Monier&Monier Early English

Hizmet > Eğitim ( Hizmet )

Kuruluş yılı: 2014
Orijin ülkesi: Türkiye/İngiltere
Yatırım Aralığı
2.700 TL - 2.700 TL

Faaliyet Alanı
Erken Yas İngilizce

Monier&Monier Erken İngilizce markamız 3-12 yaş gurubunu hedeflemektedir.
Cambridge Üniversitesi,Baby Tv ve Kaplan İnternational kurumlarının hazırladığı Dünyanın En İyi Erken İngilizce programıdır.
Monier and Monier, Cambridge English: Young Learner ve Common European Framework müfredatına paralel olarak yapılandırılmıştır.Bu sayede, gerçek hayatta kullanılan 10.000 İngilizce kelimeyi çocuklar kolaylıkla öğrenirler. Öğrenciler, Monier and Monier müfredatına çalışarak (Starters, Movers and Flyers) sınavlarına hazırlanır ve aynı zamanda temel İngilizce dil yeteneklerini geliştirirler.
İngilizce Dil Öğretiminde Türkiye’de yıllardır karşılaşılan zorlukları, esnek ders planlarımız ve öğrenci gelişimini anında kontrol edip raporlayan ‘Öğrenim Yönetim Sistemi’ ile aşın.İngiIizce dil öğrenimini, 2000’den fazla online oyun, aktivite kitapları, şarkılar ve videolar ile eğlenceli hale getirin.Monier & Monier, öğrencileri İngilizce öğrenmeye motive eden dört yıllık bir programdır.Monier & Monier, yaklaşık 2000 online oyun, 22 öğrenci aktivite kitabı ve eğlenceli 400 ‘den fazla ders planı içermektedir. Daha fazlası, Online Öğrenim Yönetim Sistemi sayesinde, anında öğrencilerin evdeki ve okuldaki gelişimini kontrol eder ve dahası ekstra ders aktiviteleri indirebilirsiniz.Ücretiz IPad,IPhone ve Android uygulamaları mevcuttur.


Franchise Sisteminin İşleyişi
Anaokulu,Etüt ve Kurs Merkezleri sisteme hızlı bir şekilde girebilmektedir.İlk kez açılacak Erken Yaş Dil Merkezlerine tasarım ve yer seçiminde destek olmaktayız.Sistem eğitimi ücretiz yapılmaktadır.
Sınıflarda akıllı tahta bulunmak zordundadır.
Sistemimiz akıllı tahta uyumludur.


Aranan yer ve bölge tanımı
Merkezi ve ulaşım sorunu olmayan bölgeler tercih edilmelidir.Giriş katları veya müstakil binalar sistem için uygun olabilmektedir.


Aranan işletmeci özellikleri
Çocukları seven,empati yeteneği güçlü,işletmecilik becerileri olan kişiler işimiz için uygun bir profildir.

747 kişi bu markayı beğendi.
Franchise Olan Şube Sayısı4
Reklam Fonu Katılımı150 TL
İşletme Sermayesi-

Monier&Monier Early English
Franchise Bilgi Formu

Zorunlu alanlar *

Monier&Monier Early English franchise, Monier&Monier Early English bayilik, Monier&Monier Early English bayiliği, Monier&Monier Early English franchise fırsatı, Monier&Monier Early English bayi fırsatı, Monier&Monier Early English mağazası, Monier&Monier Early English telefonu, Monier&Monier Early English email, Monier&Monier Early English e-postası, Monier&Monier Early English iletişim, Monier&Monier Early English franchise formu