir. 1960 senesinde lezzetlerini İstanbul'a nakletmiş olan girişim 1999'a kadar İstanbul'un çeşitli semtlerinde farklı isimlerle pastane işletmeciliğine devam etmiştir. Pastacılık ve unlu gıdalar sektöründe hizmet veren şirket kurucumuz Ali Ufuk Yücel, aynı sektörde işletmecilik yapan Derya Ataman Koçlar ile tecrübe ve güç birliği yaparak SİNİ EV BÖREĞİ VE BAKLAVA adıyla marka oluşturmuştur...
image

Sini Ev Böreği Ve Baklava

Ev Böreği ve Baklava üretimiEv böreği ve Baklava üretim tesisinden, semtlerde oluşturulacak perakende fabrikasatış noktalarında ev böreği ve baklavaları satışı.
image

Sir Winston Tea House

“Sir Winston şehrin yeni alternatifi olmak için yola çıktı! Şehirdeki tek düzelikten sıkıldıysan, artık senin için farklı bir alternatif var!” Sir Winston bu bakış açısıyla kapılarını misafirlerine yıllar önce İzmir’de açtı. 2015 yılı 15 Ocak gününde de Osmanlı Gıda çatısı altına girerek ailemizin bir parçası oldu."
image

Smallux Coffee Chocolate & Nuts

Smallux’u tanımlamak için bulabildiğimiz en uygun cümle: “Dünyanın ilk ve tek Yeni Nesil Eğlence Café & Shop Franchise markası! “ Eğitim, tedarik, lojistik, işletme ve reklam gibi konulardaki kapsamlı destekleri ve bölge temsilcilikleriyle Türkiye’nin 81 iline ve yurtdışına hizmet veren Smallux Coffee, Chocolate & Nuts Franchise zinciri; e-ticaret sitesi, radyosu, güçlü server ve yazılım altyapısıyla alanında Türkiye’nin yüksek teknolojiye sahip, hızla büyüyen trend markasıdır.
image

Smooth Coffee

Kahve kültürünün azimli bir elçisi olarak 2014’te bir grup kahve tiryakisi tarafından kurulan SMOOTH COFFEE, uzun ve titiz çalışmalar sonucunda Kanada’nın lezzetli şuruplarını da reçetelerine eklemiş ve eşsiz tatlarla pazarda adından söz ettirmeyi başarmıştır.
image

Snowie

SNOWİE 35 yıldır kardan lezzet sanatının dünyadaki en önemli ismidir. Bunun yanı sıra bu alanda dünyanın en hızlı ve en popüler kar makinelerinin ve stantlarının üreticisidir.SNOWİE bilinen uygulamalardaki gibi bayilik vermez, bundan daha çok kardan lezzet sanatı ile ilgili iş fırsatları sunar. Sıradan bayilik sisteminde, bayilik almak için ücret ödenir, belirli bir bölge belirlenir ve iş o bölge ile sınırlandırılır. Belli dönemlerde bayilik veya ciro primi ödenir ve siz tamamen merkeze bağlı olursunuz; fakat Snowie çalışma ortaklarına yük olmaz. Ciro primi yoktur. Kazancınızın tamamı sizindir. Satışı desteklemek için, ulusal veya yerel bazda yapılacak tanıtım ve reklam çalışmaları için belli dönemler katkı payı alabilir. Ayrıca bayilik işletme eğitimi de verir. SNOWİE iş sahiplerine ve çalışanlarına sürekli ve ücretsiz web seminerleri de sağlar.
image

So Big Burger

Tüm et ürünlerimizi %100 dana etinden hazırlıyoruz. Bütün malzemelerimiz So Big Burger olarak kendimize özgü tekniğimiz ile müşterilerimize bambaşka bir burger deneyimi sunuyoruz. Sadece damağınızda değil, aklınızda da kalacak burgerlerimizi sadece bir kere tatmanız yeterli..
image

Sokak Kahvecisi

Bir yer düşündük biz; içinde çalışanlar mutlu olsun istedik, fikirlerini ve isteklerini özgürce söyleyebilsinler, yanlış gördüklerini çekinmeden dile getirsinler. Gelen misafirlerimiz kocaman gülümsemelerle ayrılsın, bir daha gelsinler hatta en sevdiklerini de yanlarında getirsinler. Olmadı mı? Oluyor. Her geçen gün daha da güzel olacak…
image

Sossis

2015 yılının Nisan ayında franchise sektörüne adım atan Sossis ilk franchise bayiliğini Bursa Podyumpark Eğlence ve Yaşam Merkezinde hizmete açmıştır. Sossis 2015 yılı hedefi olarak yıl sonuna kadar franchise bayi sayısını 15’ e çıkartmayı belirlemiştir. Sossis, bayilikler vererek satış ağını gün geçtikçe genişletmektedir. Franchise sektörüne yeni giriş yapmasına rağmen, fast food ürünlerinin hızla yaygınlaştığı günümüzde yüksek bir büyüme göstererek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yönelik politikasıyla bayi sayısını her geçen gün artırmaktadır.
image

SR DÖNER

Bir Ankara markası olan SR Döner, 2013 yılında kurulmuştur. Değişmez Türk lezzeti döneri, enfes soslar, taze sebzeler ve marine lezzetlerle bambaşka bir konsepte dönüştüren SR Döner, yenilikçi bir anlayışla fast food sektörünün döner kategorisindeki lider markasıdır.
image

Subway

Düşük işletme kuruluşu masraflarıyla başarılı olduğunu kanıtlamanın yanında, SUBWAY® sürekli olarak 1 Numaralı Franchise olmaktadır*. SUBWAY®'in sizin için neden ideal olduğunu öğrenin.
image

Sucuk Arası

Hayata bir “Sucuk Arası” vermek isteyenler için özenle hazırlandı. “Sucuk Arası” markasını önümüzdeki günlerde sıkça duymaya hazır olun. Sucuğun başkenti Afyon’dan yola çıkan “Sucuk Arası”, sadece 2 yılda 25 şubeyle bir rekora hazırlanıyor.
image

Sultan Tatlısı

Uluslararası Sultan Şirketi Orta Doğudaki En Ünlü Lüks Tatlı Şirketlerinden Biridir 25 Yıl Süren Ve Hale Devam Eden Başarıları, Bugün Ortadoğu Tatlılar Ve Diğer Tatlı Çeşitleri Üretimi Konusunda Dünya Çapında En Üstün Seviyelere Ulaşmıştır, Uluslararası Sultan Şirketin Ürünleri Dünya Ülkelerinin Çoğuna Yayılmıştır Ve Ortadoğu Ülkelerinde Şubeler Açmıştır.
image

Sultanahmet Köftecisi

920 Sultanahmet Köftecisi, KKTC Gazimagusa'da ikinci şubesini açtı. İlk şubesini Nisan 2018’de City Mall AVM’de açan şirket, yoğun ilgi görünce ikinci şubesini açmakta gecikmedi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) vatandaşı, iş insanı Tunç Müdüroğulları ile master franchise sözleşmesi imzalayan 1920 Sultanahmet Köftecisi kısa sürede ikinci şubesini Gazimagusa'da açtı. 1920 Sultanahmet Köftecisi, ilk şubesini Nisan 2018’de City Mall AVM’de açmıştı. 1920 Sultanahmet Köftecisi Onursal Başkanı Mehmet S. Tezçakın, “KKTC’de üç şube daha açmayı planlıyoruz” diyor. Franchising sistemiyle açılacak bu yeni şubelerin Girne, Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Lefkoşa’da olması hedefleniyor. Yurtdışındaki ilk şubelerini şubemizi Azerbaycan Bakü’de açtıklarını belirten Tezçakın, daha sonra İngiltere Manchester, Almanya Münih ve Nürnberg’de üç restoran daha açtıkların söylüyor. Bu arada şirket Almanya’daki üçüncü şubesini Ingolstadt’ta açmak üzere. Bunların yanı sıra 2019’da Manchester merkez ve Londra’da birer şube daha açılması hedefleniyor. 1920 Sultanahmet Köftecisi’nin toplam 13 şubesi var. Bunların 10’u franchising sistemiyle açılmış. Girişimci, yatırımcılara fikir vermesi açısından şirketin franchise giriş bedeli yurtiçinde 100 bin TL, yurtdışında ise 50 bin dolar olarak belirlenmiş.
image

Sultannas Sağlıklı Gıda Dükkanı

Ege Sultannas Gıda,merkezi İstanbul,üretim yeri Manisa olan butik, 2 ortaklı bir aile şirketidir.Ege bölgesinin verimli topraklarında yetişen ürünleri,en doğal hali ile tüketicisile buluşturmak hedefinde olan şirketimiz , SULTANNAS adı ile perakende markası olarak tüketicinin beğenisini kazanmaktadır.Çiftçilikten gelen birikim ve deneyim ile butik tarzda hizmet veren firmamız,Sultannas markalı doğal lezzetleri, doğanın kalbinden en natürel hali ile tüketicinin damak tadının beğenisine sunmuştur.''Sağlıklı Gıda Dükkanı'' slogamı ıle yola çıktığımız bu projede yol arkadaşı olarak yeralmanızı dileriz
image

Sushico

SushiCo, 1997’den bu yana Suadiye, Nişantaşı, Kanyon, Astoria, Palladium, Altunizade, Göktürk, Bahçeşehir, BuyakaAvm, Ataköy Plus Avm, Kavacık, Akasya Acıbadem, Kalamış, Mall of İstanbul, Maslak Uniq, Emaar Square, Küçükyalı Hilltown, , Akbatı; Ankara GOP, Panora, ViaFlat, Çayyolu, Bursa Korupark, Antalya Lara, Alanya; İzmir Alsancak, Mavibahçe, Karaköy, Zorlu, Sarıyer/ Zekeriyaköy, İzmit Yahyakaptan ve Makedonya-Üsküp, Kıbrıs Girne, İran Tahran’daki restoran zincirleri ile en lezzetli Uzakdoğu yemeklerini sunmaya devam ediyor. Çin, Japon ve Thai mutfağından yemeklerin yer aldığı geniş bir menüye sahip olan SushiCo’nun spesiyalleri arasında özel SushiRoll’lar, Zencefil Soslu Çıtır Tavuk, Kuşkonmazlı Dana Eti, Kızarmış Pekin Ördeği, Teriyaki Soslu Somon ve Kızartılmış Dondurma’yı saymak mümkün.
image

SweetBox

2004 ten bu yana edinilen tecrübe ve lezzet sırlarıyla bu tarihi yarımadadan başlayarak sınır tanımadan tüm dünyaya lezzetlerimizi tattırmak için geliştirdiğimiz SweetBox tam ağzınıza layık bir kutu tatlılık içermektedir. Otantik cafe & restoran tasarımıyla İstanbul’un en tatlı dükkanını keşfetmeye hazır olun.
image

Tadım Pizza

Tadım Pizza gıda sektörü bünyesinde faaliyet gösterdiği günden itibaren gösterdiği istikrarlı büyüme sonucunda sektördeki pazar payını giderek artırmaktadır. İlk kez Ankara’da müşterileri ile buluşan Tadım Pizza gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yatırımcılarına sağladığı avantajlı yatırım koşulları ve yüksek karlılık oranları ile dikkat çekmektedir. Daha geniş bir kitleye ulaşabilmek adına bayilik verme yolu ile büyümeyi tercih eden Tadım Pizza farklı illerde açılan yeni şubeleri ile ailesini genişletmeye devam etmektedir. Türkiye’nin en seçkin markaları arasında yer alan Tadım Pizza en sağlıklı ve lezzetli ürünleri müşterilerine sıcak bir ortamda sunma prensibini korumakta ve daha yüksek kaliteye ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
image

Tadonat

Almanya'da yetişen ve başarılı bir kariyerin ardından hobi olarak başladığı gastronomiye tutkuyla bağlanan Kemal Öztürk, Tadonat ile donut’ın en lezzetli ve en yaratıcı halini Türkiye’ye getiriyor. Kemal Öztürk, aldığı pasta ustalığı eğitiminin ardından yürüttüğü araştırmalar ve denemelerle dolu iki yıllık yoğun bir çalışma sonucunda donut’ı kendi özel tarifiyle yeniden yorumlayarak olağanüstü bir donut üretti.
image

Taksim Islak Burger Noktası

Firmamız 1971 yılında kurulmuş olup o tarihten günümüze kadar gıda sektörünün farklı alanlarında işler yapmış ve yaptığı işleri geliştirerek yeni girişimlerde bulunarak şuanda şirket bünyesinde 3 ayrı marka ile ticaretini devam ettirmektedir Taksim ıslak burger markası Islak burgere farklı bir vizyon katmak ve bu muhteşem lezzeti türkiye’nin heryerine ulaştırmayı hedeflemiştir.
image

Tamsos Döner

Tamsos Döner bir AFC Gürsoy Grup markasıdır. 1992 yılında kurulan Gürsoy Gıda, çeyrek asırdan fazla bir zamandır, gıda sektörünün et grubunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki pek çok işletme gibi büyük hedef ve umutlarla ama mütevazı imkânlarla yola çıkan Gürsoy Grup, en büyük sermayesinin ilkeli olmak, çok çalışmak ve müşterisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle o yıllardan bugünlere büyüyerek geldi.
image

Tantunizade

Cafe-Fast food-Restorantantunizade tantuni,şalgam,künefe ve kebap evleri.Türkiye nin tek tantuni markasından , zengin ve farklı menüsü,geleneksel lezzetiyle en ilgi çeken mekanlar, Zevkli,güvenli,prestijli ve yüksek gelirli bir başlangıç ...
image

Tarihi Karaköy Börekcisi

Neden bayilik alıyorsunuz? Amaç çok para kazanmak mı yoksa çok para kazanıp aynı anda bir oluşumun bir parçası olmak mı? Eğer ikinci şıkkı tercih ediyorsanız tebrikler sizde bizim gibisiniz. Üretimden dağıtım aşamasına kadar büyük bir titizlikle hareket eden kurumumuz sizin için doğru karar.
image

Tarihi Merkezefendi Köftecisi

İlk olarak 1962 yılında duyulmaya başladı o meşhur köftenin, insanı büyüleyen kokusu, Merkezefendi sokaklarında...“Eti, yıllardır değiştirmediğim kasaptan alıyorum. Her etten köfte olmaz. Dananın kaburgası ve kuzunun boşluğu karışımından yapılmalı köfte. Pişirmesinin bile ilmi var.”
image

Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi

Çiğköftemizi tüm Avrupa ve diğer ülkelerde tanıtmak ve tattırmak. Benzersiz lezzetinden ödün vermeden ürün kalitesi,hijyensağlıklı beslenmeve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte hareket ederek tüketicilerimizin arzu,istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacaklarıüstün kaliteli ve lezzetli gıdaları en hijyenik ortamda üretmeye ve rakiplerimie kıyasla fark yaratmayadevam edeceğiz Bu çalışma şekli ile müşterilerimiz ve bayilerimize sürekli kazanç sağlayan bir lezzet şirketi olacağız
image

Tarihi Tabla Börekçisi & Cafe

2017 yılında üretim tesisi kurup uzun bir süre devam eden AR-GE sürecinin tamamlanmasından sonra ilk restoranını İstanbul Kadıköy’de açan ve eşsiz lezzetlerini farklılık yaratan mimari konsepti ve hizmet anlayışı ile misafirlerine sunan Tarihi Tabla Börekçisi franchise sistemini siz değerli yatırımcı ve girişimcilere paylaşıyor.
image

Tatlane

Tatlâne, mazisi 1930'lu yıllara uzanan, Bursa kökenli kaymak ve şerbetli tatlı üreticisi bir firmanın perakende markası olarak 2019 yılında hayata geçirilmiştir. Merkezi Ankara olup fabrikasında 40'a yakın mavi ve beyaz yakalı çalışan hizmet vermektedir.
image

Tatlıses Çiğ Köfte

1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.
image

Tatlıses Lahmacun

1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir. 2014 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurulan Tatlıses Lahmacun, Yurt içinde tekrar bayilik vermeye başlayarak klasik efsane lezzeti müşterileri ile buluşturmuştur. Bugüne gelindiğinde ise müşterilerimizin gözünde güven markası olarak anılmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmedik, yedirmiyoruz ve yedirmeyeceğiz.. Franchise Alanlar İçin Franchise Nedir? • Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmanın yoludur • İşinde bağımsız olmak demektir. • Yatırımının hızlı geri dönmesidir. • Yaşamak için tatmin edici gelir sağlar. • Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurulur. • Düşük maliyetle yüksek gelir sağlanır. • Rahat satılacak tanınmış marka alınır. • Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteri gelir. • Geniş bir korumalı bölge verilir. • İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum olacak. • Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro olur. • Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz. • Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur. Neden Tatlıses Lahmacun Franchise • Marka gücü ve Türkiye'nin güven markaları arasında olması • Lahmacun sektöründe büyüme potansiyeli • Pazar sürekliliği • Yatırımın çok kısa vadelerde dönüşüm sağlaması • Taze kaliteli sağlıklı lezzetli ve katkısız ürün • Eğitim desteği • Personel desteği • Tanıtım gücü • Bilgi birikimi
image

Tavacı Memiş

Ana mönüsünü tava, kaburga dolması, hindi dolması, gerdan haşlama, mumbar, lüle kebabı, kaburga şiş, ezme güveç gibi Diyarbakır yöresine has yemeklerden oluşturan , Türkiye’nin yemek kültürüne katkıda bulunmak ve zengin mutfak kültürümüzü daha çok tanıtabilmeyi amaç edinmiştir.
image

Tavada Tavuk

2014 yılında Atanet LTD. ŞTİ. tarafından kurulan firma alanında uzman çalışanları ve farklı bakış açısı ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. 2 yıldır gıda sektöründe salata, ızgara ve tavuk tava segmentinde faaliyet gösteren Tavada Tavuk´ un 33 tanesi franchise olmak üzere toplam 35 şubesi mevcuttur.
image

Tavuk Dünyası

Her şey bir keşifle başladı. Gizli reçeteler eşsiz soslar ve çeşit çeşit baharatlarla, 12-14 saat marine edilen leziz tavuklar akılalmaz bir lezzet hikayesine dönüştü ve Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından Üstün Lezzet Ödüllerine layık görüldü.
image

Tavuk Land

1993 yılında lezzete gönül vererek başladığımız serüvenimiz, 2013 yılından itibaren Tavuk Land ismiyle devam ediyor. Sırrı lezzetinde gizli olan özel baharatlı tavuklarımız, her damağın favorisi soslu makarnamız ve her daim taze salatamız ile sağlıklı fast food akımının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
image

Tavuk Sepeti

Tavuk Sepeti yönetim kadrosu ve tecrübeli şefleri ile mekân ve konsepte uyumlu yaratıcı menüler sunar.
image

Tek Şalgam Suyu

Firmamız 2011 yılından beri Şalgam Suyu, Nareşkili Sos, Limon Sosu, Limonata, Ketçap ve Mayonez üretimi yapmaktadır. Üretimlerimiz el değmeden tam otomatik makinelerde gerçekleştirilmekte olup, firmamız üretimle ilgili tüm sertifikaları almıştır.
image

Teksos Döner

Dünya medeniyetinin beşiği olan Anadolu kültüründen kopmadan, yeni oluşumuyla, sağlam teknolojik altyapısıyla döner sektörüne girmiş genç ve dinamik bir firma.Lezzet, kalite ve teknolojiyle genç konseptiyle 2 yıl önce kurulmuş bir marka. Yeni kurulmuş ama, tüm sistem kurulmuş olunduğundan dolayı çok hızlı büyüyor ve yatırımcılarıyla eşsiz lezzetimizi müşterileriyle buluşturuyoruz.
image

Temizler Pide Davaz Evi

1985 yılında Denizli’nin Kale ilçesinde Muhib Temiz tarafından kurulmuştur. 2000 yılında ilk şubesini Denizli'de çaybaşı mh de açmış ve kısa sürede Denizli' de tanınan hale gelmiş şöhreti bölgeyi aşmıştır. 2005 yılında Kınıklı, 2006 yılında İncilipınar Davazevi, 2010 ylında Servergazi 2012 yılında Bereketli ve 2016 yılında 29 Ekim Davazevi şubelerini açarak şehrin tamamına hitap etmeye başlamıştır.
image

Texas Buffalo Burger

Doğal malzemelerle dekore edilmiş ve yalın bir biçimde tasarlanmış şubelerimizde kendinizi evinizde hissetmeniz İçin her şeyi düşündük. Nefis lezzetlerimizi deneyimlemek ve güler yüzlü hizmetimizle tanışmak İçin “evinize” davetlisiniz.
image

Thai Roll Ice - Tava Dondurma

Tayland Dondurması tescilli Dünya markası olan “Thai Roll Ice”, artık Türkiye’ de Tayland’da doğdu, Uzakdoğu'da sokaklarda fırtına gibi esti, şimdi de İstanbul Rumeli Hisarı’nda; Tavada dondurma! Dünya'da ve Türkiye'de yiyecek tüketiminde doğal, katkısız ve taze ürünlere giderek talep artıyor. Günümüzde insanlar beden sağlığına dikkat ederken lezzetten de ödün vermek istemiyorlar. “Thai Roll Ice” da bu düşüncelerden yola çıkarak meyvenin en doğal, sütün en taze haliyle, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen tavada rulo dondurmayı üretiyor. Tamamen tüketicinin seçimine bırakılan malzemelerle kendi tadını yaratmasına olanak verirken, gözlerinin önünde -40 derece özel üretim tezgahlarda yapılan bu rulo dondurma ile sağlık ve hijyen konusundaki soruları da ortadan kaldırıyor. Belli tatlardan, kalıplara sıkışmış menülerden ve hatta pakete girmiş ürünlerden uzak, sizin de seçimlerinizle yapımına dahil olabileceğiniz, gözünüzün önünde yapılan ve katkı, renklendirici içermeyen tavada rulo dondurmamızı denemeniz için sizleri Thai Roll Ice şubelerimize bekliyoruz.
image

The Coffee Cab

The Coffee Cab, dışardan elektrik, su gibi ihtiyaçları olmadan espresso bazlı kahve çeşitlerini servis edebilen Türkiye’nin “patentli ilk mobil kahve aracıdır.” The Coffee Cab tarafından AR-GE çalışmaları yapılan ve tasarlanan, Faydalı Model olarak tescillenen özel üretim araçları “24 saat” kesintisiz kahve servisi yapabilecek enerjiyi üretebilir.
image

The GALLIARD

The GALLIARD; 23 Aralık 2013 tarihinde Etiler, İstanbul'daki Nispetiye Caddesi'nde faaliyete başlamış, Modernize Türk Füzyon Mutfağını Akdeniz etkileşimleri ile sunan Restaurant ve Lounge konseptidir.
image

The North Shield

1990 yılında Ataköy Marina'da ilk pubımızın açılışının üstünde 30 yıl geçti ve publarımız ülkenin dört bir köşesine yayıldı.Adını İngiltere’deki Newcastle Limanı’nın yanındaki küçük bir balıkçı kasabasından alan Pub'ın Türkiye'de farklı şehirlerde şubeleri bulunmaktadır.
image

The Old Mariner

.
image

Timothy´s Organic Cafe

Mutfak Türü: İtalyan Mutfağı, Deniz Ürünleri, Kafe Türü, Akdeniz Mutfağı, Restaurant
image

Tombiş

İster kahvaltıda ister öğle yemeğinde ,ister akşam yemeğinde kısaca günün her saatinde yiyebileceğiniz ürünler ile hizmet veren firmamız 1990 yılından beri 37 şubesi ile hizmet vermektedir.
image

Tonton Baba

4 Ekim 1972' de İstanbul'da doğan Nevzat Karakeben Turizm otelcilik mezunudur. 1996 yılında ticaret hayatına Ecen A.Ş yi kurarak başladı. Aile mesleği olan otomotiv ve inşaat sektöründe devam ederken, Tonton Baba markası ile 2008 yılında yeme içme sektörüne giriş yaptı. Yeme içme sektörünün açıklarını iyi gözlemleyen Karakeben sadece Sokak Lezzetlerinin sunulduğu, hijyenin ön planda olduğu, kaliteli ürün ve güler yüzlü mekânların açılmasının ihtiyaç olduğuna karar verdi. İlk olarak misafirlerin gece gündüz rahat ulaşabileceği E-5 üzerinde mekânlar seçildi. Lezzetçilerin ve gurmelerin bu konuda göstermiş olduğu ilgi Tonton Baba lezzet duraklarının çoğalmasına neden oldu. 2021 yılı itibariyle şube sayısını 11'e çıkararak, sokak lezzetlerini bir çatı altında toplayan ilk kurumsal marka oldu.
image

Tophane Kebapçısı

Tarihin Beşiğinde Asırlık Bir Lezzet Bursa Tophane Meydanında, tarihi ve kültürel yapıya sahip mekan da faaliyet gösteren Tophane Kebapçısı, deneyimli ve güleryüzlü personeliyle, Bursa Kebabı ve Kayhan Usulü Pideli Köfte lezzetlerini siz değerli misafirlerin damak zevkine sunuyor. Tophane Kebapçısı; Osmanlı döneminden kalan 600 yıllık tarihi bir yapıya sahip. Eskilerde tekke olarak kullanılırken, şimdilerde bu 600 yıllık konakta Bursa’nın meşhur Bursa Kebabı ve Kayhan Usulü Pideli Köftesini Tarihi Tophane Kebapçısı adı altında damak zevkinize sunmaktayız.
image

Tordo Dondurma

Firmamız Dondurmanın başkenti olan Kahramanmaraş’ta üretilen ve bugün dünyanın bildiği ve tercih ettiği Kahramanmaraş dondurmasını 1983 yılında Frigorifik -40 soğuk araçlarla ilk şehirlerarası Dondurma sevkiyatı ve dağıtımını yapmıştır.
image

Tosthane

TOSTHANE kuruluş olarak 2016 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinde kurucumuz Nihat Muğla ve deneyimli ekibi tarafından hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz rakiplerinin yanı sıra verdiği hizmet ve kaliteden dolayı bölge halkı tarafından benimsenmiş ve yüksek ölçekli popülerlik kazanmıştır. 2019 yılında ise yine Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Görükle merkezli şube açmış mevcut vizyon ve misyonunundan asla vazgeçmeyerek kısa sürede müşteri portföyünü yüksek ölçüde genişletmiştir.
image

Tostmatik

Firmamız innovativ ürünler geliştirmek üzere kurulmuş bir teknoloji ve otomasyon firmasıdır. Merkezi Birleşik Krallık olan şirketimizin Türkiye faaliyetlerini İstanbul Merkez Şubesi yürütmektedir.
image

Tosun Paşa Baklava

Tosun Paşa Baklava 1998 yılında kurulmuştur. Kalite, lezzet ve ulaşılabilir fiyat konusunda ödün vermeden üretimine devam eden firmamız 2021 yılında İstanbulda ilk dükkanını açmıştır. Çok sevilen geleneksel lezzetimiz kısa sürede 4 bayiye ulaşmıştır.
image

TSYD

ORGANİZASYON 550 kişiye kadar Düğün,Nişan,Sünnet,Toplantı, Barkovizyon gösterimleri iletüm kadromuz sizlerle birlikteyiz yaşam kalitemiz yaşam kalitenizdir.
image

Turan Usta Bafra Pidesi

Bafra da ki işyerimizi 2007 yılında açtığımız ilk günden bu güne kadar hiçbir ürünümüzde kalitemizden ödün vermedik. Eksikliklerimiz olmadı mı oldu. Hep daha iyisi nasıl olur diye titizlik gösterdik. Ayrıca ana felsefemiz müşteri memnuniyeti, iş ahlakı , temizlik düzeni , insan sağlığını gözönünde tutmak olmuştur.Müşterimize en iyisini sunmaya çalıştık. Değerli müşterilerimiz de bize sahip çıktı. Bir süre sonra kaliteli üretimimizin markalaşma olarak yeterli olmayacağını fark ettik. Markalaşmak için adımlar attık. Firma olarak bir çok eğitim aldık , ISO 9001 - 22000 Kalite belgelerimizi aldık, logomuzun , ismimizin ve hamurun içine sevgimizi kattık sloganımızın marka tescilini yaptırdık. Yani kurumsallaşma için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalıştık. Bunların bütünü de Turan Usta ismini marka yaptı.
image

Tutku Et Döner

1993 yılında KONYA ve ANTALYA'da gıda sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, KONYA yöresine has konsepitlerinden sonra 2018 yılında yeni bir hizmet anlayışı olan VH TUTKU ET DÖNER-İskender 'ini Antalya'da hizmete açmıştır.
image

USTA MANGAL

Türk mutfağını iyi bilenler mekanımızda aradıklarını bulacaktır. Usta Mangal Et restoranımıza hoş geldiniz. Güzel yemeklerimizle sizleri şımartmaktan ve ziyaretinizi özel kılmaktan dolayı büyük mutluluk duyarız. Sıcak havalarda sizleri huzurlu dış mekanlarımızda keyif yapmaya davet ediyoruz. Her iklimde rahat ve iyi hissetmeniz için klima sistemine sahibiz.
image

Uzman Tavuk

man Tavuk markasının bir Türkiye markasına dönüşmesi mücadele ile geçen zorlu, uzun ve heyecan verici bir sürecin sonucudur. Uzman Tavuk’un geçmişi, bugünü ve yarını ile geleceye güvenle bakan, Türkiye ekonomisinin potansiyeline ve gücüne inanan uzun soluklu bir hikâyesini geride kalan 10 yıllık dönemi ve yüksek motivasyonla ve dinamizmle aynı hedeflere odaklanma olarak bu markayı gelecek genç nesillere devretme konusunda çalışma azmi ve heyecanımızla bu yola devam ediyoruz.
image

Valantis Döner

Valantis; fastfood sektörü içerisinde iyi hizmet vermeyi; kaliteyi uygun fiyata sunmayı hedefler. Geleneksel damak tadımız döner, köfte, dürüm gibi modern çağda gıda ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Şimdilik Yozgat / Boğazlıyan bölgesinde hizmet vermekte olan fakat hedefleri markalaşma zinciri altında ülke geneline yayılmayı amaçlayan firmamız için gerekli marka, patent çalışmaları yapılmakta, sürekli olarak alt yapımız geliştirilmektedir. İnsan sağlığını ön planda tutan firmamız, ürünlerini kendisi üretmekte veya tedarikçi firmalar ile uzun süreli kontrollü anlaşmalar yapmaktadır. Nitekim, "Bir Hayalimiz Var" diyerek çıktığımız bu yolda "İyi Ürün İyi Fiyat" ilkesini benimseyerek hizmetlerimize aşk ile devam ediyoruz. Şube kurulum sürecimiz 3 aşamalıdır: Ön görüşme Yer seçimi Sözleşme
image

Van Kahvaltı Sarayı Şarküteri

Türkiye'nin ilk ve tek yöresel kahvaltı zinciri olmanın ötesinde ; kahvaltı ürünleri, süt ve süt ürünleri, yöresel peynirler ve tereyağları, organik ballar ve reçeller, helva ve tahin-pekmez çeşitleri, kavurma ve sucuklar, çay ve yöresel kahve çeşitleri, zeytinler, baharat çeşitleri, ev yapımı salçalar ve soslar, turşu çeşitleri ,domates -kabak-biber kurulukları, ve daha nice yöresel lezzetlerden oluşan geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin en büyük kahvaltı ürünleri tedarikçisi olma özelliğini taşıyoruz.
image

Waffle Art Home Cafe & Tea

Waffle Art markası ile 2001 yılında, Türkiye'de bir ilk olan 55 çeşit ürün seçeneğimizle Bursa'nın Çekirge semtinde hizmet vermeye başladık. Meyve, çikolata,dondurma ve sütten oluşan farklı, sağlıklı bir menü oluşturduk. Menümüze vitamin bar, milkshake, kahve, çay ve fondü ile 2008 yılı sonunda zenginleştirdik.
image

Waffle Dünyası

Waffle’ı önce doğum yeri olan Brüksel’de tanıdık. Sonra Belçika, Avrupa ve Amerika’nın pek çok yerinde farklı çeşitlerini deneyimledik.Tost makinesine benzeyen, iki demir arasına dökülen hamurun, pişerken etrafa yaydığı o enfes hafif koku, soslar ve meyvelerle buluştuktan sonra verdiği o muhteşem tat, bize çok mucizevi geldi. Biz de bu tadı ‘tüm yurdumuza yayabilir miyiz?’ diye düşündük. Ve sonra…Waffle Dünyası birbirinden farklı waffle çeşitlerini sizlere sunmak için kaliteli ürün, doğru ekipman ve uzman kadrosuyla hizmetinizde!
image

Waffle House

Yiyecek ve içecek sektöründe yıllardır hatırı sayılır bir yer edinen Waffle House Cafe, Capacity AVM’de Türk ve Dünya mutfağının eşsiz tatlarının sunulduğu Restaurantımızda yemek siparişi veren misafirlerimiz için kendi hazırlamış olduğumuz soslarımızdan ikram edilmektedir.
image

Waffle Planet

Kurulduğumuz günden bugüne dünyanın çeşitli ülkelerinde en popüler waffle markası Waffle Planet olarak; Rengarenk ve bol çeşitli malzemesi ile diyet düşman efsanevi wafflelımızı Belçika, Sırbistan, Umman ve Ekvator’ dan sonra Türkiye’ de sizlerle buluşturuyoruz.
image

Waffle'cı Akın

Türkiye’nin tanınmış markaları arasında yer alan Waffle’cı Akın, Franchise yolu ile pek çok il ve ilçesinde bayilikler vermeye devam ediyor. İzmir merkezli olarak 1994 yılında kurulan ve “en iyi bildiğimiz işi severek yapıyoruz ve Türkiye’nin en iyi waffle’larını sunuyoruz” diyerek yola çıkan Waffle’cı Akın, 2014 büyüme stratejisi çerçevesinde, konsept değişikliği yaparak ilk modelini oluşturdu.
image

WaffleStop

Franchise’larımız başarılı olursa bizde başarılı oluruz. WaffleStop’ta uzun soluklu işbirliğine ve karşılıklı faydaya inanırız. Franchise’larımıza iş ortaklarımız olarak bakar ve kalıcı başarı için destek veririz. Franchise adaylarında profesyonellik bilinci, yatırım için yeterli finansal kaynak ve başarma azmi ararız.
image

Wiener Wald

Müşterilerimizin eşsiz lezzetinin yerine başka alternatif bulamadığı, özel karışım baharatlarla marine edilmiş çıtır derili, sulu göğüs ve lokum gibi etiyle Wienerwald 1955 yılından beri tavuk çevirmede uzman olmayı başarmıştır. Bu nedenledir ki hala yıllık bilançomuzun büyük kısmını piliç çevirmelerden elde etmekteyiz. Piliç çevirmenin yanı sıra, müşterilerimiz menümüzde bulunan diğer Wienerwald klasiklerini de çok sevmektedirler.
image

Yaşarbey

Ortadoğu'nun çok kültürlü damak tatlarını birleştirerek harmanlıyoruz. Kahvesi, Badem şekeri, Cevizli sucuğu, Mardin leblebisi ve daha birçok lezzeti bünyesinde barındıran ürünlerimizle 1989 yılından günümüze kadar aynı heyecan ve disiplinle hizmet vermekteyiz.
image

Yücel Mahzen Şalgam Suyu

Gerçek adana şalgamının tadını Türkiye geneline yaymak ve ulusal bir marka olmak amacıyla 2014 yılında Yücel yonca süt bünyesinde faaliyete geçmiştir. Yücel mahzen şalgam olarak yonca sütten almış olduğumuz tecrübe ve itibar ile pazara çabuk adapte olup tüm yurda bayilik vermeye başladık. Gıda meşrubat sektöründe faaliyet gösteren mevcut müşteri portföyü bulunan pazar hakimiyeti yüksek bayiler aramaktayız. Yücel Mahzen şalgam markasının değerine değer katacak ve dürüstlük temeline dayanan sözleşme ile karşılıklı güven sağlamaktadır.
image

Yeşil Künefe Baklava Katmer

1986 yılında Urfa Sarayönün de Abdurrahman usta tarafından başlamış olup, oğlu Hacı ÇAKALLI tarafından Kayseri’de künefe ve kadayıf tatlıları üzerine büyümeye başlamıştır.
image

Yeşilçam Kahve Evi

Hepimizin geçmişinin bir dönemine damga vuran bu efsane sokak şimdilerde lezzetli bir kahve ve eşsiz lezzetleriyle yeni bir form kazanıyor. Öyleki daha kapısından içeri adım attığınızda içinizi ısıtan bu kafeterya konsepti, sizleri Yeşilçam setlerinin tam ortasında hissettiriyor.
image

Yemen Kahvesi

Günümüzün hızla büyüyen iş piyasasında kendi sektörlerinde markalaşmış, belirli bir seviyenin üzerine çıkmayı başararak sağlam temeller üzerinde faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdüren firmalara, firmanın belirlemiş olduğu sistem, bedel, süre gibi koşullar dahilinde yapılan marka ve iş ortaklığı sistemidir.
image

Yenice Kerimoğlu Sucuk

2020 yılı itibarı ile Pınarhisar Gıda Dağıtım Ltd. Şti. olarak, Kırklareli Pınarhisar İlçesinin Yenice Köyü civarında İğneada yolu üzerinde, yaklaşık 3000 m2 kapalı alanı, 5000 m2 açık alanı ile üretim tesisi ve fabrika satış mağazası olarak faaliyete girmeye başladık. Istranca Dağları’nın nazardan kaçırılmış eşsiz doğa manzarasına sahip bir bölgeden çıkan etlerin eşsiz lezzetlerini tüm ülkemize sunma hedefi ile sucuk ve kavurmada doğal lezzetler sunmaya başladık. Ürünlerimiz tamamıyla Veteriner Hekimler kontrolünde kesinlikle İslami Koşullarda kesilip işlenmektedir. Tesisimizde son derece hijyenik ortamlarda yıllardan gelen usta ellerden çıkan ürünleri titizlikle piyasaya sunmaktayız.
image

Yesen Burger

Yesen Burger, Gıda sektöründe 20 yılı aşkın sürede edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle oluşan EN BURGER GIDA ÜRETİM PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından “Bi Yesen, Burgeri Anlarsın” sloganıyla 2018 yılında Bayrampaşa’da ilk şubesi ile hizmete başlamış, pandemi süreci de dahil olmak üzere 9 şube ile gelişim sürecine devam eden Damak Tadına uygun %100 Yerli ve Milli Gıda Zinciridir.
image

YogoCups Frozen Yogurt

Donmuş yoğurt yoğurt dükkanı.
image

Yommy Frozen Yogurt

Frozen yogurt - smoothies - frozen - meyve salatası - meyve suyuYommy farklı ! Yommy sağlıklı ! Türk mutfağının geleneksel lezzeti yoğurt, dondurulmuş masum bir tatlı olarak karşınızda: Yommy! Yüzde yüz doğal Türk yoğurdudur.Yommyde yoğurduğunuza farklı tatlar katacak taze meyveler, kuru meyveler, kuruyemiş, cookie, şekerlemeler, kahvaltı gevrekleri ve soslardan oluşan 40 farklı topping seçeneği vardır. Böylece kendi damak tadınıza uygun olacak en mükemmel tadı yakalayabilirsiniz.Beslenme alışkanlığınıza ayak uyduran, kaliteli yaşam standartınıza destek olan ´Yommy´ ile hem kendinizi şımartın hem de formda kalın
image

Yotto Sushi&Wok

YOTTO Sushi & Wok 2019 yılında kurulmuş olan Most Grup’a bağlı faaliyet gösteren uzakdoğu, pan-asya mutfağı QSR hızlı servis restoran zinciridir.Başta Antalya’da olmak üzere, Türkiye ve Avrupa’da yaygın restoranlar zinciri olmayı hedefleyen YOTTO Sushi & Wok, başta sushi olmak üzere, Pan Asya ve Uzak Doğu Lezzetlerini konusunda uzman şefleri ile değerli müşterilerine sunmaktadır.
image

Zaika Tatlı

Damağımızdaki ilk tat olan sütü; en doğal haliyle, en usta ellerde ve en iyi hammaddelerle birleştirip, yeniden yorumladık, önce ninelerimize sonra annelerimize, yüzyıllardır kalan lezzet miraslarının en iyilerini, aynı otantik tadı hazırladık. Bu Orijinal lezzeti en iyi şekilde koruyarak, birbirinden eşsiz formüllerle 3.nesil muhallebiler ve sütlaçlar yaptık.
image

Zarif Çiğköfte

1990 Yılında İstanbul Aksaray’da Zarif et lokantasında müşterilerin isteği üzerine Sami KESKİN tarafından çiğköfte yapılıp müşterilere ikram edildi. İlerleyen zamanlarda bu uğraş yine müşterilerin talebi doğrultusunda ticarete dönüştürüldü.
image

Zemzem Çorba

Restoran ve gida hizmetleri sunmaktadir Müşterilerimiz Gibi Çorbalarımız Özeldir.Restaurantımızın kapısından girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi farklı hissedeceğiniz, arkadaşlarınızla,sevdiklerinizle ve dostlarınızla buluşup lezzetin ve sohbetin keyfini çıkarabileceğiniz bir mekan, bilinen çorbacıların tam tersine ailenizle rahatça zaman geçirebileceğiz ayrıca hiçbir katkı ve hazır malzeme kullanmadan sağlıklı ve %100 doğal yiyecekler sunan Zemzem Çorba menüsünde çorba dışında aynı yerde bulamayacağınız lezzetler sunmaktadır.
image

Zeynel Köfteci

%100 kuzu etinden yapılan eşsiz köfte lezzeti.
image

Zeynel Muhallebici

Zeynel Muhallebicisi olarak, 96 yıldır sizlerin beklenti ve isteklerinizi özenle yerine getirmek için çalışmaktayız. Üretimimizi kültürümüzün bize mirasından faydalanarak gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin hepsi özenle seçilen, kaliteli ve geleneksel. Ürünlerimizde yapay katkı maddesi, kıvam arttırıcı, renklendirici, tatlandırıcı, anti-oksidan, asitlik düzenleyici ve aroma verici katkı kullanmıyoruz.
image

Ziyafe

Ziyafe Kayseri Mutfağı Türk ve Osmanlı Mutfağının geleneksel lezzetlerini günümüz lezzetleri ile harmanlayarak müşterilerine iyi yemek emek ister düşüncesi ile hizmet etmeye devam ediyor.
image

Ziyafe Kayseri Mutfağı

Ziyafe Kayseri Mutfağı Türk ve Osmanlı Mutfağının geleneksel lezzetlerini günümüz lezzetleri ile harmanlayarak müşterilerine iyi yemek emek ister düşüncesi ile hizmet etmeye devam ediyor.
image

Ziyafet Çiğköfte

Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet Çiğ Köfte 2005 yılında Arnavutköy'de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe lider firmadır.
image

Ziyafet Grup

Faaliyetlerine 2001 yılında Ziyafet Et Lokantası olarak cadde mağazacılığı ile başlamıştır. Hedefinde her zaman şubeleşmek ve başta Türkiye sonrada çevre ülkelerde bayi ağı oluşturma arzusu ile çalışmalarını yürütmüş, kısa zaman içerisinde Ziyafet Molası ve Efes İzmir Sandviç markalarıyla cadde mağazacılığını devam ettirmiştir.

Sizi tüm fırsatlardan haberdar edelim

E-posta adresinizi bırakın, sizi bilgilendirelim