B-Fit

Hizmet > Sağlık Güzellik

Kuruluş yılı: 2006
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
12.500 TL + KDV - 12.500 TL + KDV

Faaliyet Alanı
Kadınlara Özel Spor ve Yaşam Merkezi

B-fit Türkiye´nin ilk ve en büyük kadınlara özel sağlık spor merkezi zinciridir. b-fit, Türkiye’nin ilk ve en büyük kadınlara özel spor ve sağlıklı yaşam merkezi zinciridir. Kadın girişimciliğini destekleyen, kadınlara istihdam sağlayan, kadınlara özel bir franchising (bayilik) sistemidir. Kurulduğu 2006 yılından itibaren kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanında 170´i aşkın şubeye ulaşan ve 60 000 kadına hizmet veren b-fit, 2009 yılında Endeavor Derneği tarafından Yılın Girişimcisi seçilerek başarısını tescilledi. b-fit, 2010 yılında ülke sınırlarını da açarak Almanya’daki ilk şubesini açtı.
b-fit, her yaştan ve gelir seviyesinden kadınların spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine olanak sağlayan, sporu zahmetli olmaktan çıkaran ve kadınlara spor yapmamaları için hiçbir neden bırakmayan çok özel bir spor programıdır . Sadece kadınlara yönelik olan b-fit sistemi, Amerika’da ortaya çıkmış ve milyonlarca kişinin tercihi olan 30 dakikalık bir istasyon çalışmasına dayanıyor. İstasyon çalışması, kendi itme-çekme gücünüzle egzersiz yaptığınız hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşuyor. Hem sistemi, hem de avantajlı üyelik fiyatları, b-fit’in tercih edilmesinin en önemli sebepleridir.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Bir b-fit şubesi açmak için gereken toplam yatırım maliyeti yaklaşık 50.000 TL + KDV’dir. Bu tutara, franchising bedeli, b-fit makine ve ekipmanları, promosyon ve işletme malzemeleri, bilgisayar programı, eğitim semineri, reklam, tanıtım ve insan kaynakları desteği, işletme ruhsatı ve ortalama değerler üzerinden hesaplanmış tadilat ve dekorasyon bedelleri dahildir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Türkiye genelinde ve yurtdışında bayilikler verilecektir.


Aranan işletmeci özellikleri
Kadın işletmeci Kadın girişimci Ya da %50 ortaklı kadın/erkek girişimci şartı vardır.

623 kişi bu markayı beğendi.
Franchise Olan Şube Sayısı108
Franchise Kullanım Bedeli350 TL. +KDV (aylık)
Reklam Fonu Katılımımax. %2
İşletme Sermayesi-

B-Fit
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

B-Fit franchise, B-Fit bayilik, B-Fit bayiliği, B-Fit franchise fırsatı, B-Fit bayi fırsatı, B-Fit mağazası, B-Fit telefonu, B-Fit email, B-Fit e-postası, B-Fit iletişim, B-Fit franchise formu