Polo Garage

Giyim > Yetişkin Giyim

Kuruluş yılı: 1994
Orijin ülkesi: Türkiye
Yatırım Aralığı
10.000 USD - 10.000 USD

Faaliyet Alanı
Hazır Giyim Ürünleri Üretim Toptan ve Perakende Satışı


Franchise Sisteminin İşleyişi
İşletmemiz satışlarını kendine ait mağazalar, bayiler, yurtiçi cornerlar, yurtdışında kesin alım yapan franchise’lar aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimiz, hemen hemen her ülkede tescil edilmiş Polo Garage markamızla temsil edilmekte olup, fiyat ve kalite dengesi açısından, rekabetçi ve yüksek müşteri memnuniyetini ve beğenisini hedefleyen koleksiyonlarla, tamamen işletmemizin tasarım grubunun özgün üretimlerinden oluşmaktadır.

Polo Garage üreticileri-tedarikçileri - çalışanları ve bayileri ile büyük bir ailedir. Ticaret etiğine sonuna kadar bağlı, müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarını sürdüren, özgün bir Türk Markası ve Şirketidir.


Aranan yer ve bölge tanımı
Satış doygunluğuna ulaşmamış bölgelerde, alışveriş merkezleri, cadde mağazaları, department Stores, minimum 100 m2’lik mağazalar.


Aranan işletmeci özellikleri
Güvenilir , eğitimli, ekonomik rüştünü ispatlamış, kaliteli ve prensipli çalışan, tekstil piyasalarında tecrübesi olan, vizyon sahibi, yenilik ve gelişime açık girişimciler.

653 kişi bu markayı beğendi.
Firmaya Ait Şube Sayısı28
Franchise Olan Şube Sayısı13
Reklam Fonu Katılımı%3
İşletme Sermayesi-

Polo Garage
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Polo Garage franchise, Polo Garage bayilik, Polo Garage bayiliği, Polo Garage franchise fırsatı, Polo Garage bayi fırsatı, Polo Garage mağazası, Polo Garage telefonu, Polo Garage email, Polo Garage e-postası, Polo Garage iletişim, Polo Garage franchise formu